u69203
u69203
Nwm
Ja itak da next!!!!
The best story ever
23. november 2013
js mislim da jh sploh niso ugrabl no nevem....
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!
23. november 2013
nikol nvs
23. november 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeext
23. november 2013
kmal dobite next ba bo mal daljsi
25. november 2013
next
25. november 2013
neeeeeeeeext
25. november 2013
To je za use ko berete se enkrat tnx

--------------------------------------------------VIC----------------------------------------------------------

http://www.google.si/imgres?safe=off&hl=sl&biw=1280&bih=797&tbm=isch&tbnid=r6OV0aIK7lV3LM:&imgrefurl=http://godisheart.blogspot.com/2013/01/i-trusted-you-but-now-your-words-mean.html&docid=ChIhxzVbDYwSAM&imgurl=https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/72952_490808220961299_238555630_n.jpg&w=403&h=403&ei=9OmSUo2HJ42Shgff-oC4Aw&zoom=1&ved=1t:3588,r:15,s:0,i:124&iact=rc&page=1&tbnh=189&tbnw=225&start=0&ndsp=21&tx=115&ty=106

Sla sm u sobo ko cm vidla Taja.
Pogovor:
t-ne se dret, tu sm za zabavo
j-vn pejt
t-zaka no zabavima se mal (me dvigne za lase)
(Emma pride v sobo) e-emma
e- spust jo!
t-ok (me vrze na tla in dvigne Emmo za lase, js se od strahu stisnem v kot sobe, ko not prideta v sobo Zayn in Louis)
Louis je takoj prsu do mene in me hotu poljubit na lice a sm ga odrinila in udarla. Js sm se ustala in brcnila Taja v mednozje, tk da je Emma padla naravnost u Zaynovo narocje. Louis je poklical policijo in rekel kam naj pridejo. Ko je policist prsu je vprasal ce sm Taja ze kje vidla in sm mu povedala da me je tepu ko sm mela 15 do 19 let. Usi so sli vn iz moje sobe razn Em.
Pogovor:
j-js e-emma

e- Kua pa je s tebo in Louisom ?
j-Kokr ze ves me je uprasu na zmenek.
e-ja
j-js sm rekla ja in skakala od veselja.
e- zaka si pa pol zalostna?
j- ko sm pa hotla vn na zrak cm pa vidla kk si Louis in Eleanor preiskujeta grla.(sm rekla ze v joku).
Emma se je cm ustala in sla ven iz sobe, js sm pa sla na pojstlo, tm sm lezala in razmisljala u dogodku, kr naenkrat sta pa not vstopila Maya in Niall. Rekla sta da morm na vecerjo, vse kar sm pa nardila je pa blo da sm se zadrla Mayaaaaaaaaaa in se ji vrgla v objem.
Js, Maya in Emma smo se vedno razumele ble smo sosolke.
Maya:
http://data.whicdn.com/images/52604670/tumblr_mer167Np271rl6nk9o1_500_large.jpg

Sla sm dol na kosilu kjer so bli vsi tud Harry (on ponavad ne vecerja). Opazla sm tud da me Louis skos gledu z I'm sorry pogledu.

-------------------------------------------------------------LOU-----------------------------------------------------------------------------

Ko sm sou vn iz Vicine sobe, me je Zayn uprasu ka je narobe da me Vic sovrazi, reku da nevem.
http://www.google.si/imgres?safe=off&hl=sl&biw=1280&bih=797&tbm=isch&tbnid=v2itjPVg4S8HqM:&imgrefurl=http://www.quoteswave.com/picture-quotes/322372&docid=aUfHaYyenle95M&imgurl=http://static5.quoteswave.com/wp-content/uploads/2012/12/Sometimes-i-lay-awake-at-night-and-wonder.jpg&w=400&h=400&ei=QneTUr2NFKf8ywOuioLoCw&zoom=1&iact=rc&page=2&tbnh=210&tbnw=210&start=23&ndsp=23&ved=1t:429,r:41,s:0&tx=140&ty=113

V sobi sm razmislu kaj sm naredu narobe. Kar naenkrat je not vdrla Emma in me uprasala ce vem zaka je Vic jeznana mene.
Pogovor:
j-js e-emma

e-Ti sploh ves zaka je Vic jezna na tebe?
j-Ne, a mi lahk poves?
e-Ti si jo uprasu ce bi sla s tabo na zmenek, in rekla je da bo sla in si sou vn. Una je pa odprla vrate da bi sla u shopping,pa je vidla tebe in uno kurbi*o Eleanor kk si preiskujeta grla!
j- Sploh ni blo tk!!
e- Kk pa je slo?
j-Js cm jo uprasu ce bi sla z mano na zmenek, rekla je ja. Sou cm vn in kr cm biu tk veseu sm skaku od vesela in se zadru yeeeeeeeeeeeeeeeeeeees.Ko cm slisu ta visok glas: Louiiiiiii, ki si biu ves kk sm te pogresala, srcek moj? Pa cm jo uprasu ce ne ve da sm ji dal konc rekla je da ne ve in me polubla!!
e- A si to povedu Vic?
j-Ne,zakaj?
e-Ker jo ta Nejc osvaja.
j-Kuaaaaa?
e-ja in ce ji tega ne bos kmal povedu jo bos za vedn zgubo..

Kr naenkrat je pa not vdru Niall z eno punc. Emma je kr skocla u luft in objela punco. »Boo Bear to je Maya.« Tk me ta ime Boo Bear razjezi, Nialla sm hotu zadavit a me je Emma prej ustavla »Boo Bear?« »Tk me je prej mami klicala in zdej mi gre to na zivce!« sm reku. »Vecerja!!!!!!!!« se je zadru Niall. Mi smo se odpravl dol Niall pa Maya sta pa sla po Vic. Pol je pa prsla Vic, skos sm jo gledu z I'm sorry pogledu sm ni odreagirala.
Kak se vm zdi?
A pisem pravopisno al tk kot cm zdj?
Kaj je z Niallu in Mayo?
A bo Vic verjela zgodbi ko jo bo Louis povedu? A mu bo oprostila?
Zdej dokler ne bota Louis pa Vic prjatla bom pisala njegovo celo ime!
NEXT????
25. november 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!
25. november 2013
neeeeeext pa pravopisno če se da prosim...
25. november 2013
u69203
u69203
Kak se vm zdi? Super!!!!!!
A pisem pravopisno al tk kot cm zdj? Vseeno
Kaj je z Niallu in Mayo? Par sta
A bo Vic verjela zgodbi ko jo bo Louis povedu? A mu bo oprostila? Nwm... Upam da bo
Zdej dokler ne bota Louis pa Vic prjatla bom pisala njegovo celo ime! Ok
NEXT???? Ja itak!!!!!!!!!!!!
25. november 2013
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
25. november 2013
u151714
u151714
next
26. november 2013
en al pa dva nexta se rabim
26. november 2013
neeeeeeeeeeeeext!!!
26. november 2013
ze pisem, a naj bo dolgi ali kratki?
26. november 2013
dolgi
26. november 2013
doug
26. november 2013
jutr pride next res sorry
26. november 2013
Mogoc bo dans sm je zelo mal moznosti
26. november 2013
Ta next je za ɱɾƨ.ʅυƈɣ in Pikachuuu*

----------------------------------------------------LOU-------------------------------------------------------

http://s3.favim.com/orig/47/amazing-beauty-emotion-happy-life-Favim.com-437667.jpg
Po večerji sem šel do Vic in ji povedal kaj se je zgodilo. »Ne verjamem ti, zaupala sem ti in si me prizadel!!!«Se je drla na mene, »Vic prosim, rad te imam preveč da bi živel brez tebe, prosim odpusti mi!!« Sem jo prosil a v odgovor sem dobil: »Ne, ne in ne, sovražim te, mislila sem da si drugačen, boljši. A sem se očitno motila, ne morem verjet da mi to narediš in kasneje prosiš da ti odpustim. Samo pusti me pri miru!!« Se je drla na mene v joku. Zbežala je v sobo, jaz pa sem se usedel na kavč in razmišljal, kako bi jo osvojil nazaj. Nič niti ene same ideje. Videl sem jo kako je šla ven, skozi vrata. Obul sem se in šel v park na moj poseben prostor (skozi gozdiček in čez ograjo). Slišal sem dretje od Vic, letel sem do nje in videl kako jo je nek fant udaril tako močno da ji je kri začela teci. Postavil sem se pred njega in mu zagrozil: » Če jo še enkrat udariš te bom jaz lastnoročno ubil!« On se je samo odmaknil in rekel, da se je samo malo zafrkaval. Jaz in Vic sva sla do bolnice in poslali so naju v sobo 147. Tam se je ulegla na posteljo in zdravnik jo je pregledal, ni bilo hudih poškodb. Rekel je samo da bo morala prespati pri njim za vsak slučaj. Ostal sem zraven nje spal nisem nič, cel dan in noč sem sedel in jo držal za roko, bila je tako topla, prijetne, tako kot da bi bila narejena samo za mene. Kmalu se je zbudila, rekla ni nič samo vstala se je in preoblekla v svoja oblačila. Sla sva ven, v parku me je vprašala: »Kako to da si ostal zraven mene, po tem kako sem se obnašala o tebe?«. »Kakor sem ti že povedal, jaz te ljubim Vic in ni vatno kaj ko bom bil ob tebi, ob dobrem in slabem.« sem ji odvrnil, poln upanja da mi bo oprostila. A preden je lahko kaj rekla je prišla Eleanor, ta baba me tako jezi vedno pride ob napačnem trenutku, pravzaprav sploh ne bi smela priti!! Prišla je do mene in me objela, a preden sem jo lahko odrinil je Vic rekla: »Ja vidim kako zelo me ljubiš!« Je rekla. Jaz sem odrinil Eleanor in letel do Vic, jo prijel za roko tako da se je obrnila in me gledala v oči, videl sem lahko žalost v njenih očeh. Umaknil sem ji lase iz obraza in jo zelo in mislim zelo strastno poljubil. Poljub mi je vrnila, a ko sva se `odlepila` drug od drugega je stekla stran od mene v hišo. Jaz sem jo klical in letal za njo, našel sem jo v Emminem objemu kako joka rekel sem: » Bom jaz prevzel.« nič mi ni rekla, samo prikimala je. Odšla je ven iz sobe in jaz sem prisedel k Vic. Vprašal sem jo: «Kaj je narobe, mi lahko poveš?« Rekla mi je: «Problem je v tem da ne vem če ti lahko zaupam, kar koli narediš se spremeni v napako, vprašal si me na zmenek in sem te minuto kasne videla kako poljubljaš Eleanor, se mi opravičiš in te vidim objemati Eleanor. Me ne bi presenetilo če bo zdajle vstopila v sobo!«. »Oprosti, nočem te prizadeti Vicky, jaz res ne morem živeti tako!« Ona je samo planila v jok, vprašal sem jo kaj je narobe, nadrla me je: »Vicky, to je narobe ne me tako klicat!« »Oprosti, nisem vedel da ti ni všeč!« sem ji odvrni in mi je mirno rekla: » Problem je da ljubim ta vzdevek, a ga ne prenesem več mama in oče sta me tako klicala, a sta umrla ko sem imela 3 lete zato je moral Jack skrbeti zame ker drugega nisva imela. Jack je moral odrasti pri njegovih 7 letih. Hodil je v park in igral na kitaro da bi imela denar, Jack je imel lep glas in lepo poje in igra na kitaro. Pogrešam ga, zelo, želim ga videti.« Je zajokala.

-------------------------------------------------Maya---------------------------------------------------------

Po tem ko sta Vic in Emma odšle v London, sem ju mislala presenetiti in še sama odšla v London z Jacku. Vedela sem kako se pogrešata in ker sem prijazna sem ga vzela zraven. Šla sva na letalo, jaz sem poslušala glasbo za Jacka pa ne vem, nekaj je razmišljal. Vedela sem da ga nekaj muči, a odkar je Vic odšla je zaprt vase in je malo agresiven. Pristala sva, odšla sva po najino prtljago in poiskala hišo za čez počitnice.
Hiša:

http://images.wisegeek.com/house.jpg

Moja soba:

http://s2.favim.com/orig/37/amazing-bed-bedroom-blue-boat-Favim.com-302948.jpg

Jackova soba:

http://montazne-hise-on.net/images/soba-z-pogledom-na-morje-9.jpg

(samo da je modre barve in ni razgleda na morje ampak na travnik)

Prišla sem v hišo in razpakirala, Jacku sem rekla da grem v park kjer sem se zaletela v, nikoli ne boste verjeli v NIALLA HORANA IZ ONE DIRECTION OMG. Rekel je samo: »Oprosti, prosim ne kričat.« jaz sem rekla: » V redu, čeprav bi zelo rada, jaz sem Maya Lemonade. « Maya, vidim da nisi od tu, kaj te je prineslo v London?«me je vprašal. » Moja prijateljica Victoria Oscar se je preselila sem, zaaradi njenega strica oziroma vašega menedžerja Simona Cowella. « Sem mu povedala. »Pridi te bom peljal do nje.«

-----------------------------------------------------JACK---------------------------------------------------------------------------

Odkar je Vic odšla sem bil žalosten, a razjezil sem se ko sem videl v reviji sliko nje in nekega fanta kako hodita in se smejita, pisalo je da sta par. Vedela je kaj je bilo s Taju. Ja meni je tudi povedala, jezilo me je to da ga ne pozna dovolj dolgo. Jaz in Maya sva odsla v London, na letalu sem razmišljal kako bo odreagirala ko me bo videla. Po pristanku sva vzela prtljago in odšla v hišo. Tam sem gledal TV, kasneje je Maya sla ven in bil sem sam. Malo sem zaspal, ko je nekdo pozvonil.
Kdo je pozvonil?
Kako bo odreagirala Vic ko bo vidla Jacka?
Kaj bo med Lou-ju in Vic?
Next?
Pri tekmovanju za razpisat je zmagala <3Niall Horan<3, zberi si ime, priimek, starost, objav sliko najstnice ki te bo igrala v zgodbi in fanta, na voljo imaš Nialla, Harrya in Liama. Okej?
26. november 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!
27. november 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeext
27. november 2013
Ta next je za moji soimenjakinji Lauri: vampire Laura in llll
^^-----^^-----^^-----^^-----^^-----^^-----^^-----^^-----^^-----^^-----^^-----^^-----^^-----^^
~Em~
nevem zakaj mi Zayn ni hotel povedati, kdo jih je ugrabil. Bila sem res jezna, ker je Taj prišel k Vic in ji težil. še dobro da sta naju rešila Louis in Zayn. Počasi se zaljublam v Zayna, bil mi je všeč že prej sedaj mislim da se vanj zaljubljam, to je nekaj povsem drugega.

Po večerji sva odšla v mojo sobo, kjer naju ni nihče motil, pogovarjala sva se in pogovarjala. Govorila sva o vsem mogočem. Še enkrat sem ga vprašala, kdo jih je ugrabil. Odgovoril mi je, da jih sploh niso ugrabili ampak jih je grouil tisti, ki je prej prišek k Vic. Ta Taj je res prasec. Izgleda, da sem to povedala naglas, saj me je vprašal kdo je to. Jaz pa sem mu rekla, da je to nekdo, ki je Vic težil in ji še ker. Nisem mu želela povedati podrobnosti. Kmalu je nekdo pozvonil. Z Zaynom nama ni bilo mar, kdo bi to lahko bil. Zayn je rekel, če greva sedaj na zmenek, seveda sem se strinjala in odšla sva. Rekla sem mu, naj počaka pol ure, da se naštimam. Ko sem končala z ličenjem, oblačenjem in vsem tem sem izgledala nekako takole:

Zayn me je pohvalil, jaz pa njega. Odšla sva.
Šla sva na sprehod in bilo je lepo, zelo lepo. Spet sva se pogovarjala (nama kar ne zmanjka tem o čem bi se pogovarjala) in se slikala. Naredila sva milijon slik kmalu pa so se začele bliskavice. ''Paparaci!'' Je zakričal Zayn in tekla sva v neko rastavracijo. Ni bila razkošna, kar nisva bila svečano oblečena, vendar sva se pa le skrila pred fotografi.
Naročila sva si večerjo in uživala.

Next?
Kaj se bo zgodilo na večerji?
Še enkrat kdo je pozvonil?
--------------> kdor bo odgovoril na vprašanja mu bova z Lauro posvetili next!
27. november 2013
moj brat je reku da sm js pasteta, nuttela in kruh
27. november 2013
kmalu bo next iz moje strani.
A se sploh kdo bere?
27. november 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!
emm nevem mogoče jo bo pljubiv
nwm
27. november 2013
Ta next je za 1D, ker so tako popolni!!

------------------------------------------------JACK----------------------------------------------------------
Malo sem zaspal, ko je nekdo pozvonil. Vstal sem se in pogledal kdo je, bila je Vic. Ko sem jo videl sem jo dvignil in zavrtel, bil sem tako vesel da sem jo videl. Ona mi je objem vrnila, odpravila sva se v dnevno sobo. Pogovor:
j-jaz v-vic
v- Ne veš kako sem vesela da te vidim. Tako zelo sem te pogrešala.
j- Jaz tudi tebe, in sem videl da nisem več edini fant v tvojem življenju. (Ta zadenj del sem rekel v jezi).
v- Vem kaj je bilo z Taj-u, samo Louis je drugačen.
j- Verjamem ti vendar če te samo enkrat prizadene, ga bom ubil!!
v- Ne, ker ne morem živeti brez tebe.
j- Dobro naj ti bo. Kako si kaj?
v- Bila bi bolje če bi mi kaj zapel.

Zapel sem ji njeno najljubšo pesem: http://www.youtube.com/watch?v=CwZ_bmNbdAw
Videl sem kako je uživala, ko sem nehal pet, sva imela movie night. Pojedla sva tisoč paketov kokic in ne vem koliko litrov sprita sva spila. Ob koncu ene komedije je Vic zazvonil telefon ko se je oglasila je rekla da je pri svojem bratu (pri men) in neki jokala in govorila kako ne verjame, da ona ne laze. Prekinila je in telefon vrgla na tla z vso silo, skočila mi je v objem in jokala. Vprašal sem jo: »Kaj je narobe Vic?« Rekla mi je: » Louis me je poklical in vprašal je kje sem, povedala sem da pri tebi, a mi ni verjel.« Pojdi v mojo sobo in zaspi malo, v redu?«
Samo odkorakala je v mojo sobo, vzel sem svoj telefon in poiskal telefonsko, poklical sem ga iz mojega telefona »Ja?« se je slišalo iz telefona »Zdravo, tu je od Vic brat, če si tako pogumen da raniš njeno srce, si tudi tako pogumen da prideš v ulico Ralesko a95(izmišljeno), O.K?« » Zmenjeno pridem tja čez 5 minut.« sem dobil v odgovor. Čakal sem da bo prišel, ko je pozvonilo na vratih sem odprl, noter je priletela Maya in sla do Vic v mojo sobo. Jaz sem se drl na Louisa, kako si drzne prizadeti mojo sestrico in da ne ve kaj je pretrpela, dokler nista prišle dol Maya in Vic. Louis je letel do Vic in jo hotel objeti a ga je Vic prej udarila tako da je padel po tleh. Ko se je vstal je mahnil proti Vic a se je pred njo postavila Maya. Udaril je tako močno da je padla v nezavest, vprašal sem ga: «Ali je bilo to za..« Nisem moral končati stavka ko me je Louis prekinil in rekel »Za Vic ja in uspelo bi mi če se nebi pred njo postavila Maya!!!« Mayo smo odpeljali v bolnico kjer so jo zdravili.

----------------------------------------------------LOU-------------------------------------------------------

» Problem je da ljubim ta vzdevek, a ga ne prenesem več mama in oče sta me tako klicala, a sta umrla ko sem imela 3 lete zato je moral Jack skrbeti zame ker drugega nisva imela. Jack je moral odrasti pri njegovih 7 letih. Hodil je v park in igral na kitaro da bi imela denar, Jack je imel lep glas in lepo poje in igra na kitaro. Pogrešam ga, zelo, želim ga videti.« Je zajokala. Naprej je jokala dokler ni not v sobo vstopila Maya in rekla: »Pravkar sem se spomnila da je Jack v Londonu?« Vic se je takoj vstala in vprašala kje je. Povedala je nek čuden naslov, Vic se je preoblekla in odšla ven iz sobe. Bil sem jezen končno sem jo osvojil in lahko tolažil a me je Maya prekinila, šel sem ven na sprehod in videl kako je Nejc poljubil Vic, hitro sem slikal in šel domov. Poklical sem Vic in vprašal kje je, rekla je da je pri bratu, nisem ji verjel in ji to povedal. Prekinila je, usedel sem se na posteljo in razmišljal zakaj.. Takrat mi je zazvonil telefon »Ja?« sem rekel iz druge strani se je slišalo: »Zdravo, tu je od Vic brat, če si tako pogumen da raniš njeno srce, si tudi tako pogumen da prideš v ulico Ralesko a95(izmišljeno), O.K?« jaz sem samo rekel: » Zmenjeno pridem tja čez 5 minut.« Odpravil sem se tja z Mayo. Ko je Jack odprl vrata je not stekla Maya, kmalu je prišla dol Maya zraven pa Vic. Letel sem do nje a me je udarila tako močno da sem padel po tleh. . Ko sem se vstal sem mahnil proti Vic a se je pred njo postavila Maya. Udaril sem tako močno da je padla v nezavest, takrat me je Jack vprašal: «Ali je bilo to za..« Ni moral končati stavka ker sem ga prekinil in rekel »Za Vic ja in uspelo bi mi če se nebi pred njo postavila Maya!!!« Mayo smo odpeljali v bolnico kjer so jo zdravili. Jaz pa sem obžaloval moje dejanje, zdaj se Vic ne bo hotela z menoj pogovarjati, tako ali tako se je pa poljubljala z Nejcu.
Kaj bo z Mayo?
Ali se kar mislite da bosta Vic in Louis skupaj?
Kaj se je res zgodilo z Nejcu in Vic?
Next?
Ali se sploh kdo bere?
27. november 2013
kmalu se bo pozdravla in bo vse uredu
zdej se ne ampak na koncu verjetn
nwm...
itak
ja jaz berem pa verjetno se kdo
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
27. november 2013
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani