u210820
u210820
Next,
18. junij 2017
Posoda oprana, stroj dela, tla pomita, dojenček spi ... čas je za nov Next!
Zgodba se bo sicer razvijala v drugačno smer, kot sem imela v mislih na začetku...ampak sem med vikendom dobila še eno idejo in bom prenovila naslednje nexte... uživajte!

Next posvečam keep calm girl
____________________________________________________________________________________________

Dvignila sem pogled proti moškemu, ki je vstopil v pisarno. Na videz je deloval popolnoma brezbrižno, skorajda nezainteresirano za okolico v katero je prišel. Njegove modre oči so poblisnile po meni, njegov obraz se je razlegel v prisilen nasmešek, nekoliko samovšečno si je šel skozi črne lase. Name ni naredil dobrega vtisa.
“Mislim, da sem zmenjen z neko Aaleyah,” je dejal.
Pogoltnila sem slino. Kakšen samovšečnež. Zanj sem bila “neka Aaleyah”. Kako nesramno! Stisnila sem ustnice.
“Jaz sem Aaleyah,” sem se zbrala. “Vi pa ste ...?”
“Ian Somerhalder,” se je predstavil.
Namerno sem se naredila, da ga nisem prepoznala. Upala sem, da mu bom zbila ego, vendar tega očitno nisem dosegla, ko se je ležerno spustil na stol pred mojo pisalno mizo. Zakaj mi je deloval nekoliko ... Antipatično?
“Sedli ste brez vabila, gospod Somerhalder,” sem ga opozorila. Na ustnice si je ponovno priklical nasmešek.
“Vem,” je mirno odgovoril.
“Lahko bi počakali,” nisem ostala tiho.
Njegove modre oči so se pomudile na meni.
“Očitno niste preveč razpoloženi,” je dejal.
Jaz nisem razpoložena? Zakaj? Da prenašam njegovo samovšečno obnašanje? Saj si je sam kriv, da nisem najbolj prijazna.
“Sem razpoložena,” sem ga popravila. “Torej, gospod Somerhalder ... Mislim, da bi bilo najbolje, da začneva ...”
“Ian,” me je prekinil.
“Kako?” sem ga vprašujoče pogledala.
Niti trenil ni z očmi.
“Kličite me Ian, Aaleyah,” je dejal.
Požrla sem zbadljivko, ki sem jo imela na vrh jezika. Resno. Ta tip si preveč umišlja. Najraje bi vzela plastenko vode, ki sem jo imela na mizi in ga zalila z njo. Vendar bi potem obžalovala, da je nisem raje spila.
“Ian,” sem se popravila.
Njegove ustnice so se zopet zvile v nasmeh.
“Lahko bi mi ponudili kavo,” je pripomnil.
Kavo? Dihaj, Aaleyah, dihaj.
“Avtomat imaste na hodniku,” sem se poskusila zadržati, da mu je nisem sama odšla iskat in zlila na glavo. Iz neznanega razloga mi je šel na živce.
Ian me je premeril.
“Očitno ne boste skakali okoli mene,” je pripomnil z medenim glasom. “Škoda. Ženske se kar lepijo name.”
“Le zakaj,” sem zamrmrala v odgovor in pričela brskati po pisalni mizi. “Ian, morava se lotiti dela, saj do izida revije je le nekaj tednov ...”
“Vem. Pravzaprav sem prepričan, da bova hitro rešila,” je dejal. Zašktrala sem z zobmi. Kako mi je šel na živce!
“Upam.”
“Nisem vam ravno pri srcu, kajne?” me je nenadoma vprašal. Presenečeno sem se zastrmela vanj in motrila njegove svetle oči. Le kaj naj mu odgovorim?

____________________________________________________________________________________________

mnenja, teorije?
kako se vam zdi?
kaj mislite, kaj mu bo Aaleyah odgovorila?
19. junij 2017
u220684
u220684
Next!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
TO JE PRFEKTNO!
Carsko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Nimam več drugih besed!
Nvm,resno nvm.
19. junij 2017
pa naj se javi naslednja za posvecen Next
19. junij 2017
O wwwaaaw Next
19. junij 2017
u210820
u210820
Next
19. junij 2017
Next
+
a lahko dobim posvečen Next ?
19. junij 2017
u213121
u213121
Next! hvala za posvecen nextt (:
mogoce ga bo usekala?
19. junij 2017
hvala vsem stirim, ki ste do sedaj nextale
19. junij 2017
To je fulll hudo! Next!
19. junij 2017
se kaksen Next?
19. junij 2017
jah p resnici
Next
19. junij 2017
hvala vsem sedmim. a objavim Next?
19. junij 2017
Itak da komi ga že čakamo
19. junij 2017
no bom pocakala, da se katera nexta
19. junij 2017
Nujno Next
19. junij 2017
u178631
u178631
neext, ijoj Ian *-*
19. junij 2017
Next posvečam LoveAnimals

Ne, če sem bila iskrena sama s seboj, mi ni bil pri srcu. Niti najmanj. Pravzaprav sem si želela, da mi Monica ne bi dala takšne naloge. Vedela je, da z moškimi nimam nobenega kontakta in sem jih se uspešno izogibala. Do sedaj.
“O tem ne bova razpravljala,” sem se odločila za mirnejši odgovor, čeprav sem imela na jeziku precej bolj sočen odgovor.
Počasi se je nasmehnil.
“No, potem pa bi predlagal, da greva vsaj na kavo,” je dejal. Trudila sem se, da ne bi eksplodirala od jeze. Ta človek ni imel nobenega srama!
“To ne bo mogoče,” sem dejala v odgovor. “No, gospod S...”
“Ian,” me je ponovno prekinil. “Moje ime je Ian.”
“Ian,” sem ponovno zaškrtala z zobmi. “Najbolje bi bilo, da bi se lotila najprej intervjuja, nato pa nekaj ...”
“Oh, sem že mislil, da bo bolj zabavno,” me je doletela njegova pripomba. Resno. Tega. Človeka. Bom. Zadavila.
Dihaj, Aaleyah, sem si rekla in upala, da na mojem obrazu ne piše “Ubila te bom”. Konec koncev mojega dela ni jemal resno, jaz pa sem bila na robu živčnega zloma. Včasih sem imela za moške več živcev. Seveda je bilo to obdobje, kjer me ni nihče ustrahoval, posiljeval ali pa me pretepal. Sedaj pa je bilo popolnoma vse drugače ...
“Zakaj tako mislite?” sem počasi vprašala.
Premeril me je s svojimi modrimi očmi. No, dobro. Zdaj vsaj vem, zakaj se ženske lepijo nanj. Vendar jaz nisem bila ena izmed njih.
“No, jaz sem si to predstavljal drugače,” je dejal.
“Kako?”
Ne bo mi všeč njegov odgovor. Na obrazu sem mu prebrala, da ima nekaj za bregom. Nekaj, kar mi ne bo niti najmanj všeč.
Njegove ustnice so se zvile v vražji nasmeh.
“Torej?” sem dvignila obrv.
“Predstavljal sem si, da se bova pogovarjala v bolj sproščenem okolju,” je dejal. Pogledala sem naokoli. Mar moja pisarna ni sproščena?
“Na primer?”
“No, na primer na večerji,” je dejal.
Zadržala sem se, da nisem zakričala nanj.
“Večerji?” sem presenečeno ponovila njegovo zadnjo besedo. Večerji? Mar misli, da se bom še družila z njim izven delovnega časa?!
“Danes. Ob devetih,” se je dvignil.
Nisem vedela, kaj naj storim.
“Imam vašo telefonsko, Aaleyah,” je dodal.
Hitro sem se dvignila na noge. Ne, ne, takole pa se ne greva! Nikakor ne bom šla na večerjo z njim. Zvečer imam druge načrte, čeprav je bilo to nekaj dolgočasnega, vendar zame popolnega. Gledanje televizije.
“To ne bo šlo,” sem dejala.
Radovedno me je pogledal.
“Zakaj?” je tiho vprašal.
“Zato, ker ne nameravam zapravljati svoj čas, ko nisem v službi,” sem odgovorila na njegovo vprašnje in stisnila ustnice.
Ne bo dosegel svojega.
“Oh, škoda ... Sem si že predstavljal kaj bi vam počel v postelji,” so se njegove modre oči zabliskale.
Izbuljila sem oči.

__________________________________________________________________________________________

mislite, da bo Ian dosegel svoje?
Mnenja, teorije?
20. junij 2017
Next hvala za posvečen Next
ian vedno doseže svoje ampak Aaleyah ni tako "lahka" in se bo ian mogel precej potrudit,da jo bo dobil
20. junij 2017
u224294
u224294
saj bi povedala svoje teorije, ampak kot ponavadi so nesmiselne
torej neeext :'D
20. junij 2017
hahahaha ubila ga bo in spraskala oči kot mačka
Next
20. junij 2017
u213121
u213121
hahahahahah “Oh, škoda ... Sem si že predstavljal kaj bi vam počel v postelji,” ko am tole prebrala sm se skor zadavla s cigumijem pomoje da bo enaka usoda kmal doletela Iana
Next
20. junij 2017
katera bi posvecen Next?
20. junij 2017
mnenja, teorije?
20. junij 2017
BOG keep calm girl MEN ISTO HAHAHA!! Vau full mi je všeč in seveda en velik Next!
20. junij 2017
Next
Ian bo imel težko nalogo
Pa jaz bi posvečenega, če lahko...
20. junij 2017
Next
super jee
20. junij 2017
katys dobis
hvala vsem sedmim, ki ste do sedaj nextale
20. junij 2017
Next