a)ja mu bo samo ne takoj
b)ne nič nebi spremenila ti kar piši
c)next? ja obvezno, itak nujno upam da kmalu spet
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext !!!
24. februar 2013
u106451
u106451
a)al bo kris odpustila harry-ju? ja/ne, če mu bo gdaj?kmalu/čez neki časa ja mu bo hit
b)bi kaj spremenil?kritike/pohvale? nč nebi spremenila
c)next? jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaakkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkooooooooooooooooooojjjjjjjjjj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
25. februar 2013
u70265
u70265
Next
25. februar 2013
u75670
u75670
next
27. februar 2013
Evo, kratek next iz moje strani in sorry k prej nisem nextala ampak nisem imela idej in kot je louis's girl že rekla, smo šli smučat.

Ta dan sva se mislila sprostiti in iti v šoping, kino in še kaj bi se našlo. Prvo sva šla v šoping, kjer sem si kupila nove kavbojke, all starke in majico z irsko zastavo. Niall pa si je kupil nov pulover in majhno darilo za mamo. Potem sva šla na kosilo in nato v bazen. Za večer pa sva prišparala kino. Šla sva si ogledati film, ki sem si ga jst izbrala in naslov je bil Beautiful Creatures. Film je prečudovit in bil nama je zelo všeč. »Nessy, bi te lahko povabil na večerjo?« me je kar na enkrat vprašal Niall. »Seveda, kdaj pa?« sem mu odgovorila. »Kaj praviš na danes?« me je vprašal in se mi zazrl v oči. Prikimla sem »Kam pa?« skrivnostno se mi je nasmehnil in me povlekel za roko na avtobus, ki je ravno ustavil na postaji. Z avtobusem sva se peljala do zadnje postaje, nato pa sva še nekaj minut hodila po kamnitih stopnicah, dokler nisva prišla do gradu. Odpeljal me je do ozke ulice, kjer je bila prijetna restavracija. Vsedla sva se za mizo za dve osebi, ki je bila na ulci. Niall je poklical natakarja in nama naročil večerjo.
27. februar 2013
Neeeext
27. februar 2013
u27814
u27814
Next!!
27. februar 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! <33
27. februar 2013
nextt
27. februar 2013
next
27. februar 2013
u106451
u106451
nneexxttt
27. februar 2013
neeext
28. februar 2013
u121289
u121289
Next
28. februar 2013
Next
28. februar 2013
u82874
u82874
evo neki na hitrco kr se mi mudi <33
############################################
stopila sm iz letala in moram priznat irska je res lepa. na letališču je blo kupe oboževalk in komi smo se prebil skoz množico. stekl smo do limuzine in šli do najbližjega hotela, ki je biu pomoje tud najbolši kr so ble sobe prfeknte. vsak je šu v svojo sobo in tm sm razpakirala.odločila sm se da bom poklicala nessy in na mojo srečo je bla še budna in se je javla 'hey nessy'' rečem '' ojlaaaa,kuko'' reče '' dobr, ugan ket smo'' rečem '' kuko nej vem, morm ti povedat neki veš dons sm spoznala od nialla mami in mij...'' je začela a sm jo prekinla '' na irskem smo'' rečem in slišm da se je nessy neki zaletel, gotou je jedla'' kaj? KJE?KAKO?ZAKAJ? KAAAAAJ?'' je začela paničarit, ''pač fantje bodo imel koncert zato morš povedat ket sta'' ji rečem v upanju da mi bo povedala '' žou nemorm ti povedat, no čauu'' reče in prekine ''JEBEMTI'' zakounem in grem povedat to louisu '' jo bomo že našli'' reče lou ''nasrečo vem kje je niall doma,gotou sta tm'' še doda ostali pa prikimajo. ''veste jst sm zmatrana,grem spat,nočko'' rečem ''nočkooo'' udvrnejo jst pa grem. šla sm se stuširat in umit zobe. preoblekla sm se u pižamo in šla u postlo in že skorej zaspala ko pa je negdo potrou na vrata. bog, eni hočmo spat ''nekateri hočmo spat!gdo je'' jezno a zaspano rečem '' jst'' reče hazza, jst pa zavijem z očmi '' ali ima ta 'jst' ime'' uprašam naježno '' dej nezafrkavi se, a lahk pridm not'' reče '' nej pomislem.... am NE''rečem in si čez glavo dam povštr. ''prou če nedovoliš bom pa kr sam vstopu''reče harry '' oki,kva češ'' rečem zaspano '' tebe in da mi odprostiš'' reče '' mene??, zanimivo veš kaj jst pa tebe nočm,adijo'' rečem sarkastično a se ni premaknu. '' samo poljubčk'' upraša ''oki,na lica'' rečem in harry to stori in se zmagovalno nasmehne '' idiot'' se zasmejem in mu vržem pouštr u glavo
02. marec 2013
Next!
02. marec 2013
u106451
u106451
next pohit!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
02. marec 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! <33
02. marec 2013
Neeeeeext
02. marec 2013
nextt
02. marec 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeext
02. marec 2013
next !!!
02. marec 2013
next!!
02. marec 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!
02. marec 2013
Next
02. marec 2013
nextt
03. marec 2013
u27814
u27814
Neext
04. marec 2013
Evo, next.

Čez nekaj časa se je Niall opravičil in odšel na WC. Med tem ko pa sem ga ćakala, me je poklicala Krist. Ker sem ji imela toliko za povedat, sem se oglasila. »Hey Nessy.« reče Krist. »Ojlaaaa, kuko?« jo pozdravim. »Dobr. Ugan ket smo.« Mi reče in jst se namrdnem. » Kuko nej jst to vem? Morm ti povedat neki. Veš dons sm spoznala od nialla mami in mij...« sem začela pripovedovati, a me je prekinila. » Na irskem smo.« Takoj ko sem to slišala, se mi je zaletelo. » KAJ? KDAJ? KJE? KAKO? ZAKAJ? KAAAAAJ? » sem začela paničart. » Pač, fantje bodo imel koncert, zato morš povedat ket sta « mi reče. Vzdihnila sem. » Žou nemorm ti povedat. « sem rekla in nato videla prihajajočega Nialla. » No čauuu.« sem še rekla in prekinila, ne da bi počakala na Kristin odgovor. Nekaj sekund kasneje, se je Niall usdel nasproti mene in se mi sladko nasmehnil. Nasmehnila sem se mu nazaj. »S kom si govorila?« me je vprašala. In zdaj sem bila v dilemi. Naj mu povem resnico ali naj se mu zlažem. Odločila sem se za resnico. Zavzdihnila sem. »Krist me je klicala.« sem rekla in čakala Niallovo reakcijo. »In kaj je rekla?« me je ponovno vprašal. »Na Irski so. Kmalu boste tukaj imeli koncert, zato je hotela zvedeti kje sva.« sem mu odgovorila. »Si ji povedala kje sva?« me je nervozno vprašala. Odkimla sem in Niall si je vidno odahnil. »Nekaj te želim vprašati.« je čez nekaj trenutkov rekel Niall, jst pa sem ga vprašajoče pogledala. Vstal je in pred mano pokleknil. Iz žepa je potegnil škatljico in jo odprel. V škatljici je bila prečudovita verižica iz belega zlata in na njej je visel srček, ki ga je krasil majhen dragulj. »Nessy, bi bila moja punca?« Od presenečenja mi je zastal dih. »Ja, Niall, seveda!« sem hitro rekla in se mu vrgla v objem. Tako sva bila nekaj časa. Čez nekaj časa pa me je Niall poljubil in poljub sem mu vrnila. »Ljubim te!« mi je rekel. Nasmehnila sem se. »Tudi jst tebe!« Nato pa sva pojedla do konca in se z roko v roki odpravila nazaj proti hotelu. Čez nekaj časa pa sva srečala…

a) Koga sva srečala?
10. marec 2013
Neeeext!
a) nevem.
10. marec 2013
u106451
u106451
a) Koga sva srečala? vse člane 1D in krist
10. marec 2013
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani