It's a teenage ''love'' story that will get you all excited and ready to read more. I honestly don't know how far will I go along with the story, my purpose is to write down what I am feeling so I stop thinking about a certain someone. In addition, this story will be kind of a diary where I will keep all my feeling safe. I hope you will enjoy the story.

My English is not that good, but I think it would be an interesting challenge to try and write everything in English. Please help me decide, should I write in English or Slovenian.
17. julij 2019
slovensko. saj smo vendarle v sloveniji in je državljanska vzgoja že tako slaba, zato za krepitev narodne zavesti torej predlagam slovenščino. LP
17. julij 2019
hvala za sodelovanje, bom upoštevala tvoje mnenje
17. julij 2019
Lahka Slovensko al pa Angleško zarad mene pač jst oboje razumem, sam pač Slovensko bi blo bolš. Kdaj pa boš pisala?
20. julij 2019
Bom kar v slovenščini pisala, začela bom pisati augusta, ker bi rada za začetek dobila vsaj 10 nextov . Lep dan še naprej
21. julij 2019
Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next evo 11 nextov upam da bo lezbična zgodbica
31. julij 2019
»Dobro jutro, prosil bi te, če mi pokažeš osebno izkaznico, da te obkljukam na seznamu«. Vodiču vljudno zaželim dobro jutro in storim točno to kar me je prosil. »King, samo še tebe smo čakali.« po teh ne potrebnih besedah stopim na bus, ta je imel dva nadstropja in čeprav me je mikalo, da bi šel na drugo nadstropje so mi glasovi mojih prijateljev iz spodnjega to preprečili. »Kje si King«, »Sam tebe se skozi čaka« slišim takoj, ko zagledam svojo družbo. S pol nasmehom na obrazu pozdravim kolege in s pogledom iščem prosti sedež. V peti in zadnji vrsti zagledam dekle s slušalkami, ki mirno spi. Približam se ji, ne da bi odmaknil pogled z njenega pristnega obraza in se usedem na prosti sedež poleg nje. V spodnjem nadstropju nas je bilo osemnajst, v zgornjem pa naj jih bi bilo petdeset. Na srečo mi dolgčas ne bo, ker levo od mene sedita Rocco in Carlo. Čeprav je ura šest zjutraj z Italijanoma že začnemo razpravljati. V naš pogovor skoči en frajer, katerega ime ne poznam in me prosi če lahko pridem na zgornjo nadstropje pozdravit ostali del druščine. Po navadi se mi to ne bi dalo ampak, ker me je zanima kako gor zgleda sem fantu prikimal in mu rekel, da pridem za njim.
Ne bom lagal, vem da sem priljubljen, kar je namreč opravičeno saj sem v življenju dal marsikaj skozi in ti dogodki me ohranijo popularnega. Vsak ima pred mano nek strah in do mene spoštovanje, saj ne vejo česa vsega sem zmožen.
Po fantovem odhodu nekaj minut mini preden se res odpravim na zgornjo nadstropje. Medtem ko hodim po stopnicah lahko že slišim šepetanje deklet, ki »Misliš, da je to on?« »Seveda je tepka, kdo pa drug«. Na smeh mi gre, ko jih slišim vendar ohranim svoj poker face, ali kakor drugi poznajo ''King face''.
Pogledam po avtobusu in že dolgo me ni gledalo petdeset ljudi hkrati, ko nisem na odru. To me je malo zmedlo vendar so me glasovi in pozdravi ljudi sprostili. »Kje si King«, »Lej Kinga« zdi se mi, da današnja mladina zna reči samo te besede. Mirno sem hodil do zadnjih sedežev avtobusa, namreč tam so sedeli moji prijatelji oziroma edini ljudje, ki sem jih prepoznal. Sprehod po avtobusu, mi je ob vseh teh pogledih dal občutek, da sem maneken na runwayu. Zgornjo nadstropje avtobusa je kar lep, vendar mi je na srečo spodnji veliko bolj všeč. Iz zadnje vrste se mi že nasmiha Luka in ko pridem do njega vstane, da narediva najin znan pozdrav. Handshake si je izmislil dve leti nazaj a ga kljub temu želi na vsak način še zmeraj uporabljati.
Vem kaj si mislite o meni, mislite si, da sem popularen fant s popolnim življenjem ampak se hudo motite. Prijazen sem bolj malo, kar na žalost in seveda meni v prid pritegne veliko pozitivne pozornosti, ''call it a gift or something'' ampak me prav ta moj karakter vedno spravi iz stisk. Punce se limajo name, težko najdem kaj mira pred njimi, zato jih izkoriščam v sebi dobro. Ne me sedaj narobe razumeti, spoštujem jih vendar le toliko kolikor se same.
Vrnem se v spodnji štuk in spet zagledam dekle, ob kateri sedim. Še zmeraj spi, ampak kljub temu, njena lepota v meni povzroča drugačen in povsem ne znan občutek. Prisedem k njej, si nadenem slušalke in gledam skozi okno, vendar moj pogled pade na njeno telo. V rokah drži poleg telefona odprto knjigo, ''najbrž je zaspala ob branju'' si mislim. Bela majčka, roza krilo, celo jo analiziram v upanju, da do takrat ko se bo zbudila, bom vedel že kaj o njej. Kmalu me sanjarjenje popelje v dober sladek spanec.

Next? prosila bi za feedback in če se vam le da, da malo oglašujete mojo zgodbico(:
05. avgust 2019
Next
07. avgust 2019
Next Next
07. avgust 2019
Next
07. avgust 2019
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: https://www.spletna-stran.com/slika.jpg