žiujo
jaaa to je moj prvi fanfic ever zato ne mi zamerit če nebo lih najbolši
kot ste že iz naslova razbrale je to še enden fanfic o one directon...sj vem da jih je že pouno tukej ampak useeno sm se odločla da napišem tut sama enga
p.s. :zgodba je popolnoma izmišljena, samo fantje (1D) so "resnični" liki, vsi ostali so izmišljeni...ni danielle ali eleanor ali Louisovih sester in drugih pomembnih ljudi v njihovem življenju.....upam da ne zamerite
Moje ime je Vanessa. Živim v Italiji z mami in starejšim bratom Maksom. Stara sem 16 let. Imam najboljšo prijateljico Saro, s katero sva nerazdružljivi. Vsak dan greva skupaj v šolo in domov.Ker sva sosedi večino dneva preživiva skupaj,jaz pri njej doma, ona pri meni ali pa zunaj. Vse delava skupaj...pojeva, pleševa, riševa, se smejiva, opravljava, se učiva, delava domače naloge in se večino časa zafrkavava.
Maks je star 18 let in skrbi zame kot bi mi bil oče.Najin oče je namreč umrl, ko sem bila še čisto majhna in prav tako Maks.Bil je v letalu, ki je strmoglavilo. Ker sem ga komaj poznala, ob njegovi smrti nisem čutila velike izgube, saj sem bila prmajhn, da bi vse skupaj sploh razumela. Seved p je vse drugače, če odraščaš brez očeta.
Najina mami je zdravnica oz. bolje povedano kirurginja, kar pa pomeni, da veliko časa preživi v službi ali bolje povedano v bolnišnici. Zato sva z Maksom veliko časa sama.Maksu je v resnici ime Masimilliano ( Maksimijljno, kr pač živijo v Italiji ), ampak ker kot majhna tega nisem znala izgovoriti, sem mu rekla Maks, kakor ga še vedno kličem.
Hmmmm, še nekaj podatkov o meni : imam dolge, ravne, svetlo rjave lase, modre oči, visoka sem približno 165 cm , kar pomeni da sem bolj majhna, nisem neka prekasta suhica, lahko bi rekli, da imam normalno težo in sem s svojo postavo še kar zadovoljna. Hodim na srednjo oblikovno šolo in iam najbolj nore, čudne, prijazne, duhovite, super sošolce kar jih lahko imaš. Seveda je tu tudi nekaj barbik (to so zoprne sošolke, ki so nenormalno suhe in povrhu še hujšajo, imajo dolge blond lase in še podaljške, grde umetne nohte, tri kile pudra in nasploh mislijo da jih bodo vse te stvari polepšale in jih naredile bolj popularne, kar jim začuda tudi uspeva ) ,ter čudnih računalniških geekov, ki sploh ne živijo v realnosti, ampak v računalniških igricah ( ne pravim daso vsi taki , samo tile k jih jaz poznam).
Skratka, sem globooooko v puberteti, ( kot pravi Maks, čeprav on še dolgo nebo prišel iz nje ), kar pomeni, da imam svoje dneve, ko sem sitna in se me vsi izogibajo, ker se bojijo, da bom nanje stresla vso slabo voljo, imam pa tudi take dneve, ko se mi cel svet zdi rožnat in si cel dan popevam nekaj v tri krasne in sem nasploh vsa vesela.

Uh, skoraj bi pozabila na zelo pomemben podatek...po mamini strani imam tri sestrične in enega bratranca. Ime mu je Louis, kličemo pa ga Lou. Lou ima tri sestre : Ginny, Nino n Ashley, ampak njo vsi kličemo Ash. Nina je najstarejš in ima 21 let, za njo pride Lou, ki jih ima 18,Ash in Ginny pa sta dvojčici in imata 15 let. Čudno , ampak vedno sem se najbolje razumela z Louisom, čeprav je edini fant. Res pa je , da se zaradi razdalje(oni živijo v Londou) zelo poredko vidimo. Vidimo se enkrat do dvakrat na leto...in še to ne vsako leto. Ker se že zeloo dolgo nismo videli,smo se jaz, mami in Maks odločili, da gremo letos namesto na morje v London, kjer bomo tudi preživeli 2 meseca oz. cele počitniceee!
Ooooo pa še nekaj.... Louis se je prejšnje leto prijavil na X-factor, kjer so sodniki iz njega in še 4 drugih fantov sestavili skupina, ki so jo fantje kasneje poimenovali One Direction. Nisem njihova oboževalka, zato o njih nevem skoraj nič, š njihova imena mi delajo težave, saj imam slab spomin kar se imen tiče. Zato upam da jih bom to poletje spoznala .
oprostite za napake ampak res nisem mea časa pregledat beedila
lahko noč ;*
19. oktober 2012
amm punce če berete a bi lahko kšno sled pustile za sabo prosim, ker če tega nihče ne bere al vam ni ušeč mi sam povejte da ne bom pol ugotovila a z brezveze objauljam in zgodbica u resnici nikogar ne zanima...hvala

aja pa lahko me dodate med prjatle če čte
20. oktober 2012
nnnnnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxttttttttttt!!!!!

"I Like It"
20. oktober 2012
wiiii haha cela vesela k sm dobila prvi neeext!
hvalaa ;*
20. oktober 2012
ni kej.....
20. oktober 2012
bom napisala next še danes
20. oktober 2012
ok HwaŁŁa......
20. oktober 2012
next
20. oktober 2012
ewo next čeprou mm očitno samo dve bralki

Louis :
Včeraj sem se po zelo dolgem času pogovarjal z Vanesso. Nje in Maksa nisem videl že celo večnost . Med počitnicami bosta z teto Mario prišla v London. Komaj čakam...re jih že dolgo nisem videl. Razmišljl sem o tem, da bi lahko Vanessa (pa tudi Maks če bi hotel, čeprav močno dvomom, mislim, da so ga moje sestice zelooo pogrešale in a niti iz hiše nebodo spustile) nekaj časa preživela z mano in fanti v našem skupnem stanovanju. Ko sem tako razmišljal, sem ugotovil, da sem sanjal, kar pomeni, da sem zaspal med uro zgodovine...spet. Ko se dvignil pogled, sem nad sabo zagledal mrs. Darvis(našo učiteljico zgodovine). Tako si vsak teden prislužim ura ali več pripora po pouku. Vsem je težko slediti pouku, imeti koncerte in snemati album na enkrat, ampak fantje so za razliko od mene to lažje uskladili. Jaz sem pač del spanja preložil na zgodovino.

Vanessa :
Včeraj sem govorila z Louisom in mu povedala, da bomo čez počitnice pri njih v Londonu. Bil je še bolj vesel, kot sem mislila da bo. Kakorkoli, čez teden in pol bo konec pouka, kar pomeni, da bom čez dva tedna že v Londonu. Ker mi misel na Louisa in ostale fante v skupini ni dala miru, sem se o tem malo pozanimala. In moram priznati, vsi so zelooo srčkani Najbolj mi je bil ušeč Harry...bil je tako srčkan s temi kodrčki . Ampak za sanjarjenje je še prezgodaj, saj jih niti spoznala še nisem.

Čez dva tedna :
Zbudil me je glas, ki je po zvočniku sporočal, d smo prispeli v London in da bomo pristali. Čz nekaj kratkih trenutkov smo jaz, mami in Maks že stali med množico na letališču in z pogledom iskali znane obraze. Pogled e mi je ustavil na fantu približno moje starosti. Bil je zelo podoben Louisu...ko sem pogldala še enkrat, sem ugotovila, da to tudije Louis. Oči so se mi zaiskrile, njegov pogled pa je našel mojega. Spustila sem kovčke iz rok in se zapodila proti njemu. Kot dva otroka sva tekla drug proti drugemu. Objela sva se in Lou me je zavrtel v zraku, da je moja obleka zaplapolala. Bilo je kot v kašnem pocukranem filmu. Č nekaj minut sva se spustila. Res sem ga pogrešala.
20. oktober 2012
zvečer al pa ju3 dobite oz. dobita še en next ;*
20. oktober 2012
NEXT ! In zgodba je že na začetku *_* !
20. oktober 2012
haha me veseli da je vsaj nekomu všeč ;D
20. oktober 2012
NEXT.!!! in ne skrbet zarat braucou.....
20. oktober 2012
u105028
u105028
next
20. oktober 2012
sori k je kratek next ju3 dobite daljšega ;D

Nina :
Louis j šel po Vanesso, Mario in Maksa na letališče. Ko so prispeli in stopili skozi vrata v hišo, sem se vrgla Maksu za vrat. Spustil j kovčke in me objel. Nevem po kakšni logiki je bilo vedno tako, da sva se z Maksom odlično ujela, prav tako kot Vani in Lou. Ginny in Ash sta vedno oboževali Vanesso, ker jima je kot leto starejša najbolj ugajala...vedno je dajala dobre nasvete, tolažila ob njunih , pa tudi mojih težkih trenutkih in sploh je bila vedno prijazna in radodarna in najbolj ljubezniva oseba . Ko me je Maks spustil iz objema, sem pozdravila še teto in nazadnje še Vani...veliko si imava za povedati , saj se nisva videli že celo leto. Odšli smo v jedilnico in pričeli z vsakoleto "tradicionalno" večerjo, ki smo jo imeli ob vsakem obisku. Ker smo bili vsi zelo utrujeni in še siti za povrhu, smo šli naravnost v posteljo. Vani je kot vedno spala na dodatni postelji v moji sobi, Maks pa v Louisovi. Ponavadi se z Vani prvi večer pogovarjava pozno v noč, a tokrat sva bili za to preveč utrujeni. Popadali sva na posteljo in v hipu zaspali.

Louis : Ponoči me j zbudil sms. S težav sem stegnil roko proti nočni omarici in pri tem zadeel nekaj, kar je bilo zeloo trdo. Komaj sem se zadržal, da nisem na glas zakričal. Končno sem našel telefon. Harry mi je poslal sms...sredi noči. Sms sem le s težavo prebral, mislim, da je bil Harry pijan . Fantje so bili očitno prejšni večer na neki zabavi in so se pozno vrnili. Iz Harry-jevega sms-a sem razbral samo nekaj o tem da kje sem? Hitro sem mu odpisal da sem doma in da ga bom poklical jutri. To kje sem oz. kam sem šel namesto z njimi na zabavo sem mu seveda že povedal, ampak ker ni trezen, se tega očitno ne spomni. Telefon sem odložol nazaj na nočno omarico, se obrnil in zaspal.
20. oktober 2012
u103092
u103092
Uuu i love it! Neexti
20. oktober 2012
neeeeeeeeeeext
20. oktober 2012
neext!!! ps. nova bralka
20. oktober 2012
Next+nova bralka
20. oktober 2012
next
nova bralka
21. oktober 2012
Neeeeext plus nova bralka <3
21. oktober 2012
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeext in nova bralia
21. oktober 2012
u14318
u14318
Neeeeeeeeeeeext!!! +Nova braukaa ) Odlično pišš
21. oktober 2012
ewo next ;*
Harry :
Zbudil sem se z groznim glavobolom. Mislim, da sem včeraj spil veliko preveč alkohola. Včeraj smo bili Liam, Niall, Zayn in jaz na neki zabavi. Kaj smo počeli? Po pravici povedano, nevem. Spomnim se samo, da smo prišli v klub, kjer se je zabava odvijala. Vsak(razrn Liama, on nesme piti alkohola, ker ima samo eno ledvico) si je naročil pijačo, alkoholno seveda. Ali pa rajši kar tri. Kaj se je za tem dogajalo nevem. Upam samo, da nisem naredil česa neumnega, kar se mi običajno zgodi.Vstal sem iz postelje in se odpravil po stopnicah dol v dnevno, kjer je že sedel Niall in se basal s čipsom. Čips za zajtrk. Lahko bi vedel, Niall tako ali tako poje vse kar je vžitno. Liama sem našel v kuhinji. Pripravljal si je zajtrk, "Dobro jutro" me je pozdravil, jaz pa sem v odgovor samo pomigal z glavo, saj me je vse bolelo in niti govoriti nisem mogel. Odšel sem po kosmiče in jih stresel v posodo, nato pa sem jih zalil z mlekom. Vsedel sem se za mizo in v tišini jedel kosmiče."Kaj smo počeli včeraj?", sem nekoliko zaskrbljeno v prašal Liama.Liam se je nasmehnil, " Verjemi, nočeš vedet". Takoj sem vedel, da mi je spet uspelo narediti nekaj totalno norega in neumnega. Liam je brez moje pobude nadaljeval "Po približno petem koktajlu ste se z Zaynom in Niallom odločili, da gresete plesat..." je rekel in že komaj zadrževal smeh..."no ja...vrhunec vašega plesa je bila makarena, ki niti približno ni bila podobna makareni" je končal in se začel na glas smejat. Ko je videl moj zaprepaden obraz me je hitro potolažil " Ampak mislim, da sem bil edini trezen človek v tistem klubu, zato dvomim, da se kdorkoli spomni vaših izpadov." "To je vse?"sem vprašal ves vesel, saj običajno naredim kaj veliko hujšega. " No, ko si segel po približno devetem koktajlu, sem presodil, da je čas da gremo in tako sem vas rešil pred še večjo sramoto" je še vedno smeje povedal Liam. Bil sem mu hvaležen, če nebi bilo njega, bi najbrž že vsi pomrli od pijače ali pa od sramote. Vedno je on poskrbel za to, kar nam je vsem prav prišlo. Liam je kot naš očka, saj se, nerad priznam ostali štirje obnašamo kot otroci.Čeprav ima tudi Liam svoje trenutke, ko se mu utrga in je hujši kit mi štirje skupaj. Vstal sem in se odpravil proti kopalnici. Zazvonil mi je telefon. Bil je Louis.

Louis :
Zjutraj me je zbudil žarek jutranjega sonca.Počasi sem vstal in se odpravil po stopnicah v spodnje nadstropje. V dnevni sobi sem pret televizorjem zagledal Vanesso. Vsedel sem se zraven nje na kavč. " Dobro jutro zaspanec" me je pozdravila in se na šitroko nasmehnila. Tudi jaz sem se nasmehnil. "Kako si spala?" sem jo vprašal. Za prvo noč še kar uredu." je rekla in pokimala. Za nekaj trenutkov se je spet posvetila televiziji, nato pa se je oglasil njen želodec. Začudeno me je pogledala, jaz pa sem se zasmejal." Pridi, naredila bova zajtrk," sem rekel in odšel v kuhinjo.Vsa vesela je priskakljala za mano. Naredila sva palačinke." Mmm...obožujem te palačinke"je rekla s polnimi usti.
Spomnil sem se, da sem včeraj oz. danes ponoči Harryju rekel, da ga bom zjutraj poklical.Odšel sem na balkon in poklical. Po nekaj sekundah je Harry dvignil telefon."Dobro jutro pijanček," sem ga podražil, Harry pa je le nekaj nerazločno zajamral."No ja, saj veš da sem domo, ne? To sem ti povedal, preden ste šli na zabavo, ampak si najbrž pozabil?" sem se še naprej zafrkaval."Nisem pozabil...ampak nisi mi povedal zakaj greš domov?" "Tudi to sem ti povedal, preden si se čisto napil pijanček.No kakorkoli, doma sem , ker so prišli na obisk moja teta,sestrična in bratranec iz Italije.Mislil sem, da bi lahko šli danes skupaj z Vanesso in Maksom malo po Londonu? Povej še drugim in me pokliči , če ste za, prav?" "Bom rekel Liamu, bo že on uredil" je brezskrbno odvrnil Harry.Ubogi Liam je moral vedno misliti na vse. Ko sem se vrnil v kuhinjo, so tam sedele že vse štiri punce in Maks. Usedel sem se na prazen stol poleg Ash.

Lahko noč punce ;*
21. oktober 2012
neeext se vidmo jutr !! hahaha
21. oktober 2012
neext
21. oktober 2012
u103092
u103092
Iii neext!
Ps... Liamu se je ledvica popraula, in lahko zj tudi alkohol pije sem san hotla povedat, ce nisi vedla
Neeeext!
21. oktober 2012
next
21. oktober 2012
u94098
u94098
next
21. oktober 2012
next
21. oktober 2012
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani