hellouu! here again.. ok, upam da bo usaj kdo komenterou, ker sm že čist obupana. ok, sepravi.. kdo rad hodi v šolo???? zate nevem, js pa ne. In če porabš gabrove dneve, si doma samo še zarad bolezni.. Kako pa zbolet lih na test? problem! torej, dejte mi napisat kakšne načine da zbolim ampak! prosim ne mi vn metat da nej grem naga u sneg! mislm če veste kšn recept, za kej pojest in po možnost nelih meso (vegi). Pojedla sem krompir, pa ne deluje. A sm ga premal pojedla?? kok?? in tud kredo sm stopila, pred 2 urama pa še nč. Kko nej mi rata??? plsplspls odgovorte. in še neki, prosm ne mi dajat takih nasvetou da bom mogla za en mesc u bolnco ok? se vam zahvaljujem v naprej! thanks!!!

ali mi boš pomagala?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

20. april 2011
Če hočeš jej srou krompir al pa termometer daj pod vročo vodo
Al pa glavo prtisn ob radiaror
20. april 2011
kok surovga kromperja? ker js sm pojedla 2 mejhna pa nimam vročine in nč.
20. april 2011
SORY JS NČ NEVEM
20. april 2011
hej.predlagam ti da zboliš za en dan.mislim pri meni je delovalo.Pojej žlico kečapa in žlico sladkega greha(čokoladni okus), obe žlici daj naenkrat u usta in pol pogoltni.!00% boš bruhala in ti starši ne bojo dovolil it u šolo.Lahko pa tut pogoltneš 1-2 srovi jajci in prav tako boš bruhala.al pa spij mleko pol dj eno hruško al pa limono oz.pomaramčo pa ribe pojej..pol boš bruhala.
20. april 2011
Ma 5 vlkih krompirju probi
20. april 2011
hvala usm!! še kšna ideja?? in ju3 pišemo, ura pol devetih zvečer, js se pa še nč nism učila!!! prosm še kšnp idejo resss!!! nebi 2 enk!! hwala usm!
20. april 2011
ejjj!mami mi pusti da sm doma, ampak nism bruhala... van daju3 tut ne grem u šolo pol mam pa cele prvomajske!!!paše pište nasvete, če me drugič nebo pustila! hwala usm
21. april 2011
u44829
u44829
Jst sm enkrat probala to: V eno skledo daj 2 jajci pa 1 žlico soli,pa 1 žlico sladkorja.
Use dobr premešaj,pol pa daj noter pomarančni sok pa mal mleka....
Pol ti bo šlo na bruhanje ko boš sam povohala. xD Pr men je delovalo
21. april 2011
hwala!
21. april 2011
Jz sm čist nenamerno izmumla tole:
Uno ribo iz konzerve poješ zravn pa piješ mleko. Jz sm to zmešala in me je ful boleu trebuh k sm šla pa spat sm pa celo noč kozlala.
Deluje pa še ta da zmešaš češnje pa mleko. Tut ena karastrofalna kombincija.
Pa te stvari pr večini delujejo. Ker jz mam ful kr precej dobr želodc in če sm jz bruhala pol je skor sigurn da boš tut ti.
21. april 2011
hvalči ti res!še kdo ve kej?
22. april 2011
daš v posodo 1. jajce malo kečapa jagode mleko malinovec in bombone.js sm to probala pa sm kozlala k vidra in 2. dni sm bla v bolnci.sm povohi te bo že čist okl obrlno!

P.S.v bolnci so mislni da je viroza in so mi rekl da 1. tedn nesmem v šolo!!
23. april 2011
Al pa kej zmeši skup v mixer XD
Al pa popij mleko, vodo, sok, 1 žlico majoneze pa bo XD
23. april 2011
23. april 2011
hvala!
23. april 2011
u45984
u45984
lohka gobe...šampijone k so surovi užitni, pa pol ful velik mleka čez spijš...bruhaš
24. april 2011
najlaži je d poješ 1 banano pol pa takoj na to spij pol litra sprite
04. maj 2011
1. pojej surov ZELEN krompir, torej nezrel krompir.

2. spij kozarec naravnega pomarančnega soka, potem kozarec toplega mleka, nato pa še pol kozarca pomarančnega soka.
05. maj 2011
haha carsko!!! bo še zame se kej našl
05. maj 2011
hvala, sam js nebi kej tazga da sam bruham... mislm, razn če zjutri bruham ane, pol me nebojo spustil, sam tko, kšna vročina al glavobol al neki bi blo fajn hvala vm usm again
05. maj 2011
probi se tuširat z ledeno vodo da bo pa vidt še bolš reč mami da si mela drisko.
05. maj 2011
če hočeš da te glava boli bot velik na računalniku.
05. maj 2011
ja sam če sm na kompu, me glAva neha bolt... ledeno vodo bom pa probALa
05. maj 2011
Al pa narez banano , krompir , 3 Velke zlice kecapa , 1 zlico majoneze in dodaj se popr.. Ne dost. Pol zmesi in popij na hitr ! Pol te bo boleu trebuh , bruhala bos pa se kaslala bos.. Men je tko ratal
06. maj 2011
ne tuširaj se z mrzlo vodo,ker lahko resno zboliš.
07. maj 2011
SAM MAM ENO UPRAŠANJE:
a nč se ne zastropiš al pa kej če ješ srou krompir pa srova jajca
ka mogu bi se zastrupit če ješ srou krumpir pa rova jajca
06. junij 2011
ne, zarad surouga kromperja ne, zarad jajc pa lah salmonelo fašš pa neki z črevesjom al neki
07. junij 2011
aja
jz sm učer si probala zmislt svoj recept za bruhanje:
prepečenc pa na njemu ful kečapa
piškot pa kečap
tuna
zmešan pomarančni sok z mlekom
eno žlico čokolinota pa sladkorja
kakau pač samo un prah pa namest mleka pomarančni sok
mau češn
pa mau palačinke

ampak nažalost mi ni uspel ):
pa na srečo me dons ni uprašala
07. junij 2011
o fuj... Maš pač dobr želodc, js sm kečap pa pomarančno-čokoladn greh zmešala pa nism bruhala...
07. junij 2011
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani