next
06. julij 2012
NEXT! Čimprej! >_<
06. julij 2012
Pouk se je kot vedno vlekel v neskončnost. Z Minnie sva kot vedno risali ena drugi po zvezkih, da sva odganjali dolgčas. Učitelji so se tega že navadili in niso ničesar rekli, saj so vedeli da nebo nič pomagalo. Končno je zazvonilo za konec zadnje ure. Odšli sva do najinih omaric in se pogovarjali o pomenu risb v zvezkih. Opazila sem da ima na sebi verižico. Pri srcu me je pogrelo, saj sem vedela, da imam ob sebi končno spet osebo, ki ji lahko rečem najboljša prijateljica.
16. september 2012
Zunaj sta naju že čakala Alen in Max. Pozdravili sva ju ter skupaj smo odšli h meni domov. Max in Minn sta bila takšna srčka in veselilo me je, da sta tudi on in Alen tako dobro ujela. Doma ni bilo nikogar, le pismo od mami. Napisala je, da sta z Zoey odšli k zdravniku. Nič razloga zakaj. Odložila sem pismo in Zoey napisala sms. Alen me je čakal pri vratih kuhinje, Minn in Max pa sta že odšla h bazenu. Preoblekla sem se v kopalke, vzela brisače ter telefon, če bi mi Zoey odpisala in skupaj sva odšla h bazenu. Ura je bila kmalu 5, odgovora pa še vedno ni bilo. Začelo me je skrbeti. Stekla sem v stanovanje in poklicala Zoey. Ni bilo odgovora. Poklicala sem mami. Spet nič odgovora. Hodila sem po sobi sem ter tja, ko je Alen vstopil. "Kaj je narobe?" me je vprašal. "Nič," sem hitro odgovorila in odšla v kopalnico. Prišel je za menoj in me še enkrat vprašal. Bila sem tiho. Nisem vedela, kaj naj rečem. Odšel je ven s kopalnice in za seboj zaprl vrata. Vedela sem, da ni v redu, da mu ne povem kaj me mori, ampak nisem mogla drugače. Spet sem poklicala Zoey in mami. Spet brez odgovora. Nekdo je potrkal na vrata. Ustrašila sem se, saj sem bila zatopljena v svoje misli. Brisača, ki sem jo imela v rokah mi je padla na tla in s seboj potegnila še nekaj krem z umivalnika. Hitro sem začela pobirati vse skupaj. Oseba pred vrati pa je še enkrat potrkala. "Nelly? Je vse v redu?" je bilo slišati Minnie-jin zaskrbljeni glas. Odklenila sem vrata in se usedla na stranišče ter še enkrat poklicala mami. Nič odgovora. Minn je prišla k meni in pokleknila pred menoj. "Kaj je narobe?" je milo vprašala in me prijela za roke. "Alen je odšel. Videti je bil zelo zmeden in užaljen. Max je odšel za njem ... Ali sta se skregala?" je še dodala. Pogledala sem jo v oči. Videla sem njene zaskrbljene oči. "Nisem hotela, da bi Alen odšel. Nisva se skregala. Mami in Zoey se mi sploh ne oglasita. Občutek imam, da je nekaj narobe. Alenu nisem hotela nič reči in vse skupaj je narobe razumel ... " je končno prišlo iz mojih ust. Minn se je vstala in me objela. "Vse bo v redu, boš videla. Alen bo razumel. In verjetno, samo nimajo telefonov pri sebi, tvoj občutek je samo tvoja domišljija ker te tako skrbi." "Verjetno ..." sem tiho rekla, ampak v mojih mislih je bilo vse druga kot beseda verjetno.
24. november 2012
Ušeč mi je, da se neki zanimiuga dugaja in da se bo, pu usej verjetnosti, neki velkiga zgudil. Upam d updateaš čim prej! xoxo
24. november 2012
u74779
u74779
Next!!! ---> NOVA BRALKA!!!
NNNNNNNEEEEEEXXXXXXTTTTTTTTTT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
02. december 2012
neeeeext
03. december 2012
Odšli sva v kuhinjo in skuhala sem nama kavo. Minn me je hotela zamotiti in me spraviti v boljšo voljo in deloma ji je to tudi uspevalo. Čez nekaj časa mi je zazvonil telefon. Hitro sem se oglasila, v upanju da sta to mogoče Zoey ali mami. Žal je bil to le Max. Rekel je, da bo ostal pri Alenu in da je vse v redu. Zahvalila sem se mu, nato pa telefon podala Minnie. Sama sem odšla v dnevno, se usedla na sedežno ter prižgala televizijo. Ura je bila 19.00 in na vseh kanalih so potekala poročila. Ustavila sem se na enem od kanalov, kjer so poročali o prometni nesreči. Zgodila se je nekaj ulic naprej od naše hiše, menda tudi nobena od oseb ni umrla, le hudo poškodovani. Imen niso povedali. Ko so pokazali avtomobil sem v notranjosti prepoznala podoben obesek kot sem ga dala mami. Hitro sem pograbila jakno ter ključe od avta, Minnie nekaj na kratko napisala na listek da je nebi skrbelo in odhitela proti bolnišnici, kjer sta bili mami in Zoey. Na poti mi je v mislih cel čas odmevalo "tvoj občutek se ni zmotil, nekaj je bilo hudo narobe". Nisem bila zbrana ko sem vozila, solze sem imela v očeh in vse je postajalo huje in huje.
09. december 2012
next. čimprej!
09. december 2012
NEXT!
16. oktober 2013
u155253
u155253
next!
01. november 2013
u156631
u156631
Nexxxxxt vse sem prebrala love this story <3