Ne, niso. če ji je Axl pisal. Prejšnji next poglej.
15. januar 2015
Neeeeeexxxxxxxtttt!!
15. januar 2015
haha za listek mislm ,vem da je to bil Axl
15. januar 2015
next
15. januar 2015
next
15. januar 2015
next
16. januar 2015
next
17. januar 2015
Nexttt
17. januar 2015
neext
17. januar 2015
u185987
u185987
Svetuna zgodbica! *____*
NEEEEEEEEEEEEEEEEXT!
17. januar 2015
◆I don't care◆ ~ Guns'n roses ◆FF◆
Part:◆8◆
Hojla. Rebeka tu! Hope u like it!
~|◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆|♥|◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇|~

SPEECHES: ◆AXL ROSE◆
Slash se je drl vame kot ne vem kaj. To mu niti malo ni bilo podobno, saj je bil vedno umirjena duša. "Slash! Umiri si!" je iz ozadja stopil Izzy. "Zakaj se sploh razburjaš?" Slash je agresivno stopil k njim: "Kaj pa je to! Preberi! Preberi!" Nastal je trenutek tišine. Vsi so gledali proti meni. Slash je začel pospravljati električno kitaro, sledili so mu vsi ostali. Odšli so skozi vhodna vrata in zaloputnili z vrati. Stekel sem za njimi: "Vam res ne morem pojasniti!"sem kričal za njimi. Vsedli so se v naš kombi in svoje stvari nametali vanj. "Ne, Axl. Zapri svojo gofljo. Vse nam je jasno! Najprej rabiš skupino in jo zbiraš in tako uspešni kot smo bili!" je dodal Steven.
Ko so vsi skočili v kombi je Slash odprl okno in še zadnjič zaklical: "Uživaj pezde!" Nato so se zapeljali na ulico.
Vsedel sem se za avto in se peljal za njimi. Bilo je navarno. Bili smo hitri. Bili smo jezni in smo šli na vse ali nič. Bil sem spreten voznik in vedel sem da mi bo uspelo. Zapeljal sem se na njihovo stran, ampak oni so vstrajali. Vsi smo stopnjevali hitrost, najbolj pa jaz. Ko sem bil kakšnih sto metrov pred njimi sem se odločil, da jim prekrižam pot. Ampak zaradi vlažne ceste me je zaneslo. Zanašalo me je okrog in okrog. Avto se je prevrgel na streho. Dobil sem močen udarec v roko. Začelo me je kotaliti, ampak bil sem pri zavesti. Ustavil sem se nekje pod cesto. Bilo je mrzlo, kljub upiranju so se mi zaprle oči. In zmanjkalo me je. Na zadnje sem slišal samo še kričanje Stevena.

Speeches: ◆Steven◆
Kljub sporu sem ga imel zelo rad, kakor vsi ostali. Slash je vzel stekel do govorilnice in poklical reševalce. Kmalu se je nabralo polno vozil, kakor tudi novinarjev. Bilo nam je hudo, saj je bil še vedno v nezavesti. Lahko stavim, da je vsakemu od nas prit6ekla solza.
Bili smo kot bratje. Videli smo se vsak dan. Imeli smo se radi. Bili smo tim. In ravno zaradi tega smo prišli tako daleč!
Stali smo ob njem in upali na najboljše. Reševalci so povedali, da diha. Na nosilih so ga nesli v vozilo. Vanj smo skočili tudi mi.
Vsi smo bili v tišini, rekli nismo nič. Bilo nas je strah za našega člana. Nismo si predstavljali življenja brez njega. Bilo je hudo. Bilo je tragično. Ampak jaz sem v notranjem čutu vedel da bo vse vredu!
Dost dolgo?
Ali bo z Axlom vse vredu?
Kaj vas moti?
Kaj vam je všeč?
17. januar 2015
Jaaa itak! More preživet!!!
Ne, perfect je <333
usee!!! Ne bi se mogla odločt sam za eno stvar ker je to preprosto perfektno *__*
17. januar 2015
next
17. januar 2015
next
17. januar 2015
ne, prekratko! :c
ja itaq, da bo blo vse vredu z Axlom!
nič, vse je top <3
use lol.

+ next! *o*
17. januar 2015
Zdej sm dojela da sm zamudila next -.- stupid me xđ
Itak da bo use okej z njim... more bit xđ

NEXT!
17. januar 2015
Ne,ni
Ja!!!!!!!!!!!Mora!!!!!!!
Nč,sam prvo se skregajo,in pol so vsi frendi,like wuuuut????,ne nč me ne mot
Vse,lol xđ
Next!!!!!!!!!!!!!!!!!!
17. januar 2015
Neeeexxxxxxxxxxxxtt"!!!
17. januar 2015
nexttttttt <3<3<3
17. januar 2015
u185987
u185987
Dost dolgo? ja ok je... sm je lahk daljše, če se ti da, kr js to full rada berem!
Ali bo z Axlom vse vredu? ja itak da bo! on je glavni čal skupine!
Kaj vas moti? učasih se zgodi malce nelogičnega, če me pravilno razumeš.
Kaj vam je všeč? všeč mi je tvoj besedni zaklad, malo slovničnih napak...
Neeeeeeeeeext!
17. januar 2015
Kdaj boš nexttala?
21. januar 2015
u172703
u172703
Neeeeeext+nova bralka
25. januar 2015
◆I don't care◆ ~ Guns'n roses ◆FF◆
Part:◆8◆
Next posvečam magical.★  ker zna povedat kritiko.
Speeches◆Axl Rose◆
...Megla! Megla! Aw, bolecina v glavi! Ali sanjam? " Pogled se mi je zacel jasniti. Nastal je del barvne slike. Videl sem obrise. Obrise ljudi, ki posedajo okoli mene. In nekaj pričakujejo.
Mignil sem z delom komolca. Močno me je zaskelelo.
"Axl! Ali me slišiš?" mi je pred očmi mahala mama, z robčki v roki. Vsa srečna da sem odprl oči. Ampak jaz je nisem slišal. Slišal sem le momlanje, ampak ne za dolgo. Kot da bi se mi odprla ušesa. Ampak nisem bil zmožen odpreti ust. Kljub vsemu sem se potrudil.
"Vse je vredu." sem na kratko povedal vsem okrog mene, saj več nisem zmogel. Potreboval sem spanec, da si opomorem od vsega tega.
Na roki sem začutil toplo roko, ki me boža. Zaslišal pa sem še zdravnike, ampak spanec je opravil svoje.

Speeches: ◆Erin Everly◆
"Axl! Axl! Je imel nesreco!" sma se zrznili obe s Stephanie nametani na kavču. Pogledali sva s tistim prestrašenim obrazkom naravnost v hladna tla.
"Misliš da bo vse vredu z njim Steph?" Sem jo pogledala.
"Erin! Kako da ti je kar naenkrat postalo mar zanj, ali sploh za koga drugega?" je vprasala. Za moje mnenje precej nesramno.
"Veš kaj! Kdo pravi? Kdo pravi da mi ni za nikogar mar? Kdo? Imam srce kakor vsi ostali? Da, imam ga. In nihce mi ne more očitati, da mi ni mar za nikogar. Seveda, da mi je. Ampak kako naj to pokažem. Ne prenesem toplih objemov, ne prenesem ljubezni! Ampak vseeno mi je hudo! Ce me ne preneseš, lahko kar zdaj odidem. Tako ali tako imaš preveč prijateljev. Čemu bi škodila izguba mene? Kar vlači se z njimi na okrog, kar daj!" sem ji zabrusila ona pa je le prestraseno gledala. Spomnila sem kako sem se v hipu spremenila v staro Erin. Erin brez posluha za pozitivo.
Steph ni rekla ničesar. Jaz pa sem se z steklenimi očmi, ki bi skoraj zajokale obrnila proti njej.
"Me vidiš! Vidiš! Poglej me v obraz! Poglej, jočem! Jočem prvič odkar sploh živim!" sem ji rekla. Ona pa me je močno objela.
"Erin! Oprosti. Nisem mislila tako. Res me je razljezilo. Rada te imam in nocem te izgubiti. Verjemi!
Teorije, mnenje?
Kaj lahk zgodbo izboljša?
Kako dolgo bo Axl ostal v bolnišnici?
26. januar 2015
oh my god! perfect!!! ne morš je izboljšat ker je itak že perfektna! mogoče lahko samo kšne malenkosti izpilš (npr. pravopis) ampak drugače sm brez besed.
upam, da ne bo ostal predolgo. rabmo ga!!
26. januar 2015
u172703
u172703
Ful dobr, eden najbolših ff.-jev tle
Pa naj Axl čim prej pride iz bolnice, pa z Slashom naj se pobotata
Drgač pa NEEEEEXT
26. januar 2015
u185987
u185987
Hvala za posvečen next! Veliko mi pomeni.O in ne laskaj... A res znam podat kritiko?!
Uglaunem...
Teorije, mnenje? Upam, da Axl res čimprej pride iz bolnice. S Slashom pa naj se le pobotata! In uuu... Erin pa zna biti res hladna..
Kaj lahk zgodbo izboljša? Izpuščaš šumnike... Malce je moteče (brez zamere). Pa nočem ti težit, samo js zlo rada tole berem in bi res bla vesela, da bi daljše pisala.
Kako dolgo bo Axl ostal v bolnišnici? Hmm. Pomojem kakšen mesec. Ampak upam, da pride čimprej ven.
26. januar 2015
Lord,pa kok nextov bo dans?????
No,moje mnenje vedno enako,prfektno!*0*,*o*
Ogromno teorij
Erin pa je,hladna???
Hm...nvm,opam da ne bo dolgo v bolnišnici
NEXT!!!!!!!!!!!!
26. januar 2015
Teorije, mnenje? joj nwm res ne, zakaj mora biti Axl v bolnici, tega si ne zasluži in ja ne vem zakaj je Stephanie mogla Erin užalt oz. jo prizadet s tem, ko ji je rekla.
Kaj lahk zgodbo izboljša? to, da bi pisala s šumniki, slovnično pravilno, daljše nexte, da bi končala bolj napeto.
Kako dolgo bo Axl ostal v bolnišnici? tako dolgo, dokler ga ne bodo pozdravli jaz sem prepričana, da bo kmalu spet tak kot prej ali pa vsaj boljše od tega, kak je zdaj

+ nujno daj next! <3
26. januar 2015
Upam da nau doug tm not u bolnici haha xđ BTW lepo da ni vec tok klicajv not ;D

NEXT!
27. januar 2015
u159600
u159600
nexttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
27. januar 2015
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani