neeeeeeeeeeeext
31. julij 2012
u30718
u30718
next
31. julij 2012
I'll just take a quick shower
pol pa začnem nextat....
31. julij 2012
hah... glej da neboš zrušla celga portala Igre123
http://www.tocnoto.si/teens/niall-iz-1d-zrusil-je-twitter u know what I mean?
31. julij 2012
haha, dobr da se je men zrušu šele po twitcamu. buahaha....Niallzila
ok grem nextat!
31. julij 2012
Ariana
Ko je Klara odšla je pri tisti pocukrani komediji prišlo do dela kjer so se prijatelji spet pobotali in prav morala sem objeti Miha in Matica. Ta dva sta se pa začela smejati in med tem, ko je Miha padu na tla od režanja, sem Maticu zašepetala, da, ko se vrne Klara, more niju pustit pr miru, da če ne ga ubijem. Nekako. Ko se je vrnila sem jaz hitro odšla v kopalnico, si odstraniti make-up in se stuširati. Ko sem končala sem odšla po Matica in skupaj sva iz stopnic opazovala kaj se je dogajalo med Klaro in Mihom.
"Ari se je prejle čist zmešal," je rekel Miha in zasmejala sta se. Grdo sem pogledala lepotkota, ker naju je skoraj izdal, ampak je zadržal smeh. "Oh, puznam to. Ej, greva gledat še en film, pa tokrat jz udločm!" je rekla Klara in se pognala v zrak. "Okej, pa dj kj pametnga." Najprej je hotela dati neko grozljivko, kar bi bilo dobro, če bi se je bala in bi se lahko stisnila k Mihu, ampak se ni bala, to vemo vsi. Nato naju je zagledala in namenila sem ji tisti pogled:NE TO!! Odločila se je za nek romantičen film. Yes! Ne spolnim se kdaj sem zaspala.

Zaspančka zbudita se!" sem zaslišala kot nekakšno melodijo. Takoj sem odprla oči. Miha se je režal in to pel, Klara pa se je samo režala. Zakaj, ker spim na stopnicah. Začutila sem roko okoli mojih bokov. Oh, ne! Bila je od Matica. Hitro sem se pognala v zrak in ga pri tem zbudila. Še večji plaz smeha. Meni se je pa to zdelo strašno. Verjetno je bilo pomotoma! Močno sem zardela. Jutri zvečer je že koncert in Klara je takoj videla na kaj sem pomislila in obedve sva slabe volje odšle v kuhinjo. "Kako je bil včeraj film? Kaj sem zamudila?" sem vprašala. "Oh, nič takega. Po moje bova vedno samo prijatelja," je rekla, jaz pa sem jo sočutno pogledala. "In kaj je bilo to z Maticem?" je vprašala in me navihano pogledala. "Bog! Nč! Mislm, sj mi niti ni ušeč! Sam prjatu za boga! Joj prehitr use sklepate!" sem začela, rahlo preglasno. Do Matica nisem čutila resno ničesar in tudi on ne do mene. "I'm a Barbie girl in a Barbie world!" se je zaslišalo iz dnevne. "Kaj je pa to?" sva rekle v en glas in šle pogledat. Pred televizijo sva našli fanta. "Kaj je pa to zj? A sta nehala z 1D in sta takoj našla neki še bl groznga?" sm vzhičeno vprašala. "Ne, Ari, no," je rekel Miha in se zasmejal. "Pridta." Prsedle sva. Pesm je bla le iz reklame in kmalu se je začelo predvajati. Intevrju z One Direction! RESNOOOO!!?!?!?!?! Hotle sva zbežat, a sta naju močno prjela in naju prsilla, da sva gledale. "AAAAAA!!! Spust me!!" sm kričala in Klara tut. Ko sva obupale, sva se posvetle televiziji. Ugotovile sva, da bojo na koncertu udgovarjal na twitte, da so samski, da bojo izdal kmau nou album...grrrrr.... kr neki. Ko je bilo konc, sta se fanta itak spraula na twittr, midve s Klaro pa sva šle v šoping. Ko greva na koncert morava pokazati svojo pripadnost rock, punk, metal in goth muski!

________________________________________________________________________________
vem, da ni niti mau smešn, sam nimam idj, pa ne znam tok dobr pisat smešn k Klara. Okj, uprašanja.
a)a mislte, da ma Matic kkšna čustva du Ari?
b)kaj mislte, da sta fanta kj Twittala? proosim ugibite
c)ali se bo zgodil kj na šopingu?
d)komentarji?
e)next?
31. julij 2012
a)jjaa pomoje..
b)aha pomoje..
d)odličen next!
e)ja valda neeeeeeeeeeeext!
31. julij 2012
a)ja pomoje
b)ja
c)mogoče
d)dobra zgodbica
e)neeeeext
31. julij 2012
b)
misnla sm kaj..naprimer kakšna uprašanja pa take fore
31. julij 2012
u70925
u70925
b)kaj mislte, da sta fanta kj Twittala? jaa
c)ali se bo zgodil kj na šopingu? srečale bota 1D (:
d)komentarji? I LiKe It
e)next? Jeeš
31. julij 2012
next
31. julij 2012
neext
31. julij 2012
u84763
u84763
1)pumoje ja
2)ja
3)niam pojma..mogoč bojo srečal 1D al pa kej podobnga?
4)haha še zj nemorem vrjet da fanta poslušata 1D punce pa ne
5)takoooooooooooj!
next
31. julij 2012
Next!!
31. julij 2012
u76594
u76594
neeeeexttt
31. julij 2012
u74377
u74377
a) najbrž ja
b) aha
c) sigurno bodo srečale one direction
d) super next!
e) nnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxtttttttttt!!!!!!!!!!!!!!!!!
31. julij 2012
a) jaaaa
31. julij 2012
u70925
u70925
a) mogoče
sorri, sem pozabla napisat
31. julij 2012
next.!!!
31. julij 2012
u80719
u80719
neeext!!!!
31. julij 2012
haha..dans bla s Klaro skor ceu dan in OMNh!! kakšne ideje mava, mava že use načrtovan, tk, da bova večkat nextale, da nauva puzable.
ona nexta jutr k je zdele na družinski večerji al neki
31. julij 2012
u84763
u84763
aha okej upam da bo res kašn next več na dan neeeeeeeeext!
31. julij 2012
jao.....jst še vedno umiram ud smeha...jih bo velik, če bote pridno bral
31. julij 2012
neeeeeeeeext
31. julij 2012
next!!!!!!!!
01. avgust 2012
u63958
u63958
a) ja
b) Nekej v zvezi s puncama? Da naj ju pokličejo na oder pa jima zapojejo pesem?
c) ja
d) ful zakon zgodbica
e) neeeeeeeeext
01. avgust 2012
Ko je Ari videla, da je kopalnica prosta je šla v njo. Matic je šel nevem kam in ostala sva sama z Mihom
"Ari se je prejle čist zmešal," je rekel in se popolno nasmejal. Nisem vedela kaj reči.
"Oh, puznam to. Ej, greva gledat še en film, pa tokrat jz udločm!" sem se spovnila in šla k polici z DVD.ji.
"Okej, pa dj kj pametnga." iz omare sem potegnila neko staro grozlivko z naslovom Psycho. Pogledala sem proti stopnicam. ARIANA IN MATIC STA SEDELA TAM IN NAJU GLEALA! Ari sem namenila grd pogled. Ona pa men nazaj tistega: pa kaj delaš s tem! Romantiko Klara!!!!
Jojjj... in dala sem gor nek jokast film. Vsedla sem se na kavč. K Mihu.
Film je šel proti koncu in neka ženska je umrla zaradi raka. Blo je žalostno. Fant je sedel ob njej in strmel v njeno truplo. Kar na enkrat sem okrog sebe začutila Mihovo roko. absdcziwegfvdziwvxciwsbf3rzigfvbg... kaj? jajaj njegova roka je bla okrog mene.
In pol me je prjel na wc. Ampak če grem zdej na wc lah pozabm njegov objem. Film se je še kar vleku in ni in ni ga blo konc. Mogla sem jit na wc. Ustala sem.
"Kam greš?"
"Wc." filem je dau na pavzo in odšla sem. Kmalu se je film vrtel na prej in spet je blo pouno jokanja. Še men so v oči pršle solze. In Miha me je spet objel.
Ko je blo konc filma sva kar sedela tam in ni blo videt, da se bo ker od naju premakni. Začela sem zehat in potem sem ustala in šla v sobo. Zaspala sem z mislijo na njega.

Zbudila sem se in odšla v kopalnico. Umila sem si zobe in se preoblekla v:

potem pa sem odšla dol. Miha je bil v kuhinji. Nekak nisem bla zihr kaj je blo tisto včerej, on pa tud ni nč umenu. Zmenila sva se, da greva zbudit Matica in Ari, ki sta spala na stopnicah. Zbudila vsa ju potem pa sva z Ari šle v kuhinjio. Malo sva se pogovarjale.

"I'm a Barbie girl in a Barbie world!" watafuck???
"Kaj je pa to?" sva rekle v en glas in šle pogledat. Fanta sta sedela pred Tv in nakaj čakala.
"Kaj je pa to zj? A sta nehala z 1D in sta takoj našla neki še bl groznga?" je vprašala Ari.
"Ne, Ari, no," je rekel Miha in se zasmejal.
"Pridta." vsedle sva se zraven. Malo sumljivo sem gledala v TV.
In po koncu reklam se je začel nek intervju. ONE DIRECTION!!!!! nenenenen ne mi tega delat. zakaj morem lih jz tak trpet? Hotle sva zbežat ampak nama nekak ni ratal.
No uglavnem nekej so govoril in se vala en po frugmu potem pa je blo HVALA BOGU konc.
Z Ari sva se odločle da greva v SHOOPING!!!

Kupile sva si nekaj novih majic v eni od trgovin z metal oblekami. Neverjetna gužva je bla dones. Zgledakl je tk kt, da bi najstnice nekoga lovile po celmu trgovskmu centru.
Šla sem v garderobo in poskusla nekaj oblek.
"In kak mislš bo ta koncert zgledu?" sm kar na enkrat iztrelila uprašanje.
"Hah... ka pa vem. brez veze. To ni muzka za naju." strinjala sem se in še malo sva se pogovarjale o Mihu
Potem sva šle še v eno trgovino. Nabrala sem si obleke in odšla v garderobo.
Ko sem iztopila je Ari še vedno iskala obleke po trgovini pa se je skrivalo 5 fantov, ki 100% niso pasali v to trgovino.
"Tebe sem pa že nekje vidu!" je zakričal eden meni in zdel se mi je zlo znan. Ignorirala sem ga in odšla do Ari.
"Ja, ja, jz tud." sem zaslišala za sabo.
"Ka ni to tista iz videa." Vseh 5 je prišlo do naju in nekja so začel govorit. Midve pa sva jih debelo gledale.
"Ari... o kašnem videu oni govorijo?" potem pa mi je kapnilo. Z Ari sva se začele smejat.
"Torej oboževalke ne?" je vprašal tisti z skodranimi lasmi. Z Ari sva se spogledale in se začele smejati.
"One Directinon?" rečeva v en glas in se začneva smejati. Nemorem vrjet, da sem si zapovnila njiho ime. LoL... haha nekaj so nakladali, midve pa sva se obrnile in odšle na blagajno. Tisti blond je prišel za nama.
"Imata karte za koncert?" v tistem trenutku sem dobila v roko račun in že sva hitele ven iz trgovine. STRAN OD TEH LJUDI. Nekaj so se še drli za nama ampak se nama jih nakako ni dalo poslušati. Odločile sva se, da imava dovolj oblek zato sva odšle še v slaščičarno nasproti trgovskega centra, kjer so prodajali najbolši sladoled v mestu. Potem pa domov

01. avgust 2012
u70925
u70925
Neeeeeeeext < 3
01. avgust 2012
Next!!
01. avgust 2012
next
01. avgust 2012
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani