30. december 2012
Flashback

"Oh, Harry nehaj me žgečkati". "Zakaj Lily" reče Harry. "Ker sem zelo žgečkliva punčka in ti to veš". Harry! Lily! Večerja je pripravljena" zakriči moja mama. Ja, moja mama in Harryjeva sta najboljši prijateljici. Poznamo se že od mojega rojstva. Zdaj sva s Harryjom 3. razred osnovne šole. Sošolci naju večkrat izzivajo da sva ljubček in ljubica ampak kaj moreš, to počnejo vsi. Res si nemorem predstavljati Harryja kot mojega fanta, saj še niti nevem točno kako je to. Moj oče in mama se poljubljata ampak da bi jaz to počela z Harryjom. NE! Saj je moj najboljši prijatelj in ga imam zelo rada. Nemorem si predstavljati kaj bi bilo če bi ga izgubila. No spet sanjarim. Saj sem le mala punčka ki jo čaka še celo življenje. Zato mislim uživati vsak trenutek svojega življenja. Moji starši jaz in Harry sedimo pri mizi in se pogovarjamo o šoli in naših družinah. Moja mama spet omeni mojo babico ki živi v New Yorku. "Mamica, ali veš kako daleč je New York od Londona, ni možnosti da bi videla svojo babico" ji rečem. "No prav reče mama". Preostalo večerjo smo vsi tiho. Ko pojemo se Harry poslovi. Objamem ga in ga poljubim na lice. On mi to naredi nazaj. "Oh kako ga imam rada. Ta njegov smeh, očke, in njegovi lasje" si govorim v mislih. Z mislijo kaj boma počela naslednji dan tudi zaspim. Zjutraj me že na vse zgodaj zbudi mama. "Pa saj je vikend" zakričim. "Oh vem ampak nekaj ti moreva z očkom povedati. Tvoja babica je hudo bolna, moramo iti živeti k njej in ji pomagati" " Kajj?! Da bi zapustila moj dom, šolo in HARRYJA? Ne!. "Ljubica vem da je težko ampak moramo, saj je vendarle moja mama in tvoja babica" reče. "Ampak Harry" zakričim. Še preden bi povedala do konca me prekine mama "saj vem ljubica, ampak vedi Harry te ne bo pozabil in ti njega tudi ne, še vedno se lahko slišita po telefonu in enkrat na leto mogoče vidita" "Zdaj pa mi pomagi spakirati"! Jaz grem Harryju ji rečem in že me ni več. Med potjo k njemu domov se spomnim na najine skupne trenutke in vlijejo se mi sovze. Pri njegovi hiši pozvonim in odpre mi najpopovnejša oseba na svetu. HARRY. Padem mu v objem in mu vse povem. Tako oba jokava kakšni dve uri, njegova mama pa naju tolaži. "Obljubi da me neboš pozabil" mu rečem in mu dam najino sliko na kateri piše: RADA TE IMAM. "Nikoli" reče in me objame. "Čas je da se poslovita" reče njegova mama. "Gospa Styles, ali lahko jutri zjutraj Harry pride na letališče da se še zadnjič posloviva"? vprašam. "Seveda". Že sem pri vhodnih vratih. Obrnem se in potočim še eno sovzo. Ta pripada Harryju kot vse ostale. Tako ga imam rada! Sovražim očka in mamico da me silita iti v New York. Domov pridem pozno in takoj zlezem v posteljo in zaspim. Zjutraj me pride zbuditi mama in mi reče da je čas za odhod. Usedemo se v avto in se odpeljemo na letališče. Tam cela nestrpna čakam Harryja ampak njega ni od nikogar. "Čez 10 minut letalo odleti njega pa ni" si rečem. "Čas za vkrcanje v letalo London - New York" slišim iz zvočnika. "Neeeee" zakričim. " Kaj pa Harry?". Ljubica moramo iti mi reče mama in me potisne proti letalu. Vkrcavamo se v letalo ko zaslišim Harryja. "LILY! Prosim ne it" reče. "Oprosti moram" rečem in se zlomim. Solze mi močijo majico nato pa slišim Harryja ki v joku reče : Prosim ne pozabi me, kliči me , pošilji mi risbice, slike. RAD TE IMAM! "Enako" zakričim. To so bile najine zadnje besede.
30. december 2012
Next! Super zgodbica¨!
30. december 2012
****DANES****

Moje ime je Lily. Prejšnji teden sem dopolnila 16 let. Obiskujem 2. letnik umetnostne gimnazije v New Yorku. Ja, prav ste slišali. Ko sem bila stara 8. let smo se preselili iz Londona v New York. V Londonu sem imela vse. Najlepša leta svojega življenja ki sem jih preživela z mojim najboljšim prijateljem Harryjem. Ampak tega je že dolgo, čeprav me je on pozabil, jaz mislim nanga vsak dan. No spet sem zašla. Torej učim se igrati kitaro , poleg tega tudi rada pojem. To imam že od malega. Živim v bogati hiši z mamo in očetom. Oče je ustanovil podjetje za avtomobile , mama pa je trenutno brez zaposlitve. Tukaj v New Yorku imam veliko prijateljev, ampak mislim da so z mano samo zato ker sem bogata. Dosti za zdaj ker morem iti v šolo. http://userserve-ak.last.fm/serve/500/369223/Christina+Milian.jpg - to sem jaz.
***Harry***

Driin! Driin! Oh zopet ta budila sem si rekel in jo z polno močjo vrgel v steno."Harry kaj počneš?" slišim mamo iz kuhinje. Budilka me je zbudila ji rečem sarkastično. Danes res nisem dobre volje saj je točno danes pred 8 leti Lily šla v New York in nisva ohranila stikov. Ampak spominjam se je zelo močno. Spominjam se vsakega trenutka ki sva ga preživela skupaj. Ja, bil sem zaljubljen v njo ampak ji nisem upal povedati. Še zdaj jo ljubim. Oh Harry kaj pa govoriš! Ne ljubiš je! Saj te je pozabila! Za njo si bil samo prijatelj ki ga je potrebovala! Zdaj ima nove prijatelje! Seveda je ne ljubiš! Tako sem se prerekal sam z sabo. Iz sanjarjenja me je prebudila mama ki je stopila v mojo sobo. "Spet misliš nanjo?" mi reče. "Ja" rečem po tiho, sploh nevem če me je razumela. Glasbo si prižgem na glas in se začnem oblačiti. Zraven prepevam. Vsi mi govorijo da moram iti na xfactor ampak meni se ne zdi da sem tako dober. No mogoče bom le poskusil samo zaradi tega ker bi si Lily to želela. Ah kaj pa spet govorim, saj me je pozabila!

Next?
30. december 2012
neext
01. januar 2013
u111192
u111192
neeeext
01. januar 2013
u82298
u82298
Next
01. januar 2013
u104970
u104970
neeeeeext
01. januar 2013
***Lily***

Stopila sem v šolo in okoli mene so že stali vsi prijatelji. Joj mi gredo naživce sem pomislila. Kje so tisti pravi prijatelji ki smo jih imeli včasih. Naprimer Harry. Joj kaj pa spet govorim, če bi Harry bil moj pravi prijatelj me nebi pozabil. "Kajne Lily?" mi reče Ashley. "Ha'" rečem. "Joj nisi nas poslušala, zanima nas če gremo po pouko malo v trgovine, saj veš da si nam dolžna od zadnič?". Ja, prijatelji me izkoriščajo, ampak saj imam toliko denarja da nevem kaj naj z njim. "Ja, mogoče" odgovorim. Vstopim v razred in se vsedem na svojo mesto. "Hej, ste slišali da se danes začne xfactor v Veliki Britaniji?" reče Kim, moja sošolka. Velika Britanija pomislim, kako lepo mi je bilo tam. V razred stopi učitelj tako da dovolj mojega sanjarjenja. Pouk se je zelo vlekel. Takoj ko se je končal so me že zopet napadli prijatelji če gremo v trgovine. "Ne! Samo izkoriščate me, nerabim takšnih prijateljev!" rečem in zečem proti domu. Takrat privrejo na plan vsi občutki ki sem jih občutila v zadnjih letih. Od takrat ko smo se preselili do zdaj. Samo meni se lahko to dogaja. Ko pridem domov stečem v svojo sobo se vržem na posteljo in zaspim. Slišim da mi telefon neutrudno zvoni ampak mi je vseeno. "Lily, zbudi se" slišim mamo. "Ura je 8 zvečer". "Uh sranje, xfactor se je začel" rečem in stečem v dnevno sobo. Prižgem televizijo in začnem gledati. "Ah nič pametnega" si rečem ko gledam pevce ki se sramotijo na odru. Že mislim ugasniti televizijo ampak kar naenkrat zakričim. Na oder pride....

Next? Kdo pride na oder?
01. januar 2013
neextt
harry
01. januar 2013
Harry, next!
01. januar 2013
u106991
u106991
Neeeeeexxtt!!! Harry

P.S--> Noba Bralka! In Supr pišeš!
01. januar 2013
Hvala Harry's Candy Ta del je malo bolj dolgočasen

***Lily***

Ravno sem hotela ugasniti televizijo, ko sem zakričala. Na oder je prišel Harry. Od presenečenja sem padla iz kavča. "Kako je zrasel" si mislim. "Oh, seveda je zrasel v 8 letih" rečem. "Bedak jaz". Videlo se mu je da je zelo živčen. Oh, ko bi pred 8 leti le ostala v Londonu bi zdaj lahko bila zraven njega. Lahko bi ga objela in mu povedala naj se ne boji , da sem z njemo in mu rekla da ga imam rada. Ampak on se me sigurno ne spomni več. Ob misli na to sem zopet zajokala. V naslednjem trenutku so mu sodniki začeli postavljati vprašanja , on pa je z svojim čudovitim glasom odgovarjal. "Hmm, dela v pekarni" sem si rekla. "Ljubica, zakaj se pogovarjaš sama z sabo in jokaš?" sem zaslišala mamo ko je stopila v dnevno sobo. Takoj ko je po televiziji zagledala Harryja se je vsedla zraven mene in me objela. Tako sva poslušali kako je popolno in čudovito zapel pesem - Isn't she lovely. Vsi v dvorani so mu začeli glasno ploskati in vsi sodniki so se strinjali da ima odličen vokal. Ampak Lou je rekel da nima dovolj izkušenj. Videla sem žalost na Harryjevem obrazu. "Bedak si Lou" sem rekla. "Lily!" je zakričala mama. "Kaj morem če je res, da žali mojega Harryja ki je zapel prečudovito!" Ko sem opazila ubijalski pogled moje mame sem rajši utihnila. Nicole in Simon sta mu dala DA, Lou pa NE. Moj Harry gre v Bootcamp sem kričala in skakala po hiši.

***Harry***

"Moraš iti na Xfactor" , ta misel mi je kar naprej odmevala v glavi. Ah pa grem sem si rekel. Nimam kaj izgubiti , razen tega da se osramotim. Naredil bom to za družino, prijatelje in posebej za Lily, ona bi si to želela in bi me podpirala. Ah spet govorim o nje. Na internetu sem se prijavil in potem šel v posteljo. Z mislijo da bo jutri Xfactor sem zaspal. Sanjal sem Lily. Vedno bolj se mi je približevala. Razširil sem roke da bi jo objel , ko se je obrnila in se mi začela smejati. "In ti si mislil da si moj prijatelj" je rekla. Zakričal sem od bolečine. Zbudil sem se ves poten. "Zakaj se to dogaja meni"? sem rekel. Nekaj časa sem premišleval ker sem imel občutek da sem nekaj pozabil. O sranje, spomnil sem se da...

Next? Kaj se je Harry spomnil?
01. januar 2013
nexxtt
nwm
01. januar 2013
uf,to je težko vprašanje...odgovor poznaš samo ti
nnnnneeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxtttttttt
05. januar 2013
u106451
u106451
am nimam pojma
next

+nova bralka in zgodba je zakon zato nadljuj
06. januar 2013
u106991
u106991
Spomnil se je da more it na x-factor Mislim da...

Neeeeeeeeeeexxxxxxxxxxtttttttttttttt!!!
06. januar 2013
***Lily***

Moj Harry gre v Bootcamp sem kričala in skakala po hiši. "Umiri se no" mi reče mama. Šla sem v sobo in niti podrazno se nisem hotela umiriti. Pogledala sem najino skupno sliko in si rekla " Ponosna sem nate, čeprav si me pozabil". Mogoče me je slišal. Vseeno mi je, jaz ga bom vspodbujala do konca. Bila sem že kar utrujena zato sem šla spat. Naslednji dan je potekal normalno. Zjutraj ko sem se zbudila sem se kar v pižami odpravila v kuhinjo. Za mizo sta sedela oče in mama. Vsak je srkal svojo kavo in jedel palačinke. "Palaaaačinke!" sem zakričala. Mogoče so me slišali celo sosedje ampak mi je vseeno. Že od malega sem oboževala hrano. Ko je šlo za njo bi lahko preplavala ocean le če mi bi obljubili, da bom dobila cel tovornjak sladkarij in ostalih dobrot. Mogoče si bom našla fanta ki mi bo podoben. "Kaj meniš Lily?" mi je rekel oče. "Hmmm kaj?" "Ali se strinjaš da gremo letos med počitnicami v London?" sta mi naenkrat rekla mama in oče. "Kaj, ali se hecaš? V London med počitnicami? Da vidim Harryja? Jaaaaa, seveda!" sem kričala. "Sem vedel da ji nebi smela povedati" je oče rekel mami in oba sta se na tiho smejala ko sem imela svoj izpad sreče.

***Harry***

Nekaj časa sem premišleval ker sem imel občutek da sem nekaj pozabil. O sranje, spomnil sem se da si nisem izbral pesmi katero bom pel. "Bravo Harry, danes imaš xfactor ti pa si še pesmi nisi izbral" sem si rekel. Všeč so mi pesmi od Rihanne ampak ni možnosti da se kakšno naučim v nekaj urah. Edino pesem katere se spominjam je Isn't she lovely. Leto nazaj sem jo našel na Youtube in takoj me je spomnila na Lily. Zato sem se jo naučil. "Točno to bom zapel! Ampak pel bom brez podlage, imam več možnosti da se uvrstim naprej!" "Harry si ti?" zaslišim mamo. Hitro zlezem v posteljo in se delam da spim. Vrata v mojo sobo se počasi odprejo. Slišim mamo kako se prebliža moji postelji, Poljubi me na čelo in gre iz sobe. "Kako jo imam rad, edino ona mi stoji ob strani" pomislim. V mislih se mi prikaže Lily. "Navijala bom zate" mi reče. Čudno, kot bi vedela da se bom prijavil.

Next? A preveč zavlačujem?
06. januar 2013
nneeextt
mogoče malo ampak drgač je čist kul
06. januar 2013
u106451
u106451
next
mopgoč mal
06. januar 2013
nextttt
+nova bralka, zgodbica je res carska
pa pomoje sploh ne zavlačuješ tok
06. januar 2013
u82298
u82298
next ne vrede je
06. januar 2013
u106991
u106991
Nee! Men so bolš take zgodbice ko se zavlačuje kr je bolj napeto! In res dobra zgodbicaa!!!
+NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXXXXXXTTTT!!
06. januar 2013
u109114
u109114
neeeeeeeeeeeeeeext
06. januar 2013
u93092
u93092
Neeeext
06. januar 2013
***Lily***

"Kaj, ali se hecaš? V London med počitnicami ? Da vidim Harryja? Jaaa" sem kričala. "Potem bi bilo vse po starem. Skupaj bi se smejala, pela, pogovarjala, ampak če me bo sploh hotel videti. "Ah bo kar bo" sem si rekla. Videla sem kako se mi starša potihem smejita. "Kaj je tako smešno?" ju vprašam. "Ah nič nič" mi rečeta. "Jaz grem vadit kitaro" zakričim in že sem v svoji sobi. Obožujem kitaro. Zato sem se tudi vpisala na Umetniško gimnazijo. Všeč mi je ko lahko na njo zaigraš svojo trenutno razpoloženje. Prstom sem pustila svojo pot. Zaigrala sem When i look at you od Miley Cyrus. Pesem me je nekako spomnila na Harryja. Solze so mi tekle po licih in močile majico. "Zakaj ga še zdaj nisem prebolela? Toliko se trudim ampak ga ne morem pozabiti" sem med jokom govorila sama z sabo. "Mislim da si moram najti fanta, mogoče mi bo lažje. Mora veliko jesti in seveda da oboževati glasbo in igrati kitaro". Preostanek dneva sem igrala kitaro in pela. Kmalu je napočil večer in seveda xfactor. Kot strela sem poletela pred televizijo. Tekmovalci so nekaj plesali in nastopil je čas za razglasitev tekmovalcev ki se uvrstijo naprej. "Dajmo Harry" sem navijala pred televizijo. Mama se mi je samo smejala. "Kaj?" sem rekla. "Kot nekakšna navijačica si" je rekla. Tekmovalce so klicali in klicali. Ampak nikoli niso poklicali Harryja. "Dajmo, še imaš priložnost" sem govorila. Ampak niso ga poklicali. Videla sem kako se je zlomil. In z njim tudi jaz. "Ne morem verjeti" sem si ponavljala. Ko je bilo že vse izgubljeno so Harryja in še štiri tekmovalce poklicali nazaj na oder. Sodniki so se odločili da jih združijo v skupino. "Kaaaaj? Prijavil se je sam zaj pa je v neki skupini zraven razvajenih fantov. Še sam bo postal tak" sem rekla. Fantov sploh nisem poznala ampak sem jih že zdaj sovražila. Razen Harryja seveda.

***Harry***

V mislih se mi prikaže Lily. "Navijala bom zate" mi reče. Čudno, kot bi vedela da sem se prijavil. Zjutraj mi je zazvonila budilka. Jezen sem jo spet vrgel v steno. A nato sem se spomnil da imam danes xfactor. Hitro sem vstal in se oblekel. "Mama! Pohiti že zamujama" sem zakričal. "Takoj, ljubček" mi je rekla. Čeprav imam 16 let me mama kliče ljubček. To me nič ne moti. Pravzaprav se tega sploh ne sramujem. No, z mamo sva se vsedla v avto in se odpeljala. Prišla sva do dvorane. Postal sem zeloo živčen. "Nevem če bom zmogel" sem rekel mami ko sem dobil svojo številko in se vsedel na stol. "Seveda boš zmogel, saj imaš neizmeren talent" mi je rekla mama in me objela. Čez kakšni dve uri sem zaslišal svojo številko. "Zaj gre za vse ali nič" sem rekel in počasi stopil na oder. "Toliko gledalcev sem pomislil". Predstavil sem se žiriji in zapel. Vsi so mi glasno ploskali. "Upam da me je Lily videla" sem si rekel. No zdaj so mi žiranti morali povedati če sem se uvrstil naprej. Dobil sem 2 da-ja zato grem v Bootcamp. Čisto srečen sem odšel za oder kjer me je čakala mama. Skočil sem ji v objem in skupaj sva zajokala."Uspelo mi je" sem rekel. Samo Lily bi morala biti tukaj. Torej jutri grem v Bootcamp.

Next? Obljubim da se bo čim hitrej nekaj zapletlo
06. januar 2013
u109114
u109114
neeeeeeeeeext
06. januar 2013
u93092
u93092
Neext
06. januar 2013
u106991
u106991