next
14. april 2013
nextam ju3,ker delam moj prvi top model,če hočete vam ga pošlem tukaj vsem.
14. april 2013
ja dej
14. april 2013
ok sam,da ga dokončam
14. april 2013
nnneeexxxxttt
14. april 2013
http://www.igre123.com/forum/tema/top-model/53643/ evo vsemki se želite prijaviti <33
14. april 2013
next ful dobr pišeš
15. april 2013
hvala se zdaj bom nextala
15. april 2013
tnx
15. april 2013
In bilo je že drugo jutro na morju.Ne rada sem se zbudila drugje kot doma.Tokrat sem se odločila,da bom zajtrkovala kar zunaj na terasi ob morju in se sončila.Naredila sem si palačinke z nutello in jih zunaj pojedla.Nalila sem si še limonado in jo odnesla ven.Oblekla sem si kopalke in šla mal plavat.Kmalu so se še zbudli ostali.Alison se je oblekla v kopalke in skupaj sma zaplavali.Moje kopalke:
https://static.igre123.com/images/forum/posts/0/80190e6e0a4752666d4fc393f234aef0.jpg
od Alison kopalke:

kmalu je zapadel močan dež.Bila je močna nevihta.Hitro sma vzele brisače se čist na hitro zbrisale in odšli noter vsi.Skuhala sem vsem topel čaj.Kmalu je bila ura 12:00.Pripravili smo se na kosilo.Bila je mesna lazanja:
[img]https://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcS16WXKcL42v9EgvdL0x4Ujvd9KoFwVXgbTVZwb7zvS9utwbkSw_w[/img]
ko smo pojedli sma z Alison odšle v sobo.Šle sma na facebook in si nekaj časa dopisovale z frendi.Kmalu je dež ponehal in začelo sijati močno sonce.Odšla sem se rolat na cesto.Alison ni hotela zato je ostala doma na računalniku.Odšla sem sama.Obula sem si jih ter odšla ven.Nekaj časa sem se rolala in nives videla debelega kamna zato sem padla.Naredila sem si zelo rano.Ven mi je tekla močna živo-rdeča kri.Nato me zagleda in fant in me dvigne.Ko sem ga pogledala sem v očeh imela rumene zvezdice.Vao,kako je lušen najlepši kar jih poznam.Najin pogovor:
on:je vse v redu?!
jaz:ja,hvala
on:te lahko dvignem?
jaz:am..ja
onrugič pazi na kamne
jaz:vem ja..nisem ga videla
on:te lahko odpeljem k mene,da si oskrbim rano?
jaz:ne poznam te!
on:ne skrbi nič ti ne bom takoj boš šla lahko domou zaupaj mi prosim!
jaz:v redu,greva.

dvignil me je in odšla sma k njemu domou.Prinesel je robček in alhokol.Na robček je vlil kaplico alkohola in mi ga dal na nogo.Tako me je zapeklo,da sem kar skričala:aaaaaaaaw!Oprosti ampak drugače ti ne morem.Brez skrbi saj razumem.Nato mi je še z povojem zavezal.Na koncu me ni več peklo niti bolelo.Zahvalila sem se mu in odšla.Pred,ko sem bila pri vratih pa.....nextam za 6 nextov
15. april 2013
poljub?
next!!
15. april 2013
tri angels ja!Bravoo
še 5!
15. april 2013
u73962
u73962
next
15. april 2013
še 4!
15. april 2013
neeeeext
15. april 2013
še 3 !
15. april 2013
u129131
u129131
kiss(:
neext
15. april 2013
še 2 prosim mal oglašujte pa vam spamam 5 komentarov!
15. april 2013
se poljubita
neeeeext!
15. april 2013
sigurno se poljubita!
neeeext,neext,neeeeeeeeeeeeext!!!!!
15. april 2013
kisses?
neext! <33
15. april 2013
že nextam
15. april 2013
Pred,ko sem bila pri vratih me je poljubil.Nisem se upirala in nič.Ko sma nehala sem ga vprašala:zakaj si me poljubil?!Ker..všeč si mi!Nekaj časa sem utrpnila nato pa ga sama poljubila.Vprašal me je,če se lahko jutri dobiva v gozdu pri prvem drevesu.Rekla sem seveda,komaj čakam am..kako ti je pa ime?Aja točno niti predstavila se nisma.Jaz sem Žan,ti?Emily.Nato sem odšla sem domou in ves vesela odšla v sobo k Alison.Ko sem ji povedala vse to se je nasmehnila in rekla:končnoo si našla svojo ljubezen.Hehe vem.
Ulegle sma se na posteljo in se pogovorjali o Žanu:

tako je hitro minil dan.Naslednje jutro me je Alison zbudila.Naličila me je in mi izbrala obleko,da bom videti lepa saj imam zmenek z Žanom.Naličila me je tako:

in mi izbrala tako obleko:

na koncu mi je naredila prav lepo pričesko:

zaželela mi je srečo in odšla sem.Ko sem prišla k drevesu ga ni bilo zato me je začelo skrbeti.Kar naenkrat se me negdo dotakne v ramo..Obrnila sem se in bil je Žan.Poljubil me je in mi dal rdečo vrtnico.Rekel mi jerečudovita si,zares najlepša kar sem jih videl!Ljubim te tudi jaz tebe:***začela sma se poljubljati na travi:

nato sma odšla k njemu.Vlegla sma se na posteljo in se poljubljala.Kmalu je bil čas za kosilo.Pripravil nama je pico brez gobic:

bila je zelo,zelo okusna.Ko sma pojedla sma odšla v njegovo sob in sma se malce pogovarjala o naju ter o najnem življenju.In tako so minevale cele ure.Kmalu je bil čas za večerjo.Po večerji sma poslušala pesem 1D:

nextam za 12 nextov!i
Prej bi še pa rada nekaj vedela!Naj nextam dalje?!
a)afkorss!
b)neee!
c)kak hočeš
15. april 2013
nnneeexxxtttt
15. april 2013
še 11 nextov!
15. april 2013
next!!!!
15. april 2013
next
15. april 2013