u109209
u109209
sam še en next pa napišem nadaljevanje<3
01. november 2013
next next next next next next next next next next next nextnext next next next next nextnext next next next next nextnext next next next next nextnext next next next next nextnext next next next next nextnext next next next next nextnext next next next next nextnext next next next next next next next next next next nextnext next next next next nextnext next next next next nextnext next next next next nextnext next next next next nextnext next next next next nextnext next next next next nextnext next next next next nextnext next next next next next next next next next next nextnext next next next next nextnext next next next next nextnext next next next next nextnext next next next next nextnext next next next next nextnext next next next next nextnext next next next next nextnext next next next next next next next next next next nextnext next next next next nextnext next next next next nextnext next next next next nextnext next next next next nextnext next next next next nextnext next next next next nextnext next next next next nextnext next next next next next next next next next next nextnext next next next next nextnext next next next next nextnext next next next next nextnext next next next next nextnext next next next next nextnext next next next next nextnext next next next next nextnext next next next next next next next next next next nextnext next next next next nextnext next next next next nextnext next next next next nextnext next next next next nextnext next next next next nextnext next next next next nextnext next next next next nextnext next next next next next next next next next next nextnext next next next next nextnext next next next next nextnext next next next next nextnext next next next next nextnext next next next next nextnext next next next next nextnext next next next next nextnext next next next next next next next next next next nextnext next next next next nextnext next next next next nextnext next next next next nextnext next next next next nextnext next next next next nextnext next next next next nextnext next next next next nextnext next next next next next next next next next next nextnext next next next next nextnext next next next next nextnext next next next next nextnext next next next next nextnext next next next next nextnext next next next next nextnext next next next next nextnext next next next next next next next next next next nextnext next next next next nextnext next next next next nextnext next next next next nextnext next next next next nextnext next next next next nextnext next next next next nextnext next next next next nextnext next next next next next next next next next next nextnext next next next next nextnext next next next next nextnext next next next next nextnext next next next next nextnext next next next next nextnext next next next next nextnext next next next next nextnext next next next next next next next next next next nextnext next next next next nextnext next next next next nextnext next next next next nextnext next next next next nextnext next next next next nextnext next next next next nextnext next next next next nextnext next next next next next next next next next next nextnext next next next next nextnext next next next next nextnext next next next next nextnext next next next next nextnext next next next next nextnext next next next next nextnext next next next next nextnext next next next next next next next next next next nextnext next next next next nextnext next next next next nextnext next next next next nextnext next next next next nextnext next next next next nextnext next next next next nextnext next next next next nextnext next next next next next next next next next next nextnext next next next next nextnext next next next next nextnext next next next next nextnext next next next next nextnext next next next next nextnext next next next next nextnext next next next next next
Evo, jih je zdaj dovolj?
01. november 2013
u109209
u109209
oooooooo hvala<33333
01. november 2013
Jih je dovolj? NEEEEEXT¨!!!!! PLissssssss!
02. november 2013
u109209
u109209

---------------------------------------------EMMA-----------------------------------------------------------
S Harry-jem, Ivy in Luke-om čakamo da objavijo seznam ocen pri plakatih. S Harry-jem nama bi prav prišla kakšna štirka ali petka.
Ivy: učiteljica gre… (čez nekaj trenutkov) obesila je seznam
Postavili smo se pred seznam, zaprli oči, se prijeli za roke in si govorili da je 4 ali 5. prva sem odprla oči in pogledala na seznam. Poiskala sem naša imena in zakričala da je 5. še ostali so odprli oč in pogledali. Skupaj smo skočili od veselja in se odpravili domov, saj se je za danes pouk končal. Skupaj smo pojedli kosilo in se čez cel dan družili kot štirje najboljši prijatelji.
Vsak dan smo počeli vse skupaj. Bili smo tako rekoč nerazdružljivi. Med tem je Harry že pustil Tiffany, Ivy in David (če se ga ne spomnite – Ivy-jin fant) pa se samo kregata, saj je ljubosumen, ker smo kar naprej skupaj, Ivy pa misli, da jo David vara. Mislim da bo tudi te zveze kmalu konec, saj ni vredno vztrajati, če si ne zaupata.

--------------------------------------------------EMMA------------------------------------------------------
Danes imamo na urniku le matematiko in slovenščino, saj imamo kasneje razredno uro, kjer se bomo dogovarjali vse v zvezi s spomladanskim plesom. Pri matematiki sem dobesedno spala. Harry me je ruknil, da sem se še zadnji čas zbudila, ker je bilo konec ure. Pri slovenščini pa se je dogajalo takole:
- za domačo nalogo smo mogli narediti dialog v dvojicah. Jaz in Harry sva pripravila dialog o prijateljstvu, Luke in Ivy pa o natakarstvu. Na srečo smo bili na vrsti kot zadnja in predzadnja dvojica. Ko smo končali, pa se je vse spremenilo….
Ivy je prišla do naju s Harry-jem in vzela telefon iz žepa. Pokazala nama je sliko. Ampak ne katerokoli sliko, temveč sliko, na kateri s Harry-jem spiva skupaj, saj takrat nisem mogla zaspati. Vprašala sem jo, kaj želi v zameno da sliko zbriše.
Ivy: hmmm… naj pomislim… že vem! Želim, da je Harry Emmin spremljevalec za spomladanski ples
Harry: kaj se ti hecaš ali kaj? To naj bi bila kazen?
Ivy: tako je
Jaz: jaz sem za
Harry: dobro, dobro, jaz tudi.
Medtem ko je šla Ivy odložit telefon v omarico, sva s Harry-jem načela pogovor.
Harry: res ne vem kdaj je moja sestra postala tako zlobna…
Jaz: ah, saj je vseeno. Imam pa dve vprašanji zate.
Harry: kakšni?
Jaz: prvič: ali ti je vredu, če greva skupaj? Ali bi raje povabil punco, v katero si zaljubljen?
Harry: meni je vredu, če grem s tabo. Punca lahko počaka…
Jaz: solze so mi začele polniti oči, zato sem na hitro nekaj zamomljala in odhitela do wc-ja. Pri Harry-jevem zadnjem stavku sem izgubila še zadnje upanje da sem to jaz. Sploh ne vem, kako sem lahko mislila, da je Harry zaljubljen vame. Le kdo bi hotel biti z debelo, grdo, povprečno rjavolasko!?
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
je mal dalši<3
mnenje?
pa kdo sploh še bere to zgodbo?
03. november 2013
Super zgodbica
JAZ!
NNEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXXXXXXXXXXXTTTTTTTTTTTTTTT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
04. november 2013
u109209
u109209
<3
04. november 2013
next
04. november 2013
u109209
u109209
<3
05. november 2013
u109209
u109209

-------------------------------------------------HARRY-----------------------------------------------------
Odločil sem se, da Emmi lažem, da sem zaljubljen v drugo. Razmišljal sem in razmišljal, ker pa ne vem, kaj do mene čuti Emma sem se odločil, da se bom zlagal in rekel, da imam drugo simpatijo. Torej sem ji na prvo vprašanje odgovoril, vendar sem se spomnil, da je rekla dve vprašanj.
Jaz: Emma? Kaj si še hotela vedeti?
Emma: (imela je solzne oči, s težavo je govorila) ah, pozabi! Moram iti!
Jaz: Emma počakaj! Emma! Emma!
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
čist kratek next, kr itak sej noben ne bere....<3
12. november 2013
Pa daj no!!!!! Dalšega! ZZZZZZZZZDDDDDDDAAAAAAAAAAAAAAAAJJJJJJJJJJJJJJJJJJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
12. november 2013
u109209
u109209
bom jutr, kr me šola ubija<3
14. november 2013
OKej
14. november 2013
u137971
u137971
najboljša! <3 LOVE IT! <3<3<3<3 nexttttt
15. november 2013
u109209
u109209
<33
16. november 2013
u109209
u109209
http://24.media.tumblr.com/d0fe5c38c03b104637c024184f22f9ea/tumblr_msu3obapTA1si1lgqo1_500.gif

---------------------------------------------------EMMA-----------------------------------------------------
Nisem več mogla zadrževati solz. Še dobro da sem odšla stran od Harry-ja, saj bi tam najverjetneje začela pred njim jokati. Prišla sem do stranišča in solze so se mi ulile kot iz škafa. Ne vem kaj bo sledilo. Tako se razočarana, da bolj ne bi mogla biti…. Kar naenkrat pa sem imela močno željo po bruhanju. Dva prsta sem si porinila v usta in začela bruhati. Ko sem končala, sem si splahnila usta, nanesla make up (ki ga sicer ne uporabljam, vendar sem bila malce bleda) in odšla do razreda. Učiteljici sem se opravičila za zamudo in nakazala Ivy, da ji vse napišem na listek
(sedaj bo napisno, kaj sva si pisale na listkih)
Jaz: povedati ti moram nekaj zelo pomembnega
Ivy: kaj?
Jaz: obljubi, da ne boš povedala nikomur
Ivy: obljubim
Jaz: vredu. Ko še vaju z Luke-om ni bilo, sva se s Harry-jem pogovarjala
Ivy: in?
Jaz: vprašala sem ga, če je vredu če greva skupaj na ples ali bi raje peljal katero drugo dekle
Ivy: no, in?
Jaz: rekel je da lahko punca že počaka
Ivy: še vedno ne razumem
Jaz: naj ti obrazložim. To pomeni, da nisem jaz, Ivy. Zaljubljen je v drugo!
Ivy: aha. Tu ti pa žal ne morem pomagati, saj ne moreš drugim vsiljevati čustva
Jaz: saj vem. Ampak ljubim ga!<3
Ta zadnji listek sem po pomoti vrgla previsoko, zato ga je učiteljica opazila. Pobrala ga je s tal in na glas prebrala vsebino. Še dobro da se z Ivy nikoli nisva podpisovali!
Učiteljica: kdo je to vrgel? Naj tisti dvigne roko
Nihče ni dvignil roke. Iti jaz, saj bi si s tem nakopala nemalo težav.
Učiteljica: dobro, ne bom se zdajle ubadala s tem, naj pa bo tistemu, ki je to vrgel, v opozorilo!
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
16. november 2013
u109209
u109209
next?
16. november 2013
u137971
u137971
nexttttttttttttttttttttttttttttt! <3<3<3<3<3<3
17. november 2013
Neeeeeeeeext!
17. november 2013
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
22. november 2013
prebrala use kar sm zamudla:/hehe<3 nora*_* next<3
02. december 2013
neeeeeext
02. december 2013
u109209
u109209
oo hvala<3 velik nextov je že tak da še dans objavim naslednjega<3
02. december 2013
neeext
02. december 2013
u109209
u109209
iskreno se oproščam ker nism napisala nexta, ampak enostavno je zelo veliko dela s šolo. med vikenom bom poskusila napisati next, ampak zanima me, če kdo še sploh bere??
lp lidija<3
05. december 2013
jaz berem in bom brala do konca!
neeeeeeeeeeeeeext
05. december 2013
u137971
u137971
jaz bom do konca! <3<3<3<3
nextttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt <3
05. december 2013
Nextaaaaaaaaaaaaaaaajjjjjjjjjjjjjjjjjjj
05. december 2013