Če pišete drugo, tretjo, četrto uro.... bodi prvo uro doma pa se še uči če se ti da Drgač pa pejt u gošo pa tam sed eno uro če se ti ne da it pisat
19. maj 2012
špricaj sql al ke? ker to lih ni njblzdravo za zdravje d ješ neke ogabne stvari no nwm
20. maj 2012
u93034
u93034
cjooo kake mate stvar je v tem ne . slej ko prej boš itak mogla pisat al bit uprašana lej -.- no razen če si budalo d nočeš šole narest pol ti pa to pomaga ja .
21. maj 2012
ne jest krompirja surovga!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

krompir surov je fuuuuuuuuuuuuuuuul nevaren. ne da boš mogla za en mesec v bolnco, sploh ti ne bo treba k boš tko al tko crknla.
21. maj 2012
haha
22. julij 2012
najamnj nagravžno je to d ko sportaš piješ zraven še coca colo in pol ti je slabu pa bruhaš (tu mi je prjatlca povedala)
24. julij 2012
u105038
u105038
Js sm se dela stuširala z mrzlo vodo,pa šla z mokrimi lasmi na blkon mal telovadt.Pijm velik mrzle vode pa zdej k so se mi lasje žee posušl sm si mal še z rdečo šinko namazala no pač kao da ful smrkam lol.Bom vidla kak bo jutr če bom bolana pa če bom mami vspela prepričat da sm bolana in da negrem v šolo ker jutr mat pa slovo sprašujejo tko da bom vrjetn uprašana no bomo vidl kak bo jutr.
02. oktober 2012
u105038
u105038
Drgač me pa prov briga kaj si drugi misljo o tem sj je to moje zdravje
02. oktober 2012
Lahko napišete še kaj ker mamo 10.10 športni dan pa bi za tisti dan rada zbolela
02. oktober 2012
js sm 1x mogno bruhala...recept_:
-kozarc pomarančnega soka,
-žlica nutelle,
-mal mleka,
pa pou ure laufanja,
1 min višenja na glavo
deluje
03. oktober 2012
jst pa samo kečap pojem pa že bruham!
06. oktober 2012
u106441
u106441
jst sem tle nova. heeeej!

sm že marsikej probala, pa me pol sam žlodec fuuuul boli, bruham pa nč. pol morm pa kamilce pit pa ogabn zdravila jest... a kera ve, kaj naj nardim da bom bruhala?!
06. oktober 2012
1.
Hej probite zvečer (resno zvečer) pojest neka jabolk (če hočte jih ne oprat razen če je umazanija vidna) in jih zgrist tako da jih lahko komaj pogoltneš. Na vrh lahk pojete še kako pomarančo.
Drugi dan me je trebuh bolo ko hudič in imela sm drisko, mama me 2 dni ni spustla v šolo.

2.
V prisotnosti kogar koli šepetajte al pa tiho govorite. Mislali bodo da ste zgubli glas.
Mama me ni spustla v šolo kr tri dni naprej smo meli pa božične počitnice.
10. oktober 2012
u109772
u109772
POJEJ EN VELKI SRO KROMPIR ZA TEM ČOKOLADO POL PA ŠE ČEBULO JS SM KOZLALA K VIDRA
ME JE OKL OBRNLO ŽE KO SM MELA PRVI OBROK PA NISM MOGLA JEST 1TEDN NČ
16. oktober 2012
u105038
u105038
Ej a mogoč kdo ve da pač zboliš tko da ne bruhaš.
16. oktober 2012
u105038
u105038
Pač da ti ni treba pożret kkšnih nagnusnih stvari
16. oktober 2012
Jaz bi pa vprašala če katera ve kako zboleti čez dan? samo nočem jest surovih jajc in sira. Prosim pomagajte mi , ker sem obupana
24. oktober 2012
reč da te glava boli pa si dej od navadne kaplce od vode po očeh pa mamici tožar da te neki boli
24. oktober 2012
Tam sem mislila surovih jajc in krompira
24. oktober 2012
js vem!mogoč pomaga(nism probala)
no če maš kako čokolado ne celo pojej.po njej popij mleko.nič grozga.
nared 10 skokov 5 trebušnjakov 7 počepov. popij vodo pa te bo začel zvijat če ne pomaga pa tole prst si potisn v uste ful globok
24. oktober 2012
Hvala za pomoč bom probala
24. oktober 2012
Se opravičujem za oglaševanje,ampak bi prosim kera sodelovala?
http://www.igre123.com/forum/tema/tezave/44683/
04. november 2012
Bi kera brala? :-*

http://www.igre123.com/forum/tema/starship-*___*-1d/44752/

*pa res zaleze ce predn da gres spat popij neni zlo vrocega. Bos zutri zlo svicna pa to. Drgac pa srovga krompirja ne jest.
06. november 2012
samo preden ti povem.......
zdi se mi dost neumn, da izpostavljaš svoje zdravje zarad testa.
povsem te razumem, ampak vem da je to zelo narobe...
Lahkio bi se recimo učila. ampak verjem, vem , kakšna mora je to.
Jaz enkrat nisem hotla jt v glasbeno šolo, pa sem rekla, da me glava boli in da sem bruhala.
pomembno pri lažeh je, da jih zakriješ... ko imaš prepoved računalnika in si na njem, ko staršev ni doma, zbrišeš zgodovino, da noben ne ve, da si bla na njem... nasvet za laž bruhanja:
06. november 2012
- pokličeš mami, očija n rečeš s slabotnim glasom da si bruhala in ker čaj najbl pomaga...ne reči kuj bruhala sem! ker bodo posumili.povej ji kje si bruhala in kaj si delala
- pove ti čaj prekineš
potem :
- skuhaš un čaj
- po tleh, kjer naj bi bruhala poliješ sok in pomiješ s mokro krpo, da se na tleh vidi, da je nekdo nekaj brisal, to naj bi bilo bruhanje
- desko na wc daš gor, kd da bi bruhala
- malo nereda po stanvanju, kod da bi hitela do stranišča-
najprej si namreč malo bruhala po tleh in hitela do wc-ja
no sicer nisi prosila,kako rečt da si bruhala, ampak bolne se ni zdravo narest.
upam da sem ti kaj pomagala.....
bodi bolna kopitljajka
06. november 2012
u84058
u84058
Ufff jst sm se use probala nazirala sm se srouga kromperja kruh sm zmesala s cedevito pa kecapom pa in blo NC na konc vedn pumaga sam ce se nardis bulanga pac nwm neki recs da te glava bulk alpa neki
12. november 2012
Krompir sploh ne pomaga! Js sn mami rekla da celo noč nisn spala kr me ful trebuh boli pa se ful zaviješ not v odejo aja pa pč se z oddejo pokriješ čez glavo pa not ful dihaš tk da ti vroč postane pol pa mama vidi da si čist rdeča pa da si ful vroča in to je to js sn že 2 dni namišljeni bolnik lepo domaa
13. november 2012
u110799
u110799
ok jst mam en ful dobr recept in pr men je pomagu btw ne bruham ke tak ker mi po teh vaših zvarkih nisti slap ni ratal :/ ok no pač pol sm se spomnala..... zvečer predn greš spat popij po slamci štiri požirke navadnega olja... takoj ti bo ratal slap... ampak slaba stran je to, da če bruhaš po tleh se bo to vidl pa še za pit je ful nezgraužn
13. november 2012
meni boli trebuh fuul takrat kadar
pojem full topu kruh in nato takoj spijem ledeno vodo ki je bila v hladilniku dolgo casa
13. november 2012
u89327
u89327
zmešaj vse pijače v hladilniku!! to sem mela jst enkrat za izziv pri resnica ali izziv!! zagotovo bruhaš!!
16. november 2012
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani