u80068
u80068
neeeext.
09. april 2012
povedat vam moram, da je Sara ta in nasleden teden zeloooooooooooooo zaposlena in bo zelo malov delov od nje. ker se morajo deli povezovat bom tudi jaz malo manj pisala. se res opravičujem samo kaj čmo šola je na 1. mestu!
10. april 2012
neext
10. april 2012
Danes en next, pa čez vikend napišem še kakšen next, naslednji teden sem pa v šoli v naravi!
..........................................................................................................
Ko sem zvečer ves izmučen legel v posteljo sem se spomnil na Viki. Pozabil sem jo poklicati! Ošinil sem digitalno uro, ki je kazala 23:06. Danes je prepozno! Namesto klica sem natipkal sms:
Oprosti za prej. Noč. I love you
11. april 2012
Ni vsega poslal :/

To bo dovolj sem odločil, se obrnil in zaspal v trenutku.
Naslednje jutro sem imel tri neprebrana sporočila. Viki, Viki inn... VIKI!
Prvi sms;
Ohh Alan! Sej ok, tečna sm... Ljubim te.

Drugi sms;
Spiš..?

Tretji sms;
Mislim da spiš. nočko

Zaprl sem sporočila in vstal iz postelje. Nisem se preveč obremenjeval z oblekami: prva majicaiz omare in široke kavbojke, ki so bile odvržene čez stol. V kopalnici sem se nadišavil, umil zobe in si z glavnikom nekajkrat potegnil čez lase. Pred šolo sem na stalnem mestu našel družbo. Viki se mi je vrgla v objem in zajel me je močan oblak parfuma. Glasno smo se premaknili proti vhodu. Ko smo stopili na polen hodnik smo se za kratek čas razšli vsak k svoji omarici. Z žepa sem potegnil ključe in odklenil svojo.
''Hej! Alan, kajne?'' Zasukal sem se in skoraj podrl črnolasko drugega letnika. ''Oprosti.'' sem nerodno rekel in stopil korak nazaj. Moji možgani so s polno paro pregledovali spomin, oči pa so drsele po živo rdeči majici z globokim izrezom in črnih kavbojkah. Res je imela hudoo postavo in kar nisem mogel dojeti, da se ne spomnim od kje jo poznam.
''Lara.'' je začivkala. Pokimal sem in počasi slekel jakno. Ker nisem nadaljeval je spet spregovorila; ''Slišala sem, da obvladaš geografijo. Jaz sem grozna v njej, lahko vrjameš?''
Zahihitala se je. Vedel sem kaj sledi. Stara oguljena fraza; bi mi pomagal? Res je ne razumem! Se dobiva v šoli..? ''Vrjamem. Res ni tako lahka.''
''No in zanimalo me je če bi mi malo pomagal ? Res potrebujem dobro oceno!''
Še enkrat sem si jo ogledal. Huda, za dol padit, ampak Viki bo kap. '' Oprosti, rad bi, a imam punco.''
''Saj nisem mislila tako! Le pomoč pri geografiji potrebujem, res.''
Ja, ampak škoda da tvoje bujno oprsje, ki ga razkazuješ govori čisto drugo zgodbo. Nisem neumen. Sem pomislil in jo še enkrat prijazno zavrnil; ''Vem, ampak Viki je Viki. Oprosti.'' sem skomignil.
11. april 2012

lara
11. april 2012
neext
11. april 2012
a me lah obvescas
11. april 2012
neext
11. april 2012
u84429
u84429
Neeeext!:3
~a me lahko obveščaš? huala(:
11. april 2012
u80068
u80068
next.
11. april 2012
nexxxxt!
11. april 2012
Next!
12. april 2012
u86051
u86051
Neeeext:3
12. april 2012
neext
12. april 2012
Nexty!!
13. april 2012
u18741
u18741
Next!
13. april 2012
neeext
13. april 2012
next!
13. april 2012
NEEEEEEEEXT
13. april 2012
u47197
u47197
Neext.!
14. april 2012
Ko sem prišla domov sem bila vsa začudena kako dobro opazuje Sanja. Samo ne sme opaziti! Ne še! sem si mislila in tako stopila domov. Cel dan sem bila pred računalnikom in visela na Facebooku, kjer sem se pogovarjala s Sanjo in ostalimi prijateljicami. Čas je hitro minil in ura je bila že devet zvečer. Na hitro sem še naredila nalogo, potem pa sem se 10 čez 10 odpravila spat.
ko sem se zjutraj zbudila sem se hitro oblekla in se še pred pol osmo odpravila v šolo. V šoli sem hiro stekla k Sanji, ki me je že čakala pri omarici, seveda pa ni bila sama. tam je bila še Tina, Pia in Kristina. Nerazdružjiva petvorka smo bile in vedno smo si zaupale (samo o Alanu jim pa res nisem mogla povedati). Pogovarjale smo se nato pa so one odšle jaz pa sem se odločila, da bom še malo tu na hodniku, ker me je zanimalo ali je Alan že prišel. Pogledovala sem na okoli, ko sem ga končno zagledala. Viki se mu je takoj vrgla v objem. Potem pa so se ločili. Ker imam na njegovo omarico lep, jasen pogled točno vem kaj se dogaja pri njegovi omarici.
kar naenkrat je k njemu prišla ena punca, ki velja za eno najbolj sexy punco v drugem letniku laro. Nekaj ga je prosila, vendar ga jo je Alan odrinil stran. Vesela sem bila da je to naredil.
dn din din je zvonil naš šolski zvonec!
Po končanem pouku smo se z Tino, Pio, Kristino in Sanjo zmenile, da gremo v skejt park, da si bodo poiskale fante, ki jih ne bodo pozabile. Omenile so tudi, da so se spoprijateljile z novimi fanti in višjega etnika in, da so jih povebili. jaz sem samo potihoma rekla OK pa pojdimo.
in že smo bile ne poti v skejt park.
14. april 2012
next!
14. april 2012
u47197
u47197
Neext.!
14. april 2012
u60822
u60822
nextt
14. april 2012