u100166
u100166
hvala
28. julij 2013
Nzk hvala vama < 333
28. julij 2013
u61292
u61292
JS sm se zmotla tm k sm napisala istočasno sm misnla pred enim dnevom
28. julij 2013
1. ali je natalija simonova hči? pomoje ja !
2.kaj se bo zgodilo? nimam pojma
3. next?? itak !!!
+ nova bralka !*
28. julij 2013
u102137
u102137
next
28. julij 2013
u112295
u112295
next
28. julij 2013
Next malo daljše nexte piši plisssss
28. julij 2013
next
28. julij 2013
nnnnnnnnnnnnnnnext+NOVA BRALKA
28. julij 2013
neeeeeeeeeeeext
28. julij 2013
u61292
u61292
JOOJ KOK NEXTOV, TOK VM HVALA, DA BERETE<33
+ NA ŽELJO jellybeanss JE DALJŠI NEXT

WWWWHHHAAATT??? Smo vsi v en glas vprašali Simona.Simon pa je kar naprej strmel predse in gledal v steno?« Ampak kje je zdaj?« je začel Zayn. » In tvoja žena oziroma punca veš kje je« je nadaljeval lačni Niall. » Ah fantje pustimo ga saj vidite, da mu ni do pogovora« je končal pametni Liam. » Fantje zdaj nebi rad govoril o tem, mogoče vam kdaj povem zgodbo ampak zdaj….« se je ustavil, ker ga je klical nekdo na telefon. Ko se je oglasil, je samo poslušal brez, da bi črknil. Ko je tisti na drugi strani linije končal je Simon rekel GOODBYE in prekinil, po licu pa sta mu spolzeli dva solzi. » KAJ SE JE ZGODILO?« smo ga napadli. On pa je le rekel« Liam, me lahko uščipneš, ker se mi zgodi, da sanjam« in Liam ,ga je hotel uščipniti, ko je Niall skočil na Simona in ga raje kar on. » AUUU, SAJ SEM ŽE UGOTOVIL, DA NE SANJAM« se je zadru Simon. » Saj si tako rekel« se je začel opravičevati in naredil tisti njegov ˝nedolžni obraz˝. » Hmm torej Simon nam boš za vraga že povedal kdo te je klical in kaj je hotel.« sem postal nestrpen. » Torej je začel……« in naredil sekundi premor in nato nadaljeval. » Povedal vam bom kar celo zgodbo. Mandy je bila priznana modna oblikovalka in svoje prekrasne kreacije je predstavljala po vsem svetu. Imela je nekakšno turnejo, če se lahko tako izrazim. In nek dan je odšla na pot v neko državo, vendar nisem vedel v katero in to, da nisem vedel in jo takrat nisem poslušal, ko je govorila obžalujem še zdaj, vem samo, da v srednjo Evropo. No in takrat je bila moja hčer stara komaj 10 mesecev in je morala z nji na letalo, ker sem jaz imel obveznosti in je nisem mogel paziti. In….« je začel hlipati po licu pa so mu spolzele solze. » Ravno tisto letalo na katerem sta bila Mandy in najina hči je strmoglavilo« je komaj povedal, saj so mu solze zalile ves obraz in soba je bila napolnjena z žalostjo.
28. julij 2013
nnnnnnnnnnnnnnext
28. julij 2013
neeeeeeeext
še enega!!
28. julij 2013
neext
28. julij 2013
u61292
u61292
kar zdaj bom dala next pa čeprav je od prejšnjega minil šele 40 min.

Nekaj minut smo bili vsi tiho in bili smo odsotni. Nato pa je Liam končno ˝prebodel˝ to mučno tišino in Simona vprašal. » AMM, Simon nočem biti vsiljiv ampak, kaj se je zgodilo s telefonskim klicem oziroma kdo te je klical in kaj je hotel« je končal s svojo pripovedjo Liam.« NO in takrat je umrla Mandy, najina hčerkica pa je bila le rahlo poškodovana. In seveda mi niso hoteli povedati kje je najina hčerkica in niti nevem kje so pokopali Mandy to je bilo vse zaradi moje neumne slave. Niso mi dovolili imeti otroka in so mi dali jasno vedeti, da so jo dali v rejništvo vendar nisem vedel v katero državo. Se spomnite, ko sem vam omenil, da sta šle v srednjo Evropo« vsi smo pokimali Simon pa je nadaljeval. » No in takrat sem odšel pregledati vsa zavetišča in na žalost najine hčerkice nisem našel in še vedno se nisem sprijaznil z tem dejstvom in sem zato zdaj ko sem postal ˝bolj vplivnejši˝ so mi pomagali iskati mojo hčerkico in poslal sem tudi vzorce moje krvi in jih razposlal po vsej EVROPI in šele danes oziroma pred nekaj minutami so mi sporočili, da ….

NEXT??
28. julij 2013
neeeext
28. julij 2013
u125821
u125821
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!
28. julij 2013
next
28. julij 2013
u102137
u102137
next
28. julij 2013
next
28. julij 2013
Neeeeeeeeeeext!
P.S. nova bralka
28. julij 2013
u120926
u120926
Neeeext-nova bralka!!!
29. julij 2013
next+nova bralka!!!!!!!!!!!!!!!! svetouno pišeš......plis hitr nexti....
29. julij 2013
u125625
u125625
next
29. julij 2013
u61292
u61292
» No in takrat sem odšel pregledati vsa zavetišča in na žalost najine hčerkice nisem našel in še vedno se nisem sprijaznil z tem dejstvom in sem zato zdaj ko sem postal ˝bolj vplivnejši˝ so mi pomagali iskati mojo hčerkico in poslal sem tudi vzorce moje krvi in jih razposlal po vsej EVROPI in šele danes oziroma pred nekaj minutami so mi sporočili, da so jo našli! In Simonu so spet pritekle solze vendar ne od žalosti vendar od sreče.« In kje živi?« sem ga tokrat jaz nadlegoval z vprašanji. » V Sloveniji« mi je odgovoril. In obljubili so mi, da mi jo bodo po 17 letih vrnili. Ampak tukaj nastane ena velika težava. Kaj če ne bo hotela sem in bo mislila, da sem slab oče in mi nebo verjela kar ji bom povedal?« je s povešeno glavo zaključil Simon. » Simon pomiri se glavo ,da si jo našel« je rekel naš pametni cukerček Liam. » veste fantje razmišljam kaj pa če bi njenima staršema rekel, naj ji povesta, da če ji tukaj ne bo všeč, da gre lahko nazaj domov. Želim si samo to, da jo objamem in poljubim in vidim svojo punčko« » Ja, saj to je super ideja no vidiš Simon dokazal ji boš, da si zelo dober oče.« medtem ko se je basal z čokoladnimi bonboni.

MANDY

SIMON

« No takoj jutri bom poklical, nočem izgubljati časa« nam je dejal, se poslovil in odšel. Jaz pa sem v postelji še dolgo v noč razmišljal o njej in kakšna je, če je podobna Simonu in podobne reči. Nato pa sem tudi jaz kmalu zaspal.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
next?
29. julij 2013
NNNNEEEEEXXXXXXXXXXTTTTTTTT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
29. julij 2013
neeext
29. julij 2013
wma
neex(:
29. julij 2013
neeeeeeeext
29. julij 2013
nnnnnnnnext
29. julij 2013
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani