u222578
u222578
Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next NextNext Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next
19. julij 2017
Next
19. julij 2017
Next
19. julij 2017
dekleta hvala za vsak Next posebej, še kakšen Next?
20. julij 2017
u223614
u223614
Next
20. julij 2017
u223983
u223983
Next
20. julij 2017
Next
20. julij 2017
Next
20. julij 2017
Next
20. julij 2017
Next
20. julij 2017
Evo pa mi je uspelo napisat novi del...hvala za vse nexte, ne morem vam opisat kulk mi to pomeni
Bila je tako jezna in nasršena, da mi ni pustila priti do besede: "Če se do petka ne vrneš domov,se ti sploh ni treba vrniti," Šele kasneje mi je obrazložila, da ji že nekaj dni nisem odgovoril na zadnji mail in da jo že pošteno skrbi.
"Oprosti, imel sem delo," sem odvrnil in upal, da bo pač prebolela to.
Kolikor sem poznal Christen je bila preveč milostna in ljubeča, da bi me lahko zaradi tega ignorirala ali celo vrgla na cesto.
Potem se mi je začela opravičevati, da je pozabila in da me samo tako močno pogreša, da ne bo več morala zdržati. V skrajni sili sta me mislita z Katty obiskati.
"Traparija," sem pomislil sam pri sebi. Moja lasna žena mi pa že ne bo
prekrižala načrtov. "Dragica, v Hollywoodu je ta teden grozno vroče, in ljudje so zelo nestrpni. Ne skrbi turneja traja samo do konca tedna, potem bom prišel domov in..."
prekinil me je njen zaskrbljeni glas: "Kaj pa Kattyin rojstni dan?"
Presneto, čisto sem pozabil!
Ošinil sem kuhenjski koledar, do petka je bilo še samo 3 dni.
"Oh," sem zavdihnil in si med iskanjem ideje popravil rjave zamaščene lase.
Zdi se mi, da zadnje čase toliko delam, da pozabim nase in na svojo družino.
Ampak, zdaj se niti slučajno ne morem vrniti domov. To ji bi moral jasno povedati...ampak ne, jaz sem izbral drugačno pot: "Poskušal se bom dogovoriti s šefom in če mi ne bo pustil..."
"Katty si za rojstni dan najbolj želi to, da bi prišel domov," je zavzdihnila skozi telefonsko slušalko.
"Saj vem," sem v obžalovanju rekel. Zavedal sem se, da počnem napako, saj sem zapostavljal svojo hči zaradi bivše punce.
Slej ko prej bom moral Christen povedati...

Po končanem pogovoru sem se odločil, da se odpravim na sprehod. Vso noč je deževalo in se je zunaj hvala bogu prijetno shladilo. Zdaj sem se ob takšnem vremenu počutil nekoliko olajšanega. Rebeca je včeraj potrdila mojo prošnjo, kar je pomenilo samo eno. Zmaga bo moja in Jennifer si ne bo morala pomagati z ničemer.

(žena Andrewa--->CHRISTEN in njuna hči Katty ko je bila še dojenček)
20. julij 2017
JENNIFER
Nestrpno sem se ozirala po prostoru in čakala, da se Zoey prislika na oder. Ob tem me je spreletela misel na to, da je mogoče po tisti novici, ki jo ji je najbrž Erik že povedal, jezno zapustila turnejo. To mi bi bilo pravzaprav všeč. A kdo bi potem z mano zapel to prečudovito pesem. Moja prva asociacija na to je bil Andrew, fant s katerem
sem preživela skoraj celo srednjo šolo!
No, ne vem če zna ravno peti, a igrati zagotovo zna. In to še kako dobro!
No, vsaj upam, da še zna...namreč vse se je spremenilo tistega dne, ko
so ga poklicali, da bi igral za tuji klub v Španiji.
Kot njegova najboljša prijateljica sem mu skušala to na skrivaj prepreči, a kot kaže
sem stvari samo še poslabšala. Andrew mi je zamiril za vse večne čase in ko sem ga končno prebolela...se je spet pojavil, kar pojavil se je tukaj.
Ustavril si je družino, postal nogometaš...jaz pa sem zaradi njega, zaradi njegove neuslišane ljubezni pristala na cesti, še huje. Postala sem umetnica, postala sem zvezdnica. Mislim, bi mi lahko dal še boljšo motivacijo?
Ne vem ali mu bi morala biti hvaležna ali ga naj sovražim?
Ne, Jenny nehaj več razmišljati o tem, da mu bi lahko bila hvaležna.
On je hotel, da se tako konča. Izbral je nogomet in ne mene, zakaj bi
še sploh obujala stare spomine in čustva do njega. Zakaj Jenny?
Priznaj si, po vseh teh letih si ga končno prebolela. Preživela si leta brez njega in bilo ti je
hudo...toda zdaj si dokzala, da lahko živiš brez njega.
Moje življenje še nikoli ni bilo tako popolno kot zdaj.
"Jennifer?" iz za oderja sem zaslišala poznan glas. Zoey je na oder pritekla vsa objokana, okoli oči pa je bila razmazana od maskare. "Kaj se je zgodilo?" zmedeno sem pogledala Erika, ki ji je sledil. "Ian..."je zastokala, jaz pa sem le prestrašeno odprla usta. Vedela sem, da tokrat ne gre za scenarij, kot sem si ga omislila z Erikom, kajti niti Erik ni bil ravno navdušen. "...Ian je zbolel in ne bo moral priti na najen koncr," je vsa iz sebe rekla, in solze so se ji ponovno ulile na njena že razmočena lica.
Olajšano sem dihnila, kot bi se mi kamen odvalil srca. Mislila sem že, da bo rekla, da je umrel v prometni nesreči...Zoey je jokala kot bi lilo iz škafa, zglda, da se je punca resnično zaljubila in da ji njegova udeležba na večernem koncertu predstavlja nekaj največ.
Zaradi tega so generalko prepovedali.
20. julij 2017
*Zaradi tega so generalko odpovedali.
Next ful dobr je.. fantastično in napeto Res me zanima kako ji bo Rebeca POSKUSALA prevzeti vlogo. Mislim da ji nou ratal.. upam.. ker me se vedno res zanima zakaj je ta Andrew tako zelo zelo zloben da bi ji vzeu vlogo
21. julij 2017
Next
21. julij 2017
ah ta zoey supr pises mogoc bo Andrew igral Lana?
21. julij 2017
Next
21. julij 2017
u226574
u226574
Next
21. julij 2017
Next
odlična zgodba je
(js sem nekakšen perfekcionist in me malo motijo pravopisne napake v besedilo,drugač je zgodba super)
21. julij 2017
u223614
u223614
Men je tud zgodba super in use ampak js sm tud perfekcionist tko kot LoveAnimals into tud mene mau moti hahah
Next
21. julij 2017
omg zenska, Next!!!!! pa to takoj, kako dramo bos se ti iz trga izpelala?
21. julij 2017
Next
21. julij 2017
Next
Zgodbo sem prebrala na dušek. Res, uživala sem! Na začetku so sicer bli kar zlo kratki nexti, sam sedaj tega ne morem več tko trdit... Mogoč pikico še podaljšaš besedilo za vsak Next Sam pikico.
Slovničnih napak v glavnem ni- razen kakšna vejica še dela probleme...
Zgodba je luštna, zanimiva. Bom brala
Torej, Next
21. julij 2017
hey punce!
hvala kr ste se odzvale v tako velikem stevilu, sem pozitivno presenecena
res hvala za vso podporo, za vsak Next, za vsak komentar, vse to mi daje se samo vecjo
motivacijo!
21. julij 2017
♡BadGirlTV♡.......uu hvala, res se bom potrudila, da bo zgodba do konca ostala napeta in zabavna. Kaj pa se bo zgodilo naprej, kakšne namene ima s tem Andrew boš pa lahko kmalu izvedela v nadaljevanju prepusti se presenetiti muhahahhhah (jap..Andrew je mogoče res malce zloben
21. julij 2017
theGalaxy.........hvala tudi tebi. Hja, tudi to bi lahko
LoveAnimals in I~love~my~life........hvala obema! bom se potrudila, da odpravim napake
21. julij 2017
jasmina16........noo veš kaj, če ne bi bila iz tega taka drama potem bi bilo to dolgočasno
21. julij 2017
WιFι*..............mimogrede kul uporabniško ime hvala, da si prebrala, res sem vesela, da ti je všeč in ja..mogoče bom tale tvoj nasvet upoštevala, da bi lahko malo podaljšala nadaljevanje
tu pa tam mi še zmankajo vejice, pa črke pa tut slovnično ni use tko kot bi moglo bit..se opravičujem in ja oblubim, da bom poskusla to popravit!
21. julij 2017
Next
21. julij 2017
u223983
u223983
Next
21. julij 2017
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani