u215639
u215639
pa hvala
02. oktober 2016
u215914
u215914
ni zakaj
02. oktober 2016
u215914
u215914
posvecen dream-all-day
__________________________________________________________________________________
Ian je vzel telefon in poklical "Takoj nehaj Nikki!!" streljanje se je koncalo, vstala sva in Ian je odperel okno ter zakrical "Nikki saj ves da je konec prenehaj!!" vzela je pistolo ter namerila hotela sva se skloniti a je ze vstrelila. Zadela je mene v prsi, krvavela sm ocka je pridervel "kaj je to ro... Nicole!!" prijel me je ter me je odnesel v avto. Pogldala sm nazaj, Ian je sedel zraven in me drzal za roko. Zatisnla sem oci, ko sem jih spet odprla sm bila ze v bolici in ze operirana. Ocka ni bilo, edini ki je vstal je bil Ian z solzami na licu "kaj je narobe Ian" pobozame po orazu in rece "bolje ti bo brez mene" na jok mi je slo. "kaj govoris" sem mu rekla in na robu da bi zajokala "resnica je da bolj bos brezmene" Zaradi mene si ze 2 tu Nicole" nisem vedela kaj naj mu recem v bran zato sem bleknila kar mu je hotelo reci srce "mislila sem da me ljubis...Koker jaz tebe" nisem mogla vec zadrzevati zato sem pricela jokati "lubim te dovoljd da te izpustim" zapustil je sobo. Jokala sem in okala izgubila sem se tisto kar mi je ostalo, zaradi te prasice NIKKI sem izgubila fanta ki ga ljubim. Naj raje bi zaklala to prasico. N mi mar ali me boli ali ne vstala sem na noge in hotela iti za Ianom prisla sem na parkirisce in videla kako se je odplejal...
________________________________________________________________________________
Kaj mislite o zgodbi?
Ali se bo Ian vrnil nazaj k Nicole?
Ali bo Nikki prenehala ko ga bo dobil?

02. oktober 2016
u215639
u215639
hvala za to posvečeno popolnost
torej naš predragi ian potrebuje par klofut da se spravi skupaj in je ne pusti same, bizgec. Ravno ko je najbolj ranljiva on gre (sklepam da k nikki ki po mojem ne bo odnehala, kak je moj načrt za njo pa že tako veš) če pa jo že misli pustiti samo in se delati prizadetega ker jo je ON zapustil pa naj ne vzganja drame ko bo ona z drugim, kako me je razjezil. Potem pa naj se samo še nikki prikaže in začne težit. Joooj. torej upam da iana čim prej sreča pamet in se vrne k Nicole ker drugače..... torej še enkrat zgodbica je izjemna in Next Next Next Next
02. oktober 2016
u215914
u215914
hvala za mnenje ma ja bizgec sam lepi bizgec <3
02. oktober 2016
u215639
u215639
ja lepi bizgec ja.. samo še vedno je bizgec upam da ga kmalu sreča pamet
02. oktober 2016
u215914
u215914
ma se jaz ne vem pisem kaj bo hihihi pustmo se presenetit
02. oktober 2016
Next
02. oktober 2016
u216964
u216964
Jaoj kaj ti pises sekica. Next jej Ian pustii Nicole
02. oktober 2016
u215914
u215914
kaj pisem e pisem ti kar mi jr vsec ce ti kej ni vsec mi odklen vrata pa povej svoje
02. oktober 2016
u216964
u216964
ej ne misl se ti prek neta kregat
02. oktober 2016
u216711
u216711
nextttttttt
03. oktober 2016
Da je zakon!
Jap
Jap
Next!
03. oktober 2016
u215914
u215914
Zeli kdo posveceni?
04. oktober 2016
u215914
u215914
Posvecen Is.Somerhalder
__________________________________________________________________________________
Vrnila, nisem hotela iti nazaj notri saj smrdi po dreku ljak... Sla sem pes, v glavi mi je razbijalo. Trebuh me je zacel boleti ter v prsih sem imela obcutek koker da mi hoce nekaj ven skociti. Hodila sem in hodila, koncno sem prisla do doma ter pozvobnila. Odprla je zenska "kdo si pa ti?" je rekla ne vem kaj pocne v nasi hisi "Nicole Somerhalder" takoj ko sem to rekla je dvignila obrv ter rekla "Mislis da sem tako najivna zgini stran gospod Aaron Somerhalder je prevec zaseden z vami novinarji!" spodila me je iz lastne hise, kam naj grem v tisto usivo bolnico ne grem. Slasem samo kamor so me neslenoge, hodila sem in hodila. Zaletela sem se v svetilko, pogledam levo in na desni je od Iana vila, pozvonila sem "prosim odpri..." sem zamrmrala, vrata so se odprla in sla sem notri. Ian me je cakal ter objel "kaj delas tu, rekel sem ti da nocem da si zraven mene samo v skodo ti bom" je rekel "kam naj grem" sem zasepetala "domov" je zasepetal nazaj "kako, neka zenska me je spodila iz lastnega doma" sem zacela kricati "ali si prepricana da si sla k pravi hisi" je rekel "ja zakaj pa bi tista kurba pol rekla da moj oce nima casa za novinarje" sem se mu zacela posmehovati "pridi" je zamrmral. Sla sem notri, odpeljal meje v sobo za goste "tu lahko ostanes kolikor dolho hoces" je rekel. Vsedla sem se na posteljo in bila tiho. Vsedel se je zraven ter me gledal "zakaj Ian" sem sepetala znova in znova "strasis me Nicole" je rekel ter se odmaknil malo stran. Pogledam ga "ti pa me zavracas brez razloga" mu odvrnem. Spet se pribliza in mi zasepeta na uho "imam razlog Nicole" "kaksen" ga uprasam "nocem da te ubijejo" mi zasepeta "Ian zate bi tvegala z svojim zivljenju, ne vem kaj te tako moti da me zavracas to ni dovolj dober razlog..." mu zasepetam nazaj "hoces vedeti resnico" me uprasa "ja, prosim" mu recem nazaj "Nikoli te nisem ljubil" nisem se hotela takoj udati rekla sem mu "ljubim te Ian kako ne razumes tega" pogleda me in zakrici "potem me nehaj ljubiti" "ne morem" zakricim nazaj...
________________________________________________________________________________
Ian...

Dekle ki je spodilo Nicole

04. oktober 2016
Hvala za posvečen Next
Next
04. oktober 2016
u216711
u216711
Neeeeext
05. oktober 2016
u215639
u215639
neeeeeeeeeeeeeext
05. oktober 2016
Next!!!!!!!!!!
05. oktober 2016
u215914
u215914
Glih pisem zeli kdo posveceni?
05. oktober 2016
jazzzz
05. oktober 2016
u215914
u215914
okey
05. oktober 2016
jej!
05. oktober 2016
u215914
u215914
posveceno Ƥєαcє
"moras.." je rekel z mirnim glasom "Ian kako ne razumes da ne morem" mu recem in nadaljujem "ce ti nic ne pomenim zakaj si potem me ze takrat poljubil" "zato ker igram eno in isto igro sedaj prosim odidi" je rekel. Pobrala sem se ven ter sla nazaj domov k ocetu, upam da tiste kuzle ni vec tam. Hodila sem in hodil. Ko sem se vzrla nazaj sem bila samo par korakov stran od hise. Nisem mogla oditi vse me je teralo da ostanam, srce me je bolelo. Na nek nacin si zelim da ga nebi spoznala ne bi me bolilo koker me sedaj nebi bila tu kjer sem sedaj... SLa sem hitro koker sem mogla, koncno sem prisla do hise in spet pozvonil. Tokrat se je odzval ocka, za njm je bila tista kula "kje si bila" ga je takoj zanimalo "je bla bi prej ce bi e ze takrat ta koza za tabo spustila notri" sem mu rekla "kaj zakaj je nisi spustila notri Jessi" ji je rekel "mislila sem da je novinarka Aaron ne bodi jezen" pobozala ga je po glavi ko je to rekla "pff saj sem se ti predstavila pa nisi vrjela" sem zamrmrala. Pogledala me je z grdim pogledom. vstopila sem in hotela iti v mojo sobo zaprla mi je vrata pred nosom in rekla "ne vtikaj se mala in spokaj" zakaj bi se pobrala z svoje lastne hise ter nisem mala je isto stara kot jaz. O ne ali ocka hodi z njo? Odprla sem vrata obrnila nazaj "Zakaj bi se kuzla zarukana saj sem njegova hci ne boj se ne bom ti ga vzela" ji recem posmehavo, zasmeji se ter rece "saj se ne bojim da mi ga bos prevela, bojim se da mi bos vzela njegov denar" kera budala je to rece naglas ali ne ve da imamo kamere po vsej hisi. Pogledam jo in se ji smejim v obraz, grem v sobo in zaklenim vrata. Pogledam na telefon in vidim same SMS od Iana. Nisem jih hotela prebrati, dajala me je radovednost kaj na njih pise. Preberem jh ter vidim "nisem zares mislil poklici e prosim" drugi je bil "vem da me sovrazis prosm poklici" zadnji pa je bil "lej bil sem nervozen zaradi Nikki prosim odgovori" napisala sem mu nazaj "Ian vem da ti ne pomenim nic, vendar ne morem izgubiti kar cutim do tebe..." odpisal je nazaj...

05. oktober 2016
Next
05. oktober 2016
u216711
u216711
Next
06. oktober 2016
u215639
u215639
Next Next Next nujnooo
06. oktober 2016
Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next
Nujno!
06. oktober 2016
u215914
u215914
Ok pisem zelim kdo posveceni?
06. oktober 2016
u216711
u216711
jaz prosim?
06. oktober 2016
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani