neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext + nova bralka
01. avgust 2013
kdaj bo neext
01. avgust 2013
u61292
u61292
jutr bo next oblubm, ker zdej sm na fonu ker mi je mami uzela računalnik (
01. avgust 2013
boga
01. avgust 2013
neeeeeext
02. avgust 2013
u61292
u61292
PIŠEM NEXT KMAU BO GOR<333
02. avgust 2013
u61292
u61292
HVALA KER BERETE<3333
RES MI JE ŽAL ZA KRATEK NEXT AMPAK RES NIMAM VELIKO ČASA, KER PAKIRAM. ZVEČER PA DOBITE ŠE EN NEXT OBLJUBIM<33
Nato pa je nek moški pristopil do mene. In se mi dobesedno obesil okrog vratu in začel jokati kot zmešan oziroma kot, da bi videl boga.
G- GOSPOD N- NATALIJA P-PREVAJALEC
N: *khmm khmm* Sem začela kašljat.
G: Oprosti malo m je zaneslo. Si ti Natalija kajne? Prepoznal sem te s slike.
N: (Jaz pa sem začela v njega buliti kot če bi videla duha. Pa ne zaradi tega, ker ve kdo sem temveč ker je začel zraven mahati z rokami in mi poskušal nakazati. Najbrš je mislil, da ne znam angleško. Vendar se je zmotil angleščino skoraj obvladam. Ko je opazil kako ga gledam je do mene prišel še nek drug človek in mi začel po razlagati po slovensko)
P: Veste gospodična Natalija tole je vaš oče Simon. Jaz pa sem njegov osebni prevajalec, saj smo predvidevali, da ne boste znali angleščino dobro.
N: ( jaz sem spet buljila zdaj v tega prevajalca) Oprostite gospod prevajalec ampak jaz zelo dobro znam angleško in mislim, da ni potrebno mi prevajati.( Prevajalec se je le rahlo nasmehnil in odvlekel Simona stran od mene in mu začel nekaj razlagati)
G: No prav Natalija. Vidim ,da si zelo pridna učenka in zelo dobro govoriš angleško. No naj ti razložim verjetno si zelo presenečena nad vsem kajne?
N: Ja res sem in zelo rada bi izvedela del moje preteklosti.
G: Pridi z menoj domov tukaj ni primeren kraj.
In tako sva odšla do velike avta. Simon je vozil in med vožnjo je bila zelo mučna tišina. Sploh nisva spregovorila in bilo je zelo zelo neprijetno. Ko sva končno prispela se je vstavil pred res ogroooomnoo vilo. Najprej sem mislila, da tam dela oziroma, da je služabnik ali kaj takega. Potem pa mi razložil, da je to njegova vila in posledično tudi moj novi dom. In bila sem razočarana saj sem vedela, da je večina bogatašev takih, ki jim niso važni njihovi otroci. To me je zelo užalostilo saj vem kašni so starši mojih razvejenobogatih sošolk.
vila

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------NEXT??
1. SE NATALIJA MOTI V ZVEZI Z NJENIM OČETOM IN SIMON LE NI TAK KOT JE MISLILA?
2. NEXT
02. avgust 2013
u100166
u100166
1. SE NATALIJA MOTI V ZVEZI Z NJENIM OČETOM IN SIMON LE NI TAK KOT JE MISLILA? Ja,prijazen bo.
2. NEXT Jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
02. avgust 2013
u142227
u142227
neeeeeeeeeext
02. avgust 2013
u142227
u142227
1. SE NATALIJA MOTI V ZVEZI Z NJENIM OČETOM IN SIMON LE NI TAK KOT JE MISLILA? ja zelo bo prijaten
2. NEXT itak neeeext
02. avgust 2013
Neeeeeeeeeeeext!
02. avgust 2013
neeeeeeeext
02. avgust 2013
1. bo
2.nexxt !!!!!
02. avgust 2013
neext
02. avgust 2013
u102137
u102137
next
02. avgust 2013
u136975
u136975
next
02. avgust 2013
u120926
u120926
Neeeeeext!!
03. avgust 2013
1. Ja moti se!
NEEEEEEEEEEEEXT!!!!
03. avgust 2013
1. ja
2. neeeeeeeeeeeeeeeeeext *nova bralka*
03. avgust 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeext
03. avgust 2013
1. ja
2. neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
03. avgust 2013
u61292
u61292
HVALA, KER BERETE TO MI FUL POMEN<33
To me je zelo užalostilo saj vem kašni so starši mojih razvejenobogatih sošolk. Ko sva prispela le iz hiše dobesedno priletel nek gospod in Simon mu je dal kluče od avta on pa ga je odšel parkirat. » No Natlija Beth ti bo razkazala hišo in tvojo sobo, ker jaz moram nujno nekam skočit in pridem čez približno eno uro in takrat ti bo vse jeasno prav?« pokimala sem on se je le nasmehnil in odšel. » Mislila sem si, da je to moja mama Do mene je pritekla gospa srednijh let in mi povedala, da ji je ime Beth in da je pomočnica v hiši. Ko mi je Beth razkazala hišo je rekla, da bo kosilo čez 15minut medtem pa naj razpakiram in ogledam naokoli. Ko je Beth odšla sem se vrgla na posteljo in začela jokat, tako kot takrat ko sem izvedela, da sem posvojena. Vendar ,da sedaj nimam nobeneka, ki bi ga lahko objela. Počitim se kot najbbolj osamljen človek na svetu. Zato sem se odločila, da pokličem Livijo.
L-LIVIJA J- JAZ
L- Prosim?
J- Živjo. Natalija tukaj.
L- Natalija si le končno poklicala . kakšen je bil let? Pa hiša? In ti je lepo tam? Naju sploh kaj pogrešaš?
J- let je bil miren in tam sem spoznala Jaya. Hiša pa je ogromna in to mi ni všeč sploh pa imava služabnike. Veš, da tega sploh nemaram. In sploh mi ni lepo, ker nobenega nepozam Simon pa je odšel in rekel, da more nujno nekam it in da se vrne čez eno uro. In ja pogrešam vaju zelooooo.
L- AH, Natalija saj se mi je zdelo, da ti nebo všeč veš Simon je slaven. Vem ,da ti tega nebi smela povedati, saj nama je to rekel on vendar si nemorem pomagati.
J- Saj se mi je zdelo. Samo še tega se je manjkalo. Komaj čakam, da mi vse razloži in potem bom lepo odšla, ker tukaj je groooznoo.
L- Prepričana sem, da nitako slabo sploh pa do 18. Leta moraš biti pri njem, šele nato se lahko vrneš veš?
J- Je lahko še slabše?
L- Ne skrbi punca. Glavo gor in vse bo vredu parv?
» KOOOOSSSIIIILOOO« se je zadrla Beth.
J- Prav. No adijo zdaj moram na kosilo adijoo.
L- adijo pa pazi nase.
Počasi sem odšla dol in razmišljala, kje je že kuhinja. Pogledala sem skozi ena vrata pa druga pa tretja vendar brez uspeha. » Sovražim velike hiše« sem si zamrmrala. Nato pa sem poskusila srečo pri 4. Ih vrati vendar tudi tam ni bilo sreče vendar sem zagledala spalnico in vstopila. Malo sem se razgledala in ugotovila, da je Simonova. Na tla mi je padel moj uhan in ker je majhen sem ga iskala po tleh kot zmešana vendar ga nisem našla. Pod posteljo pa sem zagledala knjigo. Vem, da to nebi smela vendar se nisem mogla upreti in sem pogledala v njej je pisalo…
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------NEXTT?
03. avgust 2013
Nexteeeeeiii saraaa!
03. avgust 2013
next!"!!!!!
03. avgust 2013
next
03. avgust 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
03. avgust 2013
neeeeeexxxxxxxt
03. avgust 2013
Neeeeeeeeeext!