nexxxxttt
07. avgust 2012
u98305
u98305
podstrešje:

07. avgust 2012
u98305
u98305
morm it; potli pišm dalje
07. avgust 2012
NEXT
07. avgust 2012
u98305
u98305
nazaj sm že nextam
07. avgust 2012
u60307
u60307
next
07. avgust 2012
u98305
u98305
Razložila mu je Noah: ''tu noter so duhovi!!'' Policist je nekaj časa buljil v naju, potem pa rekel: ''vidve pa imata zares bujno domišlijo.'' Vzkočila sem: ''Lahko vam dokaževa!'' Peljali sva ga na podstrešje.. Ampak ko smo vztopili, sem skoraj zakričala: ''Tukaj sta ležala starša! Točno tukaj! Prisežem!'' Na tepihu je bila samo sled krvi .. ''Jaz vidim samo kapljice krvi.. To ni nič nevem kako nenavadnega.'' Nato sem se spomnila: ''Lahko vam pokaževa knjige!'' Policista sem peljala do omare. Ven sem vzela vse 3 knjige. Še zmeraj so bile za kanček kapljic krvave. Odprla sem knjigo na sliki z to hišo.. Potem pa obrnila stran in pomolila knjigo policistu: ''Preberite to!'' Policist je zavzdihnil in začel brati.. Potem se je tudi on prestrašil, a ni še ravno verjel. S tresočim se glasom nama je rekel: ''Jaz bom pregledal to hišo, vidve pa ostanita tukaj. Poklical bom policista, ki vaju bo pazil.'' Šel je iz podstrešja.. Medve z Noah sva kar stali v kotu in se o tem pogovarjali. Potem pa sva zagledali ...
07. avgust 2012
u60307
u60307
next
07. avgust 2012
u98305
u98305
Še en listek. Tokrat je pisalo: ''NE BOSTE NAS PREMAGALI!!'' Že tretji listek. oooohhhh. Nenadoma sva z Noah zaslišali globoko dihanje-nečloveško! Bilo je vedno bliže ... bliže ... Nenadoma so se vrata odprla in noter je prišel drugi policist, g. Hank. . Hvala bogu!! Policist nama je rekel: '' Malo bomo preiskali to hišo, da bomo videli, kaj se dogaja tukaj.'' Dolgo smo preiskavali. Jaz sem še enkrat pregledala omaro, a v njej ni bilo ničesar, razen onih knjig. Razen... CELA LUŽA KRVI! Zakričala sem. Kaj pa, če je to od staršev? Kje sta sploh bila?... Potem pa smo zaslišali .. krik. Krik, ki je prihajal iz moškega grla. Ni nam bilo treba ugotoviti, kdo je bil, kajti vedeli smo, da je bilo od prvega policaja. Močno smo se prestrašili in nismo vedeli kaj bi naredili. O, nezgoda. SPET listek... : ''VAŠEGA POLICISTA NI VEČ'' ...
07. avgust 2012
u98305
u98305
(Sori kr tk mal pišm, računalnik mi ful šteka..)
07. avgust 2012
u60307
u60307
next
07. avgust 2012
u98305
u98305
jutr nadaljujem, kr mi ful šteka do takrat rabim vsj 1 next (Te bom več napisala
07. avgust 2012
u98305
u98305
Oh nee!! Kaj lahko zdaj naredimo??'' sem vprašala obupano. Že takoj bi morala izvedeti, zakaj je bila hiša tako sumljiva. .. Ampak zdaj je bilo prepozno. Bilo je prepozno, da bi lahko pobegnili in obvestili druge. g. Frank nama je rekel:
''Ne moremo ostati več na podstrešju! Moramo ven!!''
''Kaj pa bomo naredili??'' je obupano zavpila Noah.
Res ... Kaj pa naj naredimo?! Se pustimo, da nas ubijejo duhovi?!
''Obvestil bom več policistov ... Preveč nevarno je.''
Nisem ga razumela. A vseeno smo šli dol. g. Frank je telefoniral še več policistov (), medve z Noah pa sva stali tik za njim. Zaslišali smo zavijanje. Duhovi!! Prestrašili smo se. Odšli smo v kopalnico. A še dodobra sem se zavedla, kdo je ležal v kadi, sem zakričala kot nora. V NJEJ JE LEŽAL PRVI POLICIST! Na videz smo vsi trije takoj ugotovili, da je bil mrtev. Odtrgano oko in nogo... Cela kad je bila umazana s krvjo.
08. avgust 2012
u98305
u98305
Tega nisem mogla več gledati ... Gotovo bomo umrli, da o tem ne bo dvoma. Spet smo zaslišali zavijanje, tokrat je bilo precej blizu... Ni bilo smisla, da bi se zaklepali kam koli. Duhovi zmeraj lahko pridejo skozi vrata. Potem pa se je zgodilo nekaj takšnega: Skozi vrata je prišel duh .. PODOBA... BILA JE MAMA!! Zakričali smo od groze, meni pa so skoraj že počile glasilke.
''Mama! Si to res ti??'' sem zavpila.
Mama se je zastrmela vame z srditim pogledom. Mislila sem, da nas bo napadla ... Tako je vsaj zgledalo, dokler ni rekla:
''Ja, jaz sem, Sarah. Duhovi so naju z očetom ubili... Je pa kar prijetno biti duh. Na začetku boli, potem pa je super...''
Nekaj časa je buljila v steno, potem pa spet obrnila glavo k nam in nadaljevala:
''Kaj pravite? Tudi vi bi lahko bili. Super je biti duh! Edina težava je pač, da vas moram ubiti... Toda izbrala sem najlažji način, tako da ne bo zelo bolelo.''
''NEE!!'' smo zakričali in se umaknili v kot. Moja lastna mama bi me ubila?! Samo zato, da bi bila tudi jaz duh?! Toda- ZAKAJ??
''Prosim... ne! Prosim, ne ubij nas, mama!'' je moledovala Noah, a mama je ponovila:
''Ne bo bolelo ... Ne bo tako bolelo..''
08. avgust 2012
u60307
u60307
next
08. avgust 2012
next
08. avgust 2012
next
08. avgust 2012
u98305
u98305
Že se nam je približala, ko so se odprla vrata kopalnice. Vanje je vztopilo nekaj policistov. Eden od njih je vprašal:
''Kaj se tukaj dogaja? Zakaj ste zaprti v kopalnici?''
g. Frank je zavpil:
''Duhovi so že ubili enega policista! Tam v kadi je ...''
Pokazal je na kad, potem pa osupnil:
''Bil je v kadi! Točno tule noter je ležal! Pa kje je zdaj??''
Prvega policista res več ni bilo v kadu, kjer je leežal prej. Spet so bile le sledi krvi. . Enako kot pri mami in očetu! sem pomislila, tudi onadva več nista ležala na tepihu, kot sta po njuni smrti. Toraj to pomeni: TUDI PRVI POLICIST JE DUH! Ne! S tem se torej duhovi v tej hiši razmnužujejo! Vsak, ki je vztopil v to hišo, je čez nekaj časa umrl in še sam postal duh!
V kadi smo videli še en listek: ''S TE HIŠE NE BOSTE PRIŠLI ŽIVI! VSAK ČAS BOSTE UMRLI... KER BO POČASI POLNOČ!''
Neeeeeeee!!!!!! VSI BOMO UMRLI ŠE NOCOJ!
Ko sem pogledala na uro, je bila 23:25 ...
Čez manj kot 33 minut... JE Z NAMI KONEC.

(Jutr spet nadaljujem )
08. avgust 2012
u98305
u98305
hvala, kr berete mojo zgodbico
08. avgust 2012
u60307
u60307
next
08. avgust 2012
next napeto
08. avgust 2012
next
09. avgust 2012
next
09. avgust 2012
u98305
u98305
''Kaj naj naredimo??'' je ubupal eden od policistov.
Jaz sem predlagala: ''Mogoče bomo našli na podstrešju kaj uporabnega!''
Noah me je začudeno pogledala in me vprašala:
''Sarah! Prej smo že preiskali podstrešje, a nismo nič našli!''
''Lahko poskusimo še enkrat!'' sem zavpila, ''v omari sem videla še več predalov, a jih nisem utegnila odpreti zaadi krikov! Mogoče lahko še kaj najdemo!''

Res smo šli na podstrešje.. Hitro sem odprla omaro in odprla predal, ki ga prej nisem utegnila odpreti. Ko sem odprla predal, je bila v njej zložena ena sama knjiga in nič več. Vzela sem knjigo, ki je imela naslov ''V DRUGEM SVETU''. Odprla sem jo. Šele zdaj smo dojeli, da s pomočjo te knjige pridemo v drugi svet ...
''To je edini način, da se znebimo duhov! Tukaj piše, da je neki hiši skrita magična krogla, ki uniči duhove za vedno!!'' sem jim rekla, Noah pa je prikimala:
''Ja, to je edini način, da se duhov znebimo!''
g. Frank je nekaj časa razmišljal, potem pa rekel:
''Dobro, no, če je to že edini način.''
Prikimal je drugim policistom (niso bili vsi, a na to se nismo ozirali ).
Ko je Noah pogledala na uro, je rekla:
''Sarah, pohiti! Počasi bo polnoč!''
Živčno sem listala po knjigi. Medtem je ura bila TIK ... TAK ...TIK ... TAK ...
Do polnoči je bilo še samo 5 minut!
Končno sem le našla urok, s pomočjo katerega prideš v drugi svet. Madtem sem zaslišala šepetanje škripanje vrat. Prestrašili smo se in hitro sem prebrala urok. In potem smo se vsi ...
09. avgust 2012
u98305
u98305
(vse bo melo veze z duhovi )
09. avgust 2012
next
09. avgust 2012
next ! next!
09. avgust 2012
neeeeeeeext! za mene? *puppy face* *Puppy eyes*
09. avgust 2012
u98305