Medtem ko sem brskal po internetu sem nehote naletel na intervju Jennifer Lawin.
Nemo sem obsedel na stolu in iz pod čela še enkrat preletel celotni intervju. To ni mogoče!
Jennifer bo igrala v glavni vlogi filma Rdeča kot kri skupaj z igralcem Ianom Somerhalderjem.
So se Jenny pravkar uresničile že druge otroške sanje?!
Presneto, kolikokrat naju bo še to ločilo...
18. julij 2017
18. julij 2017
Next !!!
18. julij 2017
ANDREW
Kakšnih petnajst minut sem si natančno ogledoval njegove slike. Nisem razumel, kaj
je tako privlačnega na tem čudaku. Zakaj je ženskam tako všeč. Zdel se mi je popolnoma običajen moški. Črni lasje, sivo modre oči, močne podolgovate obri in posušene ličnice...jap tako nekako naj bi izgledal sanski moški moje bodoče žene.
Kaj pa vendarle blebetaš Andrew. Sanski moški tvoje bodoče žene si gotovo ti in noben Ian Somrak ali kako se že piše?
Ja točno tako. Osebe, ki so v tvojem življenju ne pomembne si ne zapolni imena in priimka-zlato pravilo moških.
Potem sem na powr point prilepil nekaj svojih slik in njegovih. To sem natančno preučeval..nep. Nobenih šans ne bi smel imeti.
Ravno, ko sem takole z lepa pozorno preučeval najini postavi in obrazne poteze, stilu oblačenja..vse kar se je skratko dalo preočiti.
Potem sem se spolnil, da tudi sam poznam igralko, ki bi mi morda lahko pomagala.
Poklical sem jo in zmenila sva se, da se dobiva čez 15 minut v restavraciji Palm.
18. julij 2017
Next
18. julij 2017
nextt!!
18. julij 2017
JENNIFER
Ura je odbila sedem zvečer, in po končani generalki sem se odpravila v restavracijo Palm.
Z Erikom sem se nujno morala pogovoriti o vlogi, ki sem jo dobila v filmu. Nikakor se nisem morala sprijazniti s tem, da si boma Iana morali deliti.
Ko pa sem stopila skozi vrata restavracije sem na vse skupaj z lepa pozabila. Pred seboj sem zagledala rezervirano mizo za katero je sedel Andrew. Na sebi je imel belo majico s kratkimi rokavi in svetlo modre kavbojke, ki so se ujela z njegovimi očmi. Za trenutek sem obstala od presenečenja, ko je odprl usta: "Jenny?"
Izgleda, da sva tokrat presenetila drug drugega. "Za boga kaj počneš tu?" na obrazu se mi je narisal nasmešek in skoraj bi prisedla k njemu, če se ne bi od nekod pojavila neka ženska v rdeči oprijeti oblekci.
"O jezus!! Sem vaju mogoče pri čem zmotila," skoraj sem že sedla za stol, ko sem si premislila. "Ne," sem zmedeno odvrnila: "Mislim, da bi morala iti," sem se v trenutko odločila. Še zadnič sem pogledala proti Andrewu, ki mi je hotel z besedam oblikovati: OSTANI in mu namenila užaljeni pogled.
Stekla sem na drugo stran restavracije, kjer me je že čakal Gospod Erik. Od daleč naju je opazoval. To se mu je moralo zdeti precej čudno.

Andrewova prijateljica (igralka)
18. julij 2017
Next
18. julij 2017
ANDREW
"Kaj je bilo tole?"
Rebeca me je ošinila s pogledom, toda na njenem obrazu sem zaznal le rahko zmedenost.
"Ah, ravno zaradi nje sem te poklical," sem jo skušal pomiriti.
"Je to tisto dekle, o kateri si mi govoril po telefonu?"
Rebeca sem dobro poznal.
Bila je zelo intelegentna ženska, zato ji ne bi moral lagati.
"Ja, moja bivša,"
Rebeca je počasi odmaknila stol stran od mize in prisedla. Njen pogled
je še vedno strmel v Jenny.
"Madona, nisem vedela, da si v družbi takšne manekenke,"
"No ja, ampak zdaj kot vidiš me ne mara več,"
"Glavo pokonci lubček," svojo roko okrašeno z nešteto zlatimi prstami mi je položila na ramo z drugo roko pa mi je pridržala brado: "kako ti lahko pomagam?"
Zaskrbljeno sem se ozrel proti Jenny, ki je zdaj govorila s tistim trapastim manadžerjem. Bil je nekakšen njen ljubimec. O tem sem bil prepričan, saj mi je srce narekovalo tako.
Kmalu mi je pogled nanjo onemogočil debel kelner, ki je zdaj zahteval, da si naročiva hrano: "Jaz bom čokoladen kos torte z marcipano," sem se po nekaj trenutkih ko sem strmel v meni odločil. "Potem bom jaz tudi isto," se je nasmehnila Rebeca in kelnerju namenila osladen pogled. "Resno?"
"Kaj?" v šali sem zavil z očmi. Na živce mi je šlo, kadar je hotela biti skormna in prikupna.
"Ne sprenevedaj se Rebeca, tole te lahko takole pozno zvečer še drago košta,"
sem v šali rekel. "No, Andrew..." se je zasmejala. "Zašla sva iz teme,"
Rebeca je bila tiste vrste deklet, ki je s svojo skromnostjo in nedolžnostjo zapeljevala moške. Čeprav tega nisem izkusil, saj sva bila samo dobra prijatelja, sem to kmalu spoznal.
Včasih me je prijelo, da jo bi odnesel v sobo in potem naredil z njo karkoli bi hotel.
Lahko bi ji naredil vse kar bi hotel in ne bi se mi opirala. Mogoče je to edini razlog, zakaj mi je bila tako zelo všeč.
"No preidima k bistvu..."
"Andrew me poslušaš?"
"Ja," sem odsotno odvrnil, medtem ko sem počasi srkal
pusti šampanjec in nemirno čakal na tisti kos torte.
"Jenny bo igrala v filmu z nekim Ianom, ki sem pozabil kako se piše..." sem zamral.
" S Ianom Somerhalderjev najbrž,"
"Ja s tistim Ianom,"
Čez nekaj trenutkov sem z pravim občudovanjem opazoval kelnerja, ki je v rokah držal krožnika z marcipanovo torto. Oči so se mi zableščale ob pogledu nanj. Nisem si moral pomagati, komaj sem zadržal, da se mi iz ust ne bi pocedile sline.
"No," sem rekel, ko sem končno lahko naredil grižljaj. Zdaj je bilo veliko bolje razpraljati
grenkih temah mojega življenja.
"Rad bi, da mi pomagaš,"
"Kako?"
"Stvar je zelo preprosta," Skušal sem zveneti čim bolj prepričljivo,
medtem ko sem se basal s torto, ona pa je bila bolj kot ne ves čas skoncentrirana na moje besede. "Hočem, da zasedeš njeno vlogo,"
Na mojem obrazu se je zdaj pojavil hudomušen nasmešek, tega pač nisem moral zadržati.
18. julij 2017
Next
18. julij 2017
No dovolj bo zaenrkat. Čez x10 nextov objavim nadaljevanje
18. julij 2017
Next
18. julij 2017
Rai
Rai
Next
18. julij 2017
omg to je tok napeto!!! res me zanima zakaj bi ji rad to naredil. Da bi ji nekdo zasedel vlogo... kaj namerava s tem .... saj bi s tem vse poslabšal, to so njene sanje... hmm btw velik nextov si dala .. Next
18. julij 2017
Next
19. julij 2017
u226574
u226574
Next
19. julij 2017
u224813
u224813
Next
19. julij 2017
hahaha pe je zloben , i like him. tole bo se kako zanimivo. daj hitr Next!!
19. julij 2017
u223983
u223983
Next fuuul dobr
19. julij 2017
hvala vsem x9 še kakšen Next? da lahko nadaljujemo
19. julij 2017
u222578
u222578
Next
19. julij 2017
u223614
u223614
Next
19. julij 2017
Next
19. julij 2017
JENNIFER
Še preden sem zajela sapo in začela pojasnevati kaj se mi je pravkar zgodilo me je Erik prijel za roko in rekel: "Če te bo še kdo kdaj nadlegoval mi samo napiši sporočilo in poslal ti bom varnostnike,"
Nisem si mislila, da bo Erik to razumel napačno: "Ne, je že v redu. Poznava se," zmedeno sem se nasmehnila in prisedla na stol nasproti njega.
"Kaj sva naročila?" sem skušala prekiniti temo in se z lažnim zanimanjem
razgledovati po mizi.
Na stekleni mizi je ležala rdeča vrtnica, okoli nje pa so bile postavljene čajne svečke.
To se mi je zdelo precej romantično. "Si pripravil kakšno romantično večerjo?" najine oči so se igrivo srečale, ko je spregovoril.
"Seveda sem..,"
Še preden bi mu odtegnila odgovoriti, je k mizi prišel kelner:
"Smem odpreti šampanjec?"
Erik ga je najprej gledal iz pod čela. Ni mu bilo všeč, da je prekiniv njegov govor.
Šele potem ko je videl kako sem se na a račun začela smejati, se je tudi sam nasmehnil.
Kelner naju je čudno pogledal, ni razumel čemu se smejiva.
"Lahko," se je nakoncu odločil Erik in se mu vrnil lažni nasmešek. In vedela sem, da
je to rekel samo zaradi mene.
Ko je kelner odšel je približal svojo glavo bližje k mojemu ošesu in mi zašepetal:
"Si videla, kako te je slačil s pogledom?"
"Ah, dajte no," sem zamahnila z roko in še vedela nisem, kako so moja lica začela zardevati. "Seveda, saj si Jennifer Lawin, slavna hollywoodska zvezdnica. In niti slučajno ne bi smela biti tako prijazna do moških...na sploh do ljudi." tisto na koncu je zamrmral nekam manj navdušeno, s nižjim tonom glasa.
"Hočeš reči, da ne bi smela biti prijazna?"
"Ne, nisem mislil tako. Hotel sem le reči, da si preveč preprosta.
Če bi te kdo srečal izven hollywooda ti ne bi verjel, da si zvezdnica. Mogoče po tvojem izgledu,"
Za trenutek nisem bila več skoncentrirana na njegove besede, saj so moje oči obvisele za mizo, kjer sta sedela Andrew in tista trapasta ženska, ki si je ves čas popravljala lase.
Prepričana sem, da je to bila še ena od njegovih deklet.
Andrew je pač imel to srečo, da je lahko hodil s vsako žensko, ki si jo je poželel.
Zaradi njega sem prejokala veliko noči in ne nikoli več se ne bo ponovilo.
"Halo!" je zaklical Erik. "Me sploh poslušaš?"
"Mimogrede je tisto tam v beli srajci Andrew Grey, bivši nogometaš Liverpoola?"
Ob njegovih besedah sem v trenutku odmaknila pogled stran od niju.
Zdaj je Erik vedel, da strmim vanj. "Oprosti," sem šepnila. Bilo mi je zares žal.
"Poglej, če nočeš igrati z Ianom Somerhalder si lahko še vedno premisliš,"
Po požirku šapanca sem se zbristrila: "Ne, nisem si premislila,"
"Prav za prav sem danes tukaj za to, da bi se pogovorila o tem," zvenela sem zelo odločno, kot sem si tudi želela.
"No, da slišim,"
"Morda ti še tega nikoli nisem povedala, a mislila sem, da si to že opazil sam,"
"Kaj na bi opazil?" Erik je dvignil obrvi in ošinil Andrewa na drugi strani restavracije.
"Je povezano s tem gospodom?"
"Ne," sem siknila. "Andrew nima s tem prav ničesar,"
Potem je nekoliko olajšano spet dahnil in se naslonil na stol. Na obrazu se mu je narisal olajšani nasmešek: "Dobro, kaj je pa potem?"
"Zoey," sem po kratkem premoru izdavila in Eriku iz obraza zbrisala nasmešek...
19. julij 2017
u226574
u226574
Next
19. julij 2017
u223614
u223614
Zoey?? Next
19. julij 2017
Next
19. julij 2017
za nadaljevanje potrebujem x15 nextov a bo sloo?
19. julij 2017
men se zdi da je hotla eriku povedat da noce igrat v filmu z zoey
Next
19. julij 2017
u222578
u222578
Next Next Next Next nextnext
19. julij 2017
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani