u90248
u90248
next
24. junij 2012
Next
24. junij 2012
38. Can I trust him?

******Liam******

Naslednji dan smo imeli športni dan. V skupine so nas razdelili po letnikih. Se pravi dva iz 1. Dva iz 2. In dva iz 3. V moji skupini smo bili: jaz, David *moj sošolec*, Ema, neka Kathy, Nicky in Lana. Ta dan bo izkoristil v nulo, da spet osvojim Emo. In 3,2,1 športni dan se je
začel. Naša prva disciplina je bila odbojka na mivki.

******Ema******
No super! V skupini sem skupaj z Liam-om. Res super! Spet ga bom morala prenašati. Na športnem dnevu smo začeli z odbojko. Ta šport resnično ljubim. Igrali smo proti skupini v kateri so bila Saša in Niall.
V prvi igri smo zmagali 24:21, v drugi igri pa je bil rezultat nekako drugačen 21:24 za njih.

******Liam******
Hohohoh moj načrt bom izpolnil pa naj me stane kar hoče. Igrali smo bejžbol in me je David ''po nesreči'' udaril v glavo.
25. junij 2012
u63958
u63958
neeext
25. junij 2012
Next :'33
25. junij 2012
39. You idiot!

Resda je majčkeno zabolelo a sem zdržal. Hitro sem padel na tla in v ''nezavest''.

******Ema******
O moj bog! »Liam!« sem se histerično zdrla. Kri mu je tekla iz čela. K njemu so prihiteli šolski zdravnik in šolska medicinska sestra. Odpeljali so ga v šolsko ambulanto. Športni dan so nadaljevali brez nas. Naša skupina smo v čakalnici čakali na izvide. Iz sobe stopi zdravnik in reče »Stanje ni preveč hudo. Ema prosil bi te, da bi bila nekaj časa pri njemu. Vsaj dokler se ne zbudi.« Prikimala sem in odhitela v sobo. Zbudil se ni kar nekaj ur. Med čakanjem sem si ogledala tablico, ki običajno so pripete na posteljah. Trudila sem se prebrati zdravnikovo pisavo, vendar to ni bilo mogoče. Potem pa kar na enkrat se Liam zbudi. »Kje sem in kaj se je zgodilo?« »Liam! Samo, da si cel živ in skorajda zdrav.*govorim veselo in ljubeznivo, ko pa se spomnim dogodka, ki sem ga videla v sobi pa sem postala hladna.* Si v šolski bolniški sobi in hja, kaj se je zgodilo? Veliko…« »Daj, no! Si še vedno jezna name? Dovoli da ti razložim.« In ga pogledam češ: daj povej vseeno ti nebom verjela. »No, ko sem te poklical v sobo sem bil še sam. Kar naenkrat pa se je v moji sobi prikazala neka oboževalka in me začela poljubljati. Ravno takrat si v sobo stopila ti. Hitro sem jo odrinil stran in hotel iti za tabo. Vendar sem bil premalo hiter. Potem te več naprej nisem videl. Tisto noč je moja postelja bila prazna kot še nikoli, pogrešal sem te, da se mi je mešalo. In vsak tvoj naslednji dotik z Harry-em mi ni bil najmanj všeč. Ko sta se poljubljala sem čutil to kot, da bi mi nekdo zarezal nož v hrbet. To, da sta z Jack-om par me boli kot še nikoli. Vse to kar, se mi je danes zgodilo je bilo načrtovano samo, da sem ti lahko to razložil.« »No, tudi jaz nisem nobeden angelček. Jaz hodim z Jackom samo zato, da bi te lahko naredila lubusumnega. In on to ve.« »No, to ti je pa uspelo Jack-a bi skoraj ubil ne glede na to, da je moj bratranec.« »Oh ljubim te moj idiot! Samo to pa še ne pomeni, da sem ti 100% odpustila.« »Tudi jaz te ljubim miška moja. Daj pojdiva ven iz te sobe saj smrdi po vseh teh inekcijah in vsem tem.«
******************************************--**********************************************

vsaj 6 nextov!
25. junij 2012
u63958
u63958
neext
25. junij 2012
Next : 3 ♥
26. junij 2012
u90248
u90248
next
26. junij 2012
PA ŠE ANKETA:

Vam je zgodbica všeč???

a)Ja, kuuuul je!!!
b) Beda!!!!
c) Kr neki!!!
č) newem ne da se mi brat
d) Rad/a berem in nextam!!!
27. junij 2012
u63958
u63958
a) in d)
27. junij 2012
u92032
u92032
next

a)
27. junij 2012
a) : 33
28. junij 2012
Še dva al pa en next
06. julij 2012
Drage moje punce nexta nebo do 17.7.2012 ker sem na morju.
08. julij 2012
Drage moje pisem s mobilnika in nimam sumnikov

40. What?!
******Liam******
Iz sobe sva stopila objeta cez rame. Ko je Ema opazila Jack-a je hitro stopila k njemu in ga objela in poljubila. Vidim, da še vedno hoce vojno in dobila jo bo.
******Ema******
Ko sem videla Jack-a sem hitro stopila k njemu in ga objela in poljubila. Objeta sva odsla dalje. Ko sem prišla domov mi je zapiskal moj telefon. Bil je sms:

Od: *********
pred 3 minutami
Danes ob pol sestih v Love Caffe miza 13 jaz.
11. julij 2012
Bila je skrita stevilka. No prav pa bom prišla. Ojoj! Ura je že 3 popoldne? Uh, kako hitro tece cas. Saso sva odšli na sladoled, kajti je bilo peklensko vroce.
Ko sem prišla domov sem si z mikrovalovko no segrela hamburger. Ko sem se najedla sem sla gledat televizijo. Ravno sem ujela porocila. In novinarka je zacela: »Sta se par Liam Payne in Ema Novak res razsla? Je bila kriva res Ema? To in se vec bomo izvedeli jutri zato bodite z nami in lep dan se naprej« »Kaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj?!« Se jezno zderem. Odvirjam v sosednje stanovanje natančneje v Liam-ovo sobo. Nekaj igra na klavir in poje. Prekinem ga z teskom vrat. Se meni so se zasmilila.
11. julij 2012
Punceeee lepi pozdravi s Splita :3

11. julij 2012
u90248
u90248
next
11. julij 2012
Neext :33
11. julij 2012
u92032
u92032
neext
11. julij 2012
Hej punce! Mam en problem. Nekdo mi je zbrisal use kai sm mela na wprdu napisan! Tut nasledne next tko d bom rabla neki časa, da jih s5 nadaljujm tko , daa...
24. julij 2012
41. New war or broken harts?
******Harry******
V stanovanje je pridrvela Ema. Takoj sem pomislil na današnja poročila. Z vrati je tako zaloputnila, da so se kar stresla.

******Liam******
Nekdo je jezno zaloputnil z vrati. Obrnil sem se. Zagledal sem Emo. »Ljubica, kaj je narobe?« »Zdaj sem že ljubica? Mislim…!« »Kaj je no?« »In potem še vprašaš ne? Vedno bom za vse kriva jaz ne? Ja pa kaj še! Vedno jaz!« in je odšla. Po nekaj minutah sem komaj se spomnil današnjih poročil. Napisal sem ji sms:

Za: Emaa
25. julij 2012
25. julij 2012
26. julij 2012
Uh, -.-'
--------------------------------------
Za: Emaa :*
Ljubica ni tako, kot je bilo slišati na poročilih. Tudi jaz sem bil presenečen. Jaz te nisem okrivil nič! :*
26. julij 2012
******Ema******
Dobila sem sms. Nisem ga hotela odpreti. Ni se mi dalo. Urini kazalci so se bližali peti uri, zato sem se odpravila do omare in iz nje vzela poletno oblekico.
26. julij 2012
Ura je bila že 17:21 in hitro sem vzela svojo rolko in odhitela proti baru. In ja še ena moja skrivnost skejtam. Ustavila sem se v LoVe CaFfE in poiskala trinajsto mizo. Pri njej so sedeli Jack, Liam in še nekdo. Ja juhuuuuuuu! Res samo njega sem še tu potrebovala. Odložila sem skejtarko in poljubila Jack-a in se vsedla.
26. julij 2012
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani