u153757
u153757
https://www.igre123.com/forum/tema/s-n-nn/67734/
Sorry!
A bi se ktera prjaula??
08. februar 2014
Ne oglasuj!blok?
08. februar 2014
Čisto sva bili že zmrzeni ko naju je nekdo okepal.Pogledali sva in vidiva Harry-ja.Kako se je smehljal.Stekle sva in ga omavžali,hitro se je nehal smejati.Odšle sva noter saj je bilo že pozno.Mama je vsa vesela prišla do naju in začela: Končno sta peišli,mam eno pomembno in veselo novico.Čez tri dni se bom poročila!

Jaz začudeno pogledam,saj to ni mogoče!---mogoče je noseča?!Ne to ne sme biti tako.Bič nism rekla ,amapk sem samo stekla v sobo.Kako je lahko najprej bio vse lepo in zdaj spet nekaj zvem.
Nekdo potrka na vrata.Bila je Rose in Lunna.Rose je morala oditi saj ji mora oče nekaj nujnega poedati.Halo?sredi noči!Poslovili sva se in jaz sem odšla spat.Zjutraj me je prebudil hrušč.Odšla sem pogledat v kuhnjo in vidim mamo kako se vrti v kuhnji.

Jaz:Kaj počneš!?
Mama dobro jutro...kako pa da sei že ustala.Kuham,ker bo danes prišel nekdo!
Jaz:Ja zbudil me je ta tvoj trušč.Kdo?Spetk kakšen debil?
Mama:Ne!.

Pokaže na prstan.Takoj sem vedelada bo prišel tisti njen zaročenec.Ne bom bila doma k bo on prišel.Odločila sem se da bom odšla k Rose.Še prej bom pa mamo spraševala o sestri,bratu in očetu.Jaz sem edinka pr mami in mi je zello dougčas.Onedva pa imata vsaj en drugega.

Jaz:Mami kok je star moj oči,moj brat?
Mami:Ljubice ne bova o tem zdajle govorile.
Jazrav bova pa kasneje.
Aja pa zdajle grem k Rose in ko bo tvoj debil prišel me pokliči.Adios!

Stekla sem z Lunno po ulici.Zavila v nasledno,zavila levo in prišla do Rose.Pozvonila sem in odprla je neka ženska.Mislila sem da sem zgrešila in hotela oditi.Ko me je neznanka vprašala koga iščem.Povedala sem Rose.A nisem vedela njenega priimka.
Zaklicala je Rooooseeee!Nekdo te rabiiii!Rose je pritekla vsa v solzah dol.Objeli sva se in odšli v njeno sobo.Bila sem tiho.

Rose:Kar vprašaj tisto kar te zanima.
Jaz:No..prau.Kdo je ta ženska.
Rose:Moja nova mačeha!(zjokala se je)
Jaz:Vem kako je to Rose.Amapk kmalu se bo dstranila!
Rose:Kako?
JAz:Nagajali ji bova.Saj si kdaj gledala kakšen film?
Rose:Ja sem sam nevemčese bo to dobro isteklo!
------------------------------
next?
09. februar 2014
Next... =D
09. februar 2014
next
09. februar 2014
u150784
u150784
next
09. februar 2014
neext
09. februar 2014
u163755
u163755
next
09. februar 2014
u148477
u148477
next
09. februar 2014
next
09. februar 2014
Next
09. februar 2014
next
09. februar 2014
u154595
u154595
next
09. februar 2014
u142732
u142732
next
09. februar 2014
next
09. februar 2014
u163651
u163651
Neeext *w* jee
-----------------------
Po pouku sem šla k Lilian. Pri Lilian sva ble na fb-ju in gledale najlepšega fanta na šoli *w* Andy <33. On je res popoun. Z Lilian sva se pog. o njem in ugotovile da je obema ušeč..sam upam da zdej k mam frendico da se ne bova kregale zarad enga lepega fantaaa *o* Po fb-ju sva šle na mobi špilat Flappy Birds..haha ta igrca me took živcira.

Ko je bila ura pol 7 sem šla domov. Šla sem na fb in objavla "wiii, na flappy birds mam 22. A je se kdo tok slb? xp" in takoj so padale številke. Šla sem še na ask.fm in videla da mam že 154 sledilcev waaaw. Nekdo mi je napisal če lohk sliko mene in dala sem jo "evoo RTM"

Na fb-ju mi je čez nekaj časa poslala prošnjo Melanie Parker. ooo hudo isti priimek ma k moja mami. *w* omg...kok je popounaa <3 prvič vidm tako popounost *o*
--------------------
neext??
10. februar 2014
next
10. februar 2014
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeextttttttttttttttttttttt
10. februar 2014
u163755
u163755
NEXT
10. februar 2014
next
10. februar 2014
next
10. februar 2014
next
10. februar 2014
u156571
u156571
next
13. februar 2014
u154595
u154595
next
13. februar 2014
next
18. februar 2014
next
22. februar 2014
neext
22. februar 2014
u166284
u166284
neeeeext
25. februar 2014
u164988
u164988
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
05. marec 2014
Nexttt *o*

Rose: Ne bo nama uspelo sam se mata ful rada!
Jaz: Pol pa nč pa sej mogoče je kul!Sej jst za unga od moje mami tut nevem kakšn je.
Rose: No ja amapk....
Zazovni moj mobi.
Jaz:Rose mi bos potem povedala morm it kr je k mami pršu un njen fnt in sm ji olubila da bom pršla!Soriii!Poklič pol!

Hitro sm stekla z Lunno nazaj domou ko pa nism videla veselih obrazou,cmockanja in nevem kaj še use.Pred naso hiso je bil razbit avtoo in to totalno.Hitro sm stekla k mami.Pokazala mi je na avto in izreklaaa ON!Vedela sm da je umrl ali pa hudoo poškodovan.Mamo sem odpeljala v hišo ji skuhala čaj in jo objela!Močno je jokala in nisem se mogla zadržati da se še jaz.
Klicali so naju iz bolnice sredi noči ko sva obe bile budni in nama rekli da nažalost ni preživel te prometne nesreče.Vprašala sem kaj je sploh bilo,ker nisem tega vedela.Rekli so da je hotel rešiti psa ko pa mu je nasporti pripeljala neka ženska v črnem avtomobilu in imela blond lase.ugotovila sem da bi bila lahko od Rose mačeha! Ojooj!Zjutri jo rabim nujno poklicatt! -.- . Probala sem zaspat a mi ni uspelo.Šla sem na fb in videla da je ena moja prijateljicaaa(kao) lajkala slikcoo od neke Samanthe Potter Scott.Bila je takooo popovna da sm sam dol padla!Jst sm realno pol najfgrši človek če je ona taka lepotička *__* .Dodala sem jo in upam da me bo sprejelaa! awwwww *.* .Zaspala sem z računlanikom v rokah.Ko je nekja zapiskalo.Pogledala sem in ugotovila da me je sprejelaaa!Skakala sem po sobi in vriskala.Spomnila sem se da lahko pogledam od Rose mačeho.
Zavpilaa sem:Ahaaaa pa sem te našlaaa!
Na njenem profilu je pisal da se opravičuje vsem k so danes zgubili žrtev zaradi nje.Na široko sem odprlaa ustaa in ugotovila da je bila ona ta lepotička v avtu!

Šla sem klicati Rose.
In ko je že dvignila......

Next? Vem bedno je sam se mi mudi v šolo!
12. marec 2014
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani