u47197
u47197
Neext
12. maj 2012
next!
12. maj 2012
neeexti!!!
12. maj 2012
u84374
u84374
ok nextam.

"Slišal si. Ne moreva."
Je ponovila Danielle.
"Ampak..igrica.."
Je zmedeno jecljal Harry. Pomenljivo sem ga pogledala in zavzdihnil je.
"Že prav."
Preden se je obrnil je njegov pogled malce dlje zastal na meni. Nasmehnila sem se mu, on pa se je meni nazaj. Nato je odšel. Iz dnevne sobe se je zaslišalo rahlo godrnanje in z Danielle sva se zasmejali. Nato sva se poslovili od fantov in odšli. Nakupovanje je bil ozares zabavno. Pomerjali sv avse mogoče-in nemogoče-kombinacije ter se smejali. Končali sva šele ob 20.00. Ko sva s polnimi vrečkami vstopili v stanovanje naju je pričakal neverjeten prizor. Zayn je kot obseden živčno korakal po sobi in Harry ga je miril. Liam se je na naslanjaču komaj zadrževal, da si nizačel puliti las, Niall pa je strmel v prazen krožnik, ki ga je očitno postavil na mizo. Louis je iz kuhinje ravno prinesel kozarec vode in ga podal Liamu. Začudeno sva s espogledali in vstopili v dnevno sobo. Vsi so se ozrli proti nama in skočili pokonci.
"Kje za vraga sta bili?!"
Se je skoraj zadrl Zayn.
Zmedeno sva gledali od enega do drugega.
"V trgovini?"
Je previdno rekla Dnaielle.
Louisu so oči skoraj padle iz jamic.
"7 ur?!"
Skomignila sem.
"Ja, to je čisto normalno."
Danielle mi je pritrdila s prikimavanjem.
"Še vedno ne razumem zakaj ste vsi tako živčni."
Sem rekla.
"Mislili smo da se vama je kaj zgodilo!"
Je vzkipel Liam in z Danielle sva nejeverno odkimavali.
"In jaz sem ostal brez večerje!"
Je dodal Niall.
"Niall nehaj že s to hrano!"
Je zalajal Harry.
"Zakaj pa ni nihče poklical, če va sje tako skrbelo?"
Se je pozanmimala Danielle in preverila telefon. Naredila sem enako..nič.
Nenadoma so vsi otrpnili.
"Aja."
Je zmedeno zajecljal Louis.
Zayn s eje popraskal po glavi in se ozrl okoli. Danielle se je zasmejala in stopila do Liama.
"Tepček moj."
Ga je rahlo okarala in mu pritisnila poljub na lice. Vsi smo se zasmejali.
"Nisem vedel, da so dekleta lahko v trgovini toliko časa."
Je zamišljeno dejal Louis. Zasmejala sem se.
"Oh to ni nič. Ponavadi dekleta preživimo v trgovini do 12 ur."
Seveda sem se šalila ampak vseeno sem hotela videti njihov odziv. Vsi so skoraj pozabili dihati.
"12 ur?"
Je nejeverno dejal Harry...
Ok vem bedn del full sam se morm česa spomnt.
13. maj 2012
u47197
u47197
Neext
13. maj 2012
u88247
u88247
neeeeeeeeext!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
13. maj 2012
u84822
u84822
next!!!!
p.s. del ni bedn
13. maj 2012
NEXTI KUUUJ !!!
13. maj 2012
Next
13. maj 2012
Se strinjam z love girl del ni bedn
13. maj 2012
neeeext
13. maj 2012
u15266
u15266
Ni bedno ti sam piš naprejj kr je full noroo
13. maj 2012
next
13. maj 2012
u63958
u63958
neext
13. maj 2012
next
13. maj 2012
NEXT!!!!
13. maj 2012
neeext :3
13. maj 2012
nextttttt!!!!!!!!!!!!
13. maj 2012
neeext!!!
15. maj 2012
u71017
u71017
Neext!
15. maj 2012
u84374
u84374
NeXt:

Resno sme pokimala, čeprav sem se komaj zadrževala, da nisem bruhnila v smeh. Vsi so me gledali kot bi bila zmešana. Danielle je dojela šalo in se mi pridružila.
"Ja. Včasih tudi prespimo pred trgovinami preden..."
Pomenljivo me je pogledala in dojela sem kaj moram reči. Fantje so bili kot bi jim povedali, da so krave začele letati naokoli.
"Tristo oranžnih korenčkov..."
Je nejeverno mrmral Louis.
"Preden...?"
Je vprašal Zayn in namuznila sem se.
"Preden v mesto prispejo One direction."
Bruhnili sva v smeh, oni pa so končno dojeli da se norčujeva iz njih. Vsi so naju užaljeno pogledali in Niall se je pritožil:
"Skoraj bi me kap!"
Smao skomignili sva in odšli razpakirat vrečke. Fantje so godrnjaje prižgali televizijo. Z navdušenjem sva si ogledovali nova oblačila, k oje do naju pokašljujoče pristopil Louis. Zzanimanjem sva se zazrli vanj, on pa je prosil:
"Lahko večerjo?"
Začudeno sva se spogledali in Danielle je rekla:
"Ampak umazani krožniki so v umivalniku. A nist ejedli?"
"Hja..."
Se je Louis popraskal po tilniku.
"Niall je vztrajal, da nam nekaj skuha. Ampak..."
"Ampak?"
Sem ga spodbudila, ko ni nadaljeval. Pomenljivo je pomignil proti umivalniku in z Danielle sva se mu nezaupljivo približali. Tam je ležala kepa..česa? Ne vem. Zmedneo sem pogledala Danielle in kot bi mi brala misli je ona vprašala Louisa:
"Kaj je to?"
"Khm.."
Se je odkašljal in začel kazati:
"Makaroni, špageti, tunina omaka, mesna omaka, korenje in paradižnik."
Skremžila sem se Danielle pa je jezno zmajala z glavo:
"Saj ne morem verjeti! Smao malo vas pustim same pa že napravite packarijo!!"
Pograbila je kuhinjsko krpo in z njo kot kakšna mama ošvrknila Louisa po ušesu.
"Gremo, stran!"
GGa je nahrulila.
"Lahko po možnosti kaj s korenjem?"
Je vprašal Louis in dobil še eno zaušnico s krpo. Jadrno jo je popihal v dnevno sobo in tam začel kregati Nialla, saj je zaradi njega dobil zaušnico. Danielle si je jezno mrmrala v brado in začela pripravljati večerjo. Jaz sem medtem pospravila packarijo, za kar mi je bila iskreno hvaležna. Ko je postavila lonec mlečnega riža pred fante, s eji je kar kadilo iz ušes. Nato je samo odvihrala stran.
"Ne razumem je."
Je s polnimi usti zamomljal Liam.
"Kar naprej se razburja."
"Jaz jo."
Sem se oglasila,k osem jih opazovala, naslonjena na steno. Vsi so se z zanimanjem ozrli vame.
"Jar naprej ji povzrčate preglavice, ona pa gospodinji. Ste tako packarijo naredili prvič?"
Najprej so vsi vneto prikimali, nato pa se hitro začeli ozirati okoli.
"Aha."
Sem se zasmejala in zmajala z glavo. Pridružila sem se Danielle pred kavčem. Trmasto je strmela v zaslon i nse začela pritoževati:
"Čisto vsakič ko jih pustim same napravijo nekaj! Kot bi skrbela za skupino 5-letnikov!"
"Trop 5.letnikov, k ite ima neznansko rad."
Sem ji pridala in obraz s eji je malce omehčal.
"Ne vem zakaj se vedno spravi Niall kuhati. Liam namreč zna in to precej dobro. On pa se vede, kot da ni nič!"
Je zazvzdihnila.
"Ampak še vedno t eima neznansko rad! In prepričana sem da je Niall samo najbolj lačen in so drugi fantje pripravljeni počakati nate. Niall pa se pač spravi kuhati sam zase."
Sem skomignila po pojasnjeni razlagi. Danielle se je samo nasmehnila. Nenadoma je v sobo udaril Zayn in navdupeno zaklical:
"Pridita! Gremo v zabaviščni park!"
Spogledal isva se nato pa pokimali. Ne bi bil oslabo. Odpravili smo se in v zabaviščnem parku je bilo res noro. Fantje so mene in Danielle zvlekli na vlakec smrti. Jaz sem se v vagončku peljala z Zaynom, Liam z Danielle, Harry z Louisom, Niall pa kar sam. Od strahu sem se oklepala Zayna, dokler n bil ovožnje konec. objel me je preko ramen, navdušeno vpil in se smejal. Jazp a sem kričala kot kakšen, ki ga pelejejo pod giljotino*. potem smo šli še na ostale naprave in ob enih ko smo se vrnili, sem smao padla v posteljo. Naslednje jutro sem se zbudila prva, zaot sem prižgala televizijo. Na sporedu so bila jutranja poročila. Ob šokantni novici sme skoraj zakričala...

Next?
Kaj je bil otakega na jutranjih poročilih?
15. maj 2012
u15266
u15266
Neeext
15. maj 2012
u47197
u47197
Neext
15. maj 2012
Zoey Chiara
Zoey Chiara
Next