next
09. avgust 2012
next
09. avgust 2012
u98305
u98305
Tenks za vse!** Nextam:
Naenkrat se je pojavil veter, se ovil okoli nas in ... Pojavili smo se v zelo čudnem in grozljivem svetu.To je ta svet:

09. avgust 2012
u60307
u60307
next
09. avgust 2012
next
09. avgust 2012
u98305
u98305
Nadaljujem:
Nikjer ni bilo niti enega samega človeka. Bili smo popolnoma sami. Spraševala sem se, ali so bili tudi tukaj duhovi ...
''Kje naj zdaj tule najdemo magično kroglo?'' je obupano zavpila Noah, ''Kaj pa, če knjiga nima prav? Kaj pa, če so tam zapisane samo lažne stvari?!''
''Ne, Noah! To ni mogoče! Te knjige ne morejo vsebovati laži!''
Policist G. Frank naju je prekinil:
''Se bosta zdaj prepirali? Najti moramo vendar magično kroglo! Le da nevem, kje tukaj bi jo naj našli. Hiš je na milijone!''
Hodili smo po cesti in nismo vedeli, kje bi lahko bila ta krogla.
Naenkrat se je prikazal ...
09. avgust 2012
u98305
u98305
(se opravičujem, morm it jutr pišm dalje )
09. avgust 2012
u60307
u60307
next
09. avgust 2012
ful dobro pa fuul scary Nexšt!!!
09. avgust 2012
sorry k oglašujm sm reklamo je treba delat ne
omg spet nova zgodpica o 1D glih začela ja! prou si prebrau zdj pa klikn na link da ti ne bo ušla !

http://www.igre123.com/forum/tema/y-c/39571/1

HwaŁa če boš postal moj bralec! (kar seveda moreš)
09. avgust 2012
next
09. avgust 2012
next
09. avgust 2012
next
09. avgust 2012
u98305
u98305
Naenkrat se je prikazal OGROMEN duh, ki je prekril vso nebo. Zgledal je bolj kot pošast ... Bil je mešanica med duhom in pošastjo. Takoj ko smo ga zagledali, smo zakričali in tekli stran, Pošastni-duh pa za nami... Bil je dosti hitrejši in dobil je enega policista, ki je tekel bolj počasi... Prijel ga je in ga spustil v svoja ogromna usta, da je policist kar padel noter. Od groze sem zakričala, ko sem to videla. Zagledali smo stavbo, in ni nam ostalo nič drugega, kakor da smo stekli v njo in se skrili, saj je bil Pošastni-duh pravi velikan. Videl je lahko skozi najvišje okno v stavbi. Dobro smo se skrili, in ko smo se prepričali,da je odšel, ker na ni našel, smo si oddahnili in prišli iz skrivališč.
KAKO JE POTEKAL NAŠ POGOVOR:
J-jaz, N-Noah, F-G. Frank, D-drugi policist, T- tretji policist

J: Kaj bomo zdaj?
F: Najti moramo magično kroglo! Moramo že začeti iskati!
N: Se bomo razdelili?
D: Jaz mislim, da ne. Prenevarno je.
T: Tudi jaz mislim tako.
F: Prav gremo že začet iskat! In to skupaj!

Šli smo skozi široko staro stavbo, ki je bila strašljivo velika, kar ni bilo dobro, saj bomo tako dolgo iskali! Ko smo hodili nekaj časa naravnost, smo zagledali štiri vrata. Nekatere kljuke na vratih so bile krvave.
''Kam naj gremo?' Kje je magična krogla?'' sem obupno vprašala, G. Frank pa je samo zmajal z rameni.
''Nevem. Morali bomo ugibati. Najbolje je, da gremo kar skozi prva.''
A to je bila napaka. Popolnoma napačna vrata. Najbolj nevarna. Onemeli smo od groze, ko smo zagledali ...
10. avgust 2012
next
10. avgust 2012
next
10. avgust 2012
u98305
u98305
Zagledali smo obešenega človeka, ki ga je držala vrv. Bil je oguljen, rastrgan, pač popolnoma mrtev. Kapljice krvi so curjale z njega. A tam ni bil le en človek, ampak še več jih je ležalo mrtvih in krvavih v tej sobi. Vsepovsod. Čisto vsa soba je bila napolnjena z mrtvimi ljudmi. A to še zdaleč ni bila nevarnost. Nenadoma se je od nekod prijamala obešena sekira. In na srečo ni ubila nobenega... Le ranila ga je. In to Noah. Zadelo jo je v roko in ji jo urezalo. Zastokala je. Hitro sem se odzvala in ji dala povoj od moje rute.
(Potli nadaljujem moj brat gre zaj špilat)
10. avgust 2012
next
10. avgust 2012
next
10. avgust 2012
u60307
u60307
Next
10. avgust 2012
u98305
u98305
''Ta vrata sploh niso prava, drugam moramo!'' nam je rekel G. Frank in jaz sem dodala:
''Poskusimo skozi druga vrata.''
Šli smo skozi druga vrata in vztopili. Soba je vodila na neka stopnice. Nismo imeli druge izbire, kot da smo šli gor. Prispeli smo v neko sobo, ki je bila na las podobna iz Hiše Duhov. Soba je bila popolnoma prazna, imela je le mizo in neko- kroglo?! Kaj pa, če je to magična krogla? Stekla sem k mizi in pogledala. Ne. Bila je navadna. A zagledala sem listek, ki je bil prilepljen na kroglo. Bila sem v šoku, kajti pisalo je:
''TO NAVADNO KROGLO SMO ZAMENJALI Z MAGIČNO! NIHČE NE BO UBIL DUHOV!!''
Poklicala sem ostale in jim rekla:
''Tukaj je bila prej magična krogla, a jo je nekdo zamenjal z navadno! Le kje je zdaj magična krogla?''
''Kaj pa, če je zdaj v drugem svetu?'' je vprašal G. Frank.
''V oni knjigi je pisalo, da je v tem svetu. A očitno je jo nekdo zamenjal in zdaj gotovo ni več v tem svetu. Moramo drugam.''
''Ampak saj tukaj piše, kje je!'' je zavpila Noah in pokazala na llistek.

Zaslišali smo, da nekdo hodi po stopnicah k nam, in ti koraki niso bili človeški. Hitro sem se odzvala in izgovorila urok.
...
10. avgust 2012
next
10. avgust 2012
next
10. avgust 2012
u98305
u98305
In naenkrat smo se znašli v še bolj grozljivem svetu, kjer so očitno živeli >>ugrabitelji
11. avgust 2012
u98305
u98305
srry vse se mi je dol zbrisalo
11. avgust 2012
next
11. avgust 2012
u98305
u98305
nextam pa upam da se mi ne bo spet dol zbrisalo:
... Magične krogle. Tudi tukaj so živeli pošasti, nisem bila ravno prepričana, če so bili tudi duhovi. Vsepovsod so bila grozljiva drevesa z vejami. Vse je bilo temno , tako da nismo videli preveč.
Nismo vedeli, kam naj gremo prvo, zato je G. Frank rekel:
''Najbolje je, da se razdelimo.''
''Kako??'' sem vprašala.
''Jaz bom šel z vama, druga policista pa posebej.''

In res je bilo tako. Policista sta zavila k neki hiši, mi pa smo šli po prašni poti, če bi le bilo kaj hiš.
''Le kje je tukaj magična krogla?'' sem vprašala obupno.
''Tukaj v tem svetu mora biti. Tako šiše na listu,'' je rekla Noah, G. Frank pa je prikimal:
''Nekje tukaj mora biti. Moramo jo najti.''
Naslednji trenutek smo zaslišali butanje korakov ... In za nami smo zagledali vsaj 8 metrov veliko pošast. Imel je črne oči. Bil je ves krvav. Takoj ko smo ga zagledali, smo se prestrašili in tekli stran, pošast pa za nami
________________________________________________________________________________
NEXT ??
11. avgust 2012
NEXT
11. avgust 2012
next
11. avgust 2012
nxty
11. avgust 2012
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani