u201358
u201358
Bila sem tako vznemirjena in zagledala Jacoba. Bilo me je bilo malo strah in odšla sem do njega. "Bo šlo?" sem mu zašpetala na uho. "Ja bo. Si se pa uredila. Pazi da ne bom ljubosumen" mi je zašepetal. "Ne bom,ne bom. Obrnila se," sem mu še rekla in odšla saj je bila za njemu Magic. Bila sem tako živčna in odšla do Cat in Lilly. "Strah me je," jima rečem. "Res strah," "Verjemi nič hudega ne bo, " slišimo glas za sabo in zagledala Jacoba z Magic. Nasmeh bila sem se jima in nisem si mislila da bom kdaj začutila tak strah. Obrnila sem se in na stopnicah zagledala Albusa. Hitro sem odšla na stranišče se sprostila in šla nazaj. Spet sem šla po stopnicah in videla, kako me je Albus gledal. Odšla sem do njega in začeli smo s plesom. Najprej je bil valček. Nato pa divja mujzka. Kar nekaj časa sva preplesala nato pa odšla po ...........
Next?????
28. november 2015
u199774
u199774
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!
po pijačo??
29. november 2015
Neeeeeextt!!!
29. november 2015
u202507
u202507
nnnnnneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxtttttttttttttttttttttt
29. november 2015
neeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxtttttttt
29. november 2015
u203130
u203130
Nnnnneeeeeexxxxxtttt
29. november 2015
u201358
u201358
Kar nekaj časa sva preplesala nato pa odšla po pijačo. Ker je bilo vroče so imeli pripravljen ledeno hladen bučni sok. Bil je tako zelo mrzel, da če bi ga spil v snegu bi 100% zmrznil. Veliko sva se smejala, pogovarjala in predvsem gledala. K nama so prišli vsi prijatelji in seveda med njimi tudi Jacob. Še z njimi smo se malo po zabavali nato pa odšli na plesišce. Čas je hitro minil in plesa je bilo konec. Albus me je pospremil do našega doma. Komaj sva se povzpela po strmih stopnicah, saj sva bila obarva zelo utrujena. Nekaj časa sva se pogovarjala pred našim tolmačenje Smartom. Nato pa se je zgodilo nekaj neverjetne ga. Albus se je sklenila k meni in me poljubil. Poljub sem mu vrnila in tako je bilo še nekaj časa. Ko sva končno odmaknila glave sva nad nama zagledala imelo. Pravijo, da če se s kom poljubiš pod imelo, da se boš z njemu poročil. Zadela sem in Albumu zaželela lahko noč. Poljubil me je ter odšel. Odšla sem v naši sobo in ugotovila, da naših punc še ni. Previdno sem si odstranila ličila, se preoblekle v pižamo, ter čakala na druge. Bila sem tako srečna in skoraj nisem opazila........
Next????
29. november 2015
a se zezaš?
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxttttttttttttttt
29. november 2015
Nextttt
29. november 2015
u201358
u201358
Bila sem tako srečna in skoraj nisem opazila, da so se vrata odprla. Delala sem se, da spim in poškilila kdo je prišel skozi vrata. Skozi vrata ni prišel še nihče sem pa lahko videla kako se Lilly kušuje s Pancyem. Zahihitala sem se in Lilly je prišla v sobo. "Kaj pa je bilo to?" sem ji rekla. "Nekaj, čemer se reče poljub," je rekla in se začela hihitati. Tudi jaz sem se morala zahihitati in prižgali sva luč, ter opazili, da smo dobile drugačne postelje. Skoraj vse je bilo drugače. No, barva sobe je ostala ista, a postelje smo imele drugačne. Z navdušenjem sva z Lilly opazile, da je pri vzglavnikih velik akvarij z ribami. Na postelji, sva našle anketi:
Katero žival bi najraje imeli v sobi:
Kar bo vsaka posameznicami napisala bomo uresničili. Seveda, boste v zraven postelje dobile še vse kar rabi ta žival in vse, da se bo počutila dobro. Če vas zanima zakaj to, ste zmagal na natečaju na katerega vas je prijavila Magic Wolf Malfoy.
Z Lilly sva začele kričat in v trenutku sem napisala na list:
- v sobi volkca (ženskega spola)
-v ogradi z hipogrifi svojega hipogrifa
Ko sem to napisala je list izginil in v sobo sta prišle Cat in Magic. Videti sta bile srečne. Magic sem prijela za rame in jo začela ustrezati:" Si nas res prijavila na natečaj katere nagrade je,da dobiš svojo živali v sobi." "Ja, a smo zmagal," je rekla. "Poglej na posteljo," ji je rekla Lilly. Pogledala je na posteljo in z Lilly sva se začeli pogovarjati ooo.........
Next?????
29. november 2015
Next
29. november 2015
u201358
u201358
Nova postelja:

29. november 2015
neeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxttttttttttttttt
29. november 2015
u201358
u201358
ogledala je na posteljo in z Lilly sva se začeli pogovarjati oo današnjem večeru. Lilly mi je povedala kako romantičen je bil Pancy. Prikimali sem in začela mi je pripovedovati o poljubi. Zanjo je bil to prvi in rekla je da si čudovitejšega ni mogla zaželeti. A mene je skoraj prisilila, da sem ji povedala. Obedve sva se ulegla na posteljo, točno tako, da so bile ribe oz. Akvarij nad nama. Pripovedovala sem ji o tem, kako je bil romantičen in o majhnem poljubi. Lilly je začela kričat in me skoraj vršti s pojstle. "Ej, punce katero žival ste napisale?" sem jih vprašala. "Majhno opico," je rekla Cat. "Morskega prašiča," je rekla Lilly. "Veverico," je rekla Magic. "Jaz sem si zaželela volkuljo in hipogrifa." sem jim rekla. Zaslišala sem trajanje po oknu in odprla sem ga. Notri je pisalo:
Drage Magic, Cat, Lilly&Rose!
Zaradi zmage na natečaju jutri nimate pouka ampak bomo odšle na različne konce sveta po vaše živalce. Imamo izbranih že kar nekaj tistih pri katerem bomo izbral živali. Upoštevali bomo vse vaše želje. Dobimo se jutri ob 8.25. V akademijo bomo prišle okoli 15.00. Ker boste zamudila kosilo bomo po poti nekaj pojedel.
Lep pozdrav
Eva Evans
Profesorica urokov& predstojnica Drznvraana

Next?????????????
29. november 2015
Nexttt
29. november 2015
next
29. november 2015
u201358
u201358
Eva Evans:

29. november 2015
nexttttttttttttttttttttttt
29. november 2015
u201358
u201358
Že pišem
29. november 2015
jej
29. november 2015
u201358
u201358
Drage Magic, Cat, Lilly&Rose!
Zaradi zmage na natečaju jutri nimate pouka ampak bomo odšle na različne konce sveta po vaše živalce. Imamo izbranih že kar nekaj tistih pri katerem bomo izbral živali. Upoštevali bomo vse vaše želje. Dobimo se jutri ob 8.25. V akademijo bomo prišle okoli 15.00. Ker boste zamudila kosilo bomo po poti nekaj pojedel.
Lep pozdrav
Eva Evans
Profesorica urokov& predstojnica Drznvraana
------------------------------------------*---------*-------=------*------------:_------_-----
Vse smo bile tako vesele zaradi tega. Hitro smo šle spat, da bi jutri bilo čim prej. Zaspala sem zelo hitro in sanjala o Albusu. Zbudila sem se ob 7.30. Hitro sem se oblekla in odšla na zajtrk. Ko sem prišla v dvorano sem zagledala za Spolzgadovem omizju Jacoba in Albusa. Hitro sem pojedla zajtrk, a prav kmalu so za mano prišle še druge. V pol ure smo bile borove in ko smo prišle v dom je bila ura 8.10. Se enkrat sem se preoblekle in se Obula. Odšle smo v dnevno sobo ter počakala predstojnico. Prav kmalu je prišla in odšle smo za njo. Z udejanjanjem nas je najprej pripeljala v gozd. Zraven nas je bila majhna hiška in vstopile smo. V hišici je bilo polno opic. Lilly je stekla k eni in jo začela božati. Takoj si jo je izbrala. Pot smo nadaljevale z balonom. Potem smo........
Next???
29. november 2015
u201358
u201358
Lilly ima opica:

29. november 2015
nnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxttttttttttttt
29. november 2015
Nextt
29. november 2015
u201358
u201358
Potem smo prišle v majhno lopo sredi zelo lepega gozda. Potekale smo na vrata in odprl nam je zelo star gospod in nam rekel:" ste bi prišle po volkca?" profesorica je prikimali in ko smem videla, da se gre za mojo žival sem skoraj zakričala. V hišico sem smela vstopiti le jaz, in bilo je toliko veliko volkcev. Najbolj mi je bil všeč najmanjši zato sem prosila gospoda če ga lahko vzamemo. Povedalo je, da lahko in da je punčka. Vprašal me je tudi kako ji bom dala ime. "Roxy," sem mu odvrnila."To je lepo ime. Pazi da boš dobro skrbela zanjo." mi je rekla in že sem se znašla zunaj. Profesorica mi je dala košaro v katero swem položila Roxy, čeznjo pa swem pokrila krpo. Roxy je gledala ven in bila je navdušena nad razgledan. Nato smo odšli š e po zajca in morskega prasicka.....
Next????
29. november 2015
u201358
u201358
Roxy:

29. november 2015
Iiiiii♡♡♡♡♡
Nadaljuj nujnoooooo
NEXTT
29. november 2015
u201358
u201358
Nato smo odšli po zajca in morskega prašička. Ura je bila 11.30 in kar na baloni smo pojedel par sendvičev in bučni sok. Ko smo pojedli do konca je bila ura 12.00. Potem, pa smo odšle na Prečno ulico in vstopile v trgovino Živalska nebesa. Ko sem vprašala za volkca sem imela veliko različnih stvari za vztei, košaro za spat, priboljške,posledico za hrano&vodo..... Odločila sem se za zeleno stalno košaro in vse kar spada zraven. Vsaj 1 uro sem še mogla čakati da so vse izbral vse. Profesorica nam je vse stvari teleportirala na Bradavičarki, kjer nam bodo med tem časom, ko bomo odsotna poskrbeli za izgled sobe. Profesori ca me je odpeljala do neke trgovine, ki je bila zelo skrivnostna. Ko sva vstopile sva zagledali maso n katerem je mrgolelo hipogrifovo. Izberi si ga mi reče in izgine. Vidim prkrasnega črnega hipogrifa in grem do njega." Tebi bo pa ime Winds." kar nenkrat se znajde v baloni s svojimi prijateljica ki. Ura je bila že 14.30 in.mbile smo v šoli. Spustila sem Roxy in tekle sva, do našega sob. Ko sva vstopile sva zagledali čisto.......
Next??
29. november 2015
u201358
u201358
Morski prašiček:

Zajec:
Hipogrifi:

29. november 2015
u201358
u201358
Morski prašiček:

29. november 2015