Živjo, dekleta!

Oglašam se.. Po dolgem času. Najprej se opravičujem, ker ni nextov, ampak dogodki zadnjih nekaj tednov so me skorajda pokopali ...

Moj dedek je še vedno v bolnišnici. In ostal bo do nadaljnega oz. ga bo moj oče po vsej verjetnosti dal v dom, ker ni nobene šanse, da se postavi na noge. Potrebno bi ga bilo negovati, vendar ... Mi sami ne zmoremo zaradi služb, očetovega zdravja oz. ne sme se naprezati po operaciji kolka, ki jo je imel septembra.
V torek so ga komaj rešili. Imel je notranje krvavitve in izgledalo je, da ... No, uspeli so ga oživeti, tudi videli smo ga zvečer, čeprav so obiski še vedno prepovedani. Ta ponedeljek je oče uspel priti do njega in ... No, ni veliko možnosti zanj. Na žalost. Ne uspe pojesti ničesar, niti popiti kozarec vode... Dali so mu še dve vrečki krvi in nam povedali, da lahko pričakujemo vse.
V soboto pa sem bila jaz na urgenci. Morala sem stuširati svojega otroka, ko me je zagrabilo v trebuhu. Zdržala sem do večera, ko je mož prišel domov in me je brat odpeljal na urgenco. Pretegnila sem si trebušno mišico (verjetno zaradi dvigovanja tamalega, ko sem ga tuširala) in imela neznosne bolečine. Sicer so me pregledali in povedali, da je z dojenčkom vse v redu, vendar se ne smem naprezati oz. moram počivati.
No, to je od mene vse... Jutri končno pridejo nexti in upam, da mi boste oprostile za čakanje.

Vaša Kat.
25. januar 2017
u220977
u220977
Jaz sicer ne berem tvojih zgodb in nisem OŽ član ampak če se ti to zgodi...
Upam da bo tvoj dedek preživel
In da boš tudi ti hitreje okrevala
25. januar 2017
Upam da bo dedek prezivel in da bo mel cim manse possledice....
samo zdi se mi da sm med vrsticami ujela eno super novico -Kat si ti noseča!?!!....če si izkrene čestitkeee!!!!
26. januar 2017
u220977
u220977
Jap. Pred nekaj meseci ali tedni (ne spomnim se) je napisala da je ugotovila da je noseča
26. januar 2017
kk d jst tega newem... ?!...hahah -čestitkee!!!
27. januar 2017
u213121
u213121
Držim pesti za dedka pa zate. Pa čestitam za nosečnost!
29. januar 2017
Upam da bo z dedkom vse v redu,nisem vedela da si noseča...kako lepo.A te vse zgodbe pišeš o svojem resničlnem žilvjenju razen igralcev in prepletov?
30. januar 2017
Ok, umiram od smeha.

"Ian Somerhalder" mi sledi na wattpadu. Kakšna čast...

08. avgust 2017
A boš še kdaj nextala to temo?
02. maj 2018
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: https://www.spletna-stran.com/slika.jpg