neeeeeeeext
30. september 2013
u82298
u82298
next
30. september 2013
u27814
u27814
Neeext
30. september 2013
neeext
30. september 2013
evoo punce next je tu
hope you like it

2.

~Jane~

“Jane, zajtrk je pripravljen.” je rekel Jimmy. Zajamrala sem in vstala iz tople postelje. Ja, jaz in Jimmy sva imela skupno stanovanje v Londonu. Vedno sva stala drug drugemu ob strani in se podpirala. Zame je bil kot starejši brat in jaz sem zanj bila kot mlajša sestra. Nikoli nisva bila skupaj kot par in drug drugega nisva niti videla v tej luči. Nisem si morala predstavljati mene in Jimmyja skupaj.
Odpravila sem se v kuhinjo in kmalu zavohala vonj palačink. Obliznila sem si ustnice. “Mmm. Vedno veš kako me razvedriti, ko sem žalostna.” sem zamomljala in ga poljubila na lice. Nasmehnil se mi je. “Sedi Janie.” je rekel in zavila sem z očmi. “Nisem Janie.” sem rekla, a vseeno sedla. Zasmejal se mi je. “Idiot si.” sem rekla. “Ampak me vseeno imaš rada.” je rekel in mi pokazal jezik. “Seveda te imam ti mali medvedek Jimmy.” sem se zasmejala. “Ja, ja, nehaj s tem.” je rekel in zavil z očmi. “Samo, če boš me nehal klicati Janie.” sem rekla. “Zmenjeno.” je rekel. Dal mi je palačinko in začela sem jesti. “Dobro je.” sem rekla. “Vem. In jaz sem mojster v pečenju palačink.” je rekel in zasmejala sem se. “Ampak moje so vseeno boljše.” sem rekla. “To ti misliš.” je rekel. “Ne dragec, to jaz vem.” sem mu pomežiknila. Zavil je z očmi. “Hej am...veš...jaz imam danes zmenek.” je rekel. “To je čudovito.” sem rekla. “In ti greš z mano.” je spet rekel. “To pa ni čudovito. Jimmy ne moreš me jemati s sabo na zmenke. Dobro veš, da nisem punca za zmenke.” sem rekla. “Ampak dvojni zmenek je. Ona bo s sabo pripeljala nekoga in jaz tebe.” je rekel. “Jimmy, kaj pa vem. In še trening imam.” sem rekla. “Ja, ampak trening imaš ob dvanajstih, zmenek pa je ob sedmih.” je rekel. Zavila sem z očmi. “Prosim Jane.” je rekel. “Ne vem.” sem rekla. “Prosim, zabavno bo. In poleg vsega, stara si že skoraj 20 let in si imela zadnjega fanta, samo pri 15 letih. Pet let brez fanta je dolgo obdobje Jane. Prosim, moraš se malce zabavati.” je rekel. “Komu mar za fante. In mlada sem še in imam čas.” sem skomignila z rameni. “Ja, če hočeš umreti kot stara devica.” je zamomljal. Prebledela sem. “Kdo pa pravi, da sem devica?!” sem vzkliknila. “Aja? In s kom si spala?” me je vprašal. “J-jaz...prav. Sem devica. Ampak komu mar.” sem rekla. “Meni je mar. Hočem, da se zabavaš.” je rekel. “Ampak jaz se nočem zabavati. Hočem fanta, ki bo zame popoln. Lahko čakam na gospoda popolneža.” sem rekla. Zavil je z očmi. “Punce.” je zamomljal. “Fantje.” sem mu vrnila. “Samo prosim te, pojdi z mano na zmenek.” je rekel. “Če bom šla, boš nehal težiti?” sem ga vprašala. “Ja.” je rekel. “Prav, bom šla.” sem rekla. Objel me je. “Vedel sem, da se lahko zanesem nate.” je rekel. “Ja, ja.” sem zamomljala in se odpravila v svojo sobo. Tole bo še težek dan.
“To je odlično.” je rekel trener medtem, ko sem udarjala v boksarsko vrečo. “Hvala.” sem zamomljala in nadaljevala z boksanjem. “Jane, sedaj lahko nehaš. Moram se pogovoriti s tabo.” je rekel. “Prav.” sem rekla in si snela boksarske rokavice. “Zelo dobra si Jane. In vem, da boš naslednjič zmagala, ampak nekaj ti moram povedati. Rabim tvojo pomoč.” je rekel. “Zakaj? Kaj je narobe?” sem vprašala. “Hočejo zapreti ta boksarski klub in rabim denar, da bo še vedno odprt.” je rekel. “Ampak jaz nimam denarja.” sem rekla. “Vem, ampak mislil sem, da bi si lahko poiskala delo. Tako boš mi lahko pomagala z klubom in še zase boš lahko poskrbela.” je rekel. “Kaj misliš s tem, da bom lahko poskrbela zase?” sem vprašala. “Poglej. Stara si skoraj dvajset let. Živiš s svojim najboljšim prijateljem. Ali res misliš, da boš lahko do konca življenja živela z njim? Jaz ne mislim tako. In boksanje...boksanje ni pravi način za preživetje. Res je, da si profesionalna boksarka, ampak to ti ne prinaša veliko denarja.” je rekel. “Ampak...ne vem kaj bi naj potem delala. In kje? Ne vem.” sem rekla. “No...recimo imam ponudbo. Zelo dobro ponudbo. Morala bi delati kot varuška.” je rekel. Izbuljila sem oči. “Varuška?! Ali me zajebavaš?!” sem zavpila. “Saj ne bo tako težko. Saj je samo pet fantov.” je rekel. “Pet fantov?! Samo pet fantov?! Se ti meša?! Ne morem paziti na pet otrokov, ki so po možnosti še vsi fantje!” sem vzkliknila. “No, saj niso otroci.” je rekel. “Prosim, ne reci mi, da so najstniki.” sem rekla. “No, približno tvoje starosti so.” je rekel. “Ne morem paziti fantov, ki so moje starosti. In nisem ustvarjena za varuško.” sem rekla. “Ampak...saj ne boš samo varuška. Tudi njihova skrivna varnostnica boš.” je rekel. “Kaj?! Ne, ne in še enkrat ne.” sem rekla. “Prosim Jane. Za oba bo dobro.” je rekel. “Ne. Ne morem.” sem rekla. “Prosim.” je rekel. “Ne. Ne morem jim povedati, da sem boksarica. In niti nočem.” sem rekla. “Saj ti ni treba povedati, da si boksarica. Boš njihova varuška in skrivna varnostnica. In služba prinaša veliko denarja.” je rekel. “Bom premislila.” sem rekla. “Prav. To bi res bila odlična priložnost.” je rekel in zavila sem z očmi. Odpravila sem se v svojo garderobo in se preoblekla. Mogoče pa bo ta služba v redu. Ampak...ne vem. Premislila bom. Ko sem se preoblekla sem se odpravila domov. Jimmy se je že pripravljal za zmenek. Zasmejala sem se mu, ko si je popravljal lase. “Jimmy, tvoji lasje so videti odlično.” sem rekla. “Vem. Sedaj pa se pripravi še ti.” je rekel. Zavila sem z očmi in se odpravila v svojo sobo. Mogoče pa zmenek le ne bo tako slab.
30. september 2013
Neeeeext!!!!
30. september 2013
neeeeeeeeext!
30. september 2013
omggg suuuuprrr boo hahaha neeeeeeeeexxxtt!!!!!!!!!! <3333
30. september 2013
next
30. september 2013
Hahaha varuška (:
Neeeext<333
30. september 2013
u27814
u27814
Neeext
30. september 2013
neeeeeext
30. september 2013
next
30. september 2013
u130737
u130737
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeext! *O*
30. september 2013
omg popouno!!!
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!!!!!
30. september 2013
next!!!!
30. september 2013
u144414
u144414
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
30. september 2013
neeeeeeeeext
30. september 2013
Neeeeeext!!<3
30. september 2013
Oooo:$ Neeext Wuhuu varuškaa boo