__Louis__
Šel sem do Eleanor ter jo polubil. Pogledal sem AnaBello kako si je hitro vse ogledala, zadnji ki si ga je nahitro ogledala je bil Zayn, pri njem pa se ji je pogled ustavil.

__AnaBella__
Pogled se mi je ustavil na Zaynu, oh ta tipček me bo s popolnostjo ubil.

__Allysoon__
Ogledovala sem si fanta s kodri. Ohh, njegove oči.
O moj bog, ko me je pogledal sem hitro pogledala drugam on pa se je zasmejal. Pogledala sem AnaBello, ki je stala tik ob meni in si ogledovala fanta z črnimi lasmi. Malo mi je že presedalo da ni noben v sobi nič spregovoril zato sem zaljubljeno AnaBello ustrašila.
__AnaBella__
Ko me je Allysoon ustrašila sem zakričala na njo: Kaj si zmešana, saj me bo še kap zadela.
Vsi so se začeli smejati, Niall me je začel oponašati zato sem mu namerila ''grd'' pogled.
06. junij 2012
Aaamadeea okej usaj biologije nebom pisala : DD
Me16 why ??
06. junij 2012
u84822
u84822
next!!!!
06. junij 2012
Neext pride ju3 okoli 5ure popoudne : DD
06. junij 2012
u37905
u37905
neeext!!!
06. junij 2012
neext.....ps.ana tu je zmrji bulse(pa še slovenščino si poprawla haha)
07. junij 2012
u63958
u63958
neext
07. junij 2012
Amadeaa. Hvala, Hvaala : DD
Ma taa Teta Mirna me ma očitno bol rada kukr lani
x DD
07. junij 2012
u37905
u37905
hahahaha ja Ana
07. junij 2012
u37905
u37905
TETA? TETA????? ona je TETKA!!!
07. junij 2012
Ja al pa TETA isto je.
TETA, TETKA.. isti šit !!
07. junij 2012
__Allysoon__
Ker smo se na nekakšen način dolgočasili sem predlagala, če bi lahko gledali grozljivke.
Vsi so bili za razen AnaBelle, vedno ko gleda grozljivke ima potem nočne more.
__AnaBella__
Oh, ta Allysoon in njene grozljivke, bojim se da me bo ponoči tlačila mora in si bom predstavljala kaj ti lahko naredi duh ali kdor koli iz grozljivke.
__Zayn__
Ko je Allysoon omenila, da bi lahko gledali grozljivko sem bil takoj za, obožujem jih.
__Harry__
Nisem bil prav navdušen, da bi lahko gledali grozljivko, nisem ljubitelj grozljivk.
Vendar, ker je bila večina za, sem mogel potrpet.
__AnaBella__
Ko je malo pred koncem filma prišla teta v dnevno sobo in rekla da naj sklopimo televizijo saj je začelo grmet in je začel padat dež sem si mislila, sama sreča ni mi treba več gledat grozljivke.
__Danielle__
No, ker nismo mogli več gledat televizije sem predlagala če bi se lahko šli igro kazen ali resnico.
Vsi so privolili razen Allysoon.
__Allysoon__
Ne maram igre kazen ali resnica, brez vezna vprašanja na primer: V koga si ? Si se že poljubila.. itd.
__Louis__
No ker je Danielle predlagala igro kazen ali resnica smo bili vsi iz skupine za, saj obožujemo to igro.
Odšel sem po prazno steklenico v kuhinjo kjer sta bila mama in oče.
Oče: Kam neseš to steklenico ?
Louis: Igrali se bomo kazen ali resnica.

Ko sem prišel nazaj v dnevno sobo so bili že vsi postavljeni v krog, da se pričnemo igrat.
__AnaBella__
Ko sem videla strelo me je stisnilo v želodcu, predstavljala sem si da bi lahko prišel duh iz omare in nas vse pobil… O moj bog.
Liam je zavrtel steklenico in ne moreš, da verjameš steklenica je pokazala name.

Liam: No kateri ti je najbolj všeč iz skupine?
Pogledala sem Allysoon, pokimala mi je da naj povem po pravici.
AnaBella: Amm, Zayn

Vsi so se zasmejali, pogledala sem Zayna in videla da me gleda, hitro sem pogledala v tla ter zardela.
Zavrtela sem steklenico… In kar na enkrat je zmanjkalo elektrike.
Ker, smo malo pred tem gledali grozljivko me je bilo kar precej strah zato sem Zayna prijela za roko ter ga močno stisnila,in na uho mi je zašepetal: Ni te treba bit strah, jaz sem tu.
07. junij 2012
u84822
u84822
next!!
07. junij 2012
u63958
u63958
neext
07. junij 2012
Hiša od Louisa:

Kuhinja:

Dnevna soba:

Soba od dvojčic:

Sobe od drugih dveh sester:
Z rjavimi lasi:

Z svetlo rjavimi lasi (al kukr koli že) : https://www.namjestajka.com/savjeti/soba_za_mlade_djecaci_i_djevojcice/uredjenje_sobe_za_djevojcice.jpg
Kopalnica od njih dveh:

Spalnica od tete in strica:
https://www.bodieko.si/foto/2011/01/spalnica.jpg
Ter njuna kopalnica: https://montazne-hise-on.net/images/kopalnice-12.jpg

Kopalnica od Allysoon in AnaBelle:

07. junij 2012
Dvojčici, Lottie in Louis:

07. junij 2012
u37905
u37905
neeext!!!
07. junij 2012
neeeeeext
07. junij 2012
next!!!
07. junij 2012
u90248
u90248
next
07. junij 2012
next!!
07. junij 2012
Hvaaallaa.
08. junij 2012
__Allysoon__
Elektrika je prišla nazaj, AnaBella je še enkrat zavrtela steklenico in ustavila se je na Harryja.
__AnaBella__
No, steklenica je pokazala na Harryja, hotele sem ga vprašat, če že šel na zmenek z kakšno oboževalo, vendar me je Louis prehitel in ga on vprašal: Si se mogoče zaljubil?
Harry je samo pordel ter pokimal z glavo, Allysoon ga je pogledala in se nasmehnila. Tako lepega na smeha do katerega koli fanta od nje še nisem videla.
__Harry__
Zavrtel sem steklenico in pokazala je na Eleanor, nisem imel vprašanja zanjo zato sem ji določil nalogo-kazen. Hmm, Eleanor naredi kolo.
__Eleanor__
Harry, od tega trenutka naprej te sovražim. Harryja sovražim, ker on dobro ve, da ne znam delat koles.
Naredila sem kolo…
Louis: Mislim, da je bilo to kolo naj boljše. (Vsi so se zasmejali)
__Allysoon__
Zazehala sem, ter vstala in rekla: Ne da se mi več, utrujena sem od vožnje in leta, spat grem
__AnaBella__
Meni se tudi ne da več, zato se bom pridružila Allysoon. Lahko noč.

1D ter Danielle in Eleanor: Lahko noč

Ko sva z Allysoon hodile po stopnicah sem slišala sam še, lahko noč in smeh, ker so vsi na enkrat rekli.
08. junij 2012
u85994
u85994
next!!
08. junij 2012
Next pride okoli 8ure zvičjr, čene pa ju3 zjutri : DD
Ker mam nastop...
08. junij 2012
neeeeeeeext
08. junij 2012
u37905
u37905