u199774
u199774
neeext!!!
27. november 2015
u201358
u201358
Odšla sem na kosilo in tam zagledala Jacoba. Odšla sem k njemu in mu malo zanesljivo povedala:" Sem slišala, da si na ples povabil Magic. Dobra izbira." "Vem," je rekel. "Vem, pa tudi, da ti rdeči lasje zelo pašejo." "Hahah hvala." sem mu rekla, nato pa sem odšla do naše mize in se vsedla na klop. Mojih prijateljica gotovo še dolgo ne bo zato sem si postregla s kosilom. Bilo je zelo dobro in spet sem si v čutaro spravila bučni sok za kasneje. Odšla sem v knjižnico in začela brskati po knjigi redovnikov. Našla sem svoj priimek poleg njega je pa pisalo:
Weasleyevi so čisto krvna Čarovniški družino, ki jo označujejo za izdajalec lastne krvi. Njihova zadnja potomka je Lucy Weasley. Je potomka Hermione in Ronalda Weasleyevi.
Ko sem to prebrala sem si pogledala družinsko drevo. Lilly je bila moja sestrična. Potem sem se zavedala nečesa Albus je moj bratranec. Odšla sem do Lilly in ji to povedala. "Glej, super da sva sestrično ampak naj ti nekaj povem, Albus je po svoje tako da ti ni treba nič skrbeti." nato me odšla jaz pa tudi. Vrgla sem se na posteljo v sobi segla pod blazino in na planote sem potegnila................
Next????
27. november 2015
u199774
u199774
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
KAJ JE POTEGNILA VEN!!!
27. november 2015
u201358
u201358
Lol
27. november 2015
u201358
u201358
Dam en Next zate
27. november 2015
u199774
u199774
oh hvala
27. november 2015
u201358
u201358
Vrgla sem se na posteljo v sobi segla pod blazino in na planote sem potegnila pismo. Nič mi ni bilo jasno od koga je. Odprla sem ga in notri je bila bonboniera. Odprla sem jo in vzela en bonboni. Nič se ni zgodilo in pismo sem brala in brala notri je pisalo:
Draga Rose!
Vse tisto, kar ne vveš boš kmalu izvedela.
Zelo si lepa sploh zdaj, ko si prefarbana še lepša.
Vem, da je to pismo kratko in, da boš vedno
vedela...
Lp. Skrivni oboževalec
Lepo sem se nasmejala in pismo razumela kot šalo. Na ves glas sem se žačela snemati nato pa odšla v knjižnico. Spet sem iskala kaj o jedrih naših palic in nič nisem našla. Odšla sem v jedilnica in pismo pokazala Lilly,Cat in magic. Vsi smo se začele...............
Next????????
27. november 2015
u199774
u199774
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!
smejati...
27. november 2015
u201358
u201358
Itak!!!!!!!
27. november 2015
u201358
u201358
Nenenene
27. november 2015
u199774
u199774
kaj ne?
27. november 2015
u201358
u201358
Vsi smo se začele krohotati. Vsi so nas čudno gledali a mi smo se še zmeraj smejali. Magic je iz torbe vzela pismo s pesmijo. Bilo je prečudovit. Njej niso bil všeč so ji pa bili všeč moji stavki. Ravnatelj nam je sporočil, da jutri nimamo pouka ampak plesne vaje. Seveda smo bili vsi navdušeni, saj nam je odpadel pouk. V sobi smo si pripravile oblačila za jutri. Pripravila sem si rezervno obleko in visoke pete. Tokrat sem si izbrala črno obleko in rdeče salonarje. Prav zanimalo me je s kom bomo plesale. Bilo mi je nerodno saj je bil nas dom vedno med najboljšimi na plesu. "Komaj čakam!!!" sem zavpila. Lilly pa je že spala. Naslednjega jutra.......
Next????
27. november 2015
u201358
u201358
Rezervna obleka:

Rezervni salonarji:

27. november 2015
u202507
u202507
next
27. november 2015
u201358
u201358
Naslednjega jutra sem se prvič v življenju naličila. Z mamo sem se zzmenila, da se bom ločila samo takrat ko bojo v šoli plesi ali vaje. Najprej sem se šla stuširat, nato pa sem se sfenala. Potem so z mano sle še druge. Oblekla sem se v obleko in si razrešila lase. Tako mi je najbolj padalo, kot pa kakše n čop ali kita. In ličenje se je začelo.Nanesla sem si šminko, maskaro in senčilo. Videti sem bila boljše kakor kdajkoli. Tudi druge so bile super. Pogledala smo na ure in videle, da imamo samo še petnajst minut da se odpravimo. Obula sem si salonarje in z ostalimi dekleti(ki so bile naličeno kot me in so imel podobne obleke) odšle v dvorano. Ko smo prišle v dvorano smo ugotovile, da bomo skupaj plesali vsi štirje domovi. Mene je prvi povabil na ples(za vajo)........
Next????
27. november 2015
Next
28. november 2015
u201358
u201358
Make up:

28. november 2015
u201358
u201358
Mene je prvi povabil na ples(za vajo) Jacob. Na smejala sva se in izvedela,da bomo začeli z valčkom. Postavila sva se v pozo in on je z višja gledal name. Začela sva plesati in se zraven pogovarjala. "Veš ko si prišla v dvorano, sem skoraj rekel uau" mi je rekel. "Skoraj?, sem mu odvrnila ter se za smejala. " In kako to, da si na ples povabil Magic?" sem ga vprasala,. "Ne vem všeč mi je bila, pa še nisem vedel koga naj povabim. In kdo je tebe povabil?" me je vprašal. "EM, ja," sem mu zamomljala. " Kdo pa?" me je vprašal s skrivnostni nasmeškom. "Ti lahko danem namige," sem mu odgovorila. Prikimali je in zČela sem:"Je iz Spolzgada." zavzdihnila je Jesse in nadaljevala sem:"Je v tretjem letniku. Njegovo ime se začne na A..." Sm mu rekla. "AHA že vem, a je Allbus Robaus Potter." je zavzdihnila. "Ja je, no. Samo tiho bodi." tako sva prepovedala že skoraj celo vajo. Prišla je profesorica
Paintchdurra in..........
Next?????
28. november 2015
u199774
u199774
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!!!!!!!
28. november 2015
u203130
u203130
Nnnnnnneeeeeeeexxxxxxttttt!!
28. november 2015
u201358
u201358
Prišla je profesorica Paintchdurra in rekla, da je vaj konec. Odšli smo na kosilo in ravnatelj nam je sporočil da na dan plesa nimamo pouka in, da imamo zdaj. Popoldne prosto. S Cat,Lilly in Magic smo odšle v knjižnico. Raje smo poiskala najprej vse knjige o elementih. Bile so štiri knjige. O zemlji,vodi,ognju in o vetru. Porazdelitev smo si jih tako:
Lilly: voda
Jaz: veter
Magic: zemlja
Cat: ogenj
Brale smo in brale in kmalu je napočil čas za večerjo. Knjige smo si izposodile in odšle k večerji. Imeli smo mega super pojedino. Naslednji dan je bil pouk. Spet smo imeli isti urnik kot predvcerjšnim. Tako so minevali 3 dnevi. 4 dan je bil ples. Ples je bil ob 19.00 zvečer, zbudila pa sem se ob 7.00 zjutraj. Začela sem brati knjigo: Skrivnosti elementov: veter. Prebrala sem in prebrala ter našla. Našla sem kaj so Aerdofiumi. To so ljudje, ki živijo v oblakih. Za v palico so dali, samo eno pero. Več niso hoteli dati. Trdili so, da tisti, ki bo imel to palico, imel posebne moči. Če pa se združi še z ostalimi palicami, imajo tako moč, da je na svetu več ni. Takrat so se zbudila še ostale dekleta in..........
Next????
28. november 2015
u199774
u199774
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
IN?? KAJ JE BILO???
28. november 2015
next
28. november 2015
u201358
u201358
Takrat so se zbudila še ostale dekleta in Magic je začela kričat. Videle smo, da ima v roki ogledalo, in da še z eraj kriči. Odšle smo k njej in zagledala nekaj groznega. Na sredini noša je imela mozolj. Vse smo bile ogrožene in po edala sem ji, da ga lahko prikrijemo. Malo smo se se se pogovarjala in odšle na zajtrk. Ko smo prišle nazaj, smo se pogovarjala in in 13.00 odšle na kosilo. Kakšne pol ure smo bile na kosilu, ter se ob 14.00 začele pripravljati. V domu smo i eli veliko banj in vse punce smo si naštimale vročo vodo ter se študiral. Ob 15.00 smo odšle v sobe.
28. november 2015
u201358
u201358
Next????
28. november 2015
u199774
u199774
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
28. november 2015
u201358
u201358
Ob 15.00 smo odšle v sobe. Cat je imela ogromno oblek in je najprej pomerila dolgo oranžno obleko. Zelo ji je padala, zato se je odločila, da jo bo imela na plesu. Lilly je najprej pomerila rumeno a ji ni bila všeč nato pa še dolgo rdečo. Ta ji je bila všeč zato, jo je izbrala. Magic, pa je imela največjo dilemo. Najprej je izbrala rumeno, nato rdečo in črno in še veliko oblek. Končno si je našla modro obleko, ki ji je bila všeč. Jaz sem se oblekla v svojo in vse so me pohvalil kako dobro izgledam. Na mizici v naši sobi smo razstavile vsa ličila, ki jih imamo. Imelo smo razne šminke in druge stvari. Ker sem jaz 'baje'znala najboljše ličiti sem mogla vse naličiti jaz. Za vsako mi je vzelo 30 minut. Vem, da se to sliši veliko ampak so najprej punce morale izbrati barve senčila...... To jim je vzelo vsaj 15 minut. Potem pa še ličenje. Mogla sem biti zelo pozorna, da je bilo vse v redu. Zase sem si izbrala rožnat lipgloss, maskaro in senčila.
Končala sem ob 18.30. Vse smo si obule pete in odšle v dvorano. Bila sem tako vznemirjena in........
Next??????
28. november 2015
Huhh sploh ne sledim super pises
NEXTTT
28. november 2015
u199774
u199774
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!
IN KAJ JE BILO!!!!????
28. november 2015
zakon!!! pa full zanimiv
28. november 2015
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani