u164359
u164359
se dobesedno strinjam. mhm mhm!!
08. februar 2014
neeext more napisat
08. februar 2014
u109209
u109209
še zadnji next za danes<3

https://www.iliketoquote.com/it-is-not-the-size-of-a-man-but-the-size-of-his-heart-that-matters/

ღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღEMMAღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღ
Upam da zdravnica ni nikomur pokazala vprašalnika. Kaj če ga je pokazala Ivy? Ah, ne morem si niti predstavljati kako bi Ivy bila jezna name če bi videla vprašalnik. Obljubo sem pretrgala. Morali bi mi naložiti kazen. Kakšna prijateljica pa sploh sem? Zakaj enostavno ne zaupam Ivy? Kaj je narobe z mano?
Takšna in drugačna vprašanja so mi rojila po glavi. Enostavno to nisem več jaz. Nisem več stara Emma, ki je bila pripravljena narediti vse za prijatelje. Ne najdem se več. Kot da bi zabredla v globine vode. Kot, da se je moja duša raztreščila na tisoče koščkov in se je ni dalo popraviti. Ah, za božjo voljo o čem razmišljam! Kasneje si bom dala opravka s tem, saj je moja največja skrb sedaj spomladanski ples. Zanima me, če Harry še želi plesati z mano. V bistvu ne z mano. Praktično z mojim telesom. Jaz že dolgo nisem več jaz.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1. mnenje?
2. next?
08. februar 2014
nexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxt fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuul dobr
08. februar 2014
u164359
u164359
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE! NUJNO!!
08. februar 2014
mhm.. nujno neext
08. februar 2014
u109209
u109209
ღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღIVYღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღ
Končno sem se pomirila. Emmo moram spraviti na prava pota. Moram ji pomagati. To sem ji dolžna. Čeprav ne vem, zakaj sem ji dolžna, bi se vseeno počutila krivo če ji ne bi pomagala. Vendar se moram boriti. Zase. Zanjo. Za prijateljstvo. Zdravnica mi je dala številko, če bi kaj potrebovala, nato pa sem odšla.
ღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღEMMAღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღ
Ko je Ivy prišla iz ordinacije si je nekaj mrmrala tako da je izgledalo tako, kot da je duševni bolnik. Veselo sem stekla do nje in jo po dolgem času močno objela, saj sem si prejle obljubila, da bom spet postala prijateljica. Malce me je začudeno pogledala, a me je še močneje objela. Videlo se ji je, da je presrečna.
----------------------------------------------------------------------------------------
zadni next za danes<3
1. mnenje?
2. kaj se bo zgodilo?
3. next?
08. februar 2014
u164359
u164359
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT!!!
SUUPER!
08. februar 2014
fuuullll dobr, nwm ka se bo zgodlo, neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
08. februar 2014
u164359
u164359
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXŠTAJ NUUUUUJNO!!
09. februar 2014
u109209
u109209
res mi je žal, vendar danes ne bo nexta, saj imam danes za šolo veliko dela. obljubim pa, da bo jutri zato daljši next<3
lp lidija<3
10. februar 2014
next
10. februar 2014
u109209
u109209
kratek next<3
ღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღIVYღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღ
Kako sem vesela da je moja Emma nazaj! Končno! Upam, da bova za vedno najboljši prijateljici! Pred parimi minutami sem mislila, da sem izgubila najboljšo prijateljico, vendar sem sedaj videla, da je nisem. Kako sem vesela!
Jaz: Emma, a bi prišla danes k meni? Saj veš, da bi nadoknadili vse te tedne…
Emma: seveda! Greva kar skupaj domov!
Jaz: popolno!
Z Emmo sva se odpravili k meni domov. Bila sem presrečna! Harry-ju moram sporočiti, da je stara Emma nazaj.
ღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღEMMAღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღ
Z Ivy se odpravljava skupaj domov. Ko me je vprašala, če bi odšli skupaj domov, sem takoj pristala. Vem, da bosta tam tudi Harry in Luke, vendar mi je vseeno. Hočem biti s svojo najboljšo prijateljico in pika!
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------,
1. kaj se bo zgodilo med Harry-jem in Emmo?
2. mnenje?
3. next?
16. februar 2014
u109209
u109209

16. februar 2014
fuuuuul dober piš naprej neeeeeeeeeext
16. februar 2014
nekšt *o*
16. februar 2014
u157733
u157733
next
01. marec 2014
u69203
u69203
neeeeeeeeext!!!!!!!!!!!
+ nova bralka
01. marec 2014
u109209
u109209
kratek next<3

ღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღHARRYღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღ
Ivy me je poklicala in rekla, da je Emma nazaj! Kako sem vesel! Še pred parimi dnevi me je bilo strah spomladanskega plesa, vendar ga sedaj komaj čakam! Samo da je stara Emma nazaj!
ღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღEMMAღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღ
Nisem prepričana s kom grem na ples. Oziroma, če sploh grem. Mislim, da s Harry-jem nič ne bo, saj me niti pozdravil ni. Ah, najverjetneje sploh ne bom šla na ples. Glavno je, da imam zopet Ivy, mojo najboljšo prijateljico.
ღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღ
~ DAN PRED SPOMLADANSKIM PLESOM ~
ღღღღღღღღღღღღღღღღღღEMMAღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღ
Z Ivy se že veselo pogovarjava in dogovarjava za jutri. Harry se je strinjal da odideva na ples skupaj, saj je bil to njegov izziv in še obljubil mi je. Torej le grem na ples in še to s spremljevalcem. Zelo se veselim tega plesa. Ivy se ga veseli malo manj saj bo tam srečala Davida. Pred tednom dni sta se namreč razšla. Vendar se je Luke ponudil da bo njen spremljevalec.
ღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღ
02. marec 2014
u69203
u69203
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!!!!!!!!!!
02. marec 2014
u157801
u157801
First day I found it
Second day I read it
And the third day, I love it(in to mislim tvojo zgodbo!)
Mislim, da ni pomembno če tole zgodbo berejo samo štiri osebe. Definitivno bi lahko imela več bralcev saj je zgodba PER-FECT, ampak boljše je imeti 4 prave in navdušene pralce, kot pa milion bralcev, ki sploh niso pralci zato, ker zgodb ne berejo Okey, to je zdaj bilo malce čudno ampak kar hočem povedati je to, da je tvoja zgodba ena izmed trdkih, ki jih berem(sem zelo zbirčna. Never give up, 'couse this is amazing!
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!
03. marec 2014
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeextttttttt
03. marec 2014
next
03. marec 2014
u166774
u166774
Never give up on something you love. Especially if you're good at it.
Sicer pa ne vem, zakaj si tako 'insecure', ker nimaš razloga za dvome v svoje pisanje. Amm, kje naj začnem? Prvo te opozarjam, da se bom razpisala in se ne mislim opravičevati za to, da ti dokončno pojasnim, da imaš odkrite bralce, ki berejo tvojo zgodbo, zato ker jim je ta dejansko všeč in ne zato ker bi to počeli iz vljudnosti ali drugih vzrokov. Tole sem prebrala v pol ure, in se dobesedno nisem mogla preč 'odlimat'. Uglavnem sama tematika mi sploh ni tako zelo blizu, vendar je tvoje pisanje bilo tisto, kar me je tako zelo privlačilo. Sicer mislim, da sem tvoje zgodbe (mogoče) že zasledila tukaj, ampak nič hudega, če ti napišem še stotič; si neverjetno dobra pisateljica in če te pisanje veseli, potem prosim tega ne pozabi in verjemi vase, saj boš morala sama biti tista, ki bo verjela najmočneje.
Še posebej bi rada, da veš, da obožujem misli na slikcah, ki jih 'popaš' zraven texta, res, nora sem nanje. Vem, da je mogoče včasih preveč pritiska s vseh strani in začneš mogoče malce dvomiti v svoje sposobnosti pri pisanju, ampak pomembno je, da takrat ne pozabiš, da so to samo tvoje trapaste misli in dvomi, ne pa resnica... Tvoja zgodba je preprosta, čudovita, drugačna, saj se razlikuje od drugih zgodb v vseh pogledih. Tvoje pisanje je še bolj edinstveno, brez primere, ki te najbrž odraža, a manjka mu le še kapljica več samozavesti. Ne dvomi vase in v svoje pisanje. Nimaš najmanjšega razloga za to. Mislim, da št. bralcev sploh ne bi smelo igrati prevelike vloge tukaj. Prednost bi morala dati kvaliteti zgodbe, pa je ne bi nikoli mogla kar končati na sredini.
P.S. Uradno sem 5. bralka
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!
03. marec 2014
u109209
u109209
omg! ob vaših komentarjih sem komaj zadrževala solze! hvala vam res za use in sem res vesela (beri nikdar bol srečna)<3 rada vas mam in hvala za prelepe komentarje ki so mi polepšal dan<3
03. marec 2014
u109209
u109209

~ DAN SPOMLADANSKEGA PLESA ~
ღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღEMMAღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღ
Ne morem verjeti! Zakaj nisem včeraj pogledala kako mi paše obleka! Ravno sva z Ivy izbirali obleke, in ona mi poda obleko, ki je bila res prečudovita. Ko pa jo pomerim pa ugotovim, da je obleka………… prevelika! Z Ivy sva se zato odločili,da greva po nakupih. Še dobro, da sva se zbudili zelo zgodaj in da danes zaradi plesa ni šole, saj drugače ne vem kaj bi storila. In tako sva odšli po nakupih. Jaz sem seveda gledala za oblekami z manjšo številko saj mi je očitno prejšnja številka prevelika. Ko sva prišli nazaj, pa sva se začeli pripravljati. obe sva si tudi pobarvali lase, saj sva hoteli imeti enake. Oblekli sva se in čakali na Luke-a in Harry-ja.

Emma<3

Ivy<3

ღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღHARRYღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღ
Ko sva z Luke-om prispela k Ivy in Emmi in vstopila v hišo, sem zagledal najlepše dekle na svetu. Bila je božanska. Govorim namreč o Emmi. Kar nisem mogel odvrniti pogleda z nje. Bila je popolna.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
03. marec 2014
u109209
u109209

03. marec 2014
fuuuuullllll dober zdj pa sam nexti kr me fuuuuuuul zanima ka se bo zgodl super je
03. marec 2014
u166774
u166774
In točno tukej se konča.... haha okey, torej hočeš, da smo bol radovedni? Obvezno next brez izgovorov in np, zaslužš si vse te komentarje, saj verjamem, da so bili do zadnjega vsi iskreni. Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!<33
03. marec 2014
u157801
u157801
Mi samo povemo našo realno mnenje o tej zgodbi!
Ravno tukaj si morala končati?! Pa ravno je postalo napeto! Upam, da bo kmalu naslednji next haha
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!
03. marec 2014
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani