Next : 3
21. april 2012
22. del
Hitro vstopiva v razred, ki je bil že skoraj poln. Jaz se usedem k nekemu dekletu s črnimi emo lasmi in prekrasnimi modrimi očmi.

Vsak se predstavi. Jaz sem o sebi povedala zelo malo saj nisem hotela povedati cele moje zgodovine. Potem nas je še čakal program ko naj bi nas sprejeli kot »fazančke«, nove učence. Na oder stopi Harry in začne:
»Preljubi naši novi učenci. Kot vsako leto tudi letos opravljamo fazanariranje. Vsakega čaka izziv katerega mora sprejeti ali pa sprejme pogodbo za celo leto, da vas lahko popisujemo celo leto.«
23. del
»Najprej na oder vabimo Kathy Murphy in Samantho Baker. No tako poglejta tu imata 2 blazini in se morata uleči na nji. Kar koli bo ne smeta odpreti oči. Če bosta sledi kazen, ki ni preveč mila.« Ko sta se ulegli in zamižali so na njiju ulili jogurte. A se niti trznili nista. Smešno je bilo za umret. Bilo je še podobno takšnih primerov.
Nato je prišel trenutek, ko sem bila jaz poklicana. »Na oder kličemo Emo Novak in Sašo Bruni…«Odidem na oder in pomagam Harry-u. »in Sašo Brunčič.« To je bilo dekle, polek katerega sem se usedla pri pouku. »No torej Ema in Saša, dolgo smo se pogovarjali kaj bi vidve počeli. Prišli smo do sklepa da bomo vaju presenetili. Postavita se tukaj in naši 4. Letniki bodo poskrbeli za vaju. Ne smeta uiti ker vaju potem čaka kazen.« Postavili so naju na polovico igrišča [zunaj se ve vse dogajalo.] in v naju metali balone v katerih je bila LEDENO mrzla voda.
24. april 2012
[ zunaj se je* vse dogajalo] napakaa*
24. april 2012
u84822
u84822
next
24. april 2012
next
24. april 2012
u63958
u63958
next
24. april 2012
neext
24. april 2012
25. april 2012
next
27. april 2012
Nisem bila doma tko da nism mogla nextat
************************************************************************************************************
23. del
»Najprej na oder vabimo Kathy Murphy in Samantho Baker. No tako poglejta tu imata 2 blazini in se morata uleči na nji. Kar koli bo ne smeta odpreti oči. Če bosta sledi kazen, ki ni preveč mila.« Ko sta se ulegli in zamižali so na njiju ulili jogurte. A se niti trznili nista. Smešno je bilo za umret. Bilo je še podobno takšnih primerov.
Nato je prišel trenutek, ko sem bila jaz poklicana. »Na oder kličemo Emo Novak in Sašo Bruni…«Odidem na oder in pomagam Harry-u. »in Sašo Brunčič.« To je bilo dekle, polek katerega sem se usedla pri pouku. »No torej Ema in Saša, dolgo smo se pogovarjali kaj bi vidve počeli. Prišli smo do sklepa da bomo vaju presenetili. Postavita se tukaj in naši 4. Letniki bodo poskrbeli za vaju. Ne smeta uiti ker vaju potem čaka kazen.« Postavili so naju na polovico igrišča [zunaj se ve vse dogajalo.] in v naju metali balone v katerih je bila LEDENO mrzla voda.
01. maj 2012
uuups** pomota še enkrat sem dala 23.del**

24. del
Ooh ja me je že, da bi šlaa. Pa nisem, trpela sem z Sašo. Po mučnih 100 balonih so končno nehali. Kako vem, da jih je bilo toliko. Štela sem jih. Ne saj nisem fantje so mi povedali. Po koncu mi je Saša rekla: »Congratulations, we endured. By the way I am Saša. I am glad ...« »Ema« ji odgovorim »Ema to meet you« še reče.
s – saša e- jaz
j- me too. and where you come from?
s - Slovenia. You?
j- jaz tudi.
s- rees?
j- da, res. Sem sem se preselila k bratrancu ker sta starša odšla na neko potovanje.
s- in kdo je tvoj bratranec?
j- Ne ponoreti prosim. Niall H…*sem hotela dokončati poved a mi ni uspelo saj je Saša že kričala*
s- Kaaaaaaaaaaaaaaaaj?! Moj bratranec je Liam Payne
j- k-k-k-aaaaaaaj? O-o-on je moj fant.
01. maj 2012
u63958
u63958
next!!!
01. maj 2012
neextt!!!!
01. maj 2012
next
01. maj 2012
neext
01. maj 2012
Next : 33
02. maj 2012
25. del
Sašo sem povabila domov in se z njo pogovarjala slovensko. S fanti pa angleško. Takoj smo se ujeli. Ko je Saša odšla sem takoj opazila, da je Niall drugačen. Vprašala sem ga, kaj je narobe, on pa mi je odgovoril, da nič. Vedela sem, da laže a nisem hotela vrtati v njega. Ko sem hotela skuhati večerjo sem opazila, da je hladilnik skoraj prazen. »Fantje jaz grem v trgovino, ali še kaj kateri potrebuje?« Sem zavpila po stanovanju. K meni je hitro pritekel Harry in rekel, da nujno potrebuje čips. Hja… on in njegov čips… odvisen je od njega. No, ko sem prišla v trgovino ''Happy Market'' sem opazila, da je veliiiiiiiiika gneča. Na blagajno sem čakala skoraj 25 minut in plačala 40,35$. Kar se mi sploh ni zdelo tako dosti. Ustavila sem se še na tržnici, kjer sem kupila še korenje za Louis-a – ne preživi brez njega.

Next?
05. maj 2012
Mal kratki deli so ker nimam časa nasladnjič napišem doooooooolgega
05. maj 2012
u63958
u63958
next
05. maj 2012
05. maj 2012
next
05. maj 2012
u80719
u80719
next ful dobra zgodbica kr tko naprej
08. maj 2012
Špela6: Hvalaa
**********************-*********************************-************************************-***************
27. del
Hitro smo se uredili za šolo, pojedli zajtrk. Blagor Louis-u, ni mu treba več vstajati zgodaj, prenašati tečnih profesorjev,… Ko sem zagledala Sašo sem hitro ji stekla v objem. Fantje pa so bili s svojo ''klapo''.Hitro se je začel pouk:
KEMIJA
ANGLEŠČINA
MATEMATIKA
GEOGRAFIJA
ZGODOVINA
Ko smo prišli domov smo se odločili, da bomo popoldne preživeli skupaj. Najprej smo šli v park. Tam smo se igrali na igralih, potem smo se odpravili v McDonals, kjer smo opravili večerjo. Na enkrat je Liam-u zazvonil telefon. »Fantje,Simon nas je klical da moramo iti na vajo nujno je.« je rekel. Čudno se mi je zdelo, saj sem na drugi strani zaslišala ženski glas.

28. del
O vsem tem sem razmišljala potem, ko sem prišla domov. Fantje so prišli domov okoli pol dvanajste zvečer. Vedela sem, da je tukaj nekaj narobe saj so bili vsi na nek način pijani, recimo; Naill je grozil pomaranči, kar ''normalen'' nebi počel. Naslednji dan sem vstala, da bi šla v šolo, še prej sem fante vprašala če gre kateri z mano. Vsi razen Louis-a so rekli: »Ne morem. Glava me boli« in podobno. Louis se mi je ponudil, da me bo peljal do šole, saj ima v okolici šole opravke.

POGOVOR:
L-Louis E-jaz
E- Louis te lahko nekaj vprašam?
L- Ja, seveda.
E- Včeraj niste bili pri Simonu, kajne?
L-…
E- Povej ne bom jezna.
L- Noo…
E- No?
L- Ne, nismo.
E- sem vedela!
12. maj 2012
Next !
12. maj 2012
u63958
u63958
neext
12. maj 2012
29. del
Nekaj časa je bila tišina potem pa je Louis vseeno spregovoril: »Kaj, ne boš vprašala kje smo bili?« »Bo mi Liam ali kdo drugi od fantov povedal.« Prispela sva do šole, tam me je odložil in speljal z parkirišča. V daljavi sem opazila Sašo. Skupaj sva se odpravile v šolo, natančneje v učilnico matematike. Med matematiko je nekomu zazvonil telefon in ta nekdo sem bila jaz. Hja, profesorica je hitro ugotovila, da bi zdaj najboljše bilo, da me pošlje k ravnateljici. Ta me je poslala domov in mi rekla: »Če se še to enkrat zgodi dobiš opomin ali ukor« ''Ja,ja če se še enkrat to zgodi dobiš opomin ali ukor. Pa kaj me briga! Glavno je to, da naredim gimnazijo in grem študirat za vse drugo me ne briga.'' Sem premišljevala. Ko sem prišla domov so me vsi začudeno gledali »Ja pa kaj! Ne morem brez telefona « sem jim rekla.
13. maj 2012
u63958
u63958
neext
13. maj 2012
Next !
13. maj 2012
neext
14. maj 2012
30. Thank you for the truth!
»Mimo grede kateri me je klical?« Bila je popolna tišina.
E-jaz H- Harry L- Liam N- Niall
E- Harry?
H-…
E- povej!
H-…
E- Nikoli več ti ne kupim čipsa pa če boš umiral! *sem vsa besna rekla*
H- Noo…
E- No?!
H- Bil je…
E- kdo?!
N- eeem…
E-kaj že spet?
N- jah no…
L- Jaz sem bil*je poraženo rekel*
E- je bilo tako težko?
H- jaa!
N – Lahko danes jaz in Ema kuhava? Če se ti da, seveda.
E- Lahko ja
In sva se odpravila v kuhinjo. Vzela sva predpasnika in začela delati pico. »Niall?« »Ja Em?« »Kje ste bili včeraj? Vem da niste bili pri Simunu to mi je že povedal Louis.« »No bili smo pri moji punci« »Kaaaaaj? Ti imaš punco pa meni tega ne poveš?« »Ja, no nisem imel časa skupaj sva komaj 3 dni« »No ja recimo, da ti vrjamem. In kdo je?« »Saša« »Brunčič? * prikima* Sem vedela!« »Kaj si vedela?« »ja to, da bosta nekega dne skupaj« Niall se le nedolžno nasmehne.
19. maj 2012
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani