u102137
u102137
next
29. julij 2013
Neeeeeeext!
29. julij 2013
u100166
u100166
next!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
29. julij 2013
Neeext !!
29. julij 2013
neeext
29. julij 2013
u136975
u136975
neeeeext
29. julij 2013
u61292
u61292
HVALA, KER BERETE <3

» Ja, saj to je super ideja no vidiš Simon dokazal ji boš, da si zelo dober oče.« medtem ko se je basal z čokoladnimi bonboni.« No takoj jutri bom poklical, nočem izgubljati časa« nam je dejal, se poslovil in odšel. Jaz pa sem v postelji še dolgo v noč razmišljal o njej in kakšna je, če je podobna Simonu in podobne reči. Nato pa sem tudi jaz kmalu zaspal.
NASLEDNJE JUTRO V SLOVENIJI
NATALIJA
Zjutraj sem se zbudila in sanjala, da se posvojena Naenkrat pa sem bruhnila v jok ampak nevem zakaj saj so bile samo sanje. Nato pa sem zaslišala korake. Hitro sem si obrisala solze, ampak je bilo prepozno takrat je v mojo sobo prišla mama in opazila, da sem jokala. » nič nič sanjala sem, da sem posvojena ampak saj so bile samo sanje ane mami?« sem ji rekla. » se ne spomneš kaj se je zgodilo ponoči« mi je rekla jaz pa sem se malo zamislila in se spomnila, da sem posvojena in da imam očeta iz VELIKE BRITANIJE in da mu je ime SIMON. In spet sem začela neutalažljivo jokat kot ponoči. Mami me je mirila takrat pa je v sobo prišel očka z zelo resnim izrazom na obrazu, da me je kar malo preplašil vendar več kot dejstvo, da sem posvojena me ne more nič. Očka je začel« Veš Natalija, jutri zjutraj odpotuješ v VELIKO BRITANIJO natančneje v London. S Simonom sva se zmenila, da če ti nebo všeč in boš pogrešala dom in ne boš imela prijateljev boš prišla sem vendar ga boš obiskovala vsak mesec ali pa on tebe. Se strinjaš?« no če pomislim tudi tukaj nimam prijateljev in če dobro pomislim ideja ni tako zelo slaba, saj bi ga tudi jaz želela obiskati in razjasniti veliko vprašanj. Po razmisleku sem se odločila, da grem in ga spoznam. Mama in očka pa sta delovala zelo žalostno in … No ja pa saj ju bom poklicala vsak dan tudi preko skypa se bomo vedeli in pogovarjali. » Očka, mami sem začela« »kaj je srček?« je z vidnim zanimanjem vprašala mama. » ali mi lahko povesta kaj o Simonu in če vesta zakaj sem jaz v Sloveniji če pa, če jaz prav razumem morala živeti v VELIKI BRITANIJI. » Veš Simon naju je prosil, da ti on razloži zato ti midva nebi. Saj ga boš jutri videla in pogovorila se bosta parv?« me je vprašala. Jaz pa sem bolj sebi kot njej odgovorila » Ja« ki se je komaj slišal. ampak sama nisem razumela zakaj saj ni kakšna zvezda ali kaj.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
nExT?
29. julij 2013
neeext
29. julij 2013
Neeeeeext!
29. julij 2013
nnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnext
29. julij 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeext
30. julij 2013
neext + nova bralka
30. julij 2013
u102137
u102137
next
30. julij 2013
Next
30. julij 2013
u125625
u125625
next
30. julij 2013
u61292
u61292
najbolši

in že pišem next
30. julij 2013
u136975
u136975

next
30. julij 2013
ja res je...ja pa hitr ga napiši
30. julij 2013
u136975
u136975
mhm
30. julij 2013
hitro
30. julij 2013
u61292
u61292
EVO NEXT<33
Ampak sama nisem razumela zakaj saj ni kakšna zvezda ali kaj. Nato pa je mami rekla, da sta z očkom vzela za danes dopust, da bi ta naš zadnji skupni dan preživeli skupaj. Meni se je ta zamisel zdela fantastična in sem predlagala, da bi skupaj odšli na piknik. Mami in očka sta bila navdušena. Jaz sem se šla oblečt si umit zobe in se naličit izbrala sem le maskaro in svetel lipgloss saj sama nemaram preveliko ličil. Nato sva z mami pripavili prigriske za na piknik. Naredili sva vse možne slaščice in sendviče. Zgledalo je zelo okusno. In odšli smo na prelep travnik in imeli piknik in se veliko pogovarjali. Ko smo končali s piknikom smo odšli domov saj sem morala vse še spakirati. In imam kar veliko oblačil . ko smo prišli domov sem začela pakirati. Vsa oblačila sploh nisem vzela, saj sem jih imela kar dosti. Vendar če se primerjam z mojimi bogatorazvajenimi sošolkami to sploh ni nič.in tako smo konec dneva preživeli skupaj vendar doma. In mene je malo grabila panika, saj me je zelo strah višine. In ko je bila ura 21:00 sem morala že spat ampak saj sem mela let šele ob 10:00. Vendar je mama tako želela in nisem se hotela prepirati sploh zdaj pred odhodom ne. Naslednje jutro sem se zbudila zelo potrta. Morala sem se posloviti od najbližjih in to je bilo od vsega najtežje in pri srcu mi je bilo zelo hudo.
ISTOČASNO V VELIKI BRITANIJI
HARRY
Simon je bil pri nas že od 6.00. bil je zelo živčen in nemiren. Že 2 uri in 50 minut se živčno prestopa, hodi gor in dl po prostoru mi pa ga poskušamo vsaj malce pomirite vendar se zdi, da bo postal živčna razvalina. » Pomiri se Simon!« ga je že stotič danes miril Zayn. » Simon bi malo HRANE?« ko je to izgovoril je poudaril besedo HRANA. » Veš Simon meni v stresnih situacijah pomaga. Sploh nekaj sladkega.« Ga je pomirjujoče vprašal Niall. Simon je le na hitro odkimal in nadaljeval z živčnostjo. » Simon nekaj sem se spomnil je dajal naš pametni Liam. » Če imaš kakšno njeno sliko, jo glej mogoče ti bo pomagalo!« je predlagal Liam. » Imam eno, ki sta mi jo poslala njena starša. » prosim ali nam jo pokažeš« sem ga začel spraševati in ga pogledal z najlepšim* puppy faceom*. » ja, ja seveda vam bom in iz denarnice potegnil fotografijo. To dekle na sliki je bilo *PREČUDOVITO*. » uau« je rekel Zayn. » Pa saj je zelo lepa« je pripomnil Niall in za nekaj sekund odvrnil pogled stran od hrane. » Prečudovita« sem rekel ne, da bi se zavedal in Simon me je pogledal s takim pogledom, ki ga nisem znal razložiti.« Sem to rekel na glas« sem vprašal. In vsi so prikimali, jaz pa zardel kot pohan paradižnik. » Fantje …« je rekel Simon.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
NEXT?

P.S. Aja pa zanima me če ima katera od vas twitter?
30. julij 2013
u136975
u136975
next
30. julij 2013
u140555
u140555
neeeeeeeext + nova bralka <3
30. julij 2013
neext ja jst
30. julij 2013
Neeeeeeeext!
Js ga mam
30. julij 2013
u102137
u102137
nexttt!!!!!!!!!!!!!
30. julij 2013
u100166
u100166
next
30. julij 2013
NNNNNNNNEEEEEEEEEEEEEEXXXXXXXXXXXXXXXTTTTTTTTTTTTTT!!!!!!!!!!!!PLIS HITR....
30. julij 2013
In pol da jst dobr pišm ane?!
Neeeeeeeeeeext.♥♥;**
30. julij 2013
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani