u98305
u98305
''Kam naj gremo?'' sem vprašala vsa zadihana v teku, saj pošast ni bilo daleč za nami.
''Zavetje moramo poiskati!'' mi je rekel G. Hank (srry, zmotila sm se, v resnici je Hank, ne Frank ), Noah pa je pripomnila:
''Tukaj ni nobenega zavetja nikjer!''
Tekli smo še hitreje, pa sem opzazila, da se je Noah spotaknila in padla.
''Neeeeeee!!!!'' sem zakričala in stekla k nej, da bi ji pomagala vztati.Slišala sem G. Hanka, ki je vpil za mano:
''Sarah, pohiti! Pošast je za vama!!''
Končno je Noah vztala, a nisva mogli več zbežati stran. Pošast je bila tak za nama. Zarjovel je tako grozljivo, da sem se kar sesedla na tla. Že se je sklonil, da bi naju ubil ...
(Pa sorry, kr nism tk dolg pisala)
16. avgust 2012
u98305
u98305
Nadaljujem:
Ampak očitno G. Hank tega ni dopustil, saj je vzel neko ostro sulico (sploh ne vem, od kod jo je dobil) in zapičil pošast v glavo. Pošast je zarjovela š glasneje, potem, pa smo videli, kako se je začela vedno bolj krčiti... krčiti ... In nenadoma je pred nami stal očka.
''Očka, si to ti?'' sem nejeverno zavpila.
A vsi smo mislili enako... Da bo nas hotel ubiti, da bi bili duhovi, kot je to hotela narediti mama ... Ampak ok tega ni naredil. Razložil nam je:
''Jaz vas ne bom ubil. Najprej sem bil duh, potem pa sem se začel spreminjati v pošast... In vse je šlo mimo moje volje. Nisem se mogel upirati, ker sem bil prisiljen, da vas ubijem. A z mamo je enako... Tudi ona je pošast, le da ne vem, KJE je.''
Otrpnila sem. VSI DUHOVI SE ČEZ NEKAJ ČASA SPREMENIJOV POŠASTI?!
16. avgust 2012
next
16. avgust 2012
next
17. avgust 2012
u98305
u98305
Tako da smo vsi šli dalje, ko smo naleteli na hišo, v katero sta šla druga dva policista.
J: Gremo noter?
H( je Hank): Saj moramo! Najti moramo kroglo!
N: Kaj pa, če je tudi tu noter ni??
H: Mora biti! Kje pa naj še iskamo??

Šli smo noter in počasi hodili po stavbi. Ko smo hodili še nekaj ovinkov, smo spet zagledali neka vrata. Nismo vedeli, če se naj obrnemo in gremo nazaj, ali gremo skozi vrata. Spomnila sem se, kaj se je zgodilo prejšnjič, ko smo odprli vrata. Priletela je sekira. Zadela je Noah v roko in ji jo urezala. Le da to niso bila ista vrata.
''Gremo noter ali ne??'' sem vprašala G. Hanka, ki je razmišljal.
''Predlagam, da gremo. Upam samo, da nas noter ne bo pričakalo >presenečenje
17. avgust 2012
u98305
u98305
sry sept se mi briše
17. avgust 2012
u98305
u98305
jutri pišm dalje
17. avgust 2012
u98305
u98305
kr mi zaj ful šteka tipkovnica
17. avgust 2012
u98305
u98305
do te rabim vsj 1 next
17. avgust 2012
u98305
u98305
17. avgust 2012
next
17. avgust 2012
next
17. avgust 2012
next
17. avgust 2012
u103996
u103996
Nexxxxxtttttttttt!!!
17. avgust 2012
u103996
u103996
Hitr nextej, sm že neučakana!!!!!
18. avgust 2012
next
18. avgust 2012
u98305
u98305
''... kot nas je zadnjič,'' je nato rekel, Noah pa ga je vprašala isto, kot sem ga jaz:
''Torej gremo?''
G. Hank pa je preslišal Noah in se nenadoma spomnil:
''Kaj nista šla druga dva policista v to smer in v to hišo?''
Začudeno smo ga pogledali on pa je pripomnil:
''Ko smo se razdelili.''
''Torej smo prišli samo okoli??'' sem zavpila in od začudenja odprla usta.
''Najverjetneje,'' je dodala Noah, očka pa nas je vprašal:
''O čem?? Kako okoli??''
''Okoli te hiše. Ti tega ne veš.''
Iz dolgega govora sem jih prekinila:
''Torej gremo noter??''
G. Hank je prikimal.
Prijela sem za kljuko in šele tedaj občutila, da je pravzaprav zelo hladna. Odprla sem vrata in noter nas sta pričakali dve mrtvi telesi človeka. Zakričali smo, ko smo zagledali... mrtva policista. Za njiju pa je bila mama. Videli smo, da se je spreminjala iz duhova v pošast. Večala se je ... Večala ... In nazadnje je segla čisto do stropa(strop je bil zelo visok). Nismo vedeli, kaj naj naredimo, ko smo se spomnili, da jo moramo pravzaprav prebosti z nečim ostrim, da se spremeni nazaj v svojo človeško podobo. A le kako nam bo to uspelo?? Ubila je še policista in vedeli smo, da bosta najprej duhova kot starša, potem pa čez nekaj časa pošasti...
21. avgust 2012
u98305
u98305
NEXT??
21. avgust 2012
next
21. avgust 2012
next napeto
21. avgust 2012
u103996
u103996
Nexxxxxxxxxxxxxxttttttttt najbol napeeto
21. avgust 2012
next
21. avgust 2012
u98305
u98305
Tenks za nexte!**
__________________________________________________________________________________
Tekli smo in nismo vedeli, kam naj gremo. Nazadnje smo se le zatekli v neko sobo, zeeelooo prašnato.
J: Kaj bomo naredili?? Kako jo naj zbodemo??
N: In s čim??
H: Nekaj moramo najti! Preden nas še najde! Nekaj ostrega, kot je bila ona sulica.
J: Ampak zakaj je niste vzeli s sabo?? Zdaj bomo morali iskati nekaj drugega!
H: Moramo nekaj najti, če ne je z nami konec. Edini način je, da to pošast v vajini mami uničimo.
Preiskali smo vse kote, vsak centimeter, vse omare a nič.Še pod neko posteljo smo pogledali. Skorajda smo že obupali, ko sem zagledala skrinjo. Polno pajčevine je bilo tam.
''Hej poglejte, tu je skrinja! Mogoče je tu noter kaj takega!''
Že sem poskušala odpreti skrinjo o mi je Noah podala ključ.
''S tem odlkeni.''
Ključ sem vtaknila v ključavnico, ki je bila na skrinji, in potem nam je res uspelo odpreti. Na našo veselje so bila v skrinji stari meči, sulice... Nekaj od tega sem vzela in dala G. Hanku. Potem je nekaj začelo butati po vratih in vrata so se razletela. Noter je planila pošast (mama) in se že pripravila, da bi nas ubila...
22. avgust 2012
u103996
u103996
neeeexxxxxxxxxxxtttttt
22. avgust 2012
u98305
u98305
G. Hanku je ugriznila v nogo(ker je bil najbližji)... A vseeno se je kljub bolečini nagnil in ji vrgel meč v obraz. Tudi pošast se je čez nekaj trenutkov začela krčiti in nenadoma je pred nami stala mama. Zavedala se je, da je bila pošast. Ko je videla G. Hankovo nogo, je zakričala in zavpila:
''Tako zeelo mi je žal! Nisem se mogla nadzorovati. Počutila sem se tako, kot da bi vi bili moji sovražniki!''
Vedno ko sem zagledala takšne grozne rane, mi je šlo na bruhanje. A tokrat mi je bilo moje počutje od tega vseeno! Napadla ga je mama kot pošast, ni bila kakšna nesreča ali pretep... Tako da mi ni bilo tako slabo. Rekla sem jim:
''Ali ste že pozabili?? Najti moramo magično kroglo! Ne moremo se zmeraj z pošastmi spopadati! Lahko se zgodi še hujše kot se je z G. Hankom! Kolikor vem, poznam še dve osebi, ki se bosta nekdaj-naenkrat sprmenila v pošasti! Zdaj sta še duhova, kar je mogoče še hujše, saj nas lahko ubijeta, mi pa ju ne moremo, ker sta duhova!''
Mama in očka sta nejasno zmajala z glavo, saj nista vedela ničesar o magični krogli, in ZAKAJ jo sploh moramo najti. G. Hank je prikimal, kljub hudi bolečini:
''Sarah ima prav. Čisto smo že pozabili na magično kroglo. In moramo jo najti!''
Mama pa:
''O kakšni magični krogli vendar govorite??''
Noah je rekla:
''Mama, vidva še tega ne vesta. Prej sta umrla, kot da sta sploh izvedela za to...''
Prekinila jo sem:
''Prav, gremo zdaj! Ne smemo izgubljati časa! Vama bomo kasneje razložili!''
Prikimali so. Mama in očka sta pomagala G. Hanku vztati. Oklel se ju je okrog ramen, da sta mu lahko pomagala hoditi, saj ni mogel, ker je imel vso razcotano nogo.
Jaz sem še dodala:
''Upam, da ne bomo videli teh duhov. Gremo, še preden se spremenita v pošasti.''
Zdrveli smo iz hiše. Tam NI bilo magične krogle. Zavili smo na neko ravno cesto, med katero je bilo nešteto rhlijivih dreves.
22. avgust 2012
u98305
u98305
Jutr nextam
22. avgust 2012
u98305
u98305
Do jutr rabim neki nextov
22. avgust 2012
next
22. avgust 2012
u98305
u98305
''Kam pa sedaj gremo??'' je vprašala mama in očka je prikimal.
''Iskati gremo magično kroglo,'' sem odvrnila in dodala:
''Srčno upam, da jo najdemo.''
G. Hank je stokal od bolečine pri njegovi zmrcvarjeni nogi, ko sem na njegovi nogi zagledala...
''G. Hank izgublja kri iz noge! Kaj nista opazila?? Lahko skrvavi!'' sem zakričala, ko sta se (halo) starša le >prebudila
23. avgust 2012
u98305
u98305
srry spet se mi je dol zbrisalo
23. avgust 2012
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani