Next?
05. november 2016
Next? PLSSS
05. november 2016
Next
05. november 2016
se vedno ni nexta JOJ
06. november 2016
Next noooooo
07. november 2016
JAAAAA dej ze sigurn je tedn minil
07. november 2016
Kolk je to dolgočasen z to zgodbo se bo isto zgodil kod z PRVA LJUBEZEN V NAJSTNIŠKIH LETIH
08. november 2016
to je ena zgodba
08. november 2016
u215639
u215639
verjetno ima dosti dela za šolo pa ne vem še kaj. Morate razumet da nima samo življenja na igrah saj bo napisala Next, jaz bi ga tudi zelooo rada brala
https://www.igre123.com/forum/tema/twins-problems/188613/

če bi katero zanimalo je tu zgodba ki jo piševa skupaj
https://www.igre123.com/forum/tema/twins-problems/188613/
08. november 2016
Next,to zgodbo sem že prebrala lahko nextaš dream-all-day zgodbo twins problems?
08. november 2016
u215914
u215914
Računalnik je crknil in ne morem pisati probala bom pisat na tablici samo bo veliko napak, probala bom objaviti do konca vikenda
11. november 2016
ok
12. november 2016
u215914
u215914
>>Zabavaj se z Paulom<< kdo je Paul sem se spraševala in hodila po sobi, nakar je prišel v sobo moj cimer. Začel je brskati po svojih stvareh in metal vse naokoli
"kaj počneš" sem ga uprašala
"Pusti me na miru" je zabrusil
Dvignila sem roke "Okey", obrnila sem se proti postelji vzela nož in so ga zatlačila v rokav. Šla sem iz sobe ter se odpravila proti bližnjemu gozdu. Hodila sem čim bolj v globino gozda. Videla sem velik hrast in splezala nanj. Vzela sem nož in izdolbla notri moje ime ter pod imenom napisala 'starting new life'. Nož sem zabodla v vejo in splezala dol. Tavala sem še malo po gozdu ter naletela na gozdno jaso. Ulegla sem se na travo ter zaprla oči. Poslušala sem veter, ki pihlja čez listje in ptičje petje. Za mano se je zaslišal šum, pogledala sem nazaj in bil je cimer. Hodil je proti meni, vstala sem in ga počakala da je prišel
"Nekdo te je iskal v sobi" je rekel
"Ali veš kdo je bil" sem uprasala
"Ne, bila je punca z rjavimi skodanimi lasmi" je odvrnil
"Okey" sem odvrnila in se zastrmela v njegove oči, bile so žareče zelene barve. Strmela sva drug v drugega in se smehljala
"Nicole" sem rekla
"Kaj" se je začudil
"Že prvi dan ti nisem predstavila, moje ime je Nicole Somerhalder" sem se nasmehnila
" Jaz sem Paul Wesly, lepo te je spoznati" se je predstavil in nasmehnil
"Enako" sem odvrnila z Paulom sva začela nov začetek koker da se zadnjih par dni ni zgodilo. Ko sva se pogovarjala sem čisto pozabila na Iana na kar me je Paul uprašal
"Od kod poznaš Iana"
"Spoznala sva se v šoli, a res ne bi rada govorila o njem" sem rekla in zadrževala solze
"Okey, oprosti nisem vedel da te je tako prizadel" je rekel ter pobožal lice
"Ja, koker si že zadnjič rekel da je podgana" sem se nasmehnila
"Pozabi nanj sedaj si tukaj" je rekel z pomirjajočim glasom
"Vem" sem odgovorila
"In kaj rada počneš" me je uprašal
"Hmm... Rada pisem dnevnik, to je večinoma vse kar rada počnem" sem zamrmrala
"Torej to je vse kar rada počneš v prostem času" se je začudil
"Jah ubistvu je bil Ian moj edini prijatelj" sem odvrnila
"V svojem celem življenjem si se vrtela okoli Iana" se je začel smejati
"Ne" sem zašepetala in solze so mi lezle po licih, z roko mi je obrisal solze z obraza
"Oprosti... Kaj je bilo potem" je zašepetal in prijel za roko
"Sama sem bila, sama v temnem svetu brez kakršnega koli opčutka..." Stiskala sem roko in jokala "Padala v še večjo temo,obup in samoto...". Spustila sem njegovo roko in si obrisala solze z rokavom. Rekel mi ni nič samo objel me je in me stisnil bolj k sebi, objela sem nazaj.
"Greva nazaj" mi je zašepetal na uho
"Ja" sem odvrnila
Odšla sva nazaj proti sobah. Ko sva prišla je Paul pospravil svoje stvari saj so bile po vsej sobi jaz pa sem vse zapisala dnevnik

Dragi Dnevnik,
Danes ko sem se sprehajala po gozdu sem našla gozdno jaso in tam sem srečala mojega cimra, povedal mi je da me je nekdo iskal v sobi. Začela sva se spoznavati in naredila nov začetek. Smejala sem se ter nazadnje tudi zajokala. Ne morem pozabiti kako me je držal za roko, kako sva se gledala, kako me je objel ta občutek me je sprostil, pripravil da pozabim na Iana za vedno ter me spodbudil na novo priložnost v življenju.

Končala sem z pisanjem, stlačila sem stvari v torbo za jutri. Čutila sem njegov pogled na mojem, obrnila sem se proti njemu ter ga gledala v oči. Odmaknila sem pogled, vzela pižamo ter šla v kopalnico se preobleči saj je bila ura okoli 11 zvečer. Šla sem iz kopalnice, zlezla ter obrnila proti zidu. V ušesa sem zatlačila slušalke ter poslušala zvoke dežja da sem hitreje zaspala. Budilka me je zbudila ob 6.00, šla sem se stuširat,umiti zobe ter obraz. Iz omare sem uzela čisto uniformo ter se šla v kopalnico preobleči. Zbudila sem Paula
"Kaj je" je zamrmral
"Ura je 7" sem rekla
"Ja in" je odvril
"Se 1 ura je do šole" sem zapihala
"No potem lahko še 0.30 spim" je zarenčal
"No sem mislila da mi boš delal družbo" sem se zasmejala
"No pa si me razbudila" je zastokal
"Bilo je vredno" sem se smehljala
"Se grem stuširat" se je zasmejal
Paul se je šel stuširat jaz pa sem se šla še malo ulegla, vzela sem telefon ter sla na Instagram. Gor ni bilo nič novega zato sem šla ven ter poležavali in čakala Paula da pride ven. Prišel je ven samo z brisačo okoli pasu. Vzel si je uniformo iz svoje omare ter šel nazaj v kopalnico. Prišel je ven z nasmeškom
"Hah Kaj se tako režiš" sem se zasmejala
"Vesel sem" se je nasmehnil
"In kakšen je razlog, ponavadi si skos zagrenjen" sem rekla
"Ne skos, zakaj sem vesel je pa več razlogov" je odvrnil
"Ali greva" sem uprašala "Sem mislil da ti bom delal družbo" se je smehljal
"Saj mi jo ampak si bil več koker pol ure v kopalnici"
"To še ne pomeni da morava takoj iti" je zamrmral
"Kaj namiguješ" sem uprašala
"Namigujem da imava še vedno nekaj časa"
"Jah še vedno ne razumem" sem pihnila,vstal je ter se vse del zraven mene, prijel me je za lice ter nagnil glavo proti moji. Najini ustnici sta se dotikali in poljubljali, njegove roke so spolzeli na moje boke...
-----------------------------------------------------------------------------------------
Kaj si mislite o zgodbi?
Vam je do sedaj ušeč?
Mnenje teorije?

13. november 2016
u215639
u215639
zgodba mi je res všeč in komaj čakam na Next ker je zgodba res legendarna Next Next Next
13. november 2016
da je zelo dobra in končno nov Next!
jah,pa že zelo mi je všeč
ful dobra zgodba mogoče bi ju pri tem lahko zalotil lan ali pa Nikki z lanovo glavo v roki al pa učitlca...
Next
13. november 2016
u215914
u215914
Čaki zadnjega kar si napisala ne razumem
13. november 2016
ali pa učiteljica sej je v internatu ne?
13. november 2016
u215914
u215914
Ja sam ne kapitam kaj misli z Ivanovo glavo
13. november 2016
Pač da bi ga umorila ker je bil z Nicole
14. november 2016
u215914
u215914
A okey
19. november 2016
Next?
07. december 2016
u215639
u215639
Next je prišel na twins problem če koga slučajno zanima
07. december 2016
u217055
u217055
Resno ta ženska se vedn ni objavla? Na Wettpadu je ze objavla ne vem zakva kle ni
20. december 2016
Next
21. december 2016
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani