Evooo neext! Oprostite, ker ga dolg ni blo sam nism mela časa ga napisat

Liam's POV
Po poljubu, mi je zaspala v naročju. Odnesel sem jo v sobo, jo pokril z odejo, sebi pa sem v kuhinji pripravil makarone. Ko sem pojedel, sem posodo spravil v pomivalni stroj in vzel telefon v roke. Odločil sem se, da bom poklical Nialla. Bil je moj najboljši prijatelj in vse sva si zaupala. Edini sem vedel njegovo skrivnost. Mogoče jo tudi vi zveste pozneje. V imeniku sem poiskal Nialla in ga poklical.

J(jaz), N(Niall)
J: hej stari
N: hi
J: nekaj ti moram povedati. Prideš?
N: seveda, samo oblečem se.
J: nag si? Fuj. Hitro pridi
N: ahh če mi je pa vroče! See ya
J: whatever. Adijo.

Šel sem v sobo, da bi preveril Emmo. Ko sem bil že blizu vrat sem zaslišal hlipanje. Previdno sem odprl vrata moje sobe, in jo našel na tleh. Sedela je v kotu, se tresla in jokala. Šel sem do nje in jo objel, saj sem, vedel da to potrebuje v tistem trenutku. Ko se je končno malo umirila, mi je rekla da so samo sanje, ampak v njenih očeh sem videl, da si izmišljuje. Ko sva se še malo objemala, je pozvonilo. Spet se je začela tresti in to me je prekleto mučilo. Zakaj se trese? Vedel sem da je Niall in ji to povedal. Počasi je pokimali in vstala. '' lahko ostanem čez noč pri tebi? '' me je iz nenada vprašala. Vedel sem, da jo nekaj muči, zato sem se nasmehnil in pokimal.

Emma's POV
Ko me je Liam pustil samo v sobi, ker je mislil da spim, sem se začela zavedati, kaj se je zgodilo. Ampak me je zmotil hrup, ki je prihajal iz strehe (pac v smeri kjer je streha, ne vem kako naj razložim). Sledila sem zvoku in kar naenkrat je skozi okno prišel nek moški. Zamašil mi je usta, še preden sem utegnila kaj reči. Nekaj mi je zašepetal v uho, ampak nisem bila zbrana in pojma nimam kaj mi je rekel. Ko je videl moj zmeden obraz je ponovil. Tokrat sem razumela. '' Rekel sem ti, da se ga izogibaj. Zdaj boš malo trpela. '' in takrat sem zajokala. Nisem imela pojma kaj se dogaja in kaj se bo zgodilo. Potisnil me je ob posteljo in me grobo poljubil. Hvala bogu sva zaslišala hojo po stopnicah. '' Naslednjič nadaljujeva'' je rekel in me še enkrat grobo poljubil. Nato pa je spet zbežal proti oknu, jaz pa sem stekla v kot in solzam spustila prosto pot. Liamu sem se zlagala, ampak svojih težav mu ne mislim govoriti, ima že preveč svojih. Videlo se mu je, da mi ne verjame, ampak se na to nisem ozirala.
10. avgust 2014
OMFG sej s je splaCal počakat
omg daj no js bom tega idiota ko j je napadu umirila resno živga ga bom zakopalačenneha majkemi
prasec en upam da ji n bo nič naredu
Drgac pa ful svetovno pišeš
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
10. avgust 2014
Omg, neeeeeext!!!
11. avgust 2014
neeeeeeeeeeext
11. avgust 2014
Next
11. avgust 2014
OMG NEEEEEEEXTTTTTAJ HITR!!!!
13. avgust 2014
Evo en horny next! kdor se prvi razpiše dobi posvečen next + oprostite za napake

Liam's POV
Šel sem odpreti vrata in pred njimi je stal nasmejan, srečen in nekako vesel Niall. Začudeno sem ga pogledal, potem pozdravil in na koncu še spustil v hišo. Imel sem že mislil da ga ne bi, saj se je zelo čudno obnašal. Verjetno je spoznal kako simpatično punco. Haha on pa punce? Ne, nikoli. Ampak saj res! Nag je bil, ko sem ga klical. Raje ne bi vedel kaj sta počela. Emma se je ravno tuširala, zato sem izkoristil trenutek in mu povedal vse, on pa me je z zanimanjem opazoval. Povedal sem mu, da do Emm čutim več kot prijateljstvo in takrat se mu je zaletelo. ''Nevarno je. '' je rekel in s temi besedami zapustil prostor. Emma se je v tistem trenutku, ko je Niall zaloputnil z vrati, prikazala v dnevni sobi in se usedla na kavč. Zdela sem mi je zmatrana, zmedena, žalostna, nesrečna in še nekaj negativnih stanj. Vedel sem da potrebuje objem, zato sem se usedel zraven nje jo dvignil v naročje in jo objel. V oči so ji stopile solze in zajokala je. Močila mi je majico a se na to sploh nisem oziral, vendar sem jo samo še bolj stisnil. Po dolgi uri se je umirila in me pogledala z njenimi nebeško modrimi očmi. Gledala sva se in začel sem se ji približevati in ko naju je ločil samo še centimeter sem zamižal in moje ustnice položil na njene. Bil je rahel, a hkrati zelo strasten poljub. Nekaj minut sva bila na tem nivoju, nato pa mi je obliznila spodnjo ustnico in razumel sem namig. Razprl sem usta in najina jezika sta se prepletala. Po nekaj minutah se je umaknila, saj je potrebovala zrak, nato pa me spet poljubila. Ko bi vedela kaj mi dela. Začela me je vzburjat, saj me je rahlo cukala za lase.

Emma's POV
Vedela sem da ga bo cukanje vzburjalo., zato sem ga začela cukati, in kmalu sem pod sabo začutila vzboklino, ki se je vedno bolj večala. Takrat sem si ga želela, kot še nikoli, zato sem nadaljevala igro. Z roko sem mu segla pod majico in mu začela božati six peke. OMFG božanski so. Izboklina se je večala in vedla sem da ne bo dolgo zdržal. Zamomljal je nekaj v smislu ''ne veš kaj mi delaš'' in nasmehnila sem se. Z roko me je božal bo stegnu in jo pomikal višje. Šel je skozi moje boke pod majico in z roko drsal po hrbtu. Ko je prišel do modrca, ga je spretno odpel. Slekel mi je majico in jo skupaj z modrcom vrgel na drugi konec dnevne sobe. Tudi jaz sem mu slekla majico in oba sva ostala zgoraj brez. Hotel je že začeti s slačenjem mojih kratkih hlač, ampak sem ga prehitela. Roko sem dala tam, kjer je njegova šibka točka in skozi hlačke začela masirat. Začel je stokat, jaz pa sem se nasmehnila in nadaljevala z delom. Po nekaj minutah masiranja sem mu slekla hlače da je bil samo še v boksarcah. Tokrat me je on začel poljubljati po trebuhu in potoval od prsi do popoka in naprej dol. Bil je že pri robu hlačk, ko so njegove roke zašle na moje prsi in začel njih je masirati, vmes pa me še vedno poljubljal po trebuhu. Stokala sem in vsakič ko se zastokala, sem začutila kako se je nasmehnil. Nesramnež. Slekel mi je hlače in me poljubil na usta. Tokrat sem nastopila jaz in mu boksarce potegnila dol. Uff samo gledala sem, on pa se je začel smejat. ''Ti je všeč kar vidiš?'' me je vprašal in se začel smejati, jaz pa sem pokimala in pozornost spet namenila njegovemu delu telesa. Začela sem z blow jobom (upam da veste kaj je to), nato pa se je prevalil name, si nataknil kondom in vstop kje vame. Počakal je da bolečina preneha in kasneje so me prevzeli občutki zadovoljstva in užitka. Oba sva stokala in ko je obema prišlo, sva se ulegla, objela in skupaj v trenutku zaspala.
13. avgust 2014
omggg hhahhaha fakkk popoln nextt
popouno pišeššš no fakk
love this story nooo
tale next je bil najbolš
liam's cobra
per-fect
neeextt
14. avgust 2014
Neeeeeeeeeeext *-*
14. avgust 2014
u177917
u177917
Omg... Ko js začnem take horniče brat mi tk nerodno postane... Tak, da komi preberm tk me je sram pa ne vem zakaj. Full je fajna zgodbica, kr tk naprej nadaljuj, kr je full fajn. <3 Pišeš slovnično, imaš bogat besedni zaklad... Skratka res je zlo fajn in komaj čakam nov next! Hvala, ker si mi poslala ff na zs. <3
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!
14. avgust 2014
hahahah ok tole je blo p ful hitr sam ka se bo zei naredl mi ni jasn res k sta tk hit skp prstala p se še poznat ne,oziroma zlo mal hahah no ja zai sta se na mal drgačn način spoznala hahhaha,zanimiu način opisvanja maš tegale haha x''D torei tud če je drgačn next je zopet ful fajni hahah upam sam d nimaš kakih malih punčk tle d tole berejo haha x'D
uglaunem res fain pišeš in imaš fajne ideje tko d ja,i like it<3
+čimprei neeexti haha,me zanima ka bo zei hahaha,aia pa še zei mi ni jasn zka je nial biu nag wtf hahha? to res prosm razlož hahah sei ni biu na nudistični plaži,torei kwa je delo haha,je meu kako punco pr seb al ka,vara me an haha,joke >.< torei popounost *-*
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext<333
14. avgust 2014
u100166
u100166
Hornič ja,hehe. Čisto mi je nerodno postalo,haha,kaj hočemo. Zgodbica je super,hvala da si mi poslala link. :* No,jst bi rada zdej
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!<3
14. avgust 2014
VEM DA JE OGLASEVANJE NAJBOLJ NADLEZNA STVAR KAR JIH OBSTAJA OMG AMPAK VERJETNO JE TUDI TA ZGODBICA BLA MALO OGLASEVANA : S
TOREJ JS PISEM NOVI FF OD HARRYJA IN BI MI FUL POMENLO CE BI KERA PREBRALA.. http://m.igre123.com/forum/tema/never-forget-our-love-t-harry-styles-ff/74330/
SE ENKRAT OPROSTI KER OGLASUJEM: S

IN NEXT!!♥
14. avgust 2014
u173906
u173906
next, prosim

p.s. nova bralka
p.s.s. aammmm sem zvedet kdo je tisti moški ???
14. avgust 2014
OMFG ful je svteovna zgodbica
js bom tistga moškega ubila čeprav ne vem kdo je
zadušila ga bom majkemi
ful je kul
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT ;D
14. avgust 2014
Evo tuki je next! jutr mogoče še enga dobite, ker ga pol neki časa ne bo, ker grem na Krk 
Next je posvečen †HOƤƐ† .. hvala ti za lep razpis ♥
Drgac res hvala vsem za lepe komentarje, ker js osebno mislm da je ta zgodbica brezvezna-.- aja pa pozabla sem oment, da bo tuki not mal larry momentov. Ne bo nič posebnega, tko da lah tut Elounor shipperji berete 
Laura Podbregar ne boš še zvedla kdo je muhaha

Liam's POV
Zjutraj sem se zbudil v objemu moje simpatije. Bila je tako lepa, ko je spala. Izvil sem se iz objema in se odpravil v kuhinjo z namenom, da nama pripravim zajtrk, ampak mi je to preprečil ropot v spalnici. Glavo sem na hitro obrnil proti tisti smeri in v vratu mi je nekaj počilo. Ja, to pa so posledice spanja na kavču. Šel sem proti spalnici, na poti pa še vzel dežnik za vsak slučaj, če bi se moral braniti. Bil sem že pri čisto blizu sobe, ko je set zaropotalo. Na hitro sem odprl vrata in pri mizi zagledal Harryja. ''Kaj za vraga delaš tukaj? In zakaj razbijaš? Se sploh zavedaš, kako si me ustrašil?'' sem se drl na Harryja, on pa me je le nedolžno gledal in ko sem končal svojo pridigo o tem, da se ne vlamlja v stanovanja, ampak se pozvoni, tudi če sem to jaz, se je nasmehnil in začel. ''Oprosti. Iščem pismo, ki sem ga napisal za Louisov rojstni dan in vem da sem ga odložil nekam sem. Saj veš da smo danes 23.12. in da ima jutri Louis rojstni dan?'' je vprašal in se mi posmehljivo nasmehnil. Groza! Kako sem lahko pozabil?! Danes mu moram nekaj kupit. ''Seveda vem! Kako naj bi pozabil?'' sem previdno vprašal nazaj, on pa me je posmehljivo in razočarano hkrati pogledal. Poslovil se je in zapustil hišo, jaz pa sem se usedel na stol v jedilnici in glavo zakopal v roke. Kaj sem naredil? Spal sem s punco, ki je niti ne poznam dobro in pozabil sem na Louisov rojstni dan! Ugh, ta punca mi je čisto zmešala glavo. Kmalu je prišla v jedilnico in se brez besed usedla nasproti mene. Glavo sem še vedno imel zakopano v roke in solza mi je stekla po licu. Sploh ne vem zakaj. Mogoče, ker sem se zaljubil v punco, ki so ji grozili? Ali pa, ker sem postal najbolj občutljiv fant, odkar jo poznam? Ne vem, samo jokal bi. Opogumil sem se in dvignil glavo, ampak to je bila napaka. V tistem trenutku ko sem jo zagledal, mi je pritekla še ena solza. Prestrašeno me je pogledala, nato pa stekla ven. Si je to narobe razlagala? Sigurno si je in zato mislim, da bi bilo pametno, da grem za njo. Ali pač. Odločil sem se tvegati. Obul sem si čevlje, se ogrnil z jopico, stopil ven in za sabo zaklenil vrata. Najprej sem pregledal park, nato jezero, na koncu pa sem se odpravil v klub, kjer sem jo prvič videl. In res, sedela je tam, kjer sem tisti dan sedel jaz. Usedel sem se zraven nje in brez da bi jo pogledal rekel ''narobe si razumela'' in se končno obrnil proti njej. Solza ji je spolzela po licu, jaz pa sem jo prijel za brado in s palcem obrisal solzo. Prijel sem jo za roko, prepletel prste in jo potegnil iz bara naravnost v nakupovalni center, saj sem moral kupit darilo za Louisa. Brez besed sem zavil v prvo trgovino, pod roke vzel prvo stvar, ki se mi je zdela primerna in se napotil proti blagajni. Za pultom je stal moški srednjih let, oblečen v temno modro. Emma se je na poti do blagajne ustavila in zrla v njega. Vprašljivo sem jo pogledal, ona pa je le zmajal z glavo in mi namignila, da mi potem pove. Prišla sva do blagajne in moški je jezno gledal Emmo in ko sem mu že nekaj hotel reči, nama je podal račun in še enkrat jezno pogledal Emm.

Emma's POV
Jezno me je gledal in vedela sem da to ne pomeni nič dobrega. Bala sem se in kolena so se mi začela tresti, kar je očitno opazil Liam saj me je objel okoli ramen. Zapeljala sva se pred hišo in prijel me je v naročje in nesel na kavč. Uff ta kavč bo očitno poln spominov. Mogoče zanjga ne. Ne vem, mora mi še razložit tisto jokanje zjutraj. Nazaj je prišel s čokoladnimi rogljički in čajem. Usedel se je poleg mene in pokimal naj začnem. Povedala sem mu vse, od začetka, do konca. Priznala sem mu čustva, čeprav je bilo tvegano. Ko sem končala svojo zgodbo se je nasmehnil in me objel. ''Nikoli te ne bo nič naredil, ker bom vedno s tabo. Jasno?! Ker ko sem te prvič videl, sem vedel, da si ti tista prava. Takoj si me prevzela in mi zmešala glavo. In veš zakaj sem danes jokal? Ker sem pozabil na Louisov rojstni dan, ki je jutri. Nič ni bilo povezano s tabo. Mogoče je malo prehitro, ampak je iz srca. Ljubim te Emma. In noben ne bo tega spremenil.'' je rekel in me poljubil. Nato pa sva slišala zvonec.
---------------------------------------------------------------------------------------------
kdo je povonil?
kaj se bo zgodilo?
next?
14. avgust 2014
waaaa im proud on you:*
hvala ti da si poslušala moje bedne nasvete-.-
pa sori ker prej nisem napisala nexta,, sej sm brala sam sm bla na tablci in tm pozabm napisat next -.-
skratka ne vem kdo je poszvonil, mogoče un moški ki jo je hotel posiliti?
neeeeeeeeeeeeeeeeexT!!!!
14. avgust 2014
kdo je povonil? Ne vem mogoč harry...če je on ko jo je hotu posilit pol ga bomzadušila
kaj se bo zgodilo? Upam da bo vse vredu
next? Ja itak d next
in ti temu prviši brezveze? Ful je kul
NEEEEEEEEEEEEEEEXT
14. avgust 2014
Next
15. avgust 2014
IN TI MENI DA BEDNO PISES C'MOON NEJA
TOOOOP JE PRISEZEM!!!!
HOCEM DALJSE NEXTE!
IN CE JE MOGOCE
VSAJ MALO MOGOCE
UHM POZABI HAHAHA
NEXTAAAAJ NUJNO!!!!
JU3 PRICAKUJEM VSAJ 3 NEXTE CE POL GRES NA KRK PROSIM
OMG RESNO JE TOP
I'M IN LOVE
15. avgust 2014
kdo je povonil? niall al pa harry haha no idea x'D
kaj se bo zgodilo? upam d nč slabga ;O
next? hah kai sprašuješ absolutno neeeeeeeeeeeeeext pa hwala ti k si mi posvetila next<3 pa zgodbica ni brezvezna ampak je popouna,ta dwa sta pa tka pikija *-* p če dle caita nebo nexta lahka mal dalšga napišeš hihi k vidš d vsi radi berejo,k tk hit minejo,supr pišeš
neeeeext še enkrt hah< 3
15. avgust 2014
HAHAHAHA NEJA HAHAHA ZDEJ SI ME PA NASMEJALA
js sm ze na Krku, sam mam internet tko da dans lah pišm, ker je slabo vreme bo dans še next MOGOČE dva
15. avgust 2014
MOGOCE 3
15. avgust 2014
ODREZALO MI JE BESEDILO-.-
NAPISI HITROOOO KER NEMOREM CAKAT VEC
15. avgust 2014
Muhaha
Next bo vrjetn okol 23.00
15. avgust 2014
Hola! Evo next haha.
Posvečen je Invisible. † in Sentimental. Ker sta fab <3
Hvala vsem za lepe komentarje! No, js sm zdele na Krku in ker je dans slabo vreme bom napisala ta next  zdej ga dolg ne bo, se opravičujem 

Liam's POV
Ne morem verjeti, da sem ji priznal čustva, ki mi jih vrača. Trenutno sem najbolj srečen, a hkrati najbolj nesrečen moški na svetu. Zakaj ji grozijo? Saj je vseeno, jaz jo bom ščitil, pa če bo treba umreti, ker mi še nobena ni tako zmešala glave. Ko sva zaslišala zvonec, se je spet začela trest, jaz sem jo objel in rekel naj gre z mano. Bila sva že pri vratih, ko so se ji začela trest kolena. Objel sem jo okoli ramen in jo stisnil k sebi tako, da je imela glavo položeno na moje prsi. Previdno sem odprl vrata in pred njimi je stal objokan Niall. Brez pozdrava je zavil v dnevno in se ulegel na kavč. Ups, tam sva dva dni imela spolni odnos z Emmo haha. Nima veze, vedel sem da ga nekaj muči, ampak Emme nikakor nisem mogel pustiti same, zato sem poklical Zayna, če jo lahko pazi. To se sliši, kot da ima 3 leta, ne pa 19. Zayn je hitro prišel in pobral Emmo, jaz pa sem se mu zahvalil in mu rekel naj jo dobro pazi in da ne sme bit sama niti sekundo. Ko sta odšla, sem pozornost namenil ubogemu Niallu, ki je deloval, kot da je ravnokar pojedel mačji drek. ''No, khm, enkrat je bil Zayn pri meni in sva se skregala, zato sem odšel v park, kjer je do mene prišla lepa, postavna punca. Ime ji je bilo Kate in potem sva se začela dobivat in se spomniš takrat ko si me nadrl kako sem lahko nag? Takrat si naju zmotil ravno ko sva delala otroke, ti hudič! No, in potem sem se danes zbudil in nje ni bilo ob meni. Mislil sem, da je v kuhinji, zato sem šel pogledat, ampak namesto prelepega, nasmejanega obraza, sem zagledal listek na pultu. Na njem je pisalo OPROSTI. ZAME JE BILA SAMO IGRA. In še zdaj ne morem verjeti, da je storila kaj takšnega.'' je začel pripovedovati in solze so mu prišle v uči. Ko je končal, mi je hlipal v majico, jaz pa sem ga le tolažil. Kmalu je zaspal in nesel sem ga v sobo. Bil je presneto lahek, glede na to, da poje več kot vsi na svetu skupaj. Sedel sem na pultu v kuhinji, ko sem zaslišal odpiranje vrat. Hitro sem skočil na tla in odhitel Emmi v objem. Objel sem jo tako močno, kot da je nisem videl 2 leti, a je minilo komaj nekaj ur. Pripravil sem čaj in ga skodelici s čajem položil pred Zayna in Emm. Pogledal sem ju in na začetku sta bila tiho, nato pa je kar naenkrat zletelo iz Zayna. ''Tam je bil in hotel je ugrabit Emm, ampak sem jaz to preprečil. Hitro sva stekla iz parka in zdaj sva tu. To je resno Liam. Pazi jo.'' je resno govoril. Objel sem Emm in ji zašepetal v uho, da greva danes zvečer ven. Zayn se je poslovil, midva pa sva objeta ležala na kavču, se pogovarjala, zabavala in smejala. Po nekaj urah se je v sobo priplazil Niall in naju ustrašil. Emm je zakričala, jaz pa sem jo podzavestno poljubil. Izpadlo je zelo nerodno. Niall se je začel smejat, in Emm ni prav nič zaostajala. Oba sta imela zelo čuden smeh in zaradi tega sem se začel smejati še jaz. Po 10 minutah smo se umirili, a v trenutku smo se spogledali in spet padli v smeh.
''kako..je…zakričala..haha…ti…si..jo…pa…poljubil..haha..'' je med smehom izjavil Niall. Ko smose končno umirili, smo gledali Asterix in Obelix (a/n wtf haha). Po koncu filma se je Niall odpravil domov, midva pa sva odpeketala ven.

Emma's POV
Sprehaja sva se po parku in se držala za roke, dokler nisva prišla do nekega jezera. Počutila sem varno, saj sem bila v njegovem objemu in takrat se počutiš tako zelo prijetno. Objeta sva stala na pomolu, sonce je zahajalo in bilo je tako romantično. Nekaj časa sva bila tako, nato pa se je obrnil proti mene, me prijel za obraz in rekel ''Emma čisto si mi zmešala glavo. Odkar sem te prvič videl sem vedel, da si prava. Emma Smith, bi postala moja punca?'' je vprašal in v tistem trenutku me je zmedel. Nisem vedela kaj naj rečem. Če bi rekla ne bi obžalovala celo življenje, ker bi izgubila osebo, katero ljubim. Če bi pa rekla ja, bi me tisti moški zasledoval celo življenje, ampak ker sem vedela, da me Liam varuje, sem z veseljem rekla ja. Poljubil me je in stopila sem se, saj so njegovi poljubi tako nežni in sladki. Prijel me je za roko, prepletel prste in počasi sva hodila domov, ampak ni šlo vse po načrtih..
--------------------------------------------------------------------------------------
HAHA I KNOW I'M EVIL
Kaj se je zgodilo?
15. avgust 2014
SOVRAZIM TE
"NI SLO VSE PO NACRTIH" AH JA ZANIMIVO TO NAPISIS NA KONEC DA SE LAHKO JS JEBEM ZDAJ PA CAKAM DA BOS NEXTALA
SOVRAZIM TE NEJA
NA PRIJAZEN NACIN
AMPAK TE SOVRAZIM OMOJBOG
NEXT HITRO
CIMPREJ
TOP TOP TOP
HVALA ZA POSVECENI NEXT I'M GLAD
OMOJBOG TOPPPPPPP NEXTAJ CIMPREEEEJ♥♥♥♥
15. avgust 2014
omg kak lahka glih pr tkim zanimivem delu končaš hahahah mučiš nas zihr je kei spet on pršo p jo bo mogoč ugrabo....
dei neeeexti čimprei k je prfekt<3
15. avgust 2014
Next
16. avgust 2014
omgg haha kruta si
amm ne vem mogoč bosta šla nekam in bo nekdo Liama po buči udaru (omg kak se jas bedno izražam :/) in pol bo omedlel tti jo bodo pa ugrabli
inn bomo počakali ker perrrf pišeš in se splača počakat, čeprov težko *.* dejjj nexttt
16. avgust 2014
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani