next
16. maj 2012
u87979
u87979
next
16. maj 2012
u84822
u84822
next!!!!!!!!!!
16. maj 2012
Next
16. maj 2012
u88247
u88247
neeeeeeeeeext!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
16. maj 2012
u84374
u84374
Ewo next:

Na sliki sva bila jaz in Zayn. No natančneje Zayn ki me objema okoli ramen in se smeji, jaz pa sem mu ravno pritisnila poljub na lice. SPodaj pa je pisalo:
IMA ZAYN MALIK NOVO PUNCO?
O moj bog no! Jaz sem vendar njegova sestra!! Prisluhnila sem voditeljici:
"Včeraj zvečer so videli Zayna Malika z novim dekletom, v zabaviščnem parku. Se tukaj razpleta romanca?"
Ojoj! Tole ne bo dobro! Na srečo sem vse skupaj posnela i nsi tkao pogledala še enkrat. Ko sem končala sme se prijela za glavo.
"Seksi pižama."
S eje zaslišalo izza mene. Ozrla sem se in tam je stal Harry s pudingom v roki. Zardela sem in se pogledala. Nosilas em pulover, ki je na eni rami malce preveč visel z mene in tako razkrival del moje leve prsi. Seveda na srečo čisto majhen. Potem pa so bile tu še mini kratke hlače. Hitro sem potegnila pulover na ramo in se pokrila odejo. Harryju sem namenila grd pogled in mu v glavo vrgla blazino.
"Nehaj in pojdi po Zayna!"
Sme se zadrla. Presenečeno me je pogledal, nato pa smao skomignil in šel po Zayna.
"Pa hitro!"
Sem še kriče dodala. V moji glavo so misli divjale v vse smeri. Kot na križišču, kjer ni prepisov in ni nikomur nič več jasno. Paparazziji in ves svet misli , da sem Zanyova punca, Harry pa m ije rekel da imam seksi pižamo. Kaj naj si pa zdaj mislim? Moje dretje je zbudilo Danielle in Liama.
"Kaj se dogaja?"
Je zmedeno vprašala Danielle. Obraz sem skrila v dlani in zamrmrala:
"Ves svet misli da sem Zaynovo novo dekle!"
Danielle je globoko vdihnila, Liam pa je ogorčneo vzkliknil:
"Kaj?!"
Tisto o pižami sem seveda zamolčala. Samo pokimala sem in tiho zatarnala. V sobo sta končno prišla še Zayn in Harry.
"Kaj je Leah? Ne moreš počakati še kakšne 3 ure? Zaspan sem!"
Je zehal, jaz pa sem samo brez besed predvajala posneto in še naprej skrivala obraz v dlaneh. Slišala sem, kako vsi presenčeno in ogorčeno vzklikajo, jaz pa sem samo potisnila glavo v blazino in hotela urediti svoje misli. Po koncu posnetka se je Zayn zadrl:
2Pa kaj je to?! Zdaj me še lastna sestra ne sme poljubiti na lice ali kaj?! Pa saj to ni res!"
Slišala sem zamolkel udarec. Verjetno je nekaj butnil na tla. Samo tiščala sem glavo v blazino in na ramenu začutila Danielline tople roke:
"Leah. Leah, ljubica žal mi je."
Odkimala sem.
"Saj ti nima biti za kaj!"
Nisem vedela kaj naj si mislim. Hotela sem poiskati rešitev za tole zagato ampak v glavo mi je nenehno silila podoba Harryja s pudingom in njegove besede. Nemočno sem zavpila v blazino, ki je krik na srečo udušila. Bilas em neznansko jezna na paparazzije zaradi tegale. Strinjala sem se z Zaynom. Nič, mogoče bo pa svež zrak pomagal. Hitro sem vstala in Danielle zamrmrala skozi stisnjene zobe:
"Ven grem."
Nato sem se pognala proti kopalnici in s pogledom utišala vsakogar, ki mi je hotel kaj reči. Vedela sem namreč, da bi se takoj k obi odprla usta zdrla na najbližjega ampak fantje ter Danielle si tega niso zaslužili. Zato sem se samo hitro pobrala iz stanovanja. Hladen zrak mi je napolnil pljuča in končno sem lahko mirno zadihala. Ampak miru čitno ne bom dobila. Iz drugega konca ulice so se namreč zaslišali vzkliki:
"Ona je! Gremo!" In "Ta je! Pridite hitro!"
Nenadoma je bilo okoli mene nešteto paparazzijev in vsi so mi moleli pod nos mikrofone in kamere ter fotoaparate. Vsi povprek so vpili:
"Ste res punca Zayna Malika?"
"Kdaj sta se spoznala?"
"Je prijazrn v odnosu?"
Je vajin odnos usešen?"
Inpodobno. Jeza v meni jespet naraščala in poskušala sem se prebiti iz množice. AMpak ni šlo. Vsi so se me držali kot klop. Zdaj je pa tega dovolj! Začela sem se dreti. Tesnoba v meni je prerasla vrelišče...

Next?
16. maj 2012
u84822
u84822
next!!!!!!!!
16. maj 2012
oki s kirim bo
itak next
16. maj 2012
oki s kirim bo
itak next
16. maj 2012
oki s kirim bo
itak next
16. maj 2012
u87979
u87979
nexti. (:
16. maj 2012
u63958
u63958
neext
16. maj 2012
NEEEXT!!! pa ne no....mogla bi jih ignorerat
16. maj 2012
neeext :3
16. maj 2012
u71017
u71017
Neext!
Postaja napeto ...
16. maj 2012
u47197
u47197
Neext
16. maj 2012
next
16. maj 2012
Next
16. maj 2012
next
16. maj 2012
Next!
16. maj 2012
next
16. maj 2012
u84374
u84374
Ok next:

Začela sem se dreti. Ni bilo več pomoči:
"Pa kaj je z vami?! Njegova sestra sem in ne punca!!"
Nenadoma so vsi utihnili. Tišina je trajala in trajala..Nenadoma je nekdo zaloputnil vrata in vsi smo se ozrli. Bil je Zayn, tekel je proti nam in vpil:
"Hej idioti! Pustite mojo sestro na miru!"
Ko s eje prerinil do mene in me hotel odpeljati stran, se je spet začelo slikanje in vpitje:
"Torej je to res vaša sestra?"
"Kako da nismo vedeli zanjo?"
Zaynje na vsa vprašanja odgovoril kratko in jedernato, nato pa sva se končno prerinila iz množice paparazzijev in stekla v vežo hiše. Zadihano sem se sesedla na tla in pripomnila:
"Kakšne zdrahe."
Pokimal je.
"Oprosti. Nisem hotel, da izkusiš, kako je to, če te hoče truma ljudi pomendrati."
Osramočeno je sklonil glavo, jaz pa sem se nežno nasmehnila in rekla:
...
16. maj 2012
next
16. maj 2012
u84822
u84822
next
16. maj 2012
neeext :3
16. maj 2012
neeeeeeeeeeeeext!!!