Next
17. februar 2016

Katerina je sedela poleg svojega moža. V njuno čast je bil organiziran ples in poročni banket. Mize so se šibile pod dobrotami, vendar Katerina se jih ni veselila. Bilo ji je povsem jasno, da Niklaus ne bo zadovoljen z njo.
Dejstvo, da ni bila nedolžna, jo je morilo. Kako naj mu pogleda v oči? Vedel bo, da je izgubila nedolžnost z nekom drugim in imel bi pravico razveljaviti zakon. In tega se je bala.
Po plesu s svojim možem, se je vrnila na svoje mesto in pomignila služabniku, da ji natoči vina.
“Pazi, da se ne napiješ,” je nenadoma zaslišala glas za seboj.
Obrnila se je. Bil je Elijah.
“Brez skrbi, ne bom se,” je odvrnila.
“Nekaj te muči,” je dejal in si jo natančno ogledoval. “Mar je novopečena Lady Mikaelson živčna?”
“Malo pa sem,” je spustila pogled. Začutila je rdečico, ki ji je zalila lica. Bila je preveč živčna, da bi lahko sploh razmišljala.
“Ne boj se,” je dejal Elijah. “Nič strašnega ni zakonska dolžnost.”
“Vem, ampak moram najprej govoriti z Niklausom,” je odvrnila. “Nekaj drugega me muči ...”
“Oh, pa menda nisi ...” Zbral se je. “Niklaus ti bo prisluhnil, brez skrbi.”
“Hvala, Elijah,” so njena lica gorela od sramote. Bil je preveč prijazen z njo. Mogoče je hotel le omiliti dejstvo, da jo Rebekah Mikaelson ne prenese?
17. februar 2016
Nnnnneeeeeeexxxxttt
17. februar 2016
u186827
u186827
Next
18. februar 2016
Next
18. februar 2016
neeeext!!
18. februar 2016
Next on 22.30
18. februar 2016
Šele?! No vsaj dons bo
18. februar 2016
Next
18. februar 2016

Verjetno je bil samo prijazen do nje.
“Mojemu bratu si všeč,” je nenadoma dejal Elijah. “Spominjaš ga na neko drugo dekle ...”
“In zakaj se ni poročil z njo?” je presenečeno dvignila pogled.
Čez njegov obraz je švignila temna senca. Mar je zato metal skrivnostne poglede proti bratu, ko sta jo prvič zagledala?
“Ker je umrla,” je dejal Elijah.
Nenadoma se jima je približala Rebekah. Nekoliko vzvišeno je pogledala Katerino, ki ji je postalo neprijetno.
“Čas je, da se odpraviš v vajino spalnico,” jo je hladno obvestila Rebekah. “Sledi mi, prosim.”
Katerina je požrla cmok, ki se ji je nabral v grlu. Dvignila se je na noge in počasi odšla od mize. Pri tem ni opazila, kako je Elijah prijel sestro za roko in ji besno šepnil: “Pazi kaj delaš, Rebekah.”
Ko je prišla do stopnišča, jo je Rebekah dohitela. Elegantno jo je prehitela, da jo je vodila do prostorov, kjer naj bi preživela poročno noč. Ničesar ni rekla in Katerina je veselo pograbila priložnost, da molče hodi zanjo. Bila je utrujena od poroke, slavja in želela si je, da bi lahko čim prej zaspala.
Vendar čakala jo je še poročna noč.
18. februar 2016
Next
18. februar 2016
Zdej pa bo....
Nnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxxxtttttttttttttttt
18. februar 2016
u186827
u186827
Next
19. februar 2016
Next
19. februar 2016
neeeeext!! super je vse.
19. februar 2016
u193093
u193093
Next
19. februar 2016
u207907
u207907
Next
19. februar 2016
Se en Next
19. februar 2016
Next
19. februar 2016
u207907
u207907
Dost jih je zdej pa Next pliiiiiis
19. februar 2016

“Torej, brat mi je naročil, da ti pomagam z obleko,” je dejala Rebekah. Z očmi se je pomudila na njej in odprla vrata Niklausovih prostorov. “Čeprav bi ti lahko sam glede na to, da si sedaj njegova žena.”
“Aha,” je bilo vse, kar je zamrmrala.
“Pojdi noter,” ji je ukazala.
Katerina je ubogljivo stopila v prostore Lorda Mikaelsona. Bil je velik prostor z mizico, nekaj udobnih zof in na drugi strani so bili slikarski pripomočki. Ozrla se je po kaminu, kjer je veselo prasketal ogenj. Prostori so bili opremljeni z okusom, ki ga Niklausu ne bi pripisala.
“Za menoj.”
Obrnila se je in sledila njegovi sestri do stranskih vrat. Ta jih je odprla in jo popeljala v spalnico.
Spalnica je imela ogromno posteljo z balhadinom v rdeči barvi. Rebekah je stopila zanjo in ji pričela odvezovati korzet. Ko je bila rešena poročne obleke, jo je ta vrgla čez stol ob pisalni mizi.
“Spalno srajco so ti prinesli,” je dejala in jo vzela z mize. Podala jo je Katerini, ki jo je prijela. “Preobleci se sama do konca. Jaz grem po Niklausa.”
“Prav,” je nekoliko v zadregi odgovorila in se pri tem spraševala, zakaj je Rebekah tako vzvišena do nje.
“Prišel bo čez pet minut. Glej, da si pripravljena,” je brezbrižno dejala. “In Katerina ... Zavidam ti, da si se poročila. Jaz bom verjetno prej stara devica.”
Ob slednjih besedah se je obrnila na petah in odhitela, Katerina pa je zanjo strmela kot trapa.
19. februar 2016
Next
19. februar 2016
neext!!
19. februar 2016
Next
19. februar 2016
Nnnnneeeeeeexxxxttt
19. februar 2016
ok, čez ene pol ure bo
19. februar 2016
Next
19. februar 2016
evo, obljubljen Next

Po minuti se je uspela zbrati in preobleči se v čisto spalno srajco. Ni vedela, zakaj ji je Rebekah zavidala poroko, saj konec koncev ni bila toliko starejša od nje. Skomignila je z rameni. Nekateri člani Mikaelsonovih so bili čudni.
Iz razmišljanja jo je prebudil zvok lesenih vrat. Ozrla se je in zagledala Niklausa, ki je vstopil v prostore.
“Vidim, da ti je Rebekah pomagala,” je dejal.
“Je,” je pokimala.
“No, draga moja,” je dejal. “Najbolje, da spijeva čašo vina, če se strinjaš. Je že res, da ga je na slavju teklo v potokih, vendar v dvoje je intimnije.”
Začutila je rdečico, ki ji je šinila v lica. Pridružila se mu je ob mizici, kjer je natočil obema čašo vina. Sprejela je svojo čašo in pogledala svojega moža. Mislila je, da je čas, da mu pove po resnici ...
“Elijah pravi, da mi moraš nekaj povedati,” je prvi spregovoril.
“Res je,” je pograbila priložnost. “In ne bom ti zamerila, če boš upravičeno jezen name. Sram me je bilo povedati prej ..:”
“Da nisi več nedolžna?” se je nasmehnil.
“Kako si ...” je presenečeno odprla usta. Nekoliko se je zbrala in srknila požirek vina. “Kako si vedel?”
“Domneval sem, draga moja,” je odvrnil. “Katerina, popolnoma vseeno mi je, če si nedolžna ali ne. Popolnoma vseeno je, s kom si spala pred menoj. Sklenil sem zakon s teboj.”
“Potem je prav, da ti povem še eno skrivnost,” je šepnila.
Priprl je oči.
19. februar 2016
Zihr mu bo povedala za hčerko grem stavit! 100% !!!
Pomojm ji bo dovolil d jo gresta poiskati.
19. februar 2016
u207907
u207907
Next
19. februar 2016
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: https://www.spletna-stran.com/slika.jpg