neeeeeeeeeeeeeeeeeeext!
21. april 2013
Tam pa šokirana opazim punco,ki leži na pol mrtvo.Stekla sem k njej in potipala,če je mrtva.Na srečo ni bila zato sem jo dvignila in jo nesla domou.Ko prispem domou me vsi začudeno gledajo.Kaj je?!Na pol mrtva je ležala ob morju ampak ni,ker še diha.Odnesla sem jo gor v mojo sobo in jo položila na mojo posteljo.Vzela sem robček in ga namočila z mrzlo vodo.Robček sem ji dala na glavo.Pokrila sme jo z odejo.Kmalu se je zbudila.Rekla je:kje sem?!Pri mene,moe ime je Emily,videla sem te ob morju,ker si ležala skoraj mrtva kaj se ti je zgodilo?Nevem,neka punca me je močno udarila.Ime ji je Sara.Mogoče poznaš?Sara?Si rekla Sara?Ja,jo poznaš?Seveda ta mi hoče ukrasti mojega fanta.Potem je res nora reče.Kako je pa tebe ime?Rebeka.AJa,takoj pridem,ker ti prinesem hrano.Prinesla sem ji menso lazanjo:
[img]https://www.jedel.bi/files/thumb/mesna_lasagna.jpg/501[/img]
ko je pojedla se mi je zahvalila.Pogovarjali sve se o o različnih stvareh.Nato pa pride noter Alison in me okliče naj pridem malo ven.Kaj je Alison?Zdaj je ona tvoja bff?Nee,ti si!Dobro sem slišala kako se smejita in pogovarjata tako zabavno.Glej zvedela sem,da jo je udarila Sara in to je tista s katero se je poljubljal Žan!Omg,kako nesramno!Alison sem rekla:lahko sve tri bff in tako unčimo sara.Alison je reklarav imaš!Stopili sve notri k njej in se smejale na vse glas.Tako smo postale prave bff!Ko se je že Rebeka počutila v redu smo šle ven in naredila zelo lepo fotko za facebook:

Nato pa vidimo neko dekle,ki ji na roki pišeara.K njej stopimo in od strani jo porinemo,da pade na tla.Kaj si mislila,da si se me rešila?Reče Rebeka.Kako,kaj delaš tukaj,morala bi umreti!Ni ti uspelo zahvaljoč mojima prijateljicama.Ah..Emily ne boš mi več prikrižala na črte!Sovražim tee!Jaz pa tebe,ji odgovorim!Nato smo odšle.Rebeka:

Nato smo se odločile,da bo Rebeka živela pri nas.Postelo bo imela poleg mene in Alison,da bomo vse skupaj.Čez nekaj časa prejmem pismo.Hitro sem ga odprla.Pisalo je...nextam za 12 nextov!
21. april 2013
u101828
u101828
next
21. april 2013
še 11 !
21. april 2013
next
21. april 2013
u30718
u30718
neext! :* <3
21. april 2013
ti res tok dobr pišeš sam to da k je najbolj zanimiv nehaš joj!!drgač pa sam še to zgodbico berem je res prfektna
21. april 2013
nEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT
21. april 2013
še 8!
ғʟσωᴇʀ* hvala,hvala!!!
21. april 2013
nextttttt nova bruka zgodbica je zakon
21. april 2013
še 7+hvala!
21. april 2013
u129131
u129131
neeeext
21. april 2013
še 6.
21. april 2013
next!!!
21. april 2013
še 5!
21. april 2013
neeext!
21. april 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!
21. april 2013
neeeext!
21. april 2013
nnnneeeeexxxxttttttt!
21. april 2013
next!
21. april 2013
Pisalo jeraga Emily,hvala za vse te trenutke s tabo ampak sem si našel drugo punco.Upam,da boš lahko srečna z drugim,če z mano nisi.Rad sem te imel in te vedno bom.Podpis:Žan.Planila sem v velik jok,Rebeka in Alison pa sta me tolažili.Čez nekaj minutk je nekdo pozvonil.Alison in Rebeka sta si šla z mano.Bil je Žan.Zaprla sem vrata on pa je vseeno odprl.Emily kaj ti je?Pismo semmu vrgla v obraz.Kaj je to?Me je vprašal.Tvoe poslovilno pismo.Zakaj si prišel.Žan ni imel pojma o čem se gre.Ko je prebral pismo je rekel:To ni moja pisava in jaz nisem napisal.Res?Neee!Sigurno je Sara je dejal.Res,sem rekla.Kako nisem prej pomislila.Objela sva se in poljubila:

z Alisom in Rebeko smo odšle na igrišče.Ker sem vedela,da bo tam Sara.Odšle smo k njej in sem jo tako močno udarila,da je v sekundi bila vsa rdeča.Kaj ti je?Reče Sara in ponori.Raztrgala sem pismo in ji vrgla v obraz.Torej že veš,da sem jaz?Jaaa,vem!Nikoli ti ne bo uspelo naj ločiti z Žanom nikoli.!Sara:
https://twimg0-a.akamaihd.net/profile_images/2816175493/0ffc1f75f7051a84d86c687ee4ac53d9.jpeg
mislila sem si kdaj bo nehala ločevati mene in Žana?!Z puncama smo odšle domu.Oblekle smo si kopalke in se šle kopat.Bil je tako lep dan,ker je bilo sončno in je kar žarelo.Naredile smo tudi par fotk z kopalkami.Kmalu smo odšle notri.In tako je minil dan.Nextam za 16 nextov!
21. april 2013
next
21. april 2013
next!!
21. april 2013
še 14!
21. april 2013
Next+ nova bralka

Pa fuul zakon pišeš veš
21. april 2013
hvala belive!
še 13