u84374
u84374
heej! hwala usm kr berete! aja pliskoo berte še tolee: http://www.igre123.com/fohttp://www.igre123.com/forum/tema/g-c/36554/1rum/tema/g-c/36554/1
28. junij 2012
Next!!
30. junij 2012
next
02. julij 2012
Pa za une k niste pogruntal kako se pride do druge zgodbice (do une k je prej "Nutella♥Rawrr" objavla) mate tuki link:
http://www.igre123.com/forum/tema/g-c/36554/1rum/tema/g-c/36554/1
05. julij 2012
u70925
u70925
neeeeeeeext
09. julij 2012
next!!
09. julij 2012
u85994
u85994
next!!!!
12. julij 2012
Zoey Chiara
Zoey Chiara
next
18. julij 2012
next
22. julij 2012
A BO ŠE KŠN NEXT KER NIBLO NEXTA ŽE EN MESEC JZ BI PA RADA ŠE KAKŠNGA.
28. julij 2012
u84374
u84374
heeei :') ja vem, vem zdej že doug ni blo nexta ampak sm mela za use zgodbice zdei nekakšno 'blokado' oz. nism mela idej. zdej jih mam full velik tko da zde prčakujte nexte :'D
------------------------------------------------------------------------------------------------------
Še vendo me je poljubljal in jaz sem mu vračala. Je to normalno? Mislim , komaj nekaj ndi sem tu, pa s eže poljubljam s človekom, ki ga komaj poznam. Je pa res, da mi je bila neznansko všeč.
Z roko sem se zakopala v njegove bujne kodr ein čutila sem kako se je nasmehnil, a hih zatem že nadaljeval s poljubljanje. Prevalil se je tako, da je bila na meni, za rokami pa se je upiral ob kavč. Njegove ustnice so bile tako božansko mehke! In nisem s eše poljubljala s fantom, ki bi bil v tem tako dober kot on.
No ampak kljub tmeu, d ami je bilo najino početje všeč sem re supala, da s ene bo zgodilo kaj več. Na to res nisem bila pripralvjena! Nenadoma pa sem čutila njegove prste, kako mi privzdigujejo pulover navzgor. Khm..kaj?! Hotela sem ga ustaviti, zato sem se prisilila, da sem kljub otopelosti premaknila roke in z njimi neodločno prijela njegove. Prenehal je s poljubljanjem in me pogledal. Joj, kako lepe rjave oči je imel! Zarežal s eje, nato pa se sklonil k mojemu ušesu in mi zašepetal:
"Ne skrbi."
Nato me je spet poljubil in seveda sem mu rnila. Nadaljeval je s slačenjem mojega pulovra mene pa je zajemala panika. Kaj naj bi zdaj to pomenilo?! Kmalu je moj pulover ležal na tleh midva pa sva s eše vendo poljubljala. Zdaj sem začutila njegove roke, na mojih bokih, ko mi je začel slačiti kratke hlače. Dobro to zdaj res ni normalno!!! In kmalu sme bila pred njim, ki je bil v trenirki in kratki majici, v samem spodnjem perilu. Spet je prenehal in si me ogledal. V tem trenutku sme zardela in močnmo upala da bo tema to skrila. Ampak očitno mu je bilo to ka rje videl všeč.
Dobro, čeprav se s tem nisem nikoli hvalila, je bila moja postava vsakega greha vredna. Nenadoma me je poljubil na vrat in od užitka sem vzdrhtela, ter zaprla oči. Počasi s eje premikal proti trebuhu, jaz pa sem se nasmehnila, toda še vedno me je bilo strah, tistega kar bi lahko sledilo.
Ampak tudi čez nekaj časa ni z ničemer pokazal ,da s ebo zgodilo kaj več. In tudi jaz sem dojela, da se ne bo in si globoko oddahnila. In ker mu nisem hotela ostati dolžna sme mu tudi jaz slekla majico. No tudi njegova postava ni bila slaba. Pravzaprav je bila odlična. Sploh so mi bili všeč njegovi six-packi. In njemu je to ugajalo.
Po približno 15 minutah 'mečkanja' sva prenehala in ulegel s eje poleg mene. Tiho sva s ezazrla drug v drugega in z obraza mi je odstranil lase z obraza.
"Čudovita si."
Je pripomnil in se nasmehnil. Zardela sem, tod anjegov komentar mi je laskal. ez nekaj minut, sem postala zares zaspana. Zaprla sem oči in s estisnila k njemu. Bil je prijetno topel. Zaspala sem.

Zjutraj sme se zbudila v...Harryjevem objemu? Sunkovito sem se vzdignila on pa je samo zasmrčal in se obrnil na drugo stran. Čeprav sem bila rahlo zaprepadena sem s emorala nasmehniti. Bil je tako srčkan! Pred očmi so mi zletele podobe prejšnje noči in moj nasmeh s eje še povečal. Tod apo nekaj trenutkih je sunkovito zbledel.
Kaj je bilo ko so se vnrili drugi?!
Ozrla sem se naokoli. Nikogar ni bilo. Ura je bila 11. Kar v spodnjem perilu, sem zdrvela pogledat v sobe drugih.
Ko sem pogledala še v zadnjo-Zaynovo sobo, sem od olajšanja zdrsnila ob oboku na tla. Tod atudi to ni trajalo dolgo, saj me je prešinilo naslednje spoznanje:
Vsak trenutek lahko pridejo!
Stekla sem v dnevno sobo in začela stresati Harryja. Kar malo škoda mi ga je bilo zbuditi, ko pa je tkao lepo spal. Po nekaj poskusih, s eje vendarle zbudil in s ekramežljavo zazrl vame. Nasmehnila sem se...

Next??
09. avgust 2012
u88247
u88247
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
09. avgust 2012
next!!
09. avgust 2012
Next!!
09. avgust 2012
next
10. avgust 2012
u80842
u80842
neeeeeeeeeeeext
15. avgust 2012
u190212