u18741
u18741
Next!
+ ja js sm tui cel dan na facebook-u )
14. april 2012
ja sam da nisem edina. sam zdei sm pa tut na igrah123 dost
14. april 2012
u18741
u18741
ja js tui čakam nexte od zgodbic
14. april 2012
nexxxxt!
14. april 2012
neext
15. april 2012
neext
18. april 2012
u85086
u85086
neext.
18. april 2012
u soboto, nedelo al u pondelek bo next
19. april 2012
neeext!
19. april 2012
ewo pikeci moji :* nazaj sm
zdej pa next!
................................................................................................................
Po pouku sem se predal in Viki spremil do doma. Pot je vodila mimo živahnega skejt parka. Nekaj deklet, ki so sedele na stopnicah mi je veselo pomahalo. Vrnil sem pozdrav in poljubil Viki, da ne bi bila ljubosumna. ''Imaš čas?'' je kar začivkala. ''Ja.''
''Ostaneva?'' z glavo je pokimala proti parku. Seveda se nisem branil, zato sva skrenila s poti. Takoj sem opazil Alexa z drugimi zato sem spustil njeno roko in se jim pridružil. Sama je sedla k dekletom. Od nekoga sem si sposodil skejt začelo se je. Več ur vožnje, prerivanja, izkazovanja pred nasprotnim spolom in smeha. Ko se je sonce skrilo in je park zajela rahla tema se je družba začela razhajati.
Poiskal sem Viki in skupaj sva se odpravila proti njeni hiši. Po nekaj korakih sem opazil slabo energijo, ki jo je kar izžarevala in izraz na obrazu. Trdno stisnjene ustnice, oči, ki so gledale strogo v pot pred nama in njen nenavadan prijem, ko sem ji podal roko. ''Je kaj narobe?'' sem začel.
''Še vprašaš?!'' se je takoj razburila in svojo roko potegnila iz moje. S svetlobno hitrostjo sem prečesaval spomin in iskal napake. Ustavila sva se in si gledala iz oči v oči. Tišina je rasla in med nama je nastala nevidna luknja. Če bom stopil le korak naprej se bo Viki zmešalo. Le kaj sem storil?!
''Ne veš kaj si storil narobe, kajne?''
Odkimal sem. Roki je prekrižala na prsih kot bi jo zeblo ali bi se želela zaščititi. Glasno je izdihnila in pogledala okoli sebe. Spet mi je vrnila pogled in nadaljevala:''Danes po šoli sem si te priborila. Mislila sem, da nama bo prav prišlo malce druženja, sploh ker že dolgo nisva bila sama. In kaj storiš ti? Takoj ko najdeš svoje bedne prijatelje pozabiš name! Osvajaš druga dekleta, ko dobro veš, da bi te vsaka imela! Šopiriš se okoli in mi ne nameniš besed! Kot bi nalašč zbiral napake!'' kratko je prekinila govor, da je zajela sapo. V očeh so se ji nabrale solze, v moji glavi pa je kar razbijalo.
''Ves čas iščeš izgovore! Lažeš mi! Te sploh še zanimam? Ker jaz mislim, da te ne. Prekoračil si vse meje!'' S prsta na roki je iztrgala prstan, ki sem ji ga kupil na začetku najine zveze, ga vrgla vame in odkorakala. Črni prameni las so zaplapolali po svežem nočnem zraku.
21. april 2012
Kera ljubusmna kokoš
Neeeeext!
21. april 2012
u85301
u85301
http://www.igre123.com/forum/tema/ugriz-smrti/32749/1 in next to pa preberite!
21. april 2012
u80068
u80068
neext.
21. april 2012
u60822
u60822
nextt
21. april 2012
neext
21. april 2012
u47197
u47197
Neext.!
21. april 2012
next!
22. april 2012
next
22. april 2012
next!
22. april 2012
next!
02. maj 2012
Z dekelti smo se odpravile v skejt klub in se vsedla nekam kjer ni bilo gužve. Gledala sem kaj se okoli dogaja, skejt je bil polen ljudi, ki sem jih prvič videla pa tudi veliko, ki sem jih poznala. Z dekleti smo se nekaj pogovarjale, ko sem zagledala Vikijine prijateljice, ki so se nekaj hihitale in gledale v našo smer. Pogledala sem, če je Viki kje v bližini, ker bi to pomenilo, da je tudi Alan tam, vendar je ni bilo in tudi Alana ne. Pogled sem zopet usmerila k puncam in se vpletla v pogovor, ki je potekal.
Nekaj časa smo se pogovarjale, ko so dekleta zagledala Alana, ki se je približeval skejt klubu. nekaj so si šepetale in se hihitale, nisem vedela zakaj vendar sem kmalu ugotovila, da mu mislijo pomahati in so mu. on jim je seveda pomahal nazaj potem pa je poljubil Viki. Oh kako to sovražim! Poljubljanje zaljubljenih parčkov, ki jim je vseeno kdo jih vidi.
No saj je vseeno. Vstopila sta v skejt klud, kjer se je Viki usedla med prijateljice in ven potegnila svoj telefon. Tako kot po navadi. Alan pa je odšel do svojih prijateljev. Uf zagledala sem se v njegovo skejtanje, gledala njegove perfektne linije in njegovo popolno telo z elegantnimigibi. Izgledalo je kakor, da bi skejtal že od rojstva vendar je bilo še boljše! Od tam je bilo slišati njihov smeh in njihovo pogovarjanje, seveda pa ni manjkalo smejanja in zardevanja deklet, ki so jih gledala.
No če povem je izgledalo kakor, da so se postavljali pred dekleti. No takrat sem postala zelo odbre volje, okoli sebe pa nisem srečala nikogar!
Tam so se dekleta pogovarjala in kar naenkrat sem slišala, da pogovor teče o Alanu in nejgovih prijateljih. Nehala sem sanjartit in se posvetila pogovoru, ker teh pogovorov res nisem smela zamuditi!
No vglavnem pogovor je večino časa tekel o njih in dekletih.
Na nebo se je že mračilo in vsi so se začeli odpravljati domov. Viki in Alan sta odšla seveda skupaj in takrat se je ava končala. Tudi me z dekleti smo se odpravile vsaka v svojo smer. Ko sem hodila domov sem razmišlajala o Vikijini in Alanovi zvezi! Je vse vredu v njuni zvezi? Bosta dolgo skupaj? Ja, Ne so bili moji odgovori vendar jim nisem verjela.
03. maj 2012
next
03. maj 2012
Neeeeext!
03. maj 2012
u47197
u47197
Neext.!
03. maj 2012
neext
03. maj 2012
-Hej Se opravičujem ker oglačujem tuki ampak je tole moja prva zgodbica in bi blo fajn če bi pogledal pa če vm je všeč pol tut spremlal. Oprosti za oglaševnjee

http://www.igre123.com/forum/tema/punca-z-anoreksijo-in-unicenim-zivlenjem/33997/
14. maj 2012
next!
14. maj 2012
next
14. maj 2012
Neeext !!
14. maj 2012
u50889
u50889
ej nextejta prosim!!! obožujem tvoje zgodbe Muua!!!
24. avgust 2012
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani