Živjo, sem star 20 ter sem začel mojo kariero v poslu, vem d bom čez par let zelo uspešen, ker lahko brez zadržkov rečem da unikaten ter imam znanja ki me naredijo enega najboljših. Glede žensk sem tako da se neresnih zadev negrem, saj škodjo posamezniku in družbi. Želim imet otroke čimprej. vendar me zanima vaše mnenje ali bi bilo bolje da si dobim eno za ustalit se kmalu ali naj počakam recimo 4 leta ko bom na vrhu hierarhije dominance in bom lahko dobil boljšo žensko kot jo lahko sedaj saj ženske najraje izbirajo starejše in uspešne ter bolj izkušene. Kar pa še bolj zakomplicera situacijo je pa da si ne želim da bi ženski bil ušeč zgolj zaradi uspeha. želim da si me želi zaradi pameti ki pa jo imam že zdej zelo visoko. kaj si mislite? nisem pa tak da bi zdaj feštal pa redno menjal ženske saj se mi vse to gnusi in si želim čimprej priti v položaj ko bom lahko delal cca 80ur na teden v poslu. uf taku slouničnu se pa že doug nism potrudu pisat haha hvala za branje
17. julij 2019
Jaz ti priporočam, da najdeš punco. Ampak še malo počakaš z otroci ( poroko, če se bosta poročila ). Pa takoj še neboš upazil njenega pravega obraza, ko bo pa snela masko pa boš tak da bod previdem glede tega, pa ne nasedit če te bo lupla sam za denar. Pa če te bo izkoriščala sam za denar ji reč da je konec, čeprav se bo pomojem jokala. Z priselitvijo k teb, pa počaki vsaj 3 mesece al pa dlje. In razumem če nočeš upoštevat mojega nasveta kr sem stara komi 16 let, ampak sem doživela podobno ( sam da ne z ljubeznijo ) .
19. julij 2019
This book is so good! I even had to write an essay about it in university for our Literature class. Unfortunately I had a lot of other assignments lined up and knew that I won't be able to finish my essay on time. That is why I decided to go to my favorite website https://ewriters.pro, where professional writers can write essays for money. Prices there a very low and the quality is always good!
04. november 2019
zdrao jaz sem alex zorko in imam veliko napako
09. november 2019
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: https://www.spletna-stran.com/slika.jpg