u226574
u226574
Next
22. julij 2017
Next
23. julij 2017
Next
23. julij 2017
hvala za vse nexte
se kaksen Next?
23. julij 2017
u224813
u224813
Next
23. julij 2017
oki prav mas to mora bit drama, ker je tak velik velik bolj zanimiv
ali se kdo druh voha ljubezensko nevihto, polno lobusujma in priloznosti? aja pa se en velik debel NNNNEEEEXXXXTTTT!!!! Next!!!!!!!!
23. julij 2017
Kdaj bo Next?
23. julij 2017
Next
24. julij 2017
nexttt!
24. julij 2017
ANDREW
"Če se mi takoj ne pobereš stran od tu, bom poklicala varnostnike," me je opozorila Jenny, ki se je zdaj zmedeno ozirala iz leve proti desni, da naju kdo ne bi opazil. Kljub njenem opozorilu, sem se ji približal. "Ah, daj no. Ne bodi taka," sem jo skušal pomiriti in se h krati želel dotakbiti njenega nedolžnega angelskega obraza...toda
TEGA NISEM PRIČAKOVAL. Jenny je sunkovito zgrabila mojo roko in jo odrinila stran. "Pa kaj je s tabo?!"
Nasmešek z mojih ustnic je v trenutko zbledel, ko je nadaljevala: "Rekel si, da se ne poznava. Torej zakaj bi se potem pretvarjala,da se."
"Jenny poslušaj me!" potegnil sem jo za roko v trenutko, ko je hotela oditi.
Zdaj sta bila najini telesi čisto blizu, tako blizu,da sem na svojih prsih lahko začutil njeno dihanje.
Za trnutek je,kar obstala. Hotel sem nekaj reči, pa sem pozabil kaj.
Tudi ona je obstala odprtih ust.
Kot bi mi zdaj hotela povedati, da me ljubi. Tako so mi govorile njene oči.
Tako močno sem si želel, da bi njen poljub začutil na sebi...zaprel sem oči in glavo počasi približal njeni.
Kar naenkrat pa je to lepo tišino prekinil udarec, kateremu je sledil moj krik. Jenny je z vso močjo udarila po mojem licu, da sem lahko začutil kako mi je ličnica začela zatekati. Prestrašeno sem odprel oči,da bi videl kaj se dogaja. Še preden pa se je Jenny obrnila, sem zaslišal njen privoščljiv glas; "Na, tu imaš od mene, od Christen in oseh ostalih deklet, s katerimi si varal!"
Obstal sem brez besed, kot bi me pravkar nekdo okamenel in postavil sredi hodnika.Spraševal sem se, kaj sem naredil spet narobe, da se je moralo končati tako.
24. julij 2017
Ce bi rade videle kako je izgledala Jenny po vsem tem, kar sta imela z Andrewom, sliko odprite tukaj:
https://wfiles.brothersoft.com/a/a_s/avril-lavigne-102_122823-480x360.jpg

A bi ve ravnale kako drugače?
24. julij 2017
u223983
u223983
Next
24. julij 2017
u224813
u224813
Next
24. julij 2017
Next js bi naredila enako saj jo je prevaral!!! in pol jo poskusa poljubiti.....o groza... res me zanima ali bosta na koncu skupaj.
24. julij 2017
u223614
u223614
Next
24. julij 2017
ooooo bravo jenny!!!! sam zakaj ga ni mahnila na nls al pa brcnila v mednozje? ce jo je ze varav, naj saj prepreci da ne bi blo se vec takih tepcev sam zajebanci ;P drugac pa super in NNNEEEEXXXTTTT!!! Next!!!!!!!!
24. julij 2017
u226574
u226574
Next
24. julij 2017
Js ga bi prtegnila na en lic k je prevaru jenny na drug lic pa k ke prevaru use ustale in ta jo zeli poljubiti? ce je v njo naj ravna drugace ... pa se druzino ima ...! Next
24. julij 2017
JENNIFER
Andrew se zadnje čase obnaša tako čudno, da še sama ne vem, kaj je vzrok zato. Najbrž sta se s Christen razšla in zdaj išče novo priložnost pri meni. Pa kaj, ne bo mu uspelo!
Čeptav mi ga še pred kakšnim dnevom ni uspelo preboleti, sem zdaj odločena.
Preveč popolno življenje imam, da bi se zdaj ukvarjala s preteklostjo in mu dala spet nove priložnosti, da bi popravil to, kar je storil pred leti.
Stekla sem v sobo, da bi se preoblekla in uredila za koncert, ko je na vrata potrkala Zoey.
"Zoey ne moti me, urejam se!" sem zaklicala in upala, da mi ne bo treba govoriti z njo. Zoey je preslesala moje besede in vstopila v mojo sobo.
Ah, drugic se bom morala zakleniti.
Ljudje mi nikoli ne dajo miru...
"Kaj hočeš?" sem jo slednje vprasala, ko sem v omari iskala oblekico za koncert. "Kaj boš oblekla?" presenčeno sem se obrnila. Kako si je pravkar upala govoriti z mano, po tistem, ko se je pogovarjala z mojim bivšim.
Prisežem, če Andrew namerava imeti kaj z njo, ga bom lastoročno ubila.
"Nič posebnega," skušala sem zveneti čim bolj umirjeno, da ne bi slučajno zaslutila, da je soba napoljena od mojega ljubosumja.
"Res ne? Kaj pa tista oblekica, ki ti jo je kupil Erik?"
Ošinila sem svetlomodro obleko, ki je visela na obešalniku. Res je bila čudovita, a če jo bi oblekla, bi Erik mislil, da sem si premislila glede...
saj ni važno glede česa. O tem zelo redko razmišljam,saj me spravlja v slabo voljo.
"Jo je tebi tudi prinesel?" sem skušala ugotoviti, toda nisem bila presenečena ko mi je zdolgočasjeno odkimala.
"Res je čudovita! Morala jo bi obleči. Jaz bom oblekla tisto, ki mi jo je naredila Sharlot."
"Ni govora!" sem siknila. "V tej obleki ne grem nikamor, grozna je..." Zoey se je zdaj skremžila:"Toda, če jo bi oblekle bi bile zares usklajene.
Po kakšnih 10 minutah prepričevanja sem se le odločila. Vedela sem, da se ne bo udala in v skrajnem primeru bi povedala Eriku, da mi obleka ni všeč.
Ker je bila to moja edina obleka, se je Zoey odločila,da mi bo posodila eno od svojih.
"Takole, tukaj bova zagotovo našli nekaj kar ti bo všeč."
je navdušeno rekla. Ne morem verjeti, ampak Zoey se je tokrat prav trudila, da mi bi pomagala...Tisti trenutek,preden je odprla omaro, sem ji to še verjela. Ko pa sem pred sabo zagledala obleke v vseh možnih rožnatih odtenkih, me je preplavila panika!
24. julij 2017
Next haha.... le kako obleko bo imela na koncu.. rajs bo od Erika obleko ki ji je dal oblekla. mislim da ne bosta z Andrewom na koncu skupaj.. k ga res sovrazi pa saj ima srecno druzino .. in pol k vidi kok je slavna bi pa kar zapustil druzino pa bi jo nazaj pa po tem da se je locil z njo.. omg
24. julij 2017
Next
24. julij 2017
Next
24. julij 2017
u226574
u226574
Next
24. julij 2017
Next
Voham dramo..
24. julij 2017