Next
16. junij 2017
Next oooo hvalaaa bogu si nazaaaj
16. junij 2017
ja sem ja
dajte hitro nextat, da vam dam se en del danes...
16. junij 2017
u213121
u213121
Next x 100000
dost?
16. junij 2017
cakam se druge bralke
16. junij 2017
16. junij 2017
Next
Nujno nextaj
16. junij 2017
dejte zbudte se še druge, da lahko da Next
16. junij 2017
hvala vsem sedmim, ki ste do sedaj nextale
16. junij 2017
Next
16. junij 2017
Next
17. junij 2017
kdo hoce Next?
17. junij 2017
u213121
u213121
jest!!!!!!!!!!!!!!
17. junij 2017
js pa vsi drugi na svetu, pa marsovci, pa angeli v nebesih, pa hudički v peklu!!!
17. junij 2017
VSI
17. junij 2017
Next posvečam lost in space

Presenečeno sem odprla usta. Tega nisem pričakovala. In tudi tega ne, da bom jaz morala poskrbeti za celotno revijo o tem človeku.
“Saj se hecaš, kajne?” sem vprašala.
Monica je odkimala.
“Ne hecam se, draga. Pravzaprav bi bilo priporočljivo, da se spraviš na delo ... Jutri se boš namreč dobila z njim.”
Oh, ne. Pa saj ve, da ne maram biti v družbi moških.
“Aaleyah? Si me slišala?”
“Hmmm ...” sem nejasno zamrmrala v odgovor. Nisem vedela, kaj naj rečem. Naj se uprem? Monice ne bom uspela prepričati, da sem neprimeren kandidat za to nalogo. Zavzdihnila sem, naredila požirek kave in se naslonila nazaj.
“Prav,” sem končno pristala.
Monica se je zadovoljno nasmehnila. Naj ji bo.
Domov sem prišla utrujena. Sedla sem za pisalno mizo in odprla prenosni računalnik. Nejevoljno sem v brskalnik vpisala Ian Somerhalder. Njegov obraz je udaril iz ekrana. Prebrala sem si nekaj podatkov o njem in pri tem našla seznam zensk s katerimi je bil v zvezi. Pravzaprav sem se čudila, da ni znal obdržati niti eno zvezo ...
Zaprla sem brskalnik, nato pa se zastrmela v svoje zapiske. Nič kaj obetavnega nisem imela v rokah.
Ponovno sem zavzdihnila. To bo težka naloga. Nisem hotela biti blizu tega moškega. Pravzaprav še vedno nisem pozabila, kaj se je zgodilo v moji preteklosti. Od takrat so moški postali zame španska vas. Nisem se hotela ukvarjati z nobenim.
Pa se bom morala, sem nejevoljno pomislila.

* * *
“Aaleyah.”
Njegov obraz se je zastrmel vame, njegove modre oči so me predirno opazovale. Počutila sem se ... Ranljivo.
Grobo me je pograbil in prijel okoli ramen.
“Ne!” sem se poskusila upreti, vendar njegov prijem je bil premočen. Dušila sem se v lastni bolečini, v tegobi. Nisem prenesla njegovega dotika. Bil je kot hudič iz pekla, ki me je prišel mučiti ... Kriknila sem.

* * *

Moje oči so se samodejno odprle in planila sem pokonci. Bila sem popolnoma premočena. Ozrla sem se po sobi in se prepričala, da sem sama. Da, sama sem bila. Nikogar ni bilo, še najmanj njega, ki sem ga prejsnji dan videla le na fotografiji.
Spravila sem se pokonci in slekla sem si spalno srajco. Odšla sem v kopalnico, kjer sem se rešila še spodnjega perila in stopila pod tuš.
Vroča voda je tekla name in ob prhanju sem razmišljala o svojih sanjah. Poskušala sem se pomiriti, saj nihče me ne bo spet zaprl. Še najmanj pa zvezdnik najstniške serije. Konec koncev sem vse moške metala v isti koš.
Naslednje jutro sem se prikazala v pisarni pol ure prej. Bila sem pomirjena. Sanje so bile skorajda pozabljene, jaz pa pripravljena na srečanje z njim.
“Aaleyah, čez pet minut naj bi prišel,” je nekoliko živčno rekla Monica. Pokimala sem in pospravila mapo s papirji.
Ravno sem hotela nekaj pripomniti, ko je nekdo potrkal na vrata. V želodcu sem imela čuden občutek ...
“Naprej,” sem se uspela zbrati.
Kljuka se je počasi obrnila in vrata so se odprla.

____________________________________________________________________________________________

mnenja, teorije?
ogromno bi mi pomenilo, če bi se katera razpisala...
in upam, da me niso vsi pozabili
17. junij 2017
m js mislim da je tisti moški v sanjah Ian?¿ Zaljujila se bo v njega in potem jo bo izkoriščal na koncu bo jo pa pustu?? Nwm nisem glih dobra v teorija
Drugaće pa supermegafantastičnoizjemnoneverjetnodlično!!! Next
17. junij 2017
Next
17. junij 2017
u220684
u220684
Next!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Se strinjam s serect name
17. junij 2017
u213121
u213121
Next! okey, al je ta zlobnez ian al pa njegov brt dvojcek. na intervjuju se je.mogoce ne bo spomnu in se bosta zaljubila al pa jo bo prepoznou pa cez okn vrgu hec hec. ne odpelu jo bo nazaj k seb. no uglavnem vec ifej pa nimam in upam da je uredu razpis ker res ne znam z besedami. drgac je pa supr
+a mi lahk posvetis naslednji Next?
17. junij 2017
keep calm girl lahko
hvala vsem, ki ste do sedaj nextale
17. junij 2017
js mislim,da je iana sanjala, ampak bo spoznala,da je v resnici zelo prijazen in imam občutek,da bosta par. verjetno se bo pri njemuu končno pomirila in pozabila na svoje prejšnje življenje.
Drugače pa supermegafantastičnoizjemnoneverjetnodlično!!! Next hitro
17. junij 2017
Next
18. junij 2017
hvala vsem...se kaksen Next?
18. junij 2017
Next
18. junij 2017
punce, dam Next?
18. junij 2017
nova bralka in nujno Next
18. junij 2017