Če koga zanima pirotehnika je tole vredno ogleda (najdu na youtube):
https://www.youtube.com/watch?v=Q9WoHVxMAzY
07. december 2013
neeeeeeext
07. december 2013
u109209
u109209
No.Name prosim da ne oglašuješ če ne bereš♥
hvala obema za next!♥
08. december 2013
Pa daj nextaj že nooooooo
08. december 2013
u109209
u109209
tukaj je tako pričakovani next! hope you like it!♥♥
http://25.media.tumblr.com/tumblr_lwo2hjlaCV1qh9vzro1_500.png
----------------------------------------------------IVY-------------------------------------------------------
Emmi je zelo všeč Harry. Tole reč bom moram podrobno raziskati…
ღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღEMMAღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღ
Pa ravno ko sem že mislila da sem Harry-ju všeč, se je pokazala ona. Čeprav nevem ime punce v katero je zaljubljen, u bistvu ne vem niti kako zgleda. Vendar si jo lahko predstavljam. Najverjetneje je suha, lepa, dolgi kostanjevi lasje, lepo porjavela koža in plastična kot lutka. Mama mi vedno pravi naj nikoli ne odneham, se bom tokrat predala. Začela bom pisati dnevnik, saj le njemu lahko povem vse. Upam da se bom počasi '' odljubila''. Naj bo Harry srečen. Vendar bom poskušala shujšati. Mogoče pa mu bom tako všeč.
ღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღHARRYღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღ
Ojoj. Ojojoj. Ojojojojojojoj. Kaj sem naredil. Tega. Se. Ne. Da. Popraviti. Sem butec, ki nezna uporabljati glave in srca skupaj. Emmi sem natvezel zgodbo o tem, kako sem zaljubljen v drugo, vendar to ni res. Še večji problem pa je, da ko je Emma stekla stran, sem šel za njo. Na pol poti sem srečal Ivy in skupaj sva se ustavila pred wc-jem. Slišala sva, kako je Emma bruhala, vendar sva se odločila, da nikomur ne bova črhnila besedice o tem. In najbolj me je bilo strah tega. Da bo Emma začela hujšati. Že tako ima popolno postavo, ki si jo lahko želi marsikatero dekle, ona pa i še hujšala. Nisem čisto prepričan o tem, vendar vse kaže na to. Danes je šla po malici in kosilu na stranišče in najverjetneje bruhala, saj je prišla ven naličena kot takrat ko sva jo z Ivy slišala. Z Ivy se morava nujno pogovoriti…
http://static.tumblr.com/iaspz4d/PAtlqagj1/thinspo.png
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
upam da vam je bil next ušeč♥
ma kdo mnenje, teorijo ka se bo zgodil med Emmo in Harry-jem?♥
lp lidija♥
08. december 2013
Daljši next
Drugače pa: NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXTTTTT!!!!!!
08. december 2013
u109209
u109209
08. december 2013
neeeeeeeeeeeeeeeext
08. december 2013
Next
08. december 2013
u109209
u109209
iiii hvala♥
naslednji next bo četrtek/petek♥
09. december 2013
next
10. december 2013
u109209
u109209
ღღღღღღღღღღღღღღღღღღHARRYღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღ
Harry: Ivy, nekaj morava storiti
Ivy: Harry, edina rešitev je, da ji poveš resnico
Harry: katero? (Ivy me grdo pogleda) aja, točno tisto. ko se bom opogumil, ji bom povedal
Ivy: Harry!! Ne ko se boš opogumil, ampak kar zdajle!
Harry: am….. no prav
ღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღEMMAღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღ
Če bom shujšala, mu bom najverjetneje veliko bolj všeč kot sem mu zdaj. Od prejšnjega tedna sem shujšala za 2 kilograma. Če bom tako nadaljevala bom kar hitro izgubila odvečne kilograme. Ugotovila sem, da če vsak dan sem na dieti in če tečem, moji možgani delujejo bolje. Ker ne želim misliti na hrano, se veliko več učim in delam domače naloge da se zamotim. U tem tednu sem dobila kar tri ocene: 5, 5 in 5. tudi mama je veliko bolj zadovoljna. Z Ivy se odpravljava domov, ko me kar naenkrat preseneti z vprašanjem, ki ga od nje nebi pričakovala…
ღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღ
kako bo vprašanje?
Merry Christmas<3

24. december 2013
Kakšno vprašanje? Ja. Zakaj tak kratki neextekiiiiiiiii??? ((((
Merry Christmas<3 Tebi tudiiiiiiiiiiii <3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<333333333
24. december 2013
u109209
u109209
zdej bojo dalši<3
hvala<3
25. december 2013
u137971
u137971
next! <3
merry christmas and happy new year!
26. december 2013
u109209
u109209
26. december 2013
u109209
u109209
ღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღHARRYღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღ
Nevem, kako naj Emmi povem resnico. Kaj mi je bilo, da se sploh začel s to igro. V vsakem primeru bom trpel. Ko bo Emmi poved resnico bo razočarana nad mano in me ne bo želela niti za prijatelja, ali pa se mi bo maščevala na krut način, saj zelo dobro sestavlja načrte pri maščevanjih. Še zelo dobro se spomnim, kako je meni dala v čokoladno palačinko blato. Najprej sem mislil, da je kaj narobe s čokolado, vendar mi je kasneje povedala da je bilo notri zraven še blato. In to je naredila samo zato ker sem ji vzel prenosni računalnik. Kaj šele bo, ko bo izvedela, da sem si vse skupaj izmislil. Kar ne upam si niti predstavljati… sedaj končno razumem rek: Life is hard, but love is harder

ღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღIVYღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღ
Emma se je zelo spremenila. Kar naenkrat zelo veliko telovadi in zelo malo poje. Bojim se zanjo. Strah me je, da bo postala anoreksična… moram ji nekako to preprečiti.
ღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღEMMAღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღ
Ta dieta je naravnost odlična! Izgubljam kilograme, veliko telovadim, pa še ocene u šoli se povišujejo. Kako sem vesela! V enem mesecu sem izgubila rekordnih 8 kilogramov. Sicer sem se malo oddaljila od prijateljev, vendar ko bom izgubila še nekaj kilogramov, se bom lahko družila z njimi. Sedaj imamo ravno športno vzgojo. Učiteljica me pohvali, saj imam veliko več kondicije kot prej. Nato pa začne govoriti:« Kakor veste, imate učenci vsako leto pregled pri zdravniku, da se prepričamo, če ste zdravi, če se dovolj gibate,… Pregled bo jutri, ob 8.00 uri zjutraj. Potrebujete le zdravstveno kartico. To je za danes vse«.
ღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღ
Happy New Year ♥♥♥

01. januar 2014
Happy New Year! And......NEEEEEEEEXT!
03. januar 2014
u109209
u109209
03. januar 2014
u137971
u137971
Happy New Year! <3<3<3<3
neeeeexttt <3
04. januar 2014
u109209
u109209
♥ jutr bo next♥
04. januar 2014
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
05. januar 2014
u109209
u109209

ღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღHARRYღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღ
Moram ji povedati. Čez noč ne morem spati, saj me tlačijo nočne more, ki so vse v zvezi z Emmo. Ne bo šlo drugače. Čeprav vem da bom trpel, moram storiti to. Zase. Zanjo. Za vse. Povedati ji moram še danes. Danes po pregledu pri zdravniku.
ღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღIVYღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღ
Danes je pregled pri zdravniku. Moram biti v skupini z Emmo. Prosim, prosim, prosim. Le tako bom izvedela koliko tehta, in ji lahko vse zaupala, saj očitno Harry ne misli narediti tega.
Učiteljica: z učitelji smo vas razdelili v skupine
1. Emma, Lisa, Maria in Lottee
2. Ivy, Oly, Kim, Anastasia
……
Naprej nisem poslušala, ampak sem raje stopila do Lottee in jo prosila če se lahko zamenjava. Ker pa je bila vedno zelo prijazna, mi je seveda odstopila mesto. Pristopila sem k Emmi in ji povedala, da sva skupaj. Čudno je bilo le to, da je bila Emma vesela. No kakorkoli, punce smo se v garderobi slekle do spodnjega perila in skupaj vstopile v ambulanto.
Zdravnica: no, dekleta, najprej vas bomo pregledali, nato imerili višino, nazadnje pa še težo. Notri greste v naslednjem vrstnem redu: Maria in Lisa, ter Ivy in Emma. Razumele?
Vse: ja
Zdravnica: dobro. No pa začnimo
Maria in Lisa sta prišli ven iz ambulante pri zdravnici in sta se odšli tehtat in merit, midve z Emmo pa sva vstopili.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
next?
mnenje?
05. januar 2014
Zakaj sploh sprašuješ, pa logično da NEXT!!!!!
05. januar 2014
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
06. januar 2014
u109209
u109209
omg, nemorm verjet da sm dobla že dva nexta♥ hvala za branje♥ u tem tednu enkrat bom nextala♥
06. januar 2014
JEj!!!!
07. januar 2014
Hey,a bi brala?
http://www.igre123.com/forum/tema/mutanti/66470/
Pa sorry za oglaševanje
10. januar 2014
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
15. januar 2014
Ta teden mimo!
15. januar 2014
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani