NicoleSalvatore
NicoleSalvatore
se kaksen Next?
24. september 2016
u214313
u214313
Next
24. september 2016
NicoleSalvatore
NicoleSalvatore
Se kaksen pa ali bi kdo rad posvecen Next?
27. september 2016
u216711
u216711
ali imam jaz lahko posvečeno?
27. september 2016
u214417
u214417
Omg to je tak hudo mislim jaooo brezcutna morilka se zaljubi v nekega fanta ki umore raziskuje-umore ki jih je zagrešila ona!!!! Dfaaak, kaj bo ko oz če bo ugotovil? Jo bo mel preveč rad da bi jo prijavil ali jo bo useen? To je tak napeto hitro Next Next Next ko me FUL zanima!!!
28. september 2016
NicoleSalvatore
NicoleSalvatore
Lahko mas samo jutri al pa cez vikend je Next SRRY prevec sole
Ali pa prej ne vem k bom mela cs sam pa prisezem da bo v tem tednu
28. september 2016
NicoleSalvatore
NicoleSalvatore
Pa hvala
28. september 2016
u214417
u214417
np
28. september 2016
NicoleSalvatore
NicoleSalvatore
Me objel "Koker ti pravim jaz te bom naucil" mi je sepnil. Lahko bi se samp prepustila njemu a kako je moski, ki preucuje kako bi mu bilo ce izve... Nisem si mislila da se bom kdaj obzalovala kaj sem naredila. Zakaj sem to naredila. Pogledala sem ga ter poljubila na lice "Oprosti bi a tudi nebi, oprosti res". Ni me zelel poslusati spet me je poljubil in me tesno stisnil k sebi. Hotela sm migaati a moje telo se ni premaknilo ker se ocitno tudi ni hotelo. Z jezikom mi je razperel usta ter me strasno poljublal. Koncal je poljub "Povej kaj cutis" "Ne vem Ian samo ko sem ob tebi pozabim na vse grehe" sem mu zasepetala na uho "Katere grehe" je zamrmral. Nisem bila pripravljena izdati. " Ni vazno...Ali me lahko sedaj odpeljes domov prosim" Sem mu zamrmala. "Okey pridi" zgarbila sem torbo in odsla do avta. Usedla sm se ter strmel vanj. Polozil je roko na mojo. Pot je bila tiha, koncno sva prisla do moje hise. Objel me je in poljubil lice ter odsek. Sla sem v hiso, mama je jezno stala pri kuhiji "Kje si bila!!" mi je zabrusila "Briga te" sem zamrmrala. Pogeda me z grdim pogledom "Smrklja pazi kako govoris" se je zadrla da bi mi se usesa pocla "lej briga te kje sem,s kom sem ali kaj delam!!" "Kaj pa mislis da si" je zakricala vame "Nekdo ki ga prov briga za tebe" udari me ter mi zabrusi "ce ti kaj ni prav lahko spokas pa gres" ves kaj prov birga me zanjo, spustila sem solzo ter odsla v mojo sobo ter zacela pakirati stvari. Tokrat mi je prekipelo tudi v srednji soli mi je to ze rekla naj se kesa za svoje besede. Zgrabila sem kateri koli kufer ki mi je prisel pod roko ter metala notri obleke. Ko sm zlozila notri vse obleke sem vzela torbico ted dala notri vse kar je bilo moje od tehnologije. Vzela sm svojo kreditno kartico er denarnico. Znosila sem dolj kufre in poklicala oceta nja pride pome. Rekel je da pride cez pet minut ko sem hotela prekiniti je rekla "Kam pa gres" je vprasala "NEKAM KJER NI TEBE" vzame moje kovcke in jih zeli znositi gor vendar jo primem za zapestje "pusti stavri na miru" vrze dolj kufre ki jih je imela v roki "prav saj itak nmas kam da gres" pobrala sem kufre in jih znosila ven. Kar na enkrat nekdo zatuli moje ime in bil je...
________________________________________________________________________________
Moja bivsa hisa:

Moj oce:

29. september 2016
NicoleSalvatore
NicoleSalvatore
Posveceno never~give~up
pozabljiva srry
29. september 2016
Next
29. september 2016
dream-all-day
dream-all-day
Next
29. september 2016
u216711
u216711
hvala za posvečeno! Next Next Next Next
29. september 2016
NicoleSalvatore
NicoleSalvatore
Ni zakaj
29. september 2016
Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next <
29. september 2016
NicoleSalvatore
NicoleSalvatore
A ni malo prevec
29. september 2016
NicoleSalvatore
NicoleSalvatore
Posvecen Ƥєαcє
________________________________________________________________________________
Ian kaj pocne tu? "Kaj delas" me je uprasal "Selim se" "Kam" se je takoj zadrel "K ocetu, zakaj" sem mu odgovorila "Koliko dalec" je zamrmral "pa kaksnih 5 kilometrov stran" sel je vn iz avta ter rekel me objel :Nocem te izgubiti" vrjetno mu ni jasno da ne bom zamenjala sole ane "Sej ne bom zamenjala sole Ian" "Ne?" "Ne ne bom kaj se ti plete po glavi" sem mu zamrmrala. Zatrobilo je nekaj za nama bil je oci, "Moram iti se vidiva cez 2 dni" pomagal mi je znesti kufre v avto ter odsel."Kdo je ta tip" me je takoj uprasal oci "Prijatelj..." sem zasepetala "Lej da ne bo kaj vec ni mi prav vsece" je zabrusil. Sej kako bi lahko... Pejala sva se 3 minute ko sva prisla mi je okazal mojo sobo, bila je ze urejena seveda oci pozna moj okus ne pa mami z tisto peklensko roza barvo. Razpakirala sem si obleke in stvari. Ko sm si hotela dati racunalnk v nocno umarico je bil gor nrka knjiga in gor je bil listek "Mislil sem da ti bo lazje ce pises notri svoje obcutke -Ocka". Vrjetno je dnevnik no ni vazno, usedla sem se na postlejo ter pisala o svojem tednu. Kar na enkrat mi je zapiskal telefon. Dobila sem SMS od Iana "Hey, kako kej selitev", odvrnila sem mu "Sem se ze razpakirala, kako kej s tabo?" odgovoril je samo "kdjahfaehfaohfabcuebua" kaj je to ali se kaj dogaja??? Prisel je zvocni posnetek ki je govoril "POMAGAJ" v ozadju se je slisal hinavski smeh! Takoj sm zdrsela po stopnicah ter zgrabila kolo ter se odpeljala do iana z celo hitrostjo sem se odpeljala in prispela tam cez 12 minut. Sla sm v kuhinjo vzela noz ter sla gor v Ianovo sobo. Krvavel je spustila sem noz in takoj poklicala resilca kar na enkrat pa je ze bil v mojem hrptu noz in spet zunaj, slisala sem resilce in padla v nezavest...
Mnenje prosim
Kdo misite da je zabodel Nicole in Iana?

Nova hisa:

Moja nova soba:

Moj novi dnevnik:

29. september 2016
Next,njegova bivša punca!
30. september 2016
u216711
u216711
nexttttttttt *-*
30. september 2016
Nadaljujej čim prej plis!
30. september 2016
Next
30. september 2016
Next Next Next Next Next!
01. oktober 2016
NicoleSalvatore
NicoleSalvatore
Ok zaceznjam pisat ali kdo zeli posvecen?
01. oktober 2016
NicoleSalvatore
NicoleSalvatore
posveceno Zoe Lightwood
Zbudila sem se v bolnisnici. Videla sem kako je Ian govoril z zdravnikom. Bila sem utrujena in zaspala nazaj. Zbudil me je Ian ko je prisel v sobo "si uredu" me je uprasal "ja, bolj je pomembno ali si ti" skrbelo me je zanj zato sem tudi pridervela do njega, najblj me mori kdo je bil to "sedaj sem uredu, zakaj si prisla takrat" je zamrmral "ker mi je mar zate Ian, ne vem kaj bi brez tebe" prijel me je za lice, prebrizevalj je glavo. Nisem hotela cakati hitro sem prilepila svoje ustnice na njegove. Kar na enkrat sva slisala glas ki je govoril "ooooo" obrnila sva se proti vratom bila je Nikki "kako mi gresta na bruhanje" je zacela piskati "spokaj prasica" ji je zabrusil Ian. Pogledala je naokrog in rekla "Ne zezaj se z mani Inci-Binci saj ves kaksna sem ko se razjezim" odsla je iz sobe "ali misls da je bila ona" skomignila sem z rameni ter rekla "ne vem Ian" zdravnik je prisel ter rekel "sedaj lahko zapustita bolnisnico" ali ze lahko? Kolilko casa pa sva bila notri? Ne vem in me tudi ne zanima. Takkoj ko sem ustala me je v hrptu zabolelo koker se nikoli. Ian me je zapeljal domov, ocka me je cakal doma ter je povabil se Iana notri. Ian mi je pomagal do sobe ocka pa je zacel delati lazanjo. Odprla sem vrata je bilo na moji postelji skatlica. Hmmm od koga? Nisem jo odprla dala sem jo v umarico ter se ulegla. Ian se je vsedel poleg mene in me bozal po glavi. Gledala sva drug drugega v oci in se smehljala, pogledal je proc in me nehal bozati presedl se je na tol in gledal okoli po sobi "ali je kaj narobe Ian" sem ga uprasala "ja, zaradi mene bi lahko umrla to me zre Nicole" vstal je in hotel zapustiti sobo "nisi ti kriv sama sem tvegala" vsedel se je nazaj na stol "ne to pravis da bi se pocutil bolje vem da ti ni bilo mar". Spustila sem solzo "ne Ian!! Ze os skos mi je mar kako lahko to reces" iz oces se je spuscalo vedno vec solz "dokazi Nicole, vem da ti ne samo poigravas se z mano in vsemi" je zamrmral, se njemu so se solze zacele prikazovati videlo se je da je hotel zadrzati a ni mogel. Ustanem in grem do njegega "ce mi nebi bilo mar nebi poklicala resilca ampak bi te pustila da skravis Ian" pogledal me je in rekel "ne ni ti bilo, vem da si bila ti"....
ali mislite da ve za umore?
ali je bila res Nikki?

01. oktober 2016
Next
01. oktober 2016
u216711
u216711
Next
01. oktober 2016
Ja bila je Nikki
In ve za umore
Next