Če hočeš
bruhat: poješ neki tok ogabnega, da se ti bo skuzlal (mi smo enkrat delal mixe ful zanč pijač in pol smo seko zezal da si ne upa požirka nardit pa je zexala ceu kozarc in je kozlala 3 ure (mleko, limona, malinouc, sok, čaj, pa neke začimbe so ble not)
drisko: kup si cocacolo 4 litre pa jo spij... (cocacola je odvajalo)
ostalo: daš termometer u vročo vodo, daš glavo ub radiator al pa se sam zlažeš i to ti je ro.. pač rečš d te glava boli in da se slabo počutš..
10. januar 2012
js mam pa recept za lažno bolezn: Zjutri k si še v požami pejt v kupalnco in si pasto z mentolom drž pred očmi pa ses ti bojo zasolzile in pejt v kuhno pa si nared čokolino in k mami pride ti sam ta čokolino iz ust bruhn vn pa se pol deli k da boš še...pol pa hitr steč do kopalnce pa si spet držiš pasto pr očeh in pridš u kuhno vsa omotična pa da se ti ful vrti in pol je najbol če maš zravn sebe topu čaj ( ne vroč ne mrzu) in če mami reče da si moršš zmert vročino sam termometr dej v čaj in pol bo itk piskaal..pol se pa deli da se treseš in te mrazi pa da te glava bolii..to pomaga vrjemte in ni treba da resno bruhač al pa odjebš u bolncoo
11. januar 2012
hehe, pri meni je pa mtko fulj težko na to foro vržti. :'D Okeei, sicr pa moj nasvet:
v kozarec dej ful sladkorja, pa še sol, pa mal popra, pa mrzlo (!!!) vodo. to spij, pol pa spij še fulj mrzle vode. pa pojej še mal krumpirja, surovega pač, potlej pa popij cedevito, malinuc, sok z mehurčki, mlek, limono čaj, pa mogoče še mal vina skupi.
bruhala boš, pol bo pa mtko zanimal, če maš vročino... pa vzem termometer, pa ga daj v vroč čaj al pa pritisni glavo ob radiator, mejbi pa še termometer daj pod (!!) jezik. :Đ
če bo pomagal. meni je blo po pol ure slabo. :/// to pa boli. -.-
26. januar 2012
al pa:
Daj kečap v vodo, pa to spij. pol se nažri nutelle al pa slatkega greha. boš pač bruhaalaa.:*
lah si pa z tisto palčko za ušesa tok 'vrtaš' po uhlji in se ti bo poškodovalo. Kr ful boli,ampak ti pa 2tedna ne bo treba u šolo, pol pa dej v uho še malo vode. :* tu se lah tudi malo pretvarjaš. ;* meni je uspelo.
26. januar 2012
cool :'D
26. januar 2012
saj jih še ful vem. :'D
26. januar 2012
povej!
26. januar 2012
lah pa daš toplomer v banjo al nekam kjer ie vroče. :* Pa je meni prišlo do 40,1. Sam to je preveč, moraš znati tudi zaigrati! (((: Recimo, neki kao bleda, fenat si čelo itd. :
26. januar 2012
u53189
u53189
ja če hočeeš vročino zaigrat, si neki fuuuuuul vročega na glavo pritisni, pole se pa z bejbi pudrom po obrazu, pa boš kot mumija alpa neki moj originalen recept: podnevi spiij veliiiiko čaja, juhe, bla, bla, blaaa... pač pij veliko vsega, kar je vroče, da boš zašvicala.. pole pa jdi spat in ko se boš zbudila, boš mela mokro glavo pa še ceeela vroča boš! pole pa se z bejbi pudrom po obrazu nališpi, pa boš imela fejk vročino!
27. januar 2012
u53189
u53189
sam to 4 litre cocacole, I don't think so, če nočete met ceuga ražžrenga želodca.. naredite poizkus: pomoči meso v kokakolo za par dni, pa boš videla.. skupi ga bo razžrlo :/ sej nočete, da se to zgodi z vašim želodcem, kajne? priporočam vam, da ne uporabljate teh receptov za bruhanje pa to, ker lahko to pusti dolgotrajne posledice, mogoče kakšna rana na želodcu, ki se pač ne ozdravi.. premislite prvo
27. januar 2012
Ja, sicer se pa strinjam z DeadToxic;*
Zato obstaja tuji fejk bruhanje. (:
Sam rabiš jajca al ka že . (_._.)
Če vaš zanima, lahk napišem.. (:
27. januar 2012
no meni je dc.
za umetno bruhanje :
mešanica soka, čaja, malo malinuca, pol pa daš notri kar si ta dan kej žru. Recimo, lah tud jabuka narežeš pa tak mal. Daš pač v kozarc. Pol pa pejdi čebulo rezat al pa mentol pred oči, da se zasolzijo, daj tisto v usta in pejdi na WC, kao da bruhaš. ;P
27. januar 2012
u74967
u74967
tisti ku mate slab želodcoziroma se na ugabne stvari se vam dviguje probte to---
Če mate psa ku ga vn peljte uzemte kšno vrečko pa dejte not tist drekc() Pač zvežte in pol doma bejžte na vc pa tisto vrečko si mečkajte tko davidš ki delaš pa odmisl vrečko-Se ti dviguje in pol lahko mal vrečko odbreš da še smrdi-Bruhaš
Če mate mačka duma nrdite isto sam da iz ačjga WCja uzamš...
Al pa dejte v vodo-
1jajce surovo,2žlic soli,2žlic cukra pa eno tamalo žlico popra,pa še 1velko žlico nutele al pa čokoladnga sladiega greha in zmešite pa popijte-Bruhate
27. januar 2012
Js pa poznam eno ful preprosto za use. Lahko jo nardiš pred starši in nebojo poglumli.
Natoči si pol litra alpa en liter vode v flaško in potem provaj to čim hitreje popit. Js sm provala z pol litra in me je še ceuuu dan boleu trebuh, nič nism mogla jest(ker sm bla pouna) in vs cajt mi je šlo na bruhanje.pa nism bruhala. To pa morš nardit enktrat ko si sit in odžejan...ker če spiješ pollitra vode po dolgi hoji po soncu alpa ko si na plaži nebo pomagal ker si itak žejn takrat...
28. januar 2012
Drgač pa js tistih ki ste ostali rekli nemorm nardit, ker ne pijem mleka, ne jem gobic, ne jem sira in ne jem jajc in niti kečapa ne jem...
28. januar 2012
u64528
u64528
Mene je pa mami naučla da če hočš bruhat naret tko!!aj prst(ni važno kateri samo dolg mora biti)v usta vse do mandeljov in tko boš bruhala!!Sam pazi da boš to bruhanje pokazala staršem!!!!!!!!!!!!!
28. januar 2012
u30296
u30296
lol, to nič ne deluje
28. januar 2012
Zakaj mam tako dober želodec?! Jutr pišemo js pa nimam skor nč pojma! Kaj nej! Jajc si pa ne upam pojest....
29. januar 2012
łoł
30. januar 2012
omfg dejte no .. nardiš SE DA TI JE SLABO PA USTANEŠ DUMA.. pol pa pokličeš u mamino službo pa rečš da si dala u praŁni stroj recimo kouter kr si bruhala in to je to.. o:

jas pač nebom jedla teh svinjarij.. ogabno .. ve pa kr ..
30. januar 2012
Mogoče tvoje mnenje. Vredu. Sam pr men mami ne nasede tk hitr. Pa štos je tut to da ne živiva sami ampak z stari starši spodi!
30. januar 2012
hah js sm bruhala ko sm braca preoblačla pa se približi planici in če maš občutliw želodc bruhaš tkooj
30. januar 2012
u73536
u73536
haha.......enostauno;
hodiš bos po hiši in te mora zebsti u noge in čez čas imaš malo vročine :3
to sm js učeri probala in sm danes bila doma, kr sm kao zbolela x D
31. januar 2012
u32306
u32306
Men so za prvi ples za krst Nardil to da sm mogla pojest cokolino k je meu not korencek pa cips... In tega sm mogla pojest tri zlice... Res blo je nagrauzno... Pol sm sla Takoj bruhat... In ka sm domou prsla sm mela 37.05.... Poskusi... Jz Od takrat nism jedla ne cokolinota ne korencka in ne cipsa
05. februar 2012
ojoj, ste pa res neumni. terapevta si poiščite. lahko salmonelo fašete, greste v bolnico, zares zbolite in še čudni nasveti so. In, če je to zaradi šole, se boste moral pa naučit. Just sayin' & ne mislem se zdaj kregat.
moje mnenje.
13. februar 2012
oz. nekateri bi pa radi šli v šolo, so pa bolni. ker so te nasveti isto kot, če rečem 'pojejte svojo kuhinjo'
13. februar 2012
udihuj pekoči poper v prahu k te bo nos peku pa pojej še 1 surovo jajce pol pa spi vodo pol pa navaden sok za razrečt brez vode se ti bo kr
17. februar 2012
u67522
u67522
lejte js res nwm kva vm je da grete raj u bolnco/kliničnga al pa kozlate pač ste bolani kt da greš mirno u šolo in si npr. na celi poti govoriš 5-ka bo, 5-ka bo,...... in pač 3x glubok udihneš in pač odpišeš ane. tisto s kozlanjem pa glavobolom tisti k ste to priporočal pejte h psihiatru čim prej resno!
17. maj 2012
u67522
u67522
mislm HALOOOOO!
17. maj 2012
u67522
u67522
P.S. *forever* se strinjam s tabo
17. maj 2012
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani