Ej js sm bla ucer doma kr sm kao zbolela dons sm bla u soli. Zdj zvecer pa mi je mami rekla da mam ful rdece uci pa me uprasala ce se uredu pocutm. Rekla sm ji da me glava boli xS ... je rekla da bova zjutrej vidle ce grem u solo. Ampak jutr pisemo in dvomm da mi bo dovolila ustat doma... a ma kera nasvet kuko jo prepricat da sm bouna al pa kuko narest mal vrocine (mamo alkoholn termometr (deluje isto kt živo srebro)) al pa bruhanje??? Pa fulll dobr želodc mam...
29. november 2016
u218618
u218618
Bruhanj➡prst al pa kuli globok unusta...
30. november 2016
Sm probala pa ne gre man zlooo dibr želodc...
30. november 2016
u222241
u222241
Dej termometer bliz radiatra.........al pa dej kksne ribe al kj tazga pa cokoladno mleko pa gres bruhat!
23. februar 2017
u222241
u222241
Dej termometer bliz radiatra.........al pa dej kksne ribe al kj tazga pa cokoladno mleko pa gres bruhat!
23. februar 2017
dej termometer v čaj, sam zdej je test itak že mim
jaz sem že štiri dni doma!
prva dva dni sem bila prehlajena, zdaj pa naj bi me bolel trebuh, sam pr men bruhanje ne deluje
23. marec 2017
u222241
u222241
js sm 2 dni doma:
-pojej zjutri fuulll sladkarija pa pol popi še mal mleka . ...........pa te trebuh ............nwm če bruhaš.
DRGAČ JS NARDIM TKO;
-vstanem bol zgodi pa ......moja mami se zbudi kr zgodi pa pol tecem v WC pa vzamem telefon pa kao da bruham,pol pa pošprejam z prfumom........pol pa mami recem da mr boli trebuh.......pa da mi je slabo .........pa je
30. marec 2017
Z jajci raje ne eksperimentiraj ker lahk salmonelo fass, drgac pa pojej ful srouga krompirja, js sm ga, pa mi je vrocina udarjala vn pa trebuh me je bolu. (Okus ma po kredi)
29. april 2017
ka naj pojem da mi bo slabo ker sprasuje??Nimam pojma!!!(sam prossim brez jajc )??
07. maj 2017
u222241
u222241
ribo pa mleko pa ti bo slabo
12. maj 2017
am jst sm tko uceri rabila zbolt in sm zmesala kecap pa kisle kumarce pa mandarino pa mlek pa paradiznik.....-in nism bruhala..... ampk sm useen nekk zaigrala bruhanje pac skolko sm umazala pa mal tiste zmesi po tleh razpacala... no in mami je vrjela...
cist sm pa pozabila na recept ki 100% drzi.... in jst sm enkrat to ponesrec nrdila in dns k sm iskala tuki kaj se nrdit da bruham zbolim karkoli sm se spomnla
kup te suhe brusnice in jih prekuhi tko kt bi hotu caj nrdit iz njih pol pa odced vodo stran pa pojej te prekuhane brusnice recimo eno pest tega... 100000% bruhas
11. oktober 2017
u231464
u231464
Jz sm zanc (v tork) zvecer zmešala:
-Kečap
-sol
-sladkor
-mleko
bruhala sm po prvih 5 minutah.
ampak pred tem sm se ful nafiala z vodo. predlagam da kej pojes pred tem, da res bruhaš.
pol sm probala še zjutri (brez da bi kej jedla) in je blo tko ffuull ogabn kr je blo mrzlo in use 'zamrznjeno'. na bruhanje mi je slo pa pač nism nč mela za bruhat.
10. januar 2018
moja sestra je enka celo noč bruhala ka je pojedla ogromn kumarc
03. marec 2018
sicer ta tema je stara sam bom povedala moj nasvet. okii torj k sm bla u osnovni šoli in ja se mi ni dali hodt u šolo in to in sem tko delala učasih:

Zvečer se delaj da ti je slabo po tem. pol zjutri ustaneš pa ful počasi hodiš in pol zjutri nič ne jej k da nimaš apetita pa na wc ful stokaj da te trebuh boli pol pa reči mami/tatiju da ti je slabo pa da si drisko meu pa če bojo rekl da rabiš zmerit temperaturo reč staršem da naj grejo po čaj ali termofor in pol na skrivaj dej termometer na luč sicer js mam električni termometer in nikol to pr men de deluje pač se zlazem da mam glavobol in neki. pa reči še da te grlo boli pa potiho govori
aja pa plz ne jest teh svinarij sam delaj se
18. maj 2018
Moj recept je:
Pomarancni sok
Malo caja bilo kerega
In kecap
Vse to zmesas i bos 100% bruhala
07. november 2018
ja sej to res brezveze k bruhas kr je to res slabo pa tud naprimer js se sploh ne morm prsilt k temu, pac sam recs da te neki boli: glava, trebuh, grlo, al pa da ti je slabo, pa še najboljs je to ze prejsn dan narest
12. november 2018
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani