NEXT!
06. maj 2012
Next
06. maj 2012
u79562
u79562
next
06. maj 2012
...zato sem mogla pritrditi v to. Odšla sem iz mlina in spet videla Sarah takšno kot je bila prej. Jokala se je in zazdelo se mi je kot nekakšno igranje. " Ali se res joka ali le igra" Sem se spraševala naglas. Počasi sem stopala proti njej in naenkrat me je pogleda. Odskočila sem in zavreščala. " kaaaj..kajj..ti-i me vi..diš?" Sem jecljala. Ampak nasrečo se je zagledala nekako skozme na grmado, ki je stala v mestu pod hribom. Še sreča..sm si oddahnila a že čez nekaj trenutkov so iz mesta že prišli moški, ki so odpeljali Sarah prosti mestnemu trgu. " Ne morem videti tegaa, o bog," sem se živčno prestopala in gledala kako se Upira iz močnega oprijema. Čakaj malo! A ni bilo tako, da naj bi dan pred smmrtjo Sarah obiskal Volkodlak, prebrala sem, da je bil njen mož. Tako se že ni končalo njeno življenje!
" Točno tako je bilo. Zdaj vidiš kaj sem pretrpela." Se je spet oglasilo izza mojega hrbta.
" Kaj za....bi me prosim že nehala strašiti!" sem prestrašeno a odločno rekla osebi, ki je stala za mano. Natančneje lebdela.
" Torej je bil tvoj mož?" Sem jo vprašala.
" Ja, nekako! zdaj si videla dovolj. Lahko greš v resnični svet, zato..."
" Ne! kaj je zgodilo potem, ko se te odpeljali," sem jo prekinila.
"Ne ne zanima. REKLA SEM DA LAHKO GREŠ..."
" Ne, hočem vedt!"
" No prav, bilo je....Nextate?
06. maj 2012
sorry, mal napak sm nrdila, sej razumete za kaj se gre
06. maj 2012
next!!!!!dobra zgodbica pa ni bla pri knjigi hišica na drevesu ko sta ena dva otroka razskovala svet ni bla ona ki jima je včasih pomagal tud megan sem ne vem kak ji je blo ime ker je dovgo od tega ko sem jst to brala.
06. maj 2012
nwm to zgodbo si js izmišlujm
06. maj 2012
ja vem da si jo izmišljuješ ampak megan je bla tudi pri knjigi hišica na drevesu
06. maj 2012
ja sj je še komu Megan ime
06. maj 2012
u90865
u90865
next!!
06. maj 2012
Nexxxttt! obožujem jooo...!
06. maj 2012
hwalaaaaa brezimena-zgleda da ti je pravlca res učeš ) pa res hwala vsem za pohvale še posebi tebi brezimena
06. maj 2012
nexxxxxxxxxxxxxxxxxttttt!!!!!!!!!!! zelo kulska zgodbicaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
06. maj 2012
u90248
u90248
next
06. maj 2012
u67518
u67518
next
06. maj 2012
neeexxxxxt to j ta najboljši forum kar sm ga brala
06. maj 2012
hwalaa..a vs loh neki prosm lah napišete kj vm je v tej zgodbici najbl ušeč prosm
06. maj 2012
u90865
u90865
vse
06. maj 2012
u90248
u90248
men je všeč to da je napisana grozljivo ..
06. maj 2012
hehe ok
06. maj 2012
u80065
u80065
neeeeext
06. maj 2012
men je to da je ful grozljiva pa zato k je duh notr
06. maj 2012
ni ravn duh sam oseba iz preteklosti v kateri pač ni duše zato, ker ji je volkodlak izpil dušo in je zato nesrtna
06. maj 2012
no sej useen sam da je grozn pa je
06. maj 2012
..bilo je tako, da ko so me pripeljali v mesto so me pred vsemi ponižali. Vame so metali kamne in celo mene metali na tla. Imela sem toliko ran, da jih nisem mogla več prešteti. Bilo me je sram in vse to se je zakuhalo, samo zato, ker sem vrjela v prihodnost zakletega mlina. Ljudje so me zmerjali že če sem se prikazala v mestu, najhuje pa je bilo to, da se je zbralo nakupe ljudi in kamenjali zakleti mlin. Trpela sem, tu na kaj. Vendar zdaj ko tega več ne čutim vseeno. Začela pa sem čutiti tebe in ko raziskuješ moje življenje se moje srce omehča," je že skoraj končala.
" Kako se ti omehča." sem jo vprašala.
" Zato, ker nekdo mili name. Če mi srce omehčaš do onca se bo moja duša spet prelila vame." Čudno mi je bilo. Kakšna duša? kaj se slučajno pogovarjam s punco brez duše? Strreslo me je in kocine so se mi postavile po konci, tako, da so zelo težko spet šle nazaj.
" Bojiš se me, ali ne?" je žalostno vprašala Sarah in se žalostno zazrla vv tla.
" Ne..ne, am kje pa, hah," Sem izdavila čeprav sem sama pri sebi vedela, da se je kar bojim.
" No, če je pa tako.." zavrtela je z rokami in pred mano so že lebdele 3 kristalne krogle.
Zamahnila je z roko in ne boste verjeli ampak krogla je šla kar vame. Tako je naredila tudi z ostalima. 3 krogle so tedaj že ležale v mojem telesu, to pomeni, da zdaj ni več heca in tudi poti nazaj ni več.
" Kaj pa zdaj? " sem vprašala nekako prestrašeno in ker sem hotela zveneti, da to komaj čakam se grozno zacvilila. O kako me je bilo sram. Z rokama je naredila velike kroge in jih dignila visoko k nebu. Čas se je začel vrteti naprej. V hitrem posnetku so okoli mmene hodili vsi ljudje, ki so do tedaj živeli blizu zakletega mlina. Bilo je še kar zabavno dokler se nisem znašla v trenutnem času. Pred mano ni stal več mlin vendar šola o kateri je govorila. Šola je bila siva in temačna. Sonce je svetilo le na drevje, ki je stalo v bližini, šole pa se še dotaknil ni. Ozrla sem se po svojem drobnem telesu. Oblečeno sem imela modro uniformo in na hrbtu sem nosila šolsko torbo.
" ČAKAJ MALO!" Sem sama pri sebi zakričala, da mi je skoraj odpihnilo možgane.
" To je New Jersey! Jaz pa živim v New Yorku! kako za raga bom lahko prišla nazaj?" Sem še kar vpila sama pri sebi. Potem sem se umirila, ko mi je v glavo šinil spet tisti glas.
" Daj no malo razmisli! Preselila si se, kasneje ti bom pokazala hišo."
Če je pa tako, potem pa naj bo. Vtopila sem v šolo in obstala. Videla sem nekaj česar nisem še nikoli prej,...nextaš?
06. maj 2012
u80065
u80065
next
06. maj 2012
u90248
u90248
next ....... !!!
06. maj 2012
u90865
u90865
next