next svetouno

28. maj 2012
next
06. junij 2012
nexttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt

12. junij 2012
NEXT!
ZAKON!
nAJBOLJŠA!
LOVE IT!
THE BEST!
BIGGEST FAN!
BEST WRITER!
OBOŽUJEM JO!
NADALJUJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
12. junij 2012
u82375
u82375
next!
12. junij 2012
next!
16. junij 2012
...in jih potegnila iz svojega telesa... Krogle so lebdela pred mano in se zibale kot, da bi jih nekdo premikal. Skrila sem se za vogal hodnika in Roko položila na stekleno kroglo želje, drugi dve pa sta spet izginile v telo. Kar nekaj časa je trajalo da se je začelo dogajati. Krogla me je kar sama posrkala vase. Znašla sem se v lepem kristalno-belem prostoru v katerem ni bilo ničesar, razen mene. Po Vsakem koraku, ki sem ga naredila je odmevalo in kar naenkrat se je stena krogle začela topiti, kot led. Topila se je v kristalno bistro vodo, ki je odtekala proti meni in me zavila v vrtinec v katereem se je znašla tudi Morgana. O Morgani sem prebrala kar precej knjig. Je kraljeva hči Orla Jongaswa, vsako tretje tisočletje se izvali ena Morgana in to iz jajca ob svetem izlivu v Otisnamu, kjer se je izvalil tudi sam Jongaswa. Vsaka Morgana je zadolžena za eno nalogo in ta je za želje. Vrtines je nenadoma oledenel in Morgana je pristopila k meni.
" Pozdravljena. Kristalna krogla želja popeljala te bo v raj, a izpolniti boš morala eno nalogo vsaj. Morgana ti izpolnila bo vse kar boš hotela, a na kristalnem polju Metulja Yiga boš ujela. Zdaj vrnia te bom v sanje, Neutožno spanje." Je mirno rekla in in mi podala žezlo, ki naj bi ti izpolnil kar bi si želel. " POvej žezlu to kar neutožno prosiš in kmalu svojo radost v tvojem svetu trosiš." Je spet rekla in sam se prijela žezlo v svoje roke. Previdno sem povedala svojo željo : " Rada bi postala čarobno bitje, da bi lahko normalno hodila v to šolo," in nato se je vse skupaj zatreslo in vrnila sem se spet na šolski hodnik. Ampak tokrat sem lebdela. Grozno, ravno Rovanij sem mogla postati. Odletela sem v svojo sobo, kjer so že klepetale moje nove sostanovalke. Lebdele so pod stropom in si pletle kitke . Ninna Waker, ki je bila vampirka in zato ni mogla lebdeti je prišla do mene in me prijazno pozdravila.
" Živijo, ti si Elizabeth, a ne?"
" Ja, ti pa si...?" Sem vprašala in se namestila na svojo ogromno posteljo.
" Ninna...Si Rovanij ali vampirka?" Je vprašaa s kančkom upanja, da bi bila vampirka.
" Rovanij," in tako sem spoznala svojo najboljšo prijateljico.
Spala je na postelji zraven moje, zato sva ob večerih skupaj poslušali glasbo in si potiho pripovedovale zgodbice, a s časoma se je pričelo šolsko leto in tudi veliko testov in spraševanj ter testnih preizkusov. Hitro sva hodili spat, da sva lahko skupaj odšle na zajterk in se lahko družili tam, saj nisva bili sošolki. Vso učenje mi je preprečilo to da bi Sarah povrnila nazaj v staro življenje. Neko noč, ko so vse že spale razen mene, saj sem bila zeelo živčna zaradi jutrišnjega praktičnega dela v skupinah, sem na oknu zagledala gromozansko senco. Ni prihajala ne od drevja ali česar kar bi mi bilo znano. Takoj sem prepoznaa Sarah, ki je jezno tolkla po stenah in žlebovih, da je bilo strah vse učence v internatu. Ko sem vstala, da bi poglada kaj je me je že.... Hwaalaaaaaaa za vsee pohvale..res si nism mislaa da vam bo took ušeč..Pa sorry k nism nextala tooooooooook cajta,..rada vs mam in reees sm veselaa da vam je ušeeč...nextite pa pišm naprej
17. junij 2012
next
17. junij 2012
next!!!
17. junij 2012
next!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
17. junij 2012
sory ka oglašujem ampak a bi kdo bral tud mojo zgodbico plisss
http://www.igre123.com/forum/tema/daniela-mc-donald/35885/
18. junij 2012
Heei...ubistvu me oglaševanje ne moti ampak....ne pliss več oglašvt na mojo zgodbico DDD
18. junij 2012
next
18. junij 2012
next !!!
18. junij 2012
u90865
u90865
next!!!!!!!!!
19. junij 2012
nnnextttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
19. junij 2012
next
22. junij 2012
next
24. junij 2012
next
01. julij 2012
next??????
26. junij 2013
next next next takojjjj!!!!
03. avgust 2013
ZAKAJ SI NEHALA PISAT??? TAKOJ MORAŠ PISAT NEXT, ČEPRAV JE ŽE 1 LETO MIMO!!!!!
19. julij 2014
next
19. julij 2014
neext!!!! (nova bralka)
22. julij 2014
Neeext...ceprav je mimo že 3 leta ☺
14. julij 2015
So mimo*
14. julij 2015
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani