u578
u578
zj pa nista sam dva
26. marec 2012
u84374
u84374
Ok nextam bl pol k zdele ne morem
26. marec 2012
u84374
u84374
J-js M-marissa
------------------------
M: 'ello cukrčk mooj!
J: hojla teddy bear
M: veš kaj je blo dons KUL! Kr prašu me je če bi hodila z njim!
J: Awwwiiiii! Ful sm vesela zate.
M: thank you! a bi mi zamerla če med počitncami ne bi bila s tabo?? kr bi bla fuułł rada z nim! Ploosim??
(ko sem pomislila na Alexa se mi je na obrazu zarisal nasmešek in odpisala sem)
J: ja ni blema..
M: awww tnx!!!!! kaj boš pa delala??
J: umm...
M: no sej boš že..kaj si pa dons kej delala??
J: a veš un tip iz mesta? Alex??
M: jaaaaaa...?
J: no z njim sm šla vn!
M: OMG KAAAAAAAJ????!!!!
J: Jaaaaa...veš ker sweetie je!
M: ha sm ti rekla da je vate!
J: sej nisva fnt pa punca!!
M: Ja ja okej..no dej zdej pa grem kr se grem z Jakeom pogovarjat..
J: okej lepo se mejta&papa
M: papa!
-------------------------------------
Nasmehnila sem se. Mogoče bova imeli ob koncu počitnic že obe fanta. Pogledala sem če je Alex na FB-ju in bil je! Hitro sem ga kliknila in napisala:
J-js A-alex
------------------------------------------
J: hejoo!
A: Hej Elly!
J: kako si??
A: ok&ti??
J: tut ok! dons je blo ful dobr!
A: se strinjam&a greva jutr km??
J: lahko! kam pa??
A: kino??
J: ok...no grem zdej js&good night!
A: enako&se vidva..
Nato sem se odjavila in ugasnila računalnik. Na obrazu mi je igral nasmešek. Alex me je že drugič povabil ven! Nenadoma je zazvonil moj telefon in pogledala sem. Dobila sem spročilo od Alexa. Odprla sem in pisalo je...

next?? tale je mal krajši ker se mi mudi na trening!
26. marec 2012
Neeeeext
28. marec 2012
u84374
u84374
ok en zlo kratek next kr se morm učit naravoslovje

---------------------------------------------------------------
Pozabila sva na uro: ob 13.00 na ulici kjer je kino
---------------------------------------------------------------
Odpisala sem:
Ne skrbi, tam bom!
--------------------------------------

Nato sem zaspala. Naslednje jutro sem se zbudila ob..12.00?!!! Oh ne! Čez eno uro sem zmenjena z Alexom! Oddrvela sem v spodnje nadstropje in hitro zmetala majhno količino kosmičov vase. Nato sem se odhitela obleč. Izbrala sem tole:

Nato sem se še naličila in ura je bila 12.50! Vmes sem se seveda še umila. Odhitela sem skozi vrata in vso pot tekla. Ko sem prišla do dogovorjenega mesta je tam že stal Alex. Obrnil se je k meni in me premeril..

Next??
28. marec 2012
Neeeext
28. marec 2012
u84374
u84374
https://www.igre123.com/forum/tema/naj-pisatelj/31346/ če se kdo želi prijavit! aja nextam pa mal bl pol
28. marec 2012
next
31. marec 2012
u64670
u64670
next
31. marec 2012
u84374
u84374
"Lepa kot vedno."
Je pripomnil in mi ponudil šopek vrtnic kot pravi gantelman. Zardela sem in ga nežno udarila po ramenu.
"Nehaj no! Saj me komaj poznaš!"
Smeje je skomignil z rameni in odšla sva proti kinu.
A-alex J-js
A: Že sreda kajne?
J: jaaa..še malo pa bo šola -.-
A: in kako je kaj v vaši šoli?
J: oh saj res! čisto sem pozabila da si nov!
A: že ok..no?
J: um...no ja..prfoksi so kr ok pa tko sama šola je kr lepa.
A: aaa..in ker je tvoj naj predmet?
J: zgodla..pač kr je najbl zanimiv&tvoj?
A: umm..kemija.
J: res?? zakaj pa?
A: mhm..ja ne vem ušeč so mi poskusi pa stuff.
J: a tko. lepo lepo.
(medtem sva prišla do kina)
A: no ker film greva gledat?
J: ne vem kšno komedijo najbolš.
A: okej.
--------------------------------------------
Drugače imam rada vse zvrsti filmov le tega nisem hotela da bi se kaj prehitro zgodilo. Vstopila sva v stavbo in si ogledala spored filmov. Nazadnje sva se odločila za komedijo: 'We bought a zoo'. Film se je začel čez 10 minut in zato sva šla še po kokice in kolo. Nato sva šla v dvorano in film je bil res smešen. Po filmu me je povabil v Mcdonalds in ko sva pojedla sem šla počasi domov. Mislim da se bom počasi še zaljubila vanj. Ali pa sem že? Ko sem se to vprašala sem začutila mešana čustva, zato sem raje nehala misliti nanj in se posvetila šoli. Malo se bi morala še učiti in narediti domačo nalogo za matematiko slovenščino in kemijo. Ampak to bom drugič. Oh saj res! Po počitnicah pišemo fiziko! Mah saj bom že. Razmišljala sem kaj bi delala preostanek dneva, ko sem na klopci zagledala Marisso in Jakea ki sta se poljubljala. Malce sem se nasmehnila saj sem videla da je Marissa srečna. To je Jake:

Sej je kr kjut ne? Marissa me je opazila ter mi pomahala naj se jima pridružim. Šla sem do njiju in pozdravila Jakea. Pozdravil me je nazaj in Marissa me je vprašala kje sem bila in le pomenljivo sem ji pomežiknila. Široko je razprla oči in rekla:
"Spet?!"
Zasmejala sem se in pokimala, Jake pa naju je le presenečeno gledal. Potem smo morali vsi domov in dogovorili smo se še da gremo v petek skupaj v mesto. Marissa mi je zašepetala da lahko pripreljem še Alexa. Samo skomignila sem in odšla proti domu. Tam mi je Vanessa že pripravila kosilo. Nisem bila lačna a sem iz vljudnosti vseeno pojedla. Nato sem sklenila da se grem učit. Ura je bila 17.00 naredila sem domačo nalogo kar je trajalo uro in pol potem pa se še učila vsak predmet, da sem končala šele ob 21.00. Ob 20.00 me je prišla pogledat mama in mi prinesla vročo čokolado. Ko sem prenehala z učenjem sem šla še malo na FB če bi se mogoče lahko pogovarjala z Alexom ali Marisso. Marissa ni bila prijavljena, zato pa je bil Alex. Spomnila sem se da ga moram vprašati za petek in zato sem ga kliknila ter hitro napisala:
A-alex J-js
------------------------------
J: heej!
A: hoj!
J: kako si?
A: bo. ti?
J: kr ok. zdele sm se učila pa delala domačo. kaj pa ti?
A: lepo. js pa sm zdele biu večinoma na kompu.
J: aa..ej a greš z mano pa z Marisso pa njenim fantom Jakeom v petk u mesto?
A: uff ne morm kr gremo na izlet za dva dni.
J: a pol se do šole ne bova več vidla?
A: noup. sori..
J: sej ok. No lepo se mej&se vidva!
A: dijo.
-----------------------------
Z žalostnim vzdihom sem zaprla računalnik ne da bi se odjavila. Kaj bom jutri delala brez Alexa? Učit se nisem mogla ker sem se že dons, ponavljat pa se mi tudi ni dalo. No ja bom že..Pokrila sem se, ugasnila luč in zaspala...

Next??
01. april 2012
u578
u578
ja itak kaj uparašaš..
02. april 2012
u81120
u81120
next &
prosim, če preberete: http://www.igre123.com/forum/tema/my-life-3/29901/1
02. april 2012
u84374
u84374
Zjutraj sem vstala šele ob 13.00. Hitro sem se dvignila in mislila na Alexa. Sva se danes kaj dogovorila?? Moje misli so vznemirjeno hitele naprej. Po nekaj minutah pa sem se spominila da je šel z družino na izlet za 2 dni. Njevoljno sem prijela okrasno blazino in jo zalučala na drugo stran sobe. Vstala sem in odtopotala v spodnje nadstropje. Na mizi so me že čakali kosmiči. Samo njejvoljno sem naredila nekaj grižljajev, ostalo pa zlila stran. Zakaj je moral oditi?! Nato sem šla kar v pižami na kavč in prižgala televizijo. Vstavila sem DVD in gledala film Mrk. Kaj pa naj bi drugega počela? Vanesse nisem videla nikjer in to je bilo čudno. Ponavadi je bila povsod po hiši in pridno pospravljala. Lahko bi se pogovarjala z njo. Šla sem po hiši a je nisem našla. Kje za vraga pa je?! Stekla sem po telefon in poklicala mami:
M-mami J-jaz
M: halo?
J: mami kje je Vanessa??
M: oh ljubica šla je na počitnice do ponedeljka. Bi bila srček in pospravila po hiši?
J: Mama!
M: Kaj? Greš kam?
J: um..ne.
M: no potem ti nekaj dela ne bo škodovalo. Adijo!
Nisem se poslovila temveč jezno prekinila zvezo in vrgla telefon na kavč. Zakaj mi danes vsi to delajo?! Začela me je boleti glava, zato sem šla v posteljo. Nisem marala pospravljati, tako velike hiše pa sploh ne! Nikoli nisem vedela kako lahko Vanessa zdrži. Zaprla sem oči in se udobno namestila. Ura je bila 14.00. Čez nekaj časa sem zaspala. Ko sem se zbudila je bila ura 17.00! O ne! Mama in oče bosta doma čez 1 uro jaz pa moram še vse pospraviti! Iz spodnjega nadstropja se je oglasil moj telefon . Gotovo je mam, ki preverja če sem vse storila! Stekla sem v spodnje nadstropje in res je bila mama. Previdno sem se oglasila.
J-js M-mama
-----------------------------------------
J: Ja?
M: Oh ljubica končno sem te dobila! Je sesalec tako ropotal da nisi slišala?
J: um..v bistvu..
M: No saj ni važno. Hotel sem ti le povedati da naju z očetom ves večer ne bo domov ker greva na večerjo z nekim direktorjem ki gre naslednji teden z nama na Aljasko.
J: Oh, no prav. Lepo se imejta!
M: Hvala ljubica! Adijo!
Olajšano sem se sesedla na kavč in položila telefon zdraven sebe. Kakšna sreča! Zdaj pa sem res morala začeti s pospravljanjem. Ampak najprej moram nekaj pojesti, saj me je od lakote že spet začela boleti glava. Potem pa bi lahko pekla! Ja! Oboževala sem peko in kuhanje. Tako sem pristavila na štedilnik vodo da bi zavrela, medtem pa si šla umit. Dol sem prišla ravno ko je voda zavrela in vanjo stresla špagete. Pristavila sem še mesno omako in se šla še obleč. Ko sem bila urejena se je vse ravno skuhalo. (seveda sem vmes prišla pomešat). Sedla sem za mizo in jedla. Nato je bilo na vrsti pospravljanje. Otožno sem zazvzdihnila in si lase spela v figo, ter začela. Niti ni bilo tako veliko, ker je Vanessa zjutraj očitno vse pospravila. Ko sem končala sem začela s peko...

Next?? Tale je mal bedn sam drgač ne spravm skupi zgodbe
04. april 2012
u578
u578
ukradi ideje od drugih. zmerej deluje. al pa iz kšne manj znane knjige ki si jo brala... tut to vžge. preizkušeno na spisih. sicer pa next
05. april 2012
u64670
u64670
nnnnnnnnnneeeeeeeeexxttttttttt...
06. april 2012
u578
u578
noooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo...? a maš
07. april 2012
nexxxxxtttt
08. april 2012
u84374
u84374
No spekla sem:
Kolačke:

In torto:

Ura je bila že 8 in zadovoljno sem postavila vse slaščice na mizo. Nato sem si odrezala kos torte in začela jesti. Ko sem bila pri koncu me je moj telefon na ves glas obvestil da sem dobila sporočilo. Prebrala sem ga in bil je od Marisse:
Pižama Party??
---Issa
Navdušeno sem poskočila in odpisala.
---------------------------------------
Jaaaa! Pridi čez 10 minut!
---El.
Mama in oče prideta šele čez 2 uri in zato bova imeli dovolj časa da se zabavava in še celo hišo sva imeli zase. Odhitela sem v zgornje nadstropje in se stuširala ter pripravila na spanje. Nato sem odhitela navzdol in čakala. Čez približno 3 minute so na dovozu zacvilile avtomobilske gume in pozvonilo je pri vratih. Stekla sem odpret in tam je že čakala Marissa v jakni ki si jo je poveznila čez pižamo in s torbo v roki. Navdušeno sem jo objela in jo povabila noter. Potem sva iz kuhinje prinesli slaščice, se namestili na kavč in začeli pogovor. Povedala sem ji vse o svojih dogodivščinah z Alexom in o tem kako mi postaja všeč, ona pa je meni pripovedovala o Jakeu. Potem sva se pogovarjali o nadležnih piflarjih in šolskih važičkah. Skoraj bi umrla od smeha. Nato sva raztegnili kavč in gledali 3 filme: Titanik, Mlado Luno in Odrasle.* Ko sava končali je bila ura že polnoči. Zdelo se mi je čudno da mame in očeta še ni domov. In malo mi je bilo žal da ne bosta mogla ničesar poskusiti ker sva z Marisso vse pojedli. V telefon sem vtipkala mamino številko in po 3 zvonenjih se je oglasila. Njen glas je zvenel zaspano.
M-mama J-js
---------------------------------------
M: Ja?
J: Mami! Kje sta?!
M: Pomiri se Elly. Šla sva samo prespat v nek hotel ker sva bila v drugem mestu.
J: No ja. Lahko bi mi vsaj sporočila!
M: Oprosti srček ampak tako sem bila utrujena da sem samo padla v posteljo in zaspala.
J: No, je že v redu. Nočko!
M: Lahko noč.
Prekinila sem zvezo in o tem poročala Marissi. Rekla mi je naj se ne mrščim in prižgala glasbo. Plesali sva 15 minut ko je zazvonil telefon. Bila je policija ki je prosila da stišava glasbo, saj so se sosedi protožili. Zatrdila sem jim da jo bova in ko sem to povedala Marissi sva se od smeha skoraj zadušili. Tda vseeno sva stišali glasbo in plesali še 1 uro. Ob dveh sva na kavč prinesli odeje in se pokrili. Jutri ob 13.00 sva bili zmenjeni z Jakeom. Ugasnili sva luč in zaspali...

Next??

*= Angleški naslovi: Titanic, New Moon, The Grown Ups.
08. april 2012
neexxtt!!
09. april 2012
u578
u578
itak da NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT!!!!!!
11. april 2012
u80842
u80842
next next next!!!!!!!!!!!!!!
12. april 2012
u85994
u85994
next!!
02. maj 2012
next+nova bralka
15. december 2013
next+nova bralka
21. december 2013
u167536
u167536
woooooow ravno sem prebrala celo zgodbico in je prfekt!!!
Neeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!!!! + nova bralka <33
30. junij 2014
next ful doro+nova bralka
07. julij 2014
Neext
11. december 2014
Next!!!
15. maj 2016
u208947
u208947
Neeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxtttttttttttttttttttttt+nova bralka
16. maj 2016